>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/16 finału Ligi Europy (21-22.02.2018) środa-czwartek REWANŻE

Status
Zamknięty.
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Spore wyzwanie czeka piłkarzy Sportingu Braga, jeśli Portugalczycy wciąż myślą o awansie do kolejnej rundy muszą bowiem odrobić aż trzybramkową stratę z pierwszego spotkania przeciwko Olympique’owi Marsylia. Po meczu na Stade Velodrome sprawa awansu do kolejnej rundy wydaje się być załatwiona więc Braga nie ma nic do stracenia a że u siebie grają co najmniej nieźle zapowiada się ciekawe i otwarte spotkanie. Jak zauważył kolega wyżej OM gra w weekend z PSG i prestiżowe spotkanie w lidze będzie dla nich priorytetem. Braga w lidze natomiast 4 tuż za wielką 3, drużyna z 5 miejsca traci do nich kilka punktów także powalczą w tym spotkaniu. Wchodzę tu w zwycięstwo Bragi i obie strzelą 4.60 z fortuny.1-0⛔
Milan i Atletico nie będą szaleć. według mnie będą grali ospale i wiele bramek tu nie padnie. O Atleti1-0✅ jestem raczej spokojny bo wiadomo jak grają, Milan1-0✅ chyba też za wiele nie nastrzela bo jednak spotkanie z Romą w lidze już siedzi im w głowach i Gennaro zastosuje rotacje. Oba spotkania według mnie to - 3.5 bramki w meczu kursy w okolicach 1.5
Napoli to według mnie no bet bo wiadomo co dla nich jest w tej chwili ważniejsze, wiadomo kto z tej pary gra dalej i śmierdzi mi tu nudnym remisem bo i Lipsk nie będzie tu cisnął.
Kusi mnie jeszcze Nice⛔, ich awans w fortunie to 6.3 i chyba trzeba spróbować za jakieś drobne bo wydaje mi się że mogą powalczyć.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Braga to doświadczona ekipa w pucharach i mocna na własnym stadionie, biorąc pod uwagę powyższe argumenty uważam, że można śmiało coś w kierunku Bragi.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Po co sobie utrudniacie życie to nie wiem. Nie rozumiem po co wydziwiać z jakąś Bragą czy innymi cudami, skoro to będą w zasadzie mecze towarzyskie.
A są tak tak oczywiste bety, że nie trzeba ich opisywać:
Pilzno- Partizan over 4,5 kartki 1,8
Villareal- Lyon o9,5 korka 1,66 +4,5 kartki 1,88
Atalanta- BVB o9,5 korka 1,86 + 4,5 kartki 1,8
Lazio 6,5 korka 1,79
Villareal 5,5 korka 1,63
Mecze otwarte, w których bramka w którąś stronę sprawia, że będzie trzeba jeszcze mocniej nacisnąć na pedał gazu. Takie mecze zawsze obfitują w kartki i rożne.
Oczywiście Zenit- Celtic to tak samo kartki i korki.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Może i wygra Napoli. Wcale mnie to nie zdziwi, ale po co pisac &quot;analizę&quot; jak w niej nic merytorycznego nie ma tak naprawdę? Napisz coś o przewidywanym składzie, kadrze jaka poleciała na mecz, dlaczego taki wysoki kurs na gości?
Puścili mecz w Neapolu by teraz wygrać w Lipsku. ???? Gomorra w końcu.
Jadą odbębnić i wracają o 22.55 dokładnie bo o tej porze jest lot i jest myślenie tylko i wyłącznie o Calgiari i meczu na Sardynii. W dupie mają Ligę Europy i bardzo dobrze. Pytasz o kadrę? Kadra jest dobra najlepsza, co nie znaczy że znowu nie wyjdą z Rogiem, Diawarą, Zielińskim, Ounasem i całą resztą rezerwowych.
Jeśli mają wygrać w Lipsku i przegrać z Cagliari to ich kibice zajebią w Neapolu. Taka jest prawda.
Najpiękniejszy bet czyli awans Lipska 2,20 albo więcej w zeszłym tygodniu to już przeszłość. Okazja już przepadła, można oczywiście próbować w Lipsk win ale przy granym awansie rewanż już mnie nie interesuje do grania.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
INFO: Tak jak tutaj juz wiele osob wspomnialo Napoli ma daleko w powazaniu Lige Europejska i ja odpuszcza. Zauwazylem ze Betsson ma zle wystawiona linie kartek na to spotkanie. Under 4.5 kartki wisi po 1.70 gdzie u innych bukow taki kurs to mozemy zlapac na under 3.5 kartki. Nie spodziewam sie aby tutaj w tym meczu gdzie priorytety juz dawno temu zostaly ustalone zawodnicy grali mega brutalnie. W pierwszym meczu padly raptem 2 kartki. Do tego sedziuje Pan Anthony Taylor ktory na co dzien sedziuje w Premier League i jest przyzwyczajony do ostrego wyspiarskiego grania. Jego srednia to 3.76 kartki na mecz. Dla porownania under 4.5 kartki w Unibecie stoi po 1.30 a w 1xbet under 4.5 zoltej kartki 1.19. Dodam tylko ze Betsson ostatnio odblokowal Polakom stare konta i mozna u nich normalnie juz grac tak jak to bylo przed ich wycofaniem z rynku PL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Uważajcie na te skisłe włoskie ekipy. Warto zerknąć w tabelę ligi włoskiej oraz zastanowić się jaki cel i priorytet ma w tym sezonie Lazio.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Jak będzie niespodzianka i Napoli to wygra poproszę jutro tych samych użytkowników o komentarze.. Nie będzie nikogo... Dziękuje dobranoc. Poczekamy zobaczymy.
Chciałem dodać że Napoli ma samolot powrotny o 22.50. Więc chyba dogrywki sie nie przewiduja ani tymbardzije awansu. Jeżeli Lipsk nie bedzie chcial grac zeby utrzymac zaliczke to Napoli nic wiecej niz remis nie ugra. Jezeli jednak wyjdzie zachowawczo to moze sie skonczyc jakims 1-2, 0-1. Mecz do ogladania nie stawiania.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chciałem dodać że Napoli ma samolot powrotny o 22.50. Więc chyba dogrywki sie nie przewiduja ani tymbardzije awansu. Jeżeli Lipsk nie bedzie chcial grac zeby utrzymac zaliczke to Napoli nic wiecej niz remis nie ugra. Jezeli jednak wyjdzie zachowawczo to moze sie skonczyc jakims 1-2, 0-1. Mecz do ogladania nie stawiania.
23:00
Dogrywka jest przy 1-3 więc trudno by ktokolwiek zakładał dogrywkę.
Napoli ma trzeciego mecz z Romą u siebie i za chwilę 15ego mecz na San Siro z Interem. A to są terminy 1/8. Dajcie sobie spokój z ich meczem.
Uważajcie na te skisłe włoskie ekipy. Warto zerknąć w tabelę ligi włoskiej oraz zastanowić się jaki cel i priorytet ma w tym sezonie Lazio.
Lazio będzie miało trudniej nie wygrać jak wygrać. Wiec daruj sobie te teksty rodem z lat 10 wcześniej.
Atalanta to samo. Tylko Napoli odpuszcza.
Co do Lazio to już w Rumunii mieli 3 super setki. A akcja z Caseresem przejdzie chyba do historii. Bo wjechał takim agresywnym wślizgiem w Rumunów, że wyszło jakby bronił ich bramki. I to tak faktycznie wyglądało.
Spójrzcie na 6:30


Jak tylko wjedzie skład Lazio o 18 i wyjdą w miarę podstawowym przede wszystkim z tyłu to jadą ich bez mydła.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Nie znam się, ale czy kluby piłkarskie nie mają prywatnych samolotów(w takim sensie że oprócz zawodników i sztabu nie ma innych randomów) i gdyby się przedłużył mecz o tą godzinę to po prostu polecieliby godzinę później? Samolot nie leciał by chyba na pusto
@
oglądam se teraz ten skrót co wrzuciłeś wyżej, murzyn po strzeleniu gola cieszynka jak dybala, chciał podkurwić lazio ????
@
po oglądnięciu skrótu to over w dzisiejszym meczu wydaje się dobrą opcją, to że się skończyło 1:0 ostatnio to jakiś cud, lazio będzie zdawało sobie sprawę że strzelenie tylko jednego gola będzie niebezpieczne, a steaua że przewaga z pierwszego meczu może nie wystarczyć i jakiś ich strzelony gol może być na wagę złota, czekam na składy i jakiś wyższy over wydaje się dobrą opcją
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Lokomotiv - Nicea 1(zwrot przy remisie) kurs 1,70
Dynamo - AEK 1 (zwrot przy remisie) kurs 1,40
Lipsk - Neapol 1 (zwrot przy remisie) kurs 1,40
Kurs łączny : 3,33
Zarówno Dynamo jak i Lokomotiv grają u siebie, mają o co grać, chcą o to grać + sprzyja im temperatura , więc wg mnie to najpewniejsze typy z całej LE na dziś. Dodatkowo Nicea kontuzje + eksperymentalny skład .Co do Neapolu to powiedziane zostało już wiele - oni już dawno odpuścili.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie mam zbytnio czasu zeby coś napisać bo mam sporo rzeczy do zrobienia dzisiaj ale przeglądając oferte znalazłem ciekawe bety, ktore można pograć spokojna stawka.
Celtic awans @1,70
Są w lepszej sytuacji , nie stracili bramki u siebie a i grali o wiele lepiej od Zenitu. Jakos nie kupuje tej gadki, że temperatura pomoze Rosjanom.
Pilzno @1,75
Są lepsza drużyna niz Partizan i napewno zrobią wszystko by dziś to potwierdzić a po remisie w Serbii to wlasnie rywale muszą zaatakowac i tu upatruje bramki dla Pilzna z kontratakow.
Lazio awans @1,60
Wychodza bardzo ofensywnie na dwoch napastników więc będą chcieli jak najszybciej strzelić bramki żeby pod koniec meczu nie martwić się o wynik. Lazio poprostu jest lepsze i dziś to potwierdzi .
Salzburg - Sociedad
Over 2,5 @1,60

W Hiszpanii było 2-2. Sociedad jest pod formą i nawet jeśli nie zależy im na Lidze Europy to spodziewam się otwartego meczu, Salzburg dużo strzela ale i też traci tak jak Baskowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Co do Steauy Bukareszt aka. FCSB to warto też przypomnieć, że ich (prawdopodobnie) główny cel jakim jest mistrzostwo trochę im zaczyna uciekać. Ostatnio w końcowych minutach uratowali punkt w derbach Bukaresztu, a CFR odskoczyło im już na 4 punkty. Jeśli podopieczni Dana Petrescu dalej tak będą golić rywali to Steaua nie ma prawa się już potknąć w żadnym meczu ligowym i musi wygrywać wszystko do końca. Swoją drogą to już nie ta sama Steaua co kiedyś, nie są tak mocni jak jeszcze parę lat temu i myślę że kończą dziś przygodę z Europą, a w przyszłym sezonie zobaczymy właśnie Cluj
@1.65 Awans Lazio / STS / kurs słaby, ale w miare pewny.
Swoją drogą kursy w STS są prześmieszne
-&gt; FCSB Wygra @10.70
-&gt; Wygra do 0 @8.25 Kto im te kursy układa? ???? ????
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Lokomotiv - Nice
Jakie typy?? Pierwszy mecz 3:2
Moskwa ciężki teren dla Francuzów. Duży mróz około -15 stopni!
Bezbramkowy remis?
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Ja tak samo uważałbym na Włoskie kluby, o Napoli temat już chyba wyczerpany, a co do Lazio, to pamiętajcie że bramka dla gości, powoduje że robi się bardzo gorąco i Rzymianie potrzebują wtedy 3 goli, dla mnie taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, nie mówie że Lazio nie da rady wcisnąć tylu bramek, ale wydaje mi że jest bardzo duże prawdopodobieństwo że dostaną dzwona.
Lazio - Steua BTTS @ 2.15
Drugi mecz który wpadł mi w oko to Lokomotiv z Niceą, Francuzi potrzebują 2 bramek do awansu co sugeruje że mecz powinien być od samego początku otwarty, no bo czego tu bronić?
Loko - Nicea over 2,5 @ 2.00
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Lokomotiv - Nice
Jakie typy?? Pierwszy mecz 3:2
Moskwa ciężki teren dla Francuzów. Duży mróz około -15 stopni!
Bezbramkowy remis?
Mało realne Nicea musi atakować jak chce awansować. Więc albo coś strzela albo Lokomotiv ich skontruje 0:0 nie będzie ( chyba że do przerwy) ale remis jak najbardziej możliwy
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
nice już w lidze mają dawno gg wp, z pucharów ligi i francji poodpadali, co im zostało jak nie ta liga europy? a lokomotiv też na pewno nie odpuści, bo nie chcą zostać frajerami którzy odpadną u siebie, po zaliczce w pierwszym meczu, ja tu widzę sporo bramek
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
W ogóle typ kolegi wyżej na Napoli to jakieś nieporozumienie na to forum wchodzi tysiące osób które chcą sobie dorzucić coś na kupon i widzą coś takiego z &quot;analizą&quot; i to biorą bo wydaje im się że jest to dobre oczywiście nikt nie każe im tego grać ale.. mniejsza z tym musiałem to napisać i chciałbym dać coś od siebie.
Lokomotiw - Nice BTS @1.67 kurs według mnie jak najbardziej do grania, goście nie mają nic do stracenia będą atakować od początku, myślę że będziemy świadkami otwartego spotkania tak jak w pierwszym meczu z bramkami od obu ekip.
Atalanta - Dortmund gospodarze over 1,5 bramki @1.86 jeszcze przed ich pierwszym spotkaniem czytałem gdzieś, że Atalanta na poważnie podchodzi do LE gdzie w 1 meczu było widać ich zaangażowanie i chęć walki jeśli chcą wygrać to muszą strzelać. Spodziewam się ofensywy od pierwszych minut grają u siebie i są w niezłej formie. BTS czy over jak dla mnie za małe kursy więc wybrałem tę opcję do gry.
Pilzno - Partizan 1 @1.72 w 1 meczu zespół z Czech zrobił to co chciał zrobić czyli nie przegrał na ciężkim terenie, Partizan jest na prawdę mocny u siebie a Pilzno grał jak równy z równym na swoim terenie to będzie formalność, wyjazdowe mecze drużyny z Belgradu pozostawiają wiele do życzenia i jeśli nie wygrali u siebie to na obcym terenie tym bardziej czysta 1 po fajnym kursie.
AKO 5.37 Pozdrawiam.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Czy ktoś może podrzucić link, gdzie znajdę liste arbitrów dzisiejszych spotkań wraz ze statystykami? ???? Płacę reputką ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy ktoś może podrzucić link, gdzie znajdę liste arbitrów dzisiejszych spotkań wraz ze statystykami? ???? Płacę reputką ????
https://pl.soccerway.com/ - masz listę wszystkich meczów, obok nich ikonka &quot;i&quot;, klikasz na nią przy interesującym Cię meczu i tam masz sędziów, na których jak klikniesz, to Cię przeniesie do statystyk ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Real Sociedad awans @ 2,50 Unibet ⛔

Ja nie ufam Salzburgowi. Ktoś powie, że mają świetne wyniki ale ten zespół już nie raz pokazał, że potrafi się spalić w pucharach, w kluczowych spotkaniach i to gdy większe gwiazdy tam grały. Moim zdaniem oba zespoły to bardzo podobny poziom i jakoś mam przeczucie, że Salzburg może u siebie dzisiaj nawalić i wypuścić ten awans. To jest dzisiaj jeden z największych public betów chyba z tych wszystkich spotkań LE. Gdzie nie wejdę to każdy namiętnie gra czysty win Salzburga, a wiem jak to się z reguły kończy, zwłaszcza w LE czyli dokładnie na odwrót.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom