>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

€1000 może znaleźć się na Twoim koncie Bet24!

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
sprawdzcie maile od bet24:

Od środy, 24 listopada serwis Bet24 rozda losowym klientom ponad 80 000 nagród finansowych, a Ty jesteś wśród szczęśliwych zwycięzców. Rozdajemy kwoty od €5 do €1000, więc pospiesz się, zaloguj w serwisie Bet24 i sprawdź, jak bardzo Ci się poszczęściło. Śpiesz się jednak, pieniądze będą dostępne na koncie w okresie od 24 listopada do 11:00, 30 listopada.
u mnie 5euro :wink:
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Nie wiem czy rozdają to w jakimś okresie czy tylko dziś , a kasa dostępna do 30, czy może i też rozdają do 30.Jednak typowa loteria , bo np, dużo depozytu, a u mnie 0, więc życze szczęscia to tak na pytania czy dla wszystkich ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Oferta ważna dla odbiorców maila i nie dla depozytów tylko jeśli nie masz na koncie &quot;Rozdajemy kwoty od €5 do €1000&quot; to znaczy że nic nie dostałeś niestety, może następnym razem. Pozdrawiam
 
K 16

kombi

Użytkownik
he he chyba mają jakiś błąd... albo jak kolega wyżej napisał też trafiłem 1000 euro :d bo nie mogę się zalogować a podaje oczywiście prawidłowe hasło i login ????
 
D 2

dar852

Użytkownik
To nie błąd... niestety robią tak zamykają bez powiadomienia bez względu czy jest kasa czy nie jak się dopytałem u mnie powodem był zły numer telefonu podałem dzwonienie weryfikacja + sto dokumentów na mail i milion wyjaśnień po dwóch tygodniach otworzyli ale pokasowali wszystkie dostępne bonusy ..które kiedyś pokazywały się przy wpłacie ogólnie kiedyś grałem sporo po tej akcji straciłem chęć... Nikomu nie odradzam grania ani nie narzekam przedstawiam ich nową politykę &quot;bezpieczeństwa&quot;!
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Powiem Wam tak nie mogłem się zalogować, wziołem przypomnienie hasła przyszło nowe hasło i od razu efekt, ujrzałem swoje konto, a na nim okrągłe 0,00 ;) bez 1 z przodu ???? spróbujcie z przypomnieniem gdyż też na pewno podawałem poprawne dane.

PS.a teraz chciałem zmienić sobie hasło na moje , to ja nie wiem co oni odwalają, najpierw wywaliło mi, że ma mieć conajmniej 8 znaków, ok wpisałem, a teraz ,ze ma zawierac CONAJMNIEJ 2 DUŻE LITER OD A-Z?! kuźwa jak banku...
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Bet24 ostatnio resetował hasła mi przyszedł email z nowym hasłem
Pewnie do Was też wysłali ale może go przeoczyliście
 
Do góry Bottom