>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ŁOTWA LMT Virsliga

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Skonto Riga - Metalurgs Liepaja ----&gt; 1 @@ 2,20 ⛔

Skonto Riga to jedna z najbardziej popularnych drużyn w Łotwie wielokrotnie rywalizowali w europejskich pucharach i nawet z niezłymi skutkami. W Dzisiejszej potyczce zmierzą się z 6 Metalurgiem który ma zasadę więcej strzelić niż stracić co wskazuje ich bilans bramkowy 12strzelonych do 11straconych. Natomiast Skonto 18 do 11. Riga musi dalej urządzać pościg za pierwszy w tabeli Ventspils FK które na dzień dzisiejszy ma 6pkt przewagi zdobyte dzisiaj 3 pkt. zacznie by Skonto do tego przybliżyły tymbardziej że na własnym obiekcie na ostatnie 4 spotkanie wszystkie 4 okazały się zwycięskie. Natomiast ich rywale z Liepji. na ostatnie 4 wyjazdowe potyczki zaliczyli 2 remisy , 1 porażkę i 1 zwycięstwo wniosek nasuwa się jeden wygrana Skonto Rigi jak będzie pokażę boisko.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
FK Daugava Daugavpils - Skonto Riga

Dziś dojdzie do ciekawej potyczki w spotkanie 1 Ligi Łotewskiej. Zaległe spotkanie rozegra Skonto Riga. Skonto lokuje się na pozycji vice lidera jeżeli dziś zwycięży może podgonić lidera jednak marne szanse ma na zdobyć tytułu. Ich rywal Daugava to drużyna środka tabeli która punkty zdobywa rzadko w takich potyczkach , Patrząc na to iż Skonto zdobyło na wyjazdach 22 pkt. a u siebie 24 pkt. to są zdecydowanym faworytem tego spotkania dodatkowym atutem jest to , że wystąpią juz w pełnym składzie. Jak dotąd goście nigdy nie przegrali z drużyną Daugava. Mój typ na gości.

Moje typy :
FK Daugava Daugavpils - Skonto Riga - 2 @@ 1,75_7/10 BAH ⛔
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Tak z ciekawości - w Łotwie grają 4 razy każdy z każdym ?? Bo wiki mnie coś okłamuje i pisze niby o 4 meczach a łącznie podaje ich 28 skoro mamy 9 drużyn i mają grac ze sobą 4 razy to wychodzi mi 32 mecze (4 mecze z 8 przeciwnikami). Na &quot;ichnej: stronie to samo co cytuje wiki http://www.virsliga.com/ - czyżbym liczyć nie umiał ?? ;)
Chociaż wydaje mi się, ze jednak z moją logika jest ok - skoro Łotysze chcą w sezonie 2009 grać w Pucharze Intertoto (niby 4 drużyna - LOL) ????

Zapytuję w kontekście tej ciekawej analizy z Typów Dnia:
Spotkanie: Dinaburg - Daugava Riga
Typ: 2
Kurs: 8,80
Bukmacher: http://www.wzbmilenium.pl
Analiza :
Tak na początku muszę powiedzieć że daje typy dnia bardzo rzadko a to oznacza iż tylko wtedy gdy widzę na prawdę mecz warty do zagrania , a dziś zdecydowanie wybrałem bez żadnego wahania mecz 1 ligi Łotewskiej Dinaburg-Daugava i faworytem bukmacherów jest zdecydowanie gospodarz nie dziwię się ponieważ te dwa zespoły dzieli przepaść pkt , a dokładnie gospodarze mają 34 pkt a goście zaledwie 8 pkt. Ale tutaj nie wolno korzystać z miejsc w tabeli podając zwycięzce. Ponieważ Dinaburg 4 miejsce i do 3 miejsca traci 10 pkt czyli nie do odrobienia a 5 miejsce ma straty 11 pkt najważniejsze jest to iż sezon dobiega końca a goście mają ostatnie miejsce czyli 12. z 8 pkt i tracą tylko 3 pkt do 11 miejsca a to miejsce daje bezpieczne utrzymanie w lidze. A więc jest to spotkanie najważniejsze w sezonie i bardzo dziwną strawa było by gdyby goście nie wygrali tego a po prostu gospodarze muszą tylko wyjść na boisko ponieważ wynik nie jest już w lidze dla nich ważny.
bo z moich wyliczeń wynika że w ciągu 12 meczów jakie Dinaburgowi pozostały do rozegrania może jeszcze sporo zwojować, i raczej podłożyć outsiderom się nie zamierzają ;) Niemniej typ ciekawy gdyby tak faktycznie było jak Roger90 pisze ???? (a być może to ja źle coś obliczam ??) - więc jak gra Virsliga w tym sezonie ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom