>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Śląsk - Widzew - 2 liga - sobota godz. 16:00

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
-


Kursy z baw: 2.2 3.2 2.8

Parę słów: Nie ukrywam, że kocham Widzew i to jest chyba najważniejszy powód dla którego na nich gram. Po raz pierwszy byłem na Widzewie niedawno, bo w środę, na meczu z Lechią. Wierzyłem w zwyciestwo, ale nie wiedziałem, że chłopaki tak pięknie zagrają. Tak grający WIdzew zasługuje na grę w I lidze i myślę, że będzie udowadniał to z meczu na mecz, wygrywając spotkanie za spotkaniem. Teraz czeka moich pupili trudna przeprawa, gdyż jadą do Wrocławia na mecz ze Śląskiem, z którym na jesieni przegrali 1:2. Teraz czas na rewanż i myślę, że będzie to rewanż udany. &quot;Moje serce bije dla Widzewa, 1910 uderzeń na minutę...&quot;

Mój typ: 2 - 2.8

A co wy myślicie o tym meczu?
 
peja 1

peja

Użytkownik
Uważam podobnie jak mój przedmówca że ten mecz wygra Widzew. Będzie to udany rewanż za porażka jesienną 1-2 na swoim obiekcie. W tej rundzie Widzew udowodni że jest za dobry na II ligę i bez problemu awansuję do ekstraklasy ....

PS. Nasza czarwona armia stawi się jutro na obiekcie we Wrocławiu, miejmy nadzieję że wrócimy z trzema punktami ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
No i jednak Śląsk wygrał... potwierdził, że także jest głównym faworytem do ekstraklasy oraz, że jest mocny u siebie!!
Bravo!! Awans na 1 miejsce!! Utrzymajcie je do końca!!
 
peja 1

peja

Użytkownik
No i jednak Śląsk wygrał... potwierdził, że także jest głównym faworytem do ekstraklasy oraz, że jest mocny u siebie!!
Bravo!! Awans na 1 miejsce!! Utrzymajcie je do końca!!
To był wypadek przy pracy :p

PS. W tym Wrocławiu to są jacyś psychole a nie kibice .... ( przez nich by mecz odwołali )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom