>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łotwa (Virsliga) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,ŁOTWA: Virsliga
Spotkanie:FC Jurmala -Jelgava
4-2
Typ:2
Kurs:3.40
Godz:18:00
Buk:Expekt

Po wspaniałym początku sezonu, Jurmala przegrała ostatnie 6 meczów z rzędu z bilansem bramkowym 00:17 . W ostatnim meczu przegrali ze Skonto 0-5.Mają problemy finansowe z tego powodu czterech graczy już opuściło klub.Przed tym meczem trener FC Jurmala ogłosił, że zespół na ich miejsce kupi kilku nowych graczy w nadchodzących tygodniach, ale nawet jeśli jakiś nowy gracz będzie grał w dzisiejszym meczu,to nie da im tyle co ci co odeszli. Klub grał ważną rolę w drużynie, a to zajmie czasu, aby je zastąpić. Może w następnych meczach będą grali lepiej,ale teraz dla mnie są najsłabszą drużyną w lidze łotewskiej.Jelgava nie gra o wile lepiej,ale ich postawa w ostatrnim meczu z Ventspils napawa optymizmem stracili gola dopiero w samej końcówce,a remis w tym meczu byłby sprawiedliwszym wynikiem.Myślę,że goście będą w stanie odnieść dzisiaj minimalne zwycięstwo.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Wreszcie jakis typ z ligi Łotewskiej ;)
Widze ze &quot; roan 79 &quot; interesujesz sie ta liga a na pewno wiesz wiecej niz ja . Chodzi mi o jutrzejszy mecz pomiedzy Spartaks - Metta/LU . Spartaks jutrzejszy gospodarz dobrze sobie radzi , po 10 kolejkach zgromadzili 16 punktów co daje im 6 miejsce , bilans bramkowy 14:12 , natomiast Metta jest na samym dnie tylko 2 punkciki i bilans bramkowy 4:21 . Jak widac pomiedzy dwiema druzynami przepasc jest duza . Chciałbym w to wejsc troche grubiej ale nie wiem czy warto ;) jak ktos moze prosze o pomoc , Kurs oscyluje w granicach 1.30
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Daugavpils-Spartaks 1 AH-1 2,05 100=205 bet365
Daugava haniebnie zakończyła przygodę w europie teraz musi się skupić na lidze gdzie zmierzy się z Spartaksem. Spartaks przeprowadził czystki w klubie odesłał do domu białoruskiego trenera Olega Kubareva wraz z nim klub opuścił najbardziej doświadczony piłkarz i lider zespołu Victor Moroz. Także w składzie gości nie zobaczymy pierwszego bramkarza Andrieja Pawłowa.
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Ventspils - Daugava Ryga 1 2.50 ✅ (2:1)
BAH

Typ oparty tylko i wyłącznie na statystykach.
Mecz 3 i 4 drużyny w tabeli. Ventspils mecz ligowy na własnym podwórku ostatnio przegrało 03.10.12. Dawno. Do tego chcę zauważyc niesamowity bilans meczów obu drużyn w pojedynkach bezpośrednich. Na 19 ostatnich meczów Ventspils wygrało 18 starć, a tylko 1 porażkę zanotowali. Do tego Ventspils ma serię 17 meczów wygranych z rzędu z drużyną przyjezdnych! Te dane dają podstawę do grania na gospodarzy.
Jedynie zastanawia fakt, że dziś kursy skoczyły z 1.85 na 2.50, ale to może być zagranie buków.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Daugava Ryga - Skonto Ryga 2 2.00 / EH(1:0) 2 4.20 paddypower
Dziś na Łotwie spotkanie derbowe pomiędzy zajmującym czwarte miejsce zespołem Daugavy a liderem Skonto. Gospodarze tego meczu spisują się bardzo dobrze w tym sezonie zajmują bardzo wysokie jak na nich trzecie miejsce w lidze, 11 zwycięstw, 6 remisów oraz 4 porażki dały 39 punktów, bilans bramkowy 31:16. Natomiast Skonto walczy o mistrzostwo, spisują się w tym sezonie znakomicie, w lidze mają na koncie 15 zwycięstw i 6 remisów, co daje 51 punktów, zdobyli aż 60 bramek tracąc zaledwie 7. Wygrywają wszystko jak chcą, mieli tylko dwa remisy na przełomie lipca i sierpnia m.in. w szlagierowym meczu z Ventspils na wyjeździe 0:0 z którymi to walczą o mistrzostwo. Jednak pamiętać trzeba że walczyli wtedy właśnie z dobrym czeskim zespołem Slovanem Liberec w kwalifikacjach ligi europejskiej i walczyli dzielnie, odpadli po równej walce, u siebie wygrali 2:1 a na wyjeździe ulegli 0:1. Na krajowym podwórku mieli ostatnio jedyną wpadkę i na pewno w derbach będą chcieli zmazać tą plamę, oczywiście byli w tym meczu zdecydowanie lepsi, jednak rywale mieli sporo szczęścia. Dziś spotkanie które wyzwala w tej słabej lidze specjalne emocje także Skonto powinno pokazać 100% możliwości, w lipcu pokonali u siebie Daugavę 5:0, a jako że na wyjazdach spisują się wyśmienicie (8 zwycięstw, 2 remisy, bramki: 30:3) powinni poradzić sobie z tym rywalem, który lepiej gra na wyjazdach niż w domu (4 zwycięstwa, 4 remisy, 2 porażki, bramki 11:6). Kursy w okolicach 2 na wygraną i 4 na wygraną z handi są jak najbardziej do pokrycia i wydają się zbyt wysokie.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Daugava Riga - Ventspils; [email protected] [10/10] Expekt 0-1 ✅ ✅
Ventspils HT/FT @1.73 [2/10] Bet365 0-1/0-1 ✅ ✅ Grubo!
Wygrana gości = mistrzostwo Łotwy. Inny wynik na 99.9% daje mistrzostwo Skonto Riga, a więc jakby nie patrzeć rywalowi derbowemu Daugavy, która już o nic nie gra. Dali ciała w ostatnim meczu, są bez formy i 4 miejsce to wszystko na co było ich stać w tym sezonie. Goście w rewelacyjnej formie, kapitalny comeback i dogonienie Skonto w ligowej tabeli. Ja w cuda nie wierzę, więc gram grubo na gości. Mecz o 13:00.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom