>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europy (21-22.02.2018) środa-czwartek REWANŻE

Status
Zamknięty.
N 23

nuado

Użytkownik
Gratuluję wygranej. Ja dziś na innych spotkaniach sporo do przodu więc również płaczu nie ma. Wywołujecie wilka z lasu? Jestem. I teraz napisałbym to samo. W momencie gdy pisaliśmy tamte posty wszystko wskazywało na to że granie Napoli to po prostu zwykły idiotyzm. Wszystko wskazywało na to że wyjdą słabszym składem tak jak tydzień wcześniej i granie cyganów na wyjezdzie było po prostu irracjonalne. Bardzo się cieszę że Ci siadło ale gdyby to było podparte jakimiś przesłankami konkretniejszymi niż &quot;Napoli mocne,pewnie wygrają&quot; to byłoby lepiej. Bo na takiej argumentacji w dłuższej perspektywie ja będę pływał a Ty niestety utoniesz. Pozdrawiam i życzę dużych wygranych wszystkim! ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolegę &quot;baku&quot; tu pocisnelo kilka osób jak się okazało zupełnie nie słusznie. Facet świętuję, psy szczekaja karawana jedzie dalej ????
Tak jak wspomnialem w dniu wczorajszym poprosiłbym o komentarze po wygranej Napoli, który odważny Grac, Bukovina ? Jechać umiecie po każdym ale przyznać się do błędu już nie , warto było zagrać po takim kursie i ja to zrobiłem, Szanujcie ludzi... pozdrawiam.
Żebyś wiedział jak mnie cisnęli w zeszłym sezonie za to, że śmiałem zagrać na awans Barcelony z PSG po kursie 10... Przed meczem to był prawie lincz jakim to ja jestem amatorem, jakim idiotą itd... Oczywiście po meczu może ze 2 osoby mnie przeprosiły...
Jesteśmy Baku na tym forum na tyle długo żeby wiedzieć, że takie osoby jak Pan Bukovina pojawiają się na miesiąc, rok lub 2 - jedyne co robią to atakują innych, czasami podają typy ( z reguły błędne) i się mądrzą... Niech Pan Bukovina powie jak to grubo zagrał nie dawno w LM na kornery i ile stracił bo ja jak idiota zasugerowałem się jego typem i wtopiłem sporo pieniędzy (wiem - brak logiki, sam piszę, że gościu hejtuje itd i gram jego typ - sam nie wiem co mi do łba wtedy strzeliło...) i jak wtedy, tak i dzisiaj Pan Bukovina uszy po sobie i wypierd....a nie pisząc słowa: &quot;przepraszam&quot;, a w następnych meczach LM i LE znów będzie kogoś atakował... Jedyna rada na niego i resztę hejterów - ignorować...
Baku gratuluję typu - i jak widać różnie to jest z włoskimi ekipami i podejściem do LE. Ja się już nauczyłem 2 lata temu, że LE jest nieprzewidywalna. Nie dość, że są normalne zmienne czysto sportowe to dochodzi mnóstwo zmiennych dotyczących długofalowej strategii klubu (np czy koncentrować się na lidze, pucharach czy na LE, a czasami tak jest, że w grupach to nie jest ich priorytet, a potem raptem się staje...), motywacji, podejścia samych piłkarzy, psychologicznego nastawienia - więc dla mnie ktoś kto gra, a przede wszystkim osiąga dobre wyniki w LE to wielki szacun...
Chodzi o to, w jaki sposób chłopak i jego typ został zdeprecjonowany na forum, bo analiza słaba...
Liczy się typ, który wszedł. Niektórzy walą analizy, historie, absencje, sędziowie, kartki i ch.. z tego, bo wynik jest odwrotny.
Tak jak baku napisał szanujcie ludzi, jeśli się komuś typ lub analiza nie podoba to przecież nie musi tego grać, ale powstrzymać się od złośliwego komentarza dotyczącego typera personalnie - warto, jak pokazała ta sytuacja.
Od początku swojego pobytu na forum tak twierdziłem... Krótki test: kto dla nas byłby przydatniejszy:
1. Super znawca piłki nożnej, były zawodnik, były sędzia, były trener - znający wszystkie aspekty tego sportu i piszący super dobre analizy, ale z ujemnym yieldem i słabymi typami
2. Wróbita Adamo ???? - kompletnie nie znający się na piłce, nie piszący żadnych analiz lub idiotyczne, ale z powodu wiedzy na temat przyszłości podający typy ze 100% skutecznością czyli każdy podany na forum typ - wchodzi
Pozdrawiam...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie pisałem wcześniej bo byłem zajęty, brawo dla Ciebie zarobiles na głupocie Niemieckiej druzyny i szacun za to. Lipsk chyba podszedł do tego meczu tak jak większość z nas czyli z myślą, że Napoli oleje ten mecz. Fakt, ze nie chcieli odpasc w brzydki sposób i chociaz wygrali i powiem szczerze przeszło mi to Przez myśl, że będą chcieli coś strzelić ale nie spodziewalem sie, że Lipsk zagra tak jakby Napoli mialo robić im miejsce i pozwalać strzelać bramki. Rozbawilo mnie jak druzyna Sarriego po zdobyciu gola na 2-0 udawała, że zależy im na awansie czyli próbowali atakować i mając sytuacje Callejon zamiast podać wzdłuż bramki zeby ktoś mógł zamknąć akcje wolał strzelić &quot;na pale&quot; byle by nie trafić a koledzy w polu karnym pretensji o to nie mieli ????
Może to jest jakis sposób na wygrywanie żeby grać bez presji dla zabawy hehe
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Strasznie szkoda mi Atlanty. Oglądałem dzisiaj ten mecz, bo miałem awans BVB i z jednej strony cieszę się, że bet siadł, ale z drugiej strony zupełnie nie słusznie. W ciągu całego spotkania niemiecka ekipa była może lepsza przez 10 minut. Niby posiadanie piłki wyższe, ale tak naprawdę nie grali nic. Gomez miał 100% sytuację na 2-0 i zapewnienie swojej ekipie wygranej ale uderzył na siłę zamiast delikatnie lobować Burkiego. Podejrzewam, że dla BVB może to być jedna z cięższych wygranych w tym sezonie LE i pewnie pójdą teraz w stronę finału. Włoskiej ekipie mocno współczuję i liczę, że w kolejnych sezonach pójdzie im dużo lepiej.
Co do baku. Ten gość nie piszę analiz tylko podaje typ, który podpiera jakimiś suchymi statystykami. Nigdy nikogo nie linczowałem, ale dla mnie ten gość bawi się bardziej w loterię niż dobre dobieranie typów. Widzi kurs i go gra, a potem H2H dokłada do tego &quot;analize&quot;. Raz na jakiś czas takie coś wejdzie, dlatego ma sporo reputacji. Nic poza tym ;)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Żebyś wiedział jak mnie cisnęli w zeszłym sezonie za to, że śmiałem zagrać na awans Barcelony z PSG po kursie 10... Przed meczem to był prawie lincz jakim to ja jestem amatorem, jakim idiotą itd... Oczywiście po meczu może ze 2 osoby mnie przeprosiły...
Jesteśmy Baku na tym forum na tyle długo żeby wiedzieć, że takie osoby jak Pan Bukovina pojawiają się na miesiąc, rok lub 2 - jedyne co robią to atakują innych, czasami podają typy ( z reguły błędne) i się mądrzą... Niech Pan Bukovina powie jak to grubo zagrał nie dawno w LM na kornery i ile stracił bo ja jak idiota zasugerowałem się jego typem i wtopiłem sporo pieniędzy (wiem - brak logiki, sam piszę, że gościu hejtuje itd i gram jego typ - sam nie wiem co mi do łba wtedy strzeliło...) i jak wtedy, tak i dzisiaj Pan Bukovina uszy po sobie i wypierd....a nie pisząc słowa: &quot;przepraszam&quot;, a w następnych meczach LM i LE znów będzie kogoś atakował... Jedyna rada na niego i resztę hejterów - ignorować...
Baku gratuluję typu - i jak widać różnie to jest z włoskimi ekipami i podejściem do LE. Ja się już nauczyłem 2 lata temu, że LE jest nieprzewidywalna. Nie dość, że są normalne zmienne czysto sportowe to dochodzi mnóstwo zmiennych dotyczących długofalowej strategii klubu (np czy koncentrować się na lidze, pucharach czy na LE, a czasami tak jest, że w grupach to nie jest ich priorytet, a potem raptem się staje...), motywacji, podejścia samych piłkarzy, psychologicznego nastawienia - więc dla mnie ktoś kto gra, a przede wszystkim osiąga dobre wyniki w LE to wielki szacun...

Od początku swojego pobytu na forum tak twierdziłem... Krótki test: kto dla nas byłby przydatniejszy:
1. Super znawca piłki nożnej, były zawodnik, były sędzia, były trener - znający wszystkie aspekty tego sportu i piszący super dobre analizy, ale z ujemnym yieldem i słabymi typami
2. Wróbita Adamo ???? - kompletnie nie znający się na piłce, nie piszący żadnych analiz lub idiotyczne, ale z powodu wiedzy na temat przyszłości podający typy ze 100% skutecznością czyli każdy podany na forum typ - wchodzi
Pozdrawiam...
Nie będę sie wdawal z Toba w dziecinna dyskusje bo nie ma sensu. Pomylilem sie i tyle, nie będę łez wylewal z tego powodu ale podałem na tym forum wystarczająco dużo typów dzięki którym ktoś zarobil czy to na live czy przed meczowe więc nie pisz, że jestem tutaj tylko po to by hejtowac typy innych użytkowników.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja mam pytanie z innej beczki bo nie moge znalezc o tym informacji. Dlaczego Arsenal dzisiaj grajac u siebie nie gral w klasycznych czerwonych strojach? ????
 
T 0

thesentinel

Użytkownik
No i wszedł elegancko typ -2.5 w Lipsku ???? Kolega Baku ładnie trafił, gratulacje. Dziwny dwumecz, w którym jednak można było zauważyć pewne prawidłowości, value w jednym i drugim spotkaniu. Na pewno dał zarobić wielu osobom.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
I szkoda trochę Napoli i ich głównego palacza. Byłem trochę zaskoczony jak widniał wynik 0-2 mieli to na widelcu, szkoda bo fajnie by było jak by poszli dalej bo sezon był by jeszcze bardziej udany. A i na pewno większość Gracy ???? miała nerwową końcówkę
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja mam pytanie z innej beczki bo nie moge znalezc o tym informacji. Dlaczego Arsenal dzisiaj grajac u siebie nie gral w klasycznych czerwonych strojach? ????
Z tego co zrozumiałem, to oba oficjalne komplety strojów gości (czarno-czerwone i całe białe) kolidowały kolorami z podstawowym kompletem Arsenalu, dlatego zagrali w niebieskich wyjazdowych.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Jak będzie niespodzianka i Napoli to wygra poproszę jutro tych samych użytkowników o komentarze.. Nie będzie nikogo... Dziękuje dobranoc. Poczekamy zobaczymy.
Gratuluję ;) Czekałem tylko na to aż Lipsk nie wygra bo to standard powiedzenia w mediach czegoś i już idzie masówka a kończy się jak zwykle czyli wtopą ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom