>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

żółte kartki

P 10

petepistol

Użytkownik
Panowie, jak liczą kartki w Milenium ? czerwona kartka liczy się jako dwie żółte ?
Tak najczęściej u buków to rozliczają, ale u nich jest chyba inaczej..
 
M 837

marcios

Użytkownik
Jeśli była czerwona po 2 żółtych to liczą 2 żółte jak bezpośrednio to oczywiste, że do żółtych nie wliczają nic
 
P 10

petepistol

Użytkownik
To pewne info, że czerwoną po dwóch żółtych liczą jako 2 a nie jako 1 na przykład? Druga pokazana kartka to byłaby już czerwona. Na ten temat w regulaminie nie ma ani słowa. A co do czerwonej bezpośredniej to w netowych liczą to jako dwie kartki, więc nie wiem czy to takie oczywiste.
 
M 837

marcios

Użytkownik
PetePistol pierwsze słyszę żeby jakiś netowy za bezpośrednią czerwoną liczył do żółtych kartek 2 ???? co ma bezpośrednia czerwona kartka do kartek zółtych? skoro stawiam na żółte to niby co ma do tego bezpośrednia czerwona? a co do Milenium pewne info bo gram kartki często i w lidze hiszpańskiej ostatnio były 2 czerwone po 2 żółtych i zaliczone były normalnie żółte jako 4, zresztą w Fortunie jest tak samo i pewnie wszędzie.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Cytat:
&quot;Żółta kartka jest liczona jako 1, czerwona kartka jest liczona jako 2. Druga żółta kartka nie jest brana pod uwagę do rozliczenia zakładów (maksymalna ilość &#39;punktów kartkowych&#39; na zawodnika wynosi 3).&quot; ---------&gt; to jest cytat z Bet365 , także Marcios nie masz racji.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wszystko zależy od buka i grając u jakiegoś pierwszy raz na kartki, trzeba zasięgnąć wiedzy jak dany buk liczy. W bet365 jest tak jak zacytował Josef39, ale np. już w comeon bezpośrednia czerwona jest liczona , gdzie czasami pojawia się zakład na ilość kartek, bezpośrednia czerwona jest liczona jako 1 karta.
P.S. Wysłałem zapytanie do milenium, gdy/jeśli otrzymam wiadomość to wkleję ją tutaj.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Rangizz w Milenium jest tak jak napisałem bo grałem kartki nie raz.
Mhm

Witamy
Zakład dotyczy wszystkich żółtych kartek pokazanych w meczu. Nie ma tu znaczenia, czy któraś z nich kończy się w konsekwencji kartką czerwoną. Co za tym idzie czerwona kartka pokazana bezpośrednio nie jest wliczana do sumy kartek żółtych.
Pozdrawiamy
 
Do góry Bottom