>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europy (21-22.02.2018) środa-czwartek REWANŻE

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Kursy: TOTOLOTEK - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN
Przed nami rewanżowe starcia w Lidze Europy. Pierwszą drużynę, która awansuje do 1/8 poznamy już w środę, gdzie CSKA Moskwa podejmie Crvene zvezda. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.
Zaś w czwartek czeka nas masa ciekawych spotkań. Takie drużyny, jak Atletico Madryt, RB Lipsk, Sporting, Lyon, AC Milan, Arsenal, Ath. Bilbao i Marsylia są bardzo blisko awansu, ponieważ wygrały dość pewnie pierwsze spotkania i są bardzo blisko awansu do kolejnej rundy. Oczywiście, to jest piłka nożna, która lubić być nieprzewidywalna, i nie jest wykluczone, że któraś z drużyn nie sprawi niespodzianki.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
licha9 230

licha9

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecałbym bardzo wysoki over na rzuty rożne w meczu Salzburg-Sociedad, obie drużyny grają bardzo ofensywie i jest to dobry trop na ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Ponownie probuje grac Lyon strzeli +1,5 tym razem na wyjeżdzie będzie cieżej, pomimo wyniku 3-1 dla Lyonu Hiszpanie potrafią napsuć krwi niejednemu grając u siebie.
Lyon strzeli +1.5
Bukmacher : Fortuna
kurs : 2.43
Zastanawiam się czy Napoli wyjdą drugim składem i czy dali sobie spokój z Ligą Europejską - najwyżej ich +1.5 puszczę na tasmie
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Ponownie probuje grac Lyon strzeli +1,5 tym razem na wyjeżdzie będzie cieżej, pomimo wyniku 3-1 dla Lyonu Hiszpanie potrafią napsuć krwi niejednemu grając u siebie.
Lyon strzeli +1.5
Bukmacher : Fortuna
kurs : 2.43
Zastanawiam się czy Napoli wyjdą drugim składem i czy dali sobie spokój z Ligą Europejską - najwyżej ich +1.5 puszczę na tasmie
Wiadomym jest, że Napoli nie traktuje poważnie LE. Oni skupiają się w pełni na Serie A. Zapewne znów zagrają rezerwy, dlatego lepiej tego meczu nie tykać.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
co mysliscie Panowie, Lazio odpusci dla rumunów?
wg mnie nie, ale jak widać makarony i angole często mają wywalone na LE. Tylko po co graliby tak dobrze w grupie ? Wg mnie odrobią, pewnie będą jakieś rotacje, ale o wygraną powalczą.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie: Lipsk-Napoli
Typ: 2
Kurs: 4.60
Godz: 19:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach piłkarskiej Ligi Europy, moi zdaniem największa niespodzianka pierwszej serii gier, gdzie Napoli na swoim terenie zostało pokonane przez drużynę z Lipska. Goście byli gorsi praktycznie pod każdym możliwym względem od zespołu Niemieckiego , prowadzili co prawda ,ale po zdobyciu bramki cofneli się do głębokiej defensywy, stracili następnie 3 bramki no i teraz trzeba zapierdzielać w rewanżu żeby to co się straciło odrobić , według mnie jak goście poważnie podejdą do tego spotkania to są w stanie na spokojnie odzyskać to co stracili w pierwszym spotkaniu, mają bardzo mocny skład i spokojnie powinni zawalczyć o awans choć na pewno łatwo im to nie przyjdzie, bowiem gospodarze mają sporą zaliczkę i w tym meczu mogą się nastawić na grę z kontry, Napoli w poprzednich meczach ulegało tylko Feyenoordowi oraz Manchesterowi City, gospodarze notowali znacznie więcej wpadek na swoim stadionie, przegrana z Herthą, Besiktasem oraz remisy z Hamburgiem oraz Mainz. Moim zdaniem jutro zobaczymy kawał dobrego futbolu i sporo bramek bowiem goście muszą się otworzyć jeśli chcą zagrać dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie: Lipsk-Napoli
Typ: 2
Kurs: 4.60
Godz: 19:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach piłkarskiej Ligi Europy, moi zdaniem największa niespodzianka pierwszej serii gier, gdzie Napoli na swoim terenie zostało pokonane przez drużynę z Lipska. Goście byli gorsi praktycznie pod każdym możliwym względem od zespołu Niemieckiego , prowadzili co prawda ,ale po zdobyciu bramki cofneli się do głębokiej defensywy, stracili następnie 3 bramki no i teraz trzeba zapierdzielać w rewanżu żeby to co się straciło odrobić , według mnie jak goście poważnie podejdą do tego spotkania to są w stanie na spokojnie odzyskać to co stracili w pierwszym spotkaniu, mają bardzo mocny skład i spokojnie powinni zawalczyć o awans choć na pewno łatwo im to nie przyjdzie, bowiem gospodarze mają sporą zaliczkę i w tym meczu mogą się nastawić na grę z kontry, Napoli w poprzednich meczach ulegało tylko Feyenoordowi oraz Manchesterowi City, gospodarze notowali znacznie więcej wpadek na swoim stadionie, przegrana z Herthą, Besiktasem oraz remisy z Hamburgiem oraz Mainz. Moim zdaniem jutro zobaczymy kawał dobrego futbolu i sporo bramek bowiem goście muszą się otworzyć jeśli chcą zagrać dalej.
Goscie nie chca grac dalej w tych rozgrywkach. Za słaba i za krótka ławka na walke na dwóch frontach. Numero Uno walka o Scudetto.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie: Lipsk-Napoli
Typ: 2
Kurs: 4.60
Godz: 19:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach piłkarskiej Ligi Europy, moi zdaniem największa niespodzianka pierwszej serii gier, gdzie Napoli na swoim terenie zostało pokonane przez drużynę z Lipska. Goście byli gorsi praktycznie pod każdym możliwym względem od zespołu Niemieckiego , prowadzili co prawda ,ale po zdobyciu bramki cofneli się do głębokiej defensywy, stracili następnie 3 bramki no i teraz trzeba zapierdzielać w rewanżu żeby to co się straciło odrobić , według mnie jak goście poważnie podejdą do tego spotkania to są w stanie na spokojnie odzyskać to co stracili w pierwszym spotkaniu, mają bardzo mocny skład i spokojnie powinni zawalczyć o awans choć na pewno łatwo im to nie przyjdzie, bowiem gospodarze mają sporą zaliczkę i w tym meczu mogą się nastawić na grę z kontry, Napoli w poprzednich meczach ulegało tylko Feyenoordowi oraz Manchesterowi City, gospodarze notowali znacznie więcej wpadek na swoim stadionie, przegrana z Herthą, Besiktasem oraz remisy z Hamburgiem oraz Mainz. Moim zdaniem jutro zobaczymy kawał dobrego futbolu i sporo bramek bowiem goście muszą się otworzyć jeśli chcą zagrać dalej.
CHŁOPIE jak ja widzę Twoje typy to nie wytrzymuje.. 1000razy się powstrzymywalem zeby nie komentowac ale dziś już nie wytrzymalem.. Podajesz typ na drużynę, Która olała ligę mistrzów by walczyć o Scudetto a Ty grasz na ich zwycięstwo w lidze Europy i jeszcze publicznie o tym piszesz.. Sarri przed drugim meczem fazy grupowej ligi mistrzów udzielił wywiadu w, którym powiedział, że liga mistrzow jest dla nich sprawa drugorzędna bo interesuje ich wylacznie Scudetto. Granie Lipska to był bardzo łatwy i pewny zarobek a Ty piszesz, że to dla Ciebie największa niespodzianka.
Proszę Admina aby nie usuwal tego postu z tego względu by ludzie, ktorzy tu wchodzą czasem tego co podał kolega nie zagrali bo to strzał w stope..
Podam Typ bo w sumie analiza jest zbędna po tym co napidalem wyżej
Lipsk @1,84 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Jak będzie niespodzianka i Napoli to wygra poproszę jutro tych samych użytkowników o komentarze.. Nie będzie nikogo... Dziękuje dobranoc. Poczekamy zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Jak będzie niespodzianka i Napoli to wygra poproszę jutro tych samych użytkowników o komentarze.. Nie będzie nikogo... Dziękuje dobranoc. Poczekamy zobaczymy.
Może i wygra Napoli. Wcale mnie to nie zdziwi, ale po co pisac &quot;analizę&quot; jak w niej nic merytorycznego nie ma tak naprawdę? Napisz coś o przewidywanym składzie, kadrze jaka poleciała na mecz, dlaczego taki wysoki kurs na gości?
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam
Zenit musi wygrac najlepiej nie tracac gola,poniewaz przegrali 1-0 z Celtic.Temperatura bedzie sprzyjac Rosjanom,ok - 14 C.
Dynamo Kiev takze powinno ograc Aek,tam temperatura ok -4 ;Grecy ledwo zremisowali u siebie 1-1 gdzie chlop wszedl i po paru sekundach strzelil,bez niego bylaby lipa.Kiev niby bez ligowych spotkan ale ma wieksze doswiadczenie w rozgrywkach miedzynarodowych.
Natomiast co do Lokomotiv Moskwa, to 1 dnb mozna grac.Przegrac nie powinni,Francuzi za slaby sklad,pelno kontuzji i slabszy okres gry calego zespolu,ruscy wypoczeci prosto z obozu.Widac im zalezy,bo wygrali w zasadzie przegrany mecz tydzien temu.zobaczcie jaki lamak,sprawie pomoglo czerwo. W razie remisu zwrot.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
quatro777 22

quatro777

Użytkownik
Ameryki pewnie nie odkryję, bo o tym meczu już było sporo wyżej, ale przychylam się do głosu większości, że zdecydowanie warto postawić jutro na Lipsk. W Neapolu w tym sezonie liczy się tylko i wyłącznie krajowe podwórko. Sarri potrafił przyznać, że nawet Liga Mistrzów schodzi na dalszy plan, więc tym bardziej nikt tu nie będzie się zabijał o odrobienie 2 bramkowej straty z własnego boiska. Pograłbym może nawet jakieś handi w stronę Niemców, ale oni także mają swoje problemy kadrowe, nie zagrają najprawdopodobniej m.in. Orban oraz Keita, a także prawdopodobnie nie będą chcieli nadzwyczaj forsować tempa mając już niemal pewny awans. Także głównym czynnikiem, który skłania mnie ku temu typowi jest podejście Włochów, którzy wręcz nie chcą awansować, a i skład zapewne będzie daleki od optymalnego
Lipsk @1.89 Fortuna
Innym typem, który wpadł mi w oko jest Salzburg. W Hiszpanii było 2-2, teraz czas na rewanż w Austrii, Salzburg u siebie gra bardzo solidnie w grupie na własnym boisku nie stracił bramki pokonując choćby Marsylię. Sociedad dziś wystąpi bez kontuzjowanego w ostatnim meczu Prieto, Austriacy natomiast będą mieli do dyspozycji kompletną kadrę. Trochę bazuję tu na przeczuciu, ale mam wrażenie, że po 2-2 na wyjeździe ekipa Red Bulla tego nie wypuści.
Salzburg @2.36 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam typerów! Ja na szybko bo zaraz na robote;)
Na dzisiaj proponuję over kartek w meczu Atalanty z BVB. Wynik pierwszego meczu 3:2 dla Dortmundu. Emocje do samego końca w tamtym meczu i bramka w doliczonym czasie dla Gospodarzy. 6 kartek. Dzisiaj ma byc inaczej? Nie wydaje mi się. makarony ewidentnie maja ciśnienie na EL i z pewnością dziś będzie walka na całego. Do tego sędzia meczu, czyli pan Gil mazano, który kartki lubi pokazywać.
Pojedynek naładowany emocjami dzięki pierwszemu spotkaniu, więc kartek nie powinno zabraknąć!
Over 4.5 kartki --&gt; 2.0 Totolotek (promocja BONUS KING, gra za 100zł bez podatku)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Czy wiadomo jak podejdzie do dzisiejszego meczu Milan ?
Trener Gattuso powiedział na konferencji prasowej, że na pewno nie zlekceważą przeciwnika mimo wyniku pierwszego meczu, ale na pewno da odpocząć kilku kluczowym zawodnikom. Zwłaszcza, że w najbliższy weekend Milan gra na wyjeździe z Romą.
Gigio Donnarumma, Bonucci, Calabria, Biglia, Suso i Calhanoglu. Oni mają nie grać.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Ja powiem tak:
- Atletico gra w niedzielę z Sevilla, a wygrali pierwszy mecz 4-1
- Milan gra w niedzielę z Romą, a wygrali pierwszy mecz 3-0
- Marsylia gra w niedzielę z PSG, a wygrali pierwszy mecz 3-0
- do tego Napoli, które wiemy jak podchodzi do LM i LE
Ja bym szukał tutaj typów na dziś w tych 3-4 spotkaniach. Nie mogę się tylko zdecydować czy iść w undery czy coś innego. Nie zakładam, że Ludogorec czy Kopenhaga wygrają ale nad Bragą się zastanawiam, bo grają u siebie, ligowy mecz ze średniakiem Tondelą w poniedziałek dopiero, więc może honorowo coś wcisną, a kurs spory.
Za dużo tego, a taśm nie ma sensu robić, może tutaj jakieś forumowe mądre głowy będą miały pomysł jak to wykorzystać.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Lokomotiv +0.5
⛔ Dynamo Kijów win
⛔ Over 8,5 korka w meczu Salzburga
✅ Over 7,5 korka w meczu Lazio
✅ Atalanta strzeli
⛔ Villareal over 1,5 gola
⛔ @9.37
E: Ale Villareal piach gral, nie oglądalem calego meczu, bo oczy bolały. Liga Europy - tylko za drobne.
3 pierwsze typy opisane zostały przez Was i ja sie pod tym podpisuje ;)
3 kolejne:
W Rzymie powinno byc bombardowanie bramki gosci i kontry w wykonaniu Rumunów wiec 8 korków mysle na lajcie...
Atalanta włożyła 2 budy w Dortmundzie wiec u siebie powinna ukłuć, tym bardziej, że chyba im zależy na tym pucharze.
O meczu Villareal powiem tak: oglądalem drugą polowe meczu w Lyonie i spodziewalem sie wyniku 2-2 a nie 3-1 dla Olimpijczyków. Hiszpanie wyglądali groźniej a Francuzi grali bardziej z kontry, bo byli lekko przycisnieci przez żółtych. Dlatego myśle, że u siebie Villareal spokojnie strzeli 2 gole, a moze nawet pokusi sie o awans. Gdyby nie fenomenalny wolej Depaya na 3-1 to stawialbym dzisiaj na awans Villareal, choc pomimo to i tak sie nad tym zastanawiam, bo kursik @powyżej 4 jest bardzo atrakcyjny.
PS: Konkretnego grubsona zamyka mi dzisiaj awans Lazio... i nie wiem czy to zamykac z minimalnym tylko zyskiem. Jesli ktos ma info o podejsciu Rzymian do dzisiejszego meczu to prosilbym o komentarz!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom