>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/16 finału Ligi Europy (13-15.02.2018) wtorek-czwartek

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Celtic - Zenit
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: fortuna
Analiza: Z dzisiejszej oferty na Ligę Europy wybieram spotkanie Celtic - Zenit, gospodarze na jesień grali w Lidze Mistrzów, gdzie w grupie B zajeli 3 miejsce, wygrali tylko jedno spotkanie i doznali 5 porażek, ale mieli trudną grupę z Bayernem i PSG, więc awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów był poza ich zasięgiem, strzelili tylko 5 bramek, a stracili 18, co daje średnią 3,83 gola na mecz, natomiast Zenit wygrał swoją grupę w Lidze Europy, odniósł 5 zwycięstw i jeden mecz zremisował, stosunek bramek 17:5, co daje średnią 3,67 goli na mecz, więc jak widać są to mocne overowe drużyny, dlatego dzisiaj w moim typie idę w bramki, według bukmacherów faworytem do awansu do kolejnej rundy jest zespół gości, chociaż kursy na dzisiejszy mecz są wyrównane. Celtic jeśli myśli o awansie musi u siebie wypracować zaliczkę, więc powinni od początku zaatakować i narzucić gością swój styl gry, największym problemem Szkotów są za pewne kontuzje, lista nieobecnych jest dość spora (Tom Rogic, Nir Bitton, Patrick Roberts, Stuart Armstrong, Jonny Hayes, Craig Gordon, Marvin Compper i Leigh Griffiths, a także nie wiadomo czy dziś zagra Dedryck Boyata), zaś głównym problem piłkarzy z Rosji jest brak rytmu meczowego o punkty, w Rosji od połowy grudnia trwa przerwa w rozgrywkach i goście w tym czasie grali tylko mecze towarzyskie, ale jest to tak doświadczony zespół w rozgrywkach europejskich, że powinien sobie z tym poradzić i strzelić chociaż gola kontaktowego. Na korzyść Zenitu działa też osoba ich trenera, czyli Roberta Manciniego, który kiedyś trenował Manchester City i zna dobrze wyspiarską piłkę. Podsumowując liczę na overowe spotkanie, głównie za sprawą gospodarzy, którzy myśląc o awansie muszą ten mecz wygrać i z ich strony liczę na minimum 2 gole, natomiast Zenit przed rewanżem też będzie chciał mieć jak najkorzystniejszy wynik i również postara się coś strzelić, dobrze dla typu by było, żeby prędko wpadła pierwsza bramka, wtedy druga drużyna nie będzie mogła za bardzo kalkulować i mecz się otworzy, na co osobiście liczę. Powodzenia.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyOTk4NDQ2NDQzODMwMDoF8jWLRkv/t9GAr8Q=&amp;kind=MAIN
Taki dziobak ode mnie i krótko o spotkaniach:
- W Kazachstanie gra się niezwykle ciężko, przekonał się o tym Villareal w fazie grupowej wygrywając tam 2-3. Sztuczna płyta boiska temperatura i daleki wyjazd przemawiają moim zdaniem na niekorzyść Sportingu. Z Astany odszedł jeden z ich lepszych graczy Kabananga ale według mnie stać ich na remis a być może i zwycięstwo.⛔
- W Dortmundzie zaczęło wiać optymizmem po odejściu Auby, ewidentnie atmosfera się oczyściła po zmianie przez niego barw klubowych, do zespołu dołączył Michy i w dwóch spotkaniach zdobył 3 bramki. Ważne będzie pierwsze spotkanie, Borussia chyba złapała wiatr w żagle ale wydaje mi się że wiele bramek tu nie padnie i pierwszą możemy zobaczyć po pół godzinie gry. &#39;34 ✅
- San Sebastian grać potrafi strzelają dużo w lidze są pod tym względem w czołówce, niestety też sporo tracą ale u siebie z RB powinni się spiąć bo bardzo ważny będzie pierwszy mecz w Hiszpanii, jeśli go wygrają mają szansę na awans do kolejnej rundy.2-2 ⛔
- Spotkanie w Szkocji bardzo ciekawe moim zdaniem, Celtic u siebie potrafi postawić trudne warunki, o bramkę dla nich jestem raczej spokojny, zastanawia mnie jak zaprezentuje się Zenit bo w tej drużynie nie ma już tylu gwiazd co kiedyś ale mimo to grają bardzo solidnie, no i trener jakim jest Mancini z pewnością przygotuje tu coś ekstra.1-0 ⛔
- Napoli chyba jednak skupi się na lidze jak zauważono wcześniej w lidze kolejny rywal nie jest wyjątkowo trudny ale problemem jest tam ławka na której nie ma za wielu klasowych zmienników a jeśli wypadnie ktoś z trójki Mertens, Callejon i Insignie będzie to straszny ból głowy dla Sarriego. Osobiście wolałbym żeby ktoś w Italii przerwał dominację Juve. Co do Lipska to ich pierwszy sezon w pucharach już jest niezły ale ambicje właścicieli z pewnością są większe.1-3✅
- Orły złapały lekką zadyszkę, ale osobiście jestem pod wrażeniem tego jak do tej pory grali i jaką robotę w Rzymie odwala Inzaghi. Naprawdę bardzo przyjemnie się ogląda ich ofensywną szybką grę. Jeśli utrzymają skuteczność na swoim poziomie są w stanie nawet wygrać to spotkanie jednak FCSB na swoim obiekcie to groźny zespół a kibice Rumuńscy będą 12 zawodnikiem dla gospodarzy.1-0⛔
- Atleti jedną niespodziankę sprawiło odpadając z LM, jestem bardzo ciekaw jak potraktują rozgrywki LE bo w lidze do Barcelony tracą 7 punktów i nie jest to strata nie do odrobienia. Wydaje się że znów nie będą się wysilać i na koniec może widnieć wynik 0:1. Dodatkowym czynnikiem który może mieć znaczenie jest to iż po rewanżu w Madrycie czeka ich ligowy wyjazd do Sevilli i mogą chcieć w pierwszym spotkaniu zdobyć zaliczkę by w rewanżu oszczędzać siły.1-4✅
naaajgorzej polec na pierwszym spotkaniu
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja dziś krótko a konkretnie. Dla mnie mocne bety, a wieczorem może znowu pobawie sie na live tym co udało się zarobić we wtorek.

Ludogorec - Milan
Typ: BTTS @1,95 Totolotek⛔⛔

Milan przyjeżdża do Bulgarii na bardzo trudny teren jakim jest stadion miejscowych, pamietam jak Bułgarzy sprawiali problem Królewskim, którzy grali z nimi w lidze mistrzów, to jest ich twierdza i Milan grający w kratkę nie bedzie miał tu łatwo gola stracą napewno ale strzelic też Musza bo w innym wypadku będzie ciężko na San Siro.
Ostersunds - Arsenal
Typ : Ostersunds powyżej 0,5 bramki @1,70 Forbet⛔⛔
Szwedzi są mocni u siebie i napewno nie odpuszcza widziałem ich kilka razy i szybko organizuja sie w ataku potrafia dobrze bronic i nie dopuszczać rywala do wielu sytuacji, gdyby Arsenal mial lepsze miejsce w lidze i mógłby być w top 4 to bez wahania gralbym tu gospodarzy ale teraz wydaje się, ze gracze Arsenalu będą chcieli pojsc w ślady United i poprzez zwycięstwo w lidze Europy zagrac w przyszłym sezonie w lidze mistrzow. Jednak nie odważe sie grać ich po takim kursie bo sądzę, że bedzie im bardzo ciężko a widziałem co prezentują na wyjazdach w tym sezonie.
Napoli - Lipsk
Typ : BTTS @1,65 Totolotek✅✅
Dla mnie sprawa jest prosta, Napoli odpuszcza ligę Europy aby skupić się na zdobyciu Scudetto i jestem pewien , że Lipsk awansuje więc polecam jeszcze pograc awans Niemców a na dzis BTTS bo mecz będzie otwarty a Lipsk strzelac potrafi i mysle, że Napoli bez gola też nie zakończy tego meczu.

Dodatkowo bez analizy:
Lyon @1,95 Fortuna✅✅
Sociedad @1,88 Fortuna⛔⛔
Marsylia strzeli w obu polowach @2,15 Sts✅✅
Lazio @1,98 Fortuna⛔⚽
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ludogorets - Milan // X - 3.35 fortuna
Jak dla mnie idealnie to wygląda na jakies 1-1. Milan ma wyniki w Le, ale jak już ogląda się ich mecze to nie jest kolorowo, co lepiej widać w Serie A i typ bazuje na tym, że Bułgarzy raczej nie przebierają w środkach i zagrają jak typowo słabszy rywal. Twardo w defensywie i gola raczej poszukają po stałych fragmentach lub kontrach. Gospodarze potrafia dać opór u siebie, co z resztą pokazywali nawet w ubiegłych edycjach LM, a przy tak throwujacym mecze Milanie pachnie mi tu remisem.
Dortmund - Atalanta // Atalanta 2-2 @3.2 fortuna
Włosi mimo mocnej grupy zagrali świetnie i grają dalej. Dortmund w LM co najmniej grał marnie. Brak Batschuaya to mocne osłabienie, bo nie mają praktycznie napastnika,wiec może być problem ze strzelaniem. Włosi pokazali,ze nikogo się nie boją i myślę że poszukają co najmniej bramkowej remisu,jednak próboje podwójna szansa,gdyż szybki gol może zapewnić posadzenie kursu 3.2. A chociażby Napoli w Pucharze dostalo od nich sito w 1 połowie. Co prwada tutaj mamy delegacje,ale myślę że typ warty ryzyka.
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam gdzie sie dzisiaj spodziewacie duzej ilosci kartek w meczech ?
Ja zagram taki kuponik dzisiaj
Aek -Kijow 1 grecy wicelider ligi powinni poradzic sobie z ekipa z Ukrainy ktora dopiero co skonczyla przerwe zimona i jeszcze nie zagra zadnego meczu w lidze w 2018 roku same sparingi nie nie dadza
Lyon -Villareal 1
Spartak Moskwa - Bilbao 1
 
K 0

kazio-pokrywa

Użytkownik
Brak Batschuaya to mocne osłabienie, bo nie mają praktycznie napastnika,wiec może być problem ze strzelaniem.
Gdzie można takie rewelacje przeczytać ? Auba przechodząc z Dortmundu do Arsenalu to rozumiem, że nie może grać, z powodu wcześniejszego uczestnictwa w rozgrywkach LE w Dortmundzie, ale Michy z jakiej paki ma dziś piłki nie kopać ? ;););)
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Gdzie można takie rewelacje przeczytać ? Aubu przechodząc z Dortmundu do Arsenalu to rozumiem, że nie może grać, z powodu wcześniejszego uczestnictwa w rozgrywkach LE w Dortmundzie, ale Michy z jakiej paki ma dziś piłki nie kopać ? ;););)
Borussia nie grała w tym sezonie w LE, tylko w LM.
Ale ogólnie też mnie zastanawia. Skoro grali w LM, to czemu nie mogą grać LE? Zawsze było na to zezwolenie. Czyżby w tym sezonie coś się zmieniło?
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Astana - Sporting u2,5 gola @1.65
Mróz, daleki wschód, gospodarze sprzedali najlepszego strzelca Kabanange, ze Sportingiem nie leci Dost. Powinien to być mecz na przeczekanie dla Sportingu i wyjaśnienie rywala u siebie
Spartak Moskwa - Athletic 1 @2.45
Kurs na Spartak chory, rozumiem brak meczy o stawkę w ostatnim czasie, ale od dłuższego czasu trenują i grają sparingi. Piłkarsko na pewno nie odstają od hiszpanów. Bilbao forma tragiczna. Nie potrafią nawet rozpracować Las Palmas. -10 w Moskwie, sztuczna murawa. Czysta jedynka
Kopenhaga - Atletico u2,5 gola @1.60
Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać stylu gry Atletico na wyjazdach
Lyon - Villarreal 1 @2.05

Jakby porównać jakość obu drużyn to według mnie Lyon jest górą, a do tego własne boisko, mały szpital w Villarealu i brak Bakambu, który jesienią był głownym strzelcem.
Napoli - RB Lipsk ov2,5 gola @1.70
Jakimkolwiek składem wyjdą te drużyny zawsze są nastawione na atak. Liczę na otwarte piękne dla oka widowisko obfitujące w gole
;);););)
 
K 0

kazio-pokrywa

Użytkownik
Borussia nie grała w tym sezonie w LE, tylko w LM.
Ale ogólnie też mnie zastanawia. Skoro grali w LM, to czemu nie mogą grać LE? Zawsze było na to zezwolenie. Czyżby w tym sezonie coś się zmieniło?
Spójrz w ofercie fortuny Auby ni ma, natomiast Micha jest i co powiesz mi na to ? Druga sprawa wiem że Dortmund grał w LM, ale najwidoczniej liczy się zupełnie co innego Chelsea jest nadal w grze LM i z tego tytułu może przysługiwać w razie wypożyczenia sprzedaży zawodnika prawo do gry tego zawodnika w rozgrywkach LE z marszu ot tak taki prykas prawny, natomiast drużyna odpadająca w fazie rozgrywek z LM a następnie lądująca w LE, która następnie sprzeda akurat swojego piłkarza do innego klubu który również jest uczestnikiem LE ma po prostu zablokowaną możliwość wystawienia swego zawodnika w tej klasie rozgrywek bo jest przegranym gorszym?. Ja tak to bym widział, a jak jest w rzeczywistości niech, ktoś może napisze kto ogarnia temat, jak to wygląda faktycznie ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik

Prosto z fanpage&#39;a Borussii taka propozycja składu na dziś, więc normalnie będzie mógł i na pewno zagra ;) Nie ma co siak paniki ;)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Olympique Marsylia - Sporting Braga
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Marsylia u siebie powinna dziś wygrać. Łatwej przeprawy się nie spodziewam ale myślę, że o przynajmniej tego jednego gola gospodarze będą lepsi. Marsylia ma więcej indywidualności w swojej kadrze i zawodnicy tacy jak Payet, Sanson, Germain czy Thauvin mogą w każdej chwili błysnąć jakimś groźnym strzałem z dystansu lub dobrym zagraniem otwierającym koledze z drużyny drogę do bramki. Do tego gospodarze w bardzo dobrej formie i w tym roku jeszcze nie przegrali (od 10 meczy z rzędu bez porażki, 7 w rozgrywkach ligi francuskiej i 3 w Pucharze Francji). Braga jest groźna ale jednak słabsza od Marsylia na ten moment i u siebie Olimpique powinien sobie poradzić.
Abesncje w Marsyli:
bramkarz Mandanda (8 występów w tym sezonie) i pomocnik Sertic (4 występy wt ym sezonie)
Absencje w Bradze:
bramkarz Pereira (bez wystepu w tym sezonie), obrońcy Willemen da Silva (15 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Ricardo Ferreira (7 występów w tym sezonie) i pomocnik Fransergio (12 występów w tym sezonie)
✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 39

bunik

Użytkownik
Borussia nie grała w tym sezonie w LE, tylko w LM.
Ale ogólnie też mnie zastanawia. Skoro grali w LM, to czemu nie mogą grać LE? Zawsze było na to zezwolenie. Czyżby w tym sezonie coś się zmieniło?
Zawodnik nie może wystąpić w rozgrywkach w nowym klubie, jeśli jego poprzedni klub też bierze w nich udział. Michu grał w Chelsea, która gra nadal w LM, a Auba grał w BVB, które teraz gra w LE, tak samo jak Arsenal.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Sociedad może i tak. Marsylia gra z Bragą, a Portugalczycy to nie są jakieś ogórki, jednak typ może wejść. Z kolei jeżeli chodzi o Napoli, tam pewnie będzie grał drugi skład. Oni w pełni skupiają się na lidze i mają gdzieś LE. Oczywiście rezerwy będą chciały wygrać... tylko jest taki problem, że Napoli nie ma za dużo dobrych rezerwowych. Grać ten mecz po kursie 1,65 to trochę słabe. Takie moje zdanie, ale powodzenia życzę.
W lidze Napoli gra ze Spal... a więc nie muszą nadstawiać karku w dzisiejszym meczu. Również uważam, że wygrają.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Arsenal -1,5 @ 2,42 Pinnbet ✅

Rzadko gram coś z LE, bo jest mega nie przewidywalna. Jedynie Arsenal dzisiaj mi podpasował ale to bardziej na czuja. Myślę, że wbrew pozorom mogą mieć dzisiaj łatwy mecz. Szwedzi bardzo dobrze grali jesienią w LE ale po przerwie zimowej często przygody takich zespołów z pucharami się kończą. Arsenal nie gra dzisiaj w najmocniejszym składzie ale i w podobnym potrafili wygrywać w fazie grupowej. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że będzie z problemami bo trudny teren, słabe wyjazdowe mecze Arsenalu i dobre wyniki Ostersund u siebie ale nie pasuje mi tutaj kurs i myślę, że to podpucha aby dzisiaj ludzie nabrali się na granie w stronę Szwedów. Arsenal nie ma w weekend ligi i myślę, że dzisiaj nawet w tym składzie zagrają na maxa i mogą spokojnie wygrać.


 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom