>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Świat WCH II A

bfred 334,5K

bfred

Użytkownik
Mistrzostwa grupy II A

Dyscyplina: Hokej na lodzie - Mistrzostwa grupy II A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Australia - Izrael
Typ: over 6,5
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic
Analiza: Próbuję hokej. Dość wysoka jak wg mnie linia na tę ilość goli. Gra 4 zespół z 5 obydwa po 0 pkt i pomiędzy nimi a zespołem Islandii będzie walka o utrzymanie w tej dywizji. Australia nieznaczne przegrane z Chorwacją i Serbią natomiast Izrael baty z Serbią i ZEA. dodać należy że Australia już nawet prowadziła w swych meczach!. Izrael wydaje się być dużo gorszą drużyną niż przeciwnicy Australii co zwiastuje dla mnie kilka goli i zacięty ofensywny mecze ze wskazaniem na Australijczyków. tym bardzie że ostatnie 3 mecze h2h to 2/3 jeśli chodzi o mój over 6,5. Ostatnio było 7-1 i 11-3 dla Australii i dziś liczę na jakieś 5-2 lub 6-2 zobaczymy. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1333
bfred 334,5K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Mistrzostwa grupy II A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Izrael - Chorwacja
Typ: over 7,0 (w przypadku 7 goli zwrot)
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza: No to próbujemy dalej z hokejem. Wczoraj Australia skompromitowała się z Izraelem, który ze stanu 1-4 wyciągnął na 4-4 w ostatnich minutach meczu - tego jeszcze nie było. Dzisiaj przeciwnik jeszcze lepszy bo Chorwacja, która celuje w awans i jest na dobrej drodze do realizacji. Bilans mają 18-5 komplet punktów dzisiaj doskonała okazja powiększyć ten dorobek. Izrael 1 mecz wygrany bilans 12-19 będą walczyć o utrzymanie z Islandią. Chorwaci pewne zwycięstwo 4-1 z ZEA które dało baty Izraelowi 10-6 dzisiaj spodziewam się wielu goli gównie dla Chorwatów, którym po piętach depczą Serbowie. Ostatnie mecze między Izraelem a Chorwacją to 3x zwycięstwa Chorwatów i to niemałe baty ostatnio było 12-1. Dlatego próbuję a kurs dobry. Powodzenia:)
 
Do góry Bottom