>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Żużel w Wielkiej Brytanii w sezonie 2024

B 38K

bosky

Użytkownik
Podoba mi sie ten Tarasienko, motocykle sie ponoc rozlecialy w Polsce, na GB i tak powinien miec inna baze, ale nie wyglada to za dobrze i jakos on mi nie pasuje do Wielkiej Brytanii. Najlatwiejszy bieg z ZZ chyba przypadnie Musielakowi, pozostale z Musielakiem w parze, przeciwnicy trudni. Jak wpadniemy to wszyscy :p

Tarasienko under 8, 2,00 bet365 0,d,w,-, chyba mozna otwierac szampana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2036
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Za Iversena w Kings Lynn ZZ-ka, w której mogą jechać wszyscy prócz Musielaka, więc próbuje.

Brennan over 7,5 pkt @2,0 (wszystkie starty) forbet ✅ (9 pkt)

Tom dziś w roli gościa. Niezła forma w Anglii w tym sezonie. Minimum 5 startów ma zapewnione, a może pojedzie nawet nawet więcej. Kilka razy w parze ze słabym Toftem. Do tego starcia przeciwko Edwardsowi czy słabo obsadzony 14 bieg. Myślę, że te 8 pkt uciuła.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1636
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Wright Ch. (IPS) +5.5 @1.85 STS(4 biegi)

Wright wskakuje za Doyla, który nie doleciał na wyspy.
Charles w tamtym sezonie jeździł w Asach więc tor zna, forma jest oby bez wykluczeń...
 
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś spróbowałem na szybko
Typy główne
D.King under 7.5 kurs 1.7 Fortuna
J.Pickering under 6.5 kurs 1.7 Fortuna
R.Thungate over 7.5 kurs 1.88 Fortuna
Typy for Fun
M.Janowski over 7.5 Kurs 1.94 Fortuna
Shefield +10.5 kurs 1.5 Fortuna
Osobiście idę w przełamanie Janowskiego ale to typ na czujea,King miał drobne problemy zdrowotne a over Thungate bo ostatnio nie doleciał i dostał bure od klubu więc mam nadzieję że dziś będzie chciał się pokazać 😉
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Po dłuższej przerwie pierwsze typy w tym sezonie w lidze brytyjskiej:

T. Brennan over 5.5 kurs 1.7 (5 startów) totalbet
T. Musielak under 9.5 kurs 1.7 (5 startów) totalbet
Sheffield + 8.5 kurs 1.85 totalbet

Tom ostatnio w niezłej formie w zasadzie pokrywał taka linię. Liczę też dziś na jego 5 startów. Tobiasz dziś trudne biegi i forma tegoroczna to nie ta co 2 lata temu. Sheffield powinno dziś trzymać wynik i dziwię się takim kursom na zwycięstwo wiedźm gdzie niedawno męczyli się z Birmingham.
 
Do góry Bottom