>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
="snajp, post: 7246398
Adela w kryzysie,pozbyli się 4-ch zawodników i efekty widać coraz bardziej.
Masz coś wiecej na ten temat?
Dziś nie widzę Hallorana i Irrakundy w skladzie Adelaidy.
W Sydney (wiadomo, kto czyta ten wie) nie ma Drewna :) ale czy to oslabienie?
Podsumowujący jak @ na Sky Blues podskoczy na 2,0 to biorę ich win za miedziaka... GL!
Edit
Nie zdążyłem, Mak i 1-0...
Edit 1
Kucharski w słupek, szkoda...
Edit 3
Karny z tzw. d..., Fabio i 2-0, Veart gorzko się tylko uśmiechnął... Redsi bez Irrakundy i Hallorana mają problem...
Ps
Redsi ambitnie, do końca walczyli, trochę przypadkiem ale honorową wbili... Ft 2-1.
Ps2
Szkoda, że nie zagrałem dw 2-1, bo takie myśli chodziły mi po głowie przed tym spotkaniem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +958
Baqu 835K

Baqu

Forum VIP
Podsumowujący jak @ na Sky Blues podskoczy na 2,0 to biorę ich win za miedziaka... GL!
Edit
Nie zdążyłem, Mak i 1-0...
Widzę że kolega nawiązuje do sprawdzonych motywów - brawo, chociaż i szkoda gdyż pewnie na exchange taki kurs byś już złapał.

Tu spokojnie powinna paść jeszcze jedna brameczka tyle że na over 1.5 jest obecnie 1.34 czekam...

Tempo siadło kompletnie. Chłopaki już oddychają rękawami. Liczę na głupie błędy i bramkę gdyż chęci nie brakuje. Over 1.5 po 2.1

Karny!!? Pięknie go skręcił.

Fabio Gomez i... 2:0 pięknie dziękuję.

Śmieszna tą Adelajda. Przy 1:0 snuli się po boisku a przy 2:0 rzucili się do ataku i właśnie wcisnęli na 2:1.

20240217_090755.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2584
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne...
A w derbach City vs Victory cały czas 0-0....Czas na emocje, to za drobne pobrałem remis po @ 2,20... A co... Teraz na pewno gole się posypią :)
Edit
Ft 0-0, fartownie ale x się udał...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3251
Baqu 835K

Baqu

Forum VIP

Live Melbourne...
A w derbach City vs Victory cały czas 0-0....Czas na emocje, to za drobne pobrałem remis po @ 2,20... A co... Teraz na pewno gole się posypią :)
nawet nie za bardzo mogę wejść w polemikę gdyż ma to sens... w drugiej połowie strzałów celnych jak na lekarstwo wiec pewnie zaraz cos wpadnie ? ;-) City bardzo solidnie sie broni a Victory nie potrafi przebić głowa muru.

Musze przyznać ze cieszy pełny stadion i MEGA żywiołowo reagująca publiczność nawet na sytuacje w środku pola - czuć ze stadion żyje.

81' ależ teraz udana kontra gospodarzy, to powinna być bramka, Izzo broni stopá.

83' kolejna szansa gospodarzy... obok bramki - do 3 razy sztuka ?

85' znowu Izzo broni ! tym razem spalony...

FT 0:0 - mimo bezbramkowego wyniku bardzo ciekawe spotkanie do oglądania.

20240217_105357.jpg

Alez niesamowita końcówka w Perth ! czekałem na dobry kurs na over 3.5 aż tu nagle niezawodny Taggart ustrzelił kolejna brameczke. Mysle sobie ok czas wziąć under 4.5 a tu robi się 3:2 dla Perth !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2183
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... tak sobie patrzę i myślę... typy pewniaczki... ale żeby nie było tak kolorowo to jednak nie szaleję ze stawką, ponieważ obaj gospodarze rozgrywali mecze w tygodniu.

CCM - WSW - 1- @1,88 1:0

Kurs fajny. Wyjazdowe mecze WSW mnie nie przekonują. Do tego CCM już chyba są we właściwym rytmie - tylko, jeżeli chcą bronić mistrza to czy nie za wcześnie? Do tego niestety, CCM po meczu w środku tygodnia... niby mam na kuponie 1, ale X mnie nie zaskoczy.



Macarthur - Nix

Podobnie jak wyżej - Macarthur, również grali mecz w tygodniu. Gdyby nie to, to szansa na czystą 1 byłą by bardzo duża. A tak? to ja sobie pobieram opcję na gole z obu stron.

btts_ov2,5 - @1,68


Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2457
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Ja uwazam, że w jutrzejszych spotkaniach goście nie stoją na straconych pozycjach. Gospodarze rozgrywali swoje mecze pucharowe, a Kangury zazwyczaj źle znoszą mecze co 3 dni. Tak, że ja ostrożnie, ale x2 chodzą mi po głowie 😉 Na live się zobaczy... KTF!
Edit
Live Gosford
Biorę 2 dnb na WSW, słupek już mieli, sklad wyjsciowy Marynarzy bez szału, a Pan Li może bedzie chciał mieć skalp Marynarzy - mistrza w gabinecie? @ 2,10 za drobne...
Edit 1
Ht 0-0, Marynarze też zaliczyli słupek dla rownowagi, nie jest to fajny mecz, wynik otwarty...
Edit 2
Kicha, karny w końcówce...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1730
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Live 19' - 0-0

Macarthur - Nixi - pobieram jeszcze gol Germain'a - @2,5


2. live' 76' - 0-0 - stawki januszowe:

CCM - WSW - ov0,5 - @2 1:0
win CCM - @4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2532
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Byki cisną,gorąco w polu karnym Nix,czuję ,że Nix coś zawalą w końcówce dlatego :

remis @ 3.25 Ale było blisko w 97'
jeszcze jeden karny w meczu @ 5.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +756
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Live Sydney
Byki biją głową w mur, Nix psują kontry, tu "musi" być jeszcze gol 😉
Ps Filip mocno przeszkadza...
Poczekam na wyższy @
Edit
Szybko poszło na 0-2, nie za piekny gol, ale się liczy...
No dobra, to może jeszcze jeden wpadnie 😄...
Edit 1
No chociaż tu mnie "posluchali" i 1-2 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1883
Baqu 835K

Baqu

Forum VIP
Byki cisną,gorąco w polu karnym Nix,czuję ,że Nix coś zawalą w końcówce dlatego :

remis @ 3.25
jeszcze jeden karny w meczu @ 5.85
Teraz będzie już ciężko kontra załatwiła sprawę.

Pobieram under 2.5 po sytym kursie 2.4 - czas pokaże.

Szybko poszło jak to ktoś napisał...

No nic jeszcze jedna próba

Under 3.5 po 2 Betfair jednak kangury zawsze na plus

79' Oskar Zawada na boisku...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2187
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Kolejna seria spotkań za nami. Tylko przypomnę, że następny mecz w A-Lidze już we wtorek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +756
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Podsumowując
Byki vs Nix
No i goście cudem dociągnęli te 1-2.
W samym doliczonym mieli ze 3 sytuacje...
CCM vs WSW
Bardziej "sprawiedliwy" byłby x, ale karniak dla Marynarzy pod koniec załatwił sprawę.
Szkoda, bo tak mialbym 2 kierunki na plus...
Sie ma!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1958
Baqu 835K

Baqu

Forum VIP
Kolejna seria spotkań za nami. Tylko przypomnę, że następny mecz w A-Lidze już we wtorek.
Dzięki za info widzę że grają zaległy mecz z kolejki 12.

Melbourne Victory - Western United

Post automatycznie złączony:

CCM vs WSW
Bardziej "sprawiedliwy" byłby x, ale karniak dla Marynarzy pod koniec załatwił sprawę.
W niedzielę rano wolę spać a niżeli oglądać australijską stąd meczu nie widziałem - bardzo często (w sumie to zawsze) moje bety bazują na danych a w po meczu statystyki jasno pokazują kto był drużyną dominującą i "powinien" wygrać. xG gospodarze byli 3x większe od gości. Oczywiście z twojej perspektywy mogło być kompletnie inaczej i z tym nie polemizuję.

Pozdrowienia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1285
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow,
Victory vs WU...
Kolejne derby w Melbourne, faworytem gospodarze, ale ostatnie potyczki miały przebieg korzystny dla United. Gospodarze w A-league mają serię remisów, United za to skasowało 3 pkt. Mecz zaległy, środek tygodnia, pogoda jak to w Melbourne o tej porze roku (i nie tylko) zmienna ze wskazaniem na wysoką temperaturę ale i możliwymi burzami/opadami. Idealne warunki dla sami wiecie kogo 😉 llub rzut monetą. Dlatego kierunki ode mnie tylko za drobne:
x2 po @ 2,50 oraz
x pol. albo koniec po @ 2,05.
PS
Jak zagra Bruno 4nagoli, to live można dorzucić jego gola. W derbach wszystko jest możliwe... KTF!
Ps2
Ooo, Paczam na swoje konto a tam ponad 1 mln reputy, dzięki wszystkim, którzy zostawiają po sobie w ten sposób "ślad czytelniczy". Nie wszystkim na forum to się podoba. No cóż, nie mój problem. Dla mnie przyznana reputa to sygnał, że ktoś po tylu latach mojej przygody z Aussie jeszcze czyta wypociny takiego starego piernika jak ja. 🖐🍺😜 Sie ma...
Update
Pogoda w Melbourne na teraz i w czasie meczu - bez opadów, jakieś 27 - 25° C, można grać...
Edit
Do 95 min. WU wygrywało 0-1, by do 98 min. przegrać 2-1...
Czy to kogoś dziwi? No jak? , przecież to wszystko normalne w Australii... 😄
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5237
sunxl 2M

sunxl

Typer
Spróbujemy z derbami, wraca Bruno, więc myślę, że ofensywa Victory się nieco rozrusza. Arzani chwalony przez Popovica, może też coś dorzuci. WU miało trochę farta z Jets. Faworyci muszą się w końcu przełamać, a kiedy, jak nie z najgorszym zespołem w stawce.

Bruno Fornaroli 2 gole + poniżej 4.5 goli Western United @4.20 Fortuna❤
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1053
Baqu 835K

Baqu

Forum VIP
Ten Bruno macaroni bramki nie strzelił od poprzedniego roku - czemu w niego tak wierzycie jak w jakiegoś zbawce ?

Western United raczej wykorzysta dzień odpoczynku więcej poza tym Melbourne jest po mega ciężkim meczu z City.

Zinedine już wszedł na boisko wiec zaraz będę łapał over 1.5 na razie płaca marne 1.72... czekam...

Melbourne Victory - Western United 82'
Over 1.5
2
Betfair


widzę ze gospodarze lubia trzymać na ławce wybitnych napastników - własnie wszedł kolejny - Christopher Ikonomidis, ostatnia bramka strzelona 08/10/2022 🤯 ależ goleador !

96' da Silvaaaaa 1:1
99' da Silvaaaaa 2:1

Brawo goście zostali pokarani za minimalizm.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3552
Baqu 835K

Baqu

Forum VIP
Nie wiem czy śledzicie to spotkanie gdyż per se to nie liga australijska ale Puchar AFC:

Obecnie Macarthur FC (Aus) gra z Central Coast Mariners (Aus). Nie zdarzylem napisac w tym temacie co gram (wrzucilem w temacie na live) ale to kolejne fenomenalne spotkanie do grania over na live.

Do 81' było 0:0 skończyło się 1:1 i dogrywka. Własnie gospodarze strzelili na 2:1. Filip jak zawsze dwoi sie i troi :)

FT 2:3 co za kompletny rollercoaster
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom