>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo (07.04.2024 - 14.04.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
unnamed.png

Miejsce: Monte Carlo, Monaco
Data rozgrywania: 07.04.2024 - 14.04.2024
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: €6,642,938
Oficjalna strona turnieju: https://montecarlotennismasters.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/monte-carlo
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/monte-carlo/410/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/monte-carlo/410/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
A. Rublev
Zwycięzcy debla 2023: I. Dodig / A. Krajicek



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
D 510

dsnq123

Użytkownik
Witam , szykuje się nam super turniej na otwarcie sezonu na mączce obsadzony wspaniałymi gwiazdami . Dla niektórych będzie to pierwsze zderzenie z mączką w tym roku a inni są już po turnieju w estroil czy marrekeszu. Patrząc na dyspozycję w ostatnich miesiącach i specyfikacje kortów ziemnych faworytów możemy mieć dwóch : Sinner oraz Alcaraz ( Novak myślę że nie).
W zeszłym roku Alcaraz prawie zdominował turnieje ziemne wygrywając Barcelonę i Madryt ( w Monte Carlo nie zagrał) , przegrał jedynie w półfinale French z Djoko ale miał kontuzję , oraz w Rzymie.
Sinner za to jest o niebo lepszy niż rok temu pod każdym aspektem i wygląda na to że nastąpiła zmiana warty (w końcu) w męskim tennisie. Niemniej jednak uważam że YOUNG RAFA czyli Alcaraz przechyli szalę na swoje konto ( ma minimalnie łatwiejszą drabinkę , o ile drabinka gdzie trafia się na Nole można nazwać łatwą :) ).
Stawiam :
ZWYCIĘSTWO TURNIEJU ALCARAZ - 2.75 - BETCLIC ( jutro może inne buki też wrzucą ten zakład)
 
Otrzymane punkty reputacji: +363
Tenis by Dawid 921,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Monte Carlo - niedziela 🎾

Coria vs. Rinderknech
Szkoda, że Argentyńczyk jest faworytem, bo zapewne atakowałbym jego seta, a tak mam wątpliwości. Mimo to zgadzam się z bukmacherami, bo na tak wolnej mączce Coria wydaje się być faworytem, tym bardziej, że w poprzednim meczu wyglądał całkiem solidnie, choć jego rywal czyli Shevchenko w ostatnim czasie cały czas zawodzi i trudno go traktować poważnie. Federico ma jedną dużą wadę, a mianowicie serwis, który z kolei posiada Francuz i w tym aspekcie będzie nadrabiać. Rinderknech w I rundzie miał jednak szczęście do losowania, bo trafił na deblistę Nysa, który nie był żadnym zagrożeniem, a i tak miał kilka szans na przełamanie. Ewidentnie jego strona bekhendowa była najgorszym elementem tego meczu, co było kopalnią punktów dla faworyta. Ten mecz będzie już wyglądać całkiem inaczej, bo Coria w wymianach będzie znacznie lepszy i zmusi Arthura do sporej liczby sprintów. Pytanie jak faworyt będzie serwować, bo ten element będzie bardzo ważny. Jeśli procent I serwisu będzie niski to otworzy się furtka dla underdoga, który będzie mógł liczyć na pokrycie chociaż overu gemowego lub nawet seta. Jednak przy solidnym serwowaniu i lepszych wymianach to jednak bliżej mi do Corii. Obaj praktycznie bez historii w tych zawodach, więc ciężko powiedzieć coś więcej, bo warunki są tu dość specyficzne. Gramy nad morzem, może trochę wiać i jest dość wolno, choć kilku serwismenów zrobiło tu świetny wynik, jak choćby Struff w poprzedniej edycji.

👉 Coria wygra @1,73 (betclic) ✅

Munar vs. Hanfmann
Spotkanie, które na papierze wydaje się być bardzo wyrównane. Delikatnym faworytem bukmacherów jest Munar, który teoretycznie ma więcej argumentów na wolnej mączce, ale Hanfmann też na tej nawierzchni odnosił dobre wyniki i na pewno nie można go skreślać. Hiszpan w I rundzie nie zmęczył się, w przeciwieństwie do Niemca, który wykonał plan minimum na ten turniej czyli dostanie się do decydującej rundy. Dlaczego plan minimum? Otóż sprawa jest prosta - rozstawiony jest z numerem 1 i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dostanie się do głównej drabinki, nawet przegrywając z Hiszpanem. Mamy już co najmniej dwa wycofania, więc dwa wolne sloty dla LL, więc organizatorzy zapewne wylosują dwa miejsca dla trzech najwyżej rozstawionych przegranych z niedzieli. Nawet jeśli Yannick wśród nich się nie znajdzie to prawdopodobnie pojawią się kolejne wycofania, bo mamy co najmniej jednego gracza za oceanem, który prawdopodobnie nie będzie się spieszyć na turniej w Monte Carlo i zwyczajnie może go sobie odpuścić. Mowa tu o Thompsonie, a zobaczymy co zrobi Etcheverry, który dopiero zakończył zmagania w Houston i być może też nie będzie się spieszyć. Najpóźniej mecze pierwszej rundy zostaną rozegrane we wtorek, więc teoretycznie jest jeszcze czas, ale pamiętajmy o długim przelocie, jetlagu, aklimatyzacji i całkiem innej mączce od tej w USA. Czy taki transfer ma sens? Jedynie gotówkowy, bo nie spodziewam się, by któryś z nich zrobił tam dobry wynik. Ponadto może jeszcze ktoś się wycofać, a obecnie nie przychodzi mi do głowy, więc by Hanfmann nie wszedł do drabinki głównej potrzeba by było bardzo niefortunnego zbiegu zdarzeń. Ponadto LL zazwyczaj może liczyć na zdecydowanie ciekawsze miejsce w drabince, dające szanse na kolejny awans, więc czasem zagrywki taktyczne jak odpuszczenie kwalifikacji, rzeczywiście mają sens i tu tak może być, choć oczywiście nie musi i Niemiec może stwierdzić, że nie będzie się oglądać i zagra mecz z Munarem na 100% możliwości.

👉 Munar wygra @1,85 (betclic) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2415
Tenis by Dawid 921,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Berrettini vs. Kecmanovic
Spotkanie pierwszej rundy turnieju rangi Masters 1000 na nawierzchni ziemnej, które zapowiada się interesująco, gdyż Włoch przylatuje bezpośrednio z Maroka, gdzie dość niespodziewanie wygrał turniej ATP 250. Osobiście nie wierzyłem w niego, o czym zresztą już wcześniej pisałem, gdyż niedawno wrócił do gry o punkty, a mączka raczej nie jest jego ulubiona nawierzchnią i raczej bazuje na serwisie. Oczywiście ma także bardzo silny forhend, ale raczej unika przesadnie długich wymian, a bekhend jest co najwyżej poprawny, a bardzo często slajsowany. Tutaj jest faworytem, a broni punktów za III rundę sprzed roku głównie ze względu na dobre ostatnie wyniki i wyraźnie słabsze rywala, który nie podołał w Estoril i nie obronił punktów za finał, przegrywając już w I rundzie z Bautistą Agutem. Miomir to zawodnik na pewno wszechstronny o sporym warsztacie, ale mam wrażenie, że w ostatnich miesiącach sprzeciętniał i nie pokazuje nic ponad miarę. Mam wrażenie, że miał też problemy z wagą i wiele spotkań przegrał będąc faworytem. Wydaje się, że ma idealną okazję, by ugryźć rywala, który dopiero co wygrał turniej i zapewne stracił trochę na świeżości, która jest niezwykle ważna. Kolejny aspektem za underdogiem jest fakt, że te korty są dość wolne, więc spora szansa, że uda się mu wprowadzić sporo piłek do gry i sprowokować faworyta do popełnienia błędu. Jednak są też wady, oprócz tego co oczywiste czyli dość niskiej formy, należy wspomnieć, że zagrał w trzech edycjach w Monte Carlo i nie wygrał żadnego meczu, a co więcej nie urwał nawet seta, co jest dość znamienne i zastanawiające. Na papierze praktycznie nic nie wskazuje na przełamanie, ale charakterystyka obu graczy i większe predyspozycje do gry na cegle po stronie Serba, bardzo kuszą, by zagrać w jego kierunku. Dlatego celuje dziś w gemy, ale jak ktoś lubi większe ryzyko i ma obawy, co do świeżości Berrettiniego może spróbować seta Kecmanovicia ✅. Pytanie czy te korty aż tak bardzo nie leżą Miomirowi czy zwyczajnie nie trafiał z formą na ten turniej? Myślę, że we wtorek otrzymamy konkretną odpowiedź.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,5 (betclic) ❌

Zapowiedź spotkania Hurkacz vs. Draper od Damiana TUTAJ ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
Tenis by Dawid 921,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Safiullin
Spotkanie I rundy nad Lazurowym Wybrzeżem i spotkanie teoretycznie jednostronne, ale czy na pewno? Na pewno Djokovic ma większe doświadczenie i predyspozycje do gry na cegle, bo Safiullin raczej woli zdecydowanie szybsze korty, lecz w I rundzie pokazał, że nie są mu straszni rywale wychowani na cegle. Oczywiście Munar to zdecydowanie niższa liga i zawodnik bez argumentów ofensywnych, ale to było bardzo ważne zwycięstwo Rosjanina, który w ostatnim czasie był w wyraźnym dołku. Te zwycięstwo dało mu na pewno pewien boost do pewności siebie, a wiemy, że Roman potrafi sprawić sensację, a z racji, że zrobił to ostatnio Nardi, więc czemu nie on? Oczywiście nie prorokuje, że ten mecz wygra, ale na pewno może ugryźć faworyta, bo ten jest w dołku formy i raczej nie będzie jej szykował na teraz, a na Roland Garros. Co ciekawe ostatni raz triumfował tutaj w 2015 roku, a później, co najwyżej osiągnął ćwierćfinał, a aż dwukrotnie wracał do domu już po pierwszy meczu. Ewidentnie nie wykorzystał absencji króla turnieju czyli Rafaela Nadala, a może zwyczajnie mu nie leży? W poprzedniej edycji przebrnął akurat przez I rundę, ale miał za rywala Gakhova czyli gracza przeciętnego nawet w challengerach, a w kolejnej rundzie uległ już Musettiemu po naprawdę słabych zawodach. Ewidentnie coś nie gra z Serbem i Monte Carlo, a żeby tego było mało to ostatnie jego starty też nie napawały optymizmem, gdyż w Indian Wells zagrał słabe zawody z Vukiciem, a rundę później ograł go Nardi czyli zawodnicy z pogranicza głównego cyklu i challengerów. Następnie wycofał się z mastersa w Miami i pożegnał się z trenerem. Bardzo jestem ciekaw jak zareaguje na te zmiany i czy przełamie serię słabych spotkań nad Lazurowym Wybrzeżem. Oczywiście minusem też jest fakt, że w tym roku na cegle jeszcze nie grał, a Roman ma to już za sobą. Żeby było jasne nie mam w ogóle przekonania, co do Safiullina, bo po pierwsze dopiero wygrał pierwszy mecz po dłuższym czasie i to z rywalem, który nie należy do bardzo wymagających, po drugie sam nie jest asem na cegle i zwyczajnie nie ma powodów, by mu przesadnie ufać, ale o jedno przełamanie jak najbardziej może powalczyć, co zresztą pokazywali poprzedni oponenci Serba. Dużo też będzie zależeć od zaangażowania Nole, bo z tym różnie bywa i czasem musi się dodatkowo motywować na rywali, że tak to brzydko nazwę - bez nazwiska. Safiullin musi liczyć na wolniejsze wejście w turniej ze strony Djoko i luźną rękę, która jest wskazana, bo nawet gdy Serb nie ma formy to i tak trzeba wejść na wysoki poziom, by go pokonać. Jedno przełamanie wydaje się realne i zapewne pojawią się takowe okazje i trzeba będzie je zwyczajnie wykorzystać.

👉 Safiullin powyżej 0,5 przełamań @1,4 (betclic) ❌

Typ bez analizy:
👉 Ofner powyżej 0,5 przełamań @1,6 (vs. Zverev) betclic ✅
👉 Rinderknech/Vacherot vs. Vavassori/Bolelli powyżej 19,5 gemów @1,72 betclic ✅
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hubert Hurkacz v Jack Draper
Hurkacz win kurs 1.68
Hurkacz i poniżej 23.5 gema kurs 2.95
forbet

Hm trochę ryzykownie bo na US open padło 3:0 dla Drapera i trochę w ciemno bo nie widziałem nic Hurkacza ostatnio , ale widziałem mecz półfinałowy Ruda z finalistą z Estoril Martinezem i ten wynik 2:0 w finale Huberta robi wrażenie zwłaszacza 15 asów w dwóch krótkich setach bez extra gemów.
Na US open Draper miał swoje momentum do tego Polak był po cięzkiej pięciosetówce z Hueslerem ale to Hubert prowadzi w h2h 2:1 a jeszcze wcześniej grali tu w Monte Carlo w ubiegłym roku i lepszy był Hurkacz 2:1 w setach a Anglik urwał seta po tajbreku.
Za to widziałem ostatnio mecz Drapera w Indian Wells z O'Conellem , nawet dobrze obstawiłem i Jack raczej w oddaleniu od optymalnej formy , on chyba raczej będzie tę formę dopiero budował na zieloną część sezonu i turniej olimpijski po Wimbledonie.
W kolejnej rundzie Agut bądż Diaz Acosta jak najbardziej w zasięgu , to może w 1/8 zobaczymy mecz Huberta z Rudem???
który ostatnio do ogrania , ćwięrćfinał z Alcarazem też może byc ciekawy hm ale nie wybiegajmy za dużo.
Momentum na pewno po stronie Hurkacza a Draper nie grał na mączce od ubiegłorocznego Garossa i to też kolekny mały argumęt za
Hm więc może warto gdzieś sobie włoyć w 2-3 kupony kurs na 2:0 z underem .Linia under 23.5 może się udać nawet z jednym tajbrekiem w meczu.Tajbreki dotychczas grali 3 prowadzi 2:1 Draper.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +674
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Novak Djokovic v Roman Safiullin 1:1 w asach
Each Player Over 4 Aces kurs 6.00
Novak Djokovic Over 4 Aces & Roman Safiullin Over 2 Aces kurs 3.50 lub 4.00(z restrykcją aco)

Tu nie poszaleję ze stawkami , bo początek sezonu na mączce ale warunki chyba nie są złe zważywszy na 5 asów Kordy już w pierwszym krutkim secie.
W h2h jedn mecz na hali w TellAvivie 6:1 7:6 Nowak a w Asach 7:8
Oczywiście na Halii i szybkim hardzie.Z Novakiem nigdy nie wiadomo ale potrafił w przeszłości pokrywać linię 5 nawet w dwóch setach w Rzymie.To samo Safiulin tyle że w Madrycie .
Safiulina widziałem chwilę w meczu deblowym i serwował nieżle.
Gdyby się trochę postawił dziś Novakovi i mecz poszedł w dystams to to 5 asów każdy chyba z niezłymi szansami.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 921,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Nagal vs. Rune
Dość niespodziewanie będzie to spotkanie kończące dzień na Court Rainier III, ponieważ znalazłoby się kilka ciekawszych par, ale rozumiem, że jest to spowodowane faktem, że Holger w poprzedniej edycji grał w finale. Oczywiście Duńczyk jest faworytem bukmacherów, ale nie zdziwię się jak będzie to bardzo trudna przeprawa i rozpatrywałem tu także powyżej 19,5 gemów. Doświadczenie w grze na tych kortach stoi zdecydowanie po stronie Rune, ale w tym roku nie rozegrał jeszcze żadnego meczu na tej nawierzchni, a Nagal ma w nogach już trzy mecze. Przeszedł w bardzo dobrym stylu kwalifikacje i I rundę turnieju, a ogrywał całkiem niezłych graczy jak Cobolli, Acosta oraz Arnaldiego, który przecież w ostatnim czasie był w wysokiej formie. Włoch akurat w tym meczu zawiódł i też nie chcę przesadnie chwalić Nagala, ale ten zaprezentował się najlepiej jak mógł. Nie ogrywał chłopców do bicia, a graczy doświadczonych na tej nawierzchni. Hindus wiele potrafi z głębi kortu, a jego atutem jest mobilność i kreatywność, ale traci na serwisie. Na pewno może powalczyć z Holgerem, jeśli chodzi o wymiany, tym bardziej, że ten ostatni raz o punkty grał w Miami i totalnie zawiódł. Marozsan ograł go w dwóch szybkich setach, a Rune nie miał żadnych argumentów. Oczywiście Fabian zagrał bardzo dobrze i ciężko było za nim nadążyć. Ogólnie wiele dzieje się u Duńczyka, co chwilę zmienia trenerów, męczą go urazy i brakuje pewności siebie, bo zazwyczaj zawodzi. Tli się szansa przed Nagalem, lecz też trudno znaleźć mi porządny argument za wygraną Hindusa. Musiałby zwyczajnie być lepszy w wymianach i w związku z tym liczę na przełamania, które mogą zostać pokryte nawet w dwóch setach, lecz potrzebna będzie tu pomoc z obu stron, bo jeden zawodnik zwyczajnie nie podoła. Dobra gra Nagala jest tu wskazana, a ten nie ma nic do stracenia i być może poniosą go trybuny, na których zgromadzi się spora liczba kibiców.

👉 powyżej 4,5 przełamań @1,6 (betclic) ✅
👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,4 (betclic, Tenis by Dawid) ❌

Drugi zakład w dziale Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

Typy bez analizy:
👉 Ruud vs. Tabilo powyżej 3,5 przełamań @1,6 betclic ✅
👉 Korda vs. Sinner powyżej 18,5 gemów @1,45 betclic ❌

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Zh.Zhang-Humbert 2 @1.4

Spodziewalem sie, ze buk ten kurs zbije od wczoraj, ale po meczach LM juz nie chcialo sie wpisow dodawac. Wczoraj na otwarciu 1,55 pobrane, dzis to juz prawie nieoplacalne, ale Humbert wydaje mi sie faworytem. Francuz mysle, ze moze zagra w tym roku swoj najlepszy sezon. Cegla to niby jego najslabsza nawierzchnia, ale wydaje mi sie, ze Humbert po prorstu sprawdza jak dobrze wypadnie w tym roku i jednak w Monako tez wspieraja francuskich zawodnikow.
Na uwadze w pamieci mam ubiegloroczny sensacyjny wystep Zhanga w Madrycie zakonczony cwiercfinalem, gdzie bedziemy za troche ponad dwa tygodnie, ale nie mam przekonania co do gry Chinczyka. Humbert w ubieglym sezonie w Monte Carlo przegral w 1 rundzie przegral praktycznie wygrany mecz z Sonego, co dobrze zapamietalem, bo mialem pogranego Wlocha i kupon juz praktycznie byl na straty, a jednak Sonego jakos ten mecz wyciagnal. Licze, ze tym razem bedzie jednak dobry wystep Francuza, ktory dobrze zaczal od pokonania Corii, ale powinno mu zalezec na potwierdzaniu tych dobrych wystepow na cegle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +834
R 620,6K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kecmanovic - Dimitrov
Typ: gemy handicap: Dimitrov -3,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Druga runda turnieju w Monaco kategorii ATP 1000 na nawierzchni ziemnej. Bułgar Grigor Dimitrow na mączce zagrał po przerwie od French Open i w pierwszej rundzie pokonał reprezentanta gospodarzy Valentina Vacherota 7:5 6:2. Miomir Kecmanovic po nieudanych startach w turniejach Indian Wells i Miami przegrał także już na mączce z Hiszpanem Bautistą w pierwszej rundzie w Estoril. W Monte Carlo pokazał się już z dobrej strony gładko 6:3 6:1 ogrywając Berettiniego chociaż nie był w tym pojedynku faworytem. Bułgar dzięki dobrej postawie na ostatnich turniejach w USA awansował na 9 miejsce w rankingu ATP i zapewne będzie chciał się w tej dziesiątce umocnić. Na nawierzchni ziemnej Dimitrov tez potrafi grać czego dowodem była choćby czwarta runda w ubiegłorocznym FO i mimo widocznej zwyżki formy Kecmanovica postawię na wygraną Bułgara.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Novak Djokovic v Lorenzo Musetti 3:1
Both players to serve 3+ aces each kurs 4.00 Betfair
hm Śliska sprawa !!!!!
To chyba dobre określenie na ten bet.
Prawda jest taka że dla pana GOATHA 3 asy w jednym gemie to nie jakiś duży problem i to na każdej nawierzchni ale cięzko rozgryźć
w co mu się zachce bawić w tym meczu .W meczu poprzednim z Safiulinem miał jednego asa a w całym meczu widziałem max 3 próby
wygrywającego serwisu , wyglądał raczej na głodnego wymian i szukania szybko przewagi w wymianach , trochę to przypominało Nadala trohę Świątek.Może tak trzeba grać na cleyu by wygrać złoto na Igrzyskach ??? nie wiem ale wydaje mi się że lepsze jest wrogiem dobrego.
Musetti serwismanem zdecydowanie nie jest w poprzednim meczu z Filsem miał 2 rundę wcześniej z Fritzem 3 w obu meczach wygrywał w dwóch setach.Lorenzo ograł tu Novaka w ubiegłym roku w trzech setach , zaserwował 6 asów przy tylko 1 -ym Novaka.
Ciężko wyczuć co nam w tym roku zaserwują , na pewno bet ryzykowny , ale linia 3 nie za wysoka , spokojnie do pokrycia przez obu o ile będzie im się chciało szukać wygrywająceg serwisu.
Kurs 4.00 atrakcyjny w williamhill dają tylko 2.80 na to więc zagram ale nie singlem
W jakieś 2-3 wywarzone kupony za drobne!!!!Nie ma restrykcji ako
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 555,5K

Pablito91

Użytkownik
Hurkacz poniżej 9.5 asa @1.95 forbet 6

Dzisiaj dojdzie do spotkania Hurkacza z Ruudem. Miał być to finał w zeszłym tygodniu w Portugalii jednak Ruud wyłożył się z Martinezem. Próbuję iść w under asów Huberta . Owszem ładuje ich sporo jak chociażby 15 wczoraj z Bautistą Agutem czy w finale z Martinezem. Korty w Monte Carlo są wolne. Ruud dobrze gra na returnie. Jeżeli spotkanie będzie trwalo 2 sety to Hurkacz nie powinien osiągnąć 10 asów. A nawet jak będą 3 to też nie jest powiedziane, że osiągnie tą ilość. Z Draperem czy Garinem mimo 3 setów nie zbliżył się do 10 asów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +981
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ruud o71,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85 77%
superbet


Wreszcie jakiś wymagający rywal dla Huberta na korcie ziemnym. Do tej pory w Estoril mało wymagający przeciwnicy. Do tego pojedynku mogło dojść w finale turnieju w Portugalii, jednak Ruud przegrał swój mecz półfinałowy. Prestiżowy turniej ATP 1000 w Monte Carlo więc obsada mocna. Norweg bardzo dobrze czuje się w grze na ziemi. Mocny w defensywie, może mieć Hubert problem, by łatwo wygrywać punkty. W wymianach wyżej cenię umiejętności Caspera. Polak wiadomo topka jeżeli chodzi o serwis, jednak na returnie jest dużo gorzej. Ruud nie ma tak atomowego podania jak Hurkacz, nie posyła też dużej liczby asów, jednak potrafi tak dobrze umieścić piłkę w korcie by zyskać przewagę sytuacyjną w wymianie. W Monaco trudne warunki, jest dość chłodno i wilgotno, przelotne opady deszczu co sprawia, że piłki będą ciężkie i gra będzie jeszcze wolniejsza co powinno sprzyjać Norwegowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +891
B 54,7K

benzik94

Użytkownik
Hubert Hurkacz - Casper Ruud
Typ : powyżej 3,5 przełamań w meczu
Kurs : 2.10
Bukmacher: superbet

Kurs na ilość breaków jak na Clay dość wysoki oczywiście za sprawą serwisu Polaka i fakt, że return to nie jest najmocniejsza strona Hurkacza. Ruud będzie zapraszał do gry Hurkiego i szukał różnych rozwiązań na serwisie. Ale mając w pamięci wczorajszy mecz z Bautista-Agutem to pomimo niskiej liczy szans na przełamanie (a i tak były 3) jednak te gemy były w większości stykowe, dość rzadko załatwiane na sucho. Ruud to półka wyżej niż Hiszpan ale grający w miarę podobnie, bardziej kombinacyjnie niż Hubert który będzie szukał szans otwierając sobie kort Forehandem i tak się zastanawiam czy takie granie przejdzie przy mobilnym swietnym w defensywie na mączce Ruudzie. Sądzę, że może tam być trochę zamieszania, wzlotów i upadków Hubiego bo przecież w formie jest niezłej, wygral ćwiartkę w Estoril i na pewno apetyty w turniejach na clayu ma teraz większe. Norweg na pewno jest słusznym faworytem patrząc jak radzi sobie na mączce w ostatnich 2 latach, ale nawet wczoraj lekko ogrywając Tabilo tracił podanie. Urywki tego meczu oglądałem i brakowało tam czasami klinicznosci. Dlatego idę w ten nieoczywisty bet.

Do tego dorzucam
Sonego - Humbert
Typ : powyżej 3,5 przełamań
Kurs : 1.53
Bukmacher: superbet

Zastanawiałem się czy nie iść na czysto w stronę Francuza ale jakoś jednak nie mam do niego aż tyle zaufania. Wczoraj pograłem go z Zhangiem i tam zagrał naprawdę dobry mecz, ale taki Sonego to nie mam pojęcia co może zrobić. Właśnie takie nazwiska jak Sonego, Rousovoori czy Struff kojarzą mi się z tenisowym dżemikiem ktorzy sa w tourze juz kilka lat, raz na jakiś czas wyrzuca faworyta z turnieju a potem giną wśród tenisowej szarzyzny. Dlatego z dystansem tutaj podchodzę do Włocha i sądzę, że mecz może być trochę bardziej wyrównany niż wskazuje na to Bukmacher. Obaj podobni na serwisie, w tamtym roku dwukrotnie w tym raz tutaj w Monte Carlo górą okazał się Włoch grając z roli faworyta. Liczę na całkiem ciekawy mecz i intuicja mi podpowiada że trochę panowie pograją i będzie tam też kilka przełamań.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1095
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Hurkacz - Ruud typ Hurkacz kurs 3.00 LVBET

Mnie jakoś Ruud nie przekonuje jako tenisista i mimo, iż jego ulubiona nawierzchnia to ziemna, natomiast Huberta bardziej twarda to jednak widzę tutaj szanse Polaka na zwyciestwo w tym spotkaniu bp naprawdę wysokim kursie. Hurkacz zaczął sezon na kortach ziemnych bardzo udanie wygrywając turniej Estoril w Portugalii. W Monte Carlo Hubi dobrze, prezentował się w tamtym roku przechodząc dwie rundy i przegrywając w trzeciej po trzysetowym boju z Sinnerem, który bardzo dobrze prezentuje się na kortach ziemnych. Hubi dobrze prezentuje się na kortach ziemnych wykorzystuje swój główny atut jakim jest serwis. Wczoraj zaserwował aż piętnaście asów serwisowych przeciwko Bautista Augutowi. aż tak bardzo jak na kortach twardych głównego swojego atutu jakim jest serwis. Chodz jak mówią może jest i mniej asów, ale Hubi nawet na kortach ziemnych utrudnia grę swoim przeciwnikom. Ruud nie tak dawno na turnieju właśnie w Portugalii przegrał z finalista Martinezem w trzech setach, natomiast Hubi dość pewnie pokonał Martineza w finale. Dla mniej lubiących ryzykować warto zagrać również seta w stronę Hurkacza. Pozdrawiam.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas-Khachanov 1 @1.52

Co prawda nie ogladalem w tym tygodniu meczow, ale stawiam na Tsitsipasa. Grek stawia na sezon na cegle i to zawsze byla jego mocna strona mozna rzec. Dlugo byl Tsitsipasa w bardzo przecietnej dyspozycji, ale to juz chyba zdecydowana zwyzka formy jest. Poza tym to Monte Carlo to bardzo dobre miesce dla Tsitsipasa. Grek jest zameldowany w Monte Carlo, w przeszlosci dwukrotnie juz ten turniej wygrywal i po slabszym wystepie w poprzedniej edycji bardzo prawdodpdobne, ze bedzie powrot do walki o najwysze laury w Ksiestwie Monako.

Khachcanov pewna wygrana nad Medvedevem i robi ten wynik wrazenie, ale jakos mam wrazenie, ze Medvedev zagra lepiej dopiero w tych poznijeszych turniejach w Madrycie, a zwlaszcza w Rzymie, gdzie triumfowal w ubieglym sezonie.
Tsitsipas jest bardziej kompletnym tenisista niz Khachanov, wiec w teorii gdy obydwaj beda w dobrej dyspozycji, to wieksze szanse daje Grekowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +976
B 54,7K

benzik94

Użytkownik
Rune - Sinner
Typ : Rune
Kurs : 7.00
Bukmacher: superbet

Zastanawiałem się czy w ogóle wrzucać tutaj ten bet bo zdaję sobie sprawę, że jest szalony i raczej nic tu nie przemawia za Dunczykiem. Można by było mocno naciągnąć to w ten sposób że przed rokiem Dunczyk ogral tutaj Sinnera grając z pozycji Doga (ofc nie aż takiego jak dzisiaj) ale obaj byli w totalnie 2 różnych miejscach swojej kariery.
Po prostu widząc jak kurs rośnie w kierunku Rune (parę godzin temu było jeszcze 6.00) uważam, że za drobne dla emocji jest to warte spróbowania. Typ szalony tak jak i Rune. W starciu z Nagalem 1 set bardzo pewny, w drugim Dunczyk robił speedruna i właściwie nie wchodził w wymiany, Hindus grał bardzo pasywnie i tyle wystarczyło bo Rune do maksimum skracał wymiany i popełnił sporo ue.
Parę godzin później starcie z Dimą i z perspektywy całego meczu to jest ten Dunczyk którego znamy z poprzedniego sezonu na clayu. Gra w stylu wszytko albo nic, agresywny nie dający się zepchnąć, jak odda mu się trochę kontrolę to można się nadziać. Mecz z Bułgarem rewelacyjny młody to wziął a rywala miał z obecnie ścisłego topu.
Kolejna sprawa element zmęczenia, 6 setow od 13 do 19:30 z małą przerwa z dwoma długimi tb. I mam wrażenie ze to też bardzo mocno wpłynęło na ten kurs, bo mierzysz się z Sinnerem który mieli wszystkich jak leci i jest głównym faworytem do wzięcia tego tysiecznika a na dodatek swój mecz załatwił gładko w 2 setach ale jakby mnie spytali przed turniejem kto z trójki Tsitsipas, Rune, Ruud mógłby tu najszybciej ograc Sinnera to bym powiedział że Dunczyk właśnie za sprawą swojej eksplozywnosci, nieprzewidywalności - mam nadzieję, że regeneracja Rune przeszła sprawnie, to młody organizm, w dodatku wracający tutaj do Monte Carlo po finale sprzd roku i słabym początku sezonu, mobilizacja na pewno jest, jak głowa podaży za umiejętnościami to moze być ciekawy mecz.

Dodatkowo pogram sobie w osobnym kuponie :

Tsitsipas- Kaczanow over 19,5 gemow @1.42

Djokovic - De Minaur over 18,5 gemow @1.40

Rune - Sinner over 18,5 gemow @1,55

Humbert - Ruud over 19,5 gemow @1.50

Patrząc na ten turniej i warunki tu panujące, biorąc pod uwagę że jest już cwiercfinal i nie na graczy z przypadku to warto rzucić okiem w stronę overow gemowych. Wczoraj nawet Musetti postraszył Djokovica, 8 nazwisk gdzie żadnego bym od wejścia nie skreślił więc może być trochę walki. Linie nie za niskie nie za wysokie, ot, jak nikt tutaj koncertowo nie spierdzieli to powinno być ciekawie.
 
Ostatnia edycja:
contera 0

contera

Użytkownik
Debel:
Melo/zverev - fritz/rune - 1 @ 1,50
Typ na szybko bo za chwile zaczynają.
Typ glownie przeciwko Rune, albo się wycofa albo poprostu będzie przemęczony po 3setowce z Sinnerem i nie zagra na 100%
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Stefanos Tsitsipas v Jannik Sinner 7:1
Both Players to Serve 5+ Aces Each kurs 4.00 Betfair
Nie mam już czasu na analizę , przy 3 setach czemu nie?
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 555,5K

Pablito91

Użytkownik
Tsitsipas @1.73 Fortuna 6:1 6:4 GG

Idę w stronę Greka. Wygląda na to, że wreszcie się obudził. Gra w tym turnieju świetnie. Wczorajsze ogranie aktualnie najlepszego tenisistę świata, potwora Sinnera o czymś świadczy. Stefanos od zawsze powtarzal, że Clay to jego ulubiona nawierzchnia. Myślę, że Ruud jest spokojnie do ogrania. Tsitsipas ostatni raz w finale grał w sierpniu ubiegłego roku. Myślę, że dzisiaj motywacja będzie spora by wygrać mocny turniej. Wczorajsza wygrana z Sinnerem mu w tym na pewno pomoże.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1635
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom