>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

łamaki, wałki itp

Y 1,9K

Yebyemy buka

Użytkownik
siemka :) dużo śmiesznych rzeczy ostatnio się odstawia w sporcie, będę starał się regularnie dzielić z wami propozycjami :) pierwsza propozycja to:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Fortuna 1 Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - GKS Katowice
Typ: tutaj będą dwa typy: HT/FT 1/2 i HT/FT 2/1
Kurs: 60 i 25

Bukmacher: forbet
Analiza:
Obie drużyny dobrze znane z pokaźnej kartoteki wałków. 5 kolejka drugiej polskiej ligi, wisła zaczęła świetnie, GKS też dosyć dobrze. W okresie przygotowawczym obie drużyny po jednym łamaku, Wisła nawet dokładnie miesiąc temu po prowadzeniu 1:2 do przerwy po bramce w 46' minucie dostała 2 bramy od podbeskidzia i o dziwo mecz skończył się 3;2 dla podbeskidzia. Grzebałem dużo w historii obu drużyn, ewidentnie lubią połamać się w okresie lipcowo-wrześniowym, Wisła łamała odpowiednio w : 17/08/14, 12/08/17, 08/08/2021 a GKS rok temu 22/08/2021. Szansa na łamaka w tym meczu jest spora, ja odpowiednio po 3 dyszki na obie opcje, mam nadzieję, że poszło dogadanko i mecz skończy się łamakiem w któraś stronę :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +690
Y 1,9K

Yebyemy buka

Użytkownik
siemka :) dużo śmiesznych rzeczy ostatnio się odstawia w sporcie, będę starał się regularnie dzielić z wami propozycjami :) pierwsza propozycja to:

Dyscyplina: Piłka Nożna - PKO BP EKSTRAKLASA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - GKS Katowice
Typ: tutaj będą dwa typy: HT/FT 1/2 i HT/FT 2/1
Kurs: 60 i 25

Bukmacher: forbet
Analiza:
Obie drużyny dobrze znane z pokaźnej kartoteki wałków. 5 kolejka drugiej polskiej ligi, wisła zaczęła świetnie, GKS też dosyć dobrze. W okresie przygotowawczym obie drużyny po jednym łamaku, Wisła nawet dokładnie miesiąc temu po prowadzeniu 1:2 do przerwy po bramce w 46' minucie dostała 2 bramy od podbeskidzia i o dziwo mecz skończył się 3;2 dla podbeskidzia. Grzebałem dużo w historii obu drużyn, ewidentnie lubią połamać się w okresie lipcowo-wrześniowym, Wisła łamała odpowiednio w : 17/08/14, 12/08/17, 08/08/2021 a GKS rok temu 22/08/2021. Szansa na łamaka w tym meczu jest spora, ja odpowiednio po 3 dyszki na obie opcje, mam nadzieję, że poszło dogadanko i mecz skończy się łamakiem w któraś stronę :)
Cóż tu dużo mówić.
0-1 GKS do przerwy/ 2;1 dla Wisły koniec
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
Y 1,9K

Yebyemy buka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia Kakkonen - Grupa C
Godzina: 17:30
Spotkanie:Vaajakoski - JJK Jyvaskyla
Typ: dwa typy: HT/FT 1/2 i HT/FT 2/1
Kurs: 23 i 70
Bukmacher: forbet/edit: superbet, forbet nie ma łamaka w ofercie

Kolejni miłośnicy letnich łamaczków, 04/08/2020 łamali wspólnie z 0-2 w 47' dla Jyvaskyli. Jedynym problemem wydaje się to, iż Vaajakoscy łamali swój ostatni mecz, lecz w 2020 roku łamali ostatni mecz lipca 18/07/2020 z 0-1 na 3-1 i mecz później łamak z wspomnianą wyżej Jyvaskylą, czyżby w tym roku powtórka? Ja próbuję za 35 w stronę Jyvaskyli, i drobniej za 25 w stronę Vaajakoskich
edit: jeszcze przeoczyłem, vaajakoski rok temu 21/08/2021 z 0-2 na 3;2 łamaczek :)
 
Ostatnia edycja:
Y 1,9K

Yebyemy buka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia Kakkonen - Grupa C
Godzina: 17:30
Spotkanie:Vaajakoski - JJK Jyvaskyla
Typ: dwa typy: HT/FT 1/2 i HT/FT 2/1
Kurs: 23 i 70
Bukmacher: forbet/edit: superbet, forbet nie ma łamaka w ofercie

Kolejni miłośnicy letnich łamaczków, 04/08/2020 łamali wspólnie z 0-2 w 47' dla Jyvaskyli. Jedynym problemem wydaje się to, iż Vaajakoscy łamali swój ostatni mecz, lecz w 2020 roku łamali ostatni mecz lipca 18/07/2020 z 0-1 na 3-1 i mecz później łamak z wspomnianą wyżej Jyvaskylą, czyżby w tym roku powtórka? Ja próbuję za 35 w stronę Jyvaskyli, i drobniej za 25 w stronę Vaajakoskich
edit: jeszcze przeoczyłem, vaajakoski rok temu 21/08/2021 z 0-2 na 3;2 łamaczek :)
Cóż mogę powiedzieć, czekam na kolejny mecz vaajakoskich.
 
Do góry Bottom