>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Coppa Italia - [Juventus - Napoli, Lazio - Roma]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN


oficjalna strona - http://www.legaseriea.it/it/tim-cup/calendario-e-risultati
drzewko turniejowe - http://www.legaseriea.it/uploads/default/attachments/documentazione/documentazione_m/720/files/allegati/755/tab_timcup16-17.pdf


Niesamowite emocje czekają nas w środku tygodnia. Juventus vs Napoli i derby Rzymu. Nic lepszego w półfinałach Coppa Italia nas nie mogło czekać, ulala! W dodatku w tej fazie ku naszej uciesze rywalizacja odbywać się będzie w dwóch meczach, a nie jednym jak dotychczas. Czyli podwójna dawka wielkich hitów. Nic tylko oglądać!
Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na antenach grupy Polsat Sport.

Zapraszamy do dyskusji ;)
 
20maciek03 73K

20maciek03

Użytkownik
Widziałem w ostatniej kolejce wszystkie cztery ekipy:
-Juventus do bólu poprawny z szerokim zapleczem na każdej formacji.
-Napoli blamaż z Atalantą. Brak polotu, pomysłu na grę. Może to ta fala krytyki po meczu w Madrycie tak na nich zadziałała?
-Lazio podobnie do Napoli. Brak pomysłu, po prostu nuda! Karny bez wątpienia uratował im tyłek w meczu z Udinese...
-No i przyszedł czas na Romę, którą się wczoraj zachłysnąłem w meczu z Interem. Gra piękna dla oka z pomysłem, werwą. Po prostu esencja Włoskiej piłki.

Bardzo mnie kusi rzucić kuponem na Juventus i Romę po kursie ~4.00
Ale jeszcze do jutra się zastanowię, poczekam na wasze wnioski, opinie!

Edycja:
Tak jak myślałem wczoraj tak zostawiłem dzisiaj. Poszedłem w stronę kuponu. Myślę, że ciężko tutaj nad czymś dyskutować widząc formę faworytów jak i tych drugich. Mam nadzieję, że zobaczymy dużo ładnych brameczek. Powodzenia!
Derby jak widać rządzą się swoimi prawami :/
 
K 3

kamil292

Użytkownik
Ja z kolei widziałem tylko mecze Juventusu i Romy i podobnie jak kolega wyżej jestem zdania, że te dwie drużyny mają największe szanse na finał.

Juventus u siebie jest nie do zatrzymania, pokonują każdego. Nie wydaję mi się, żeby Napoli miało przerwać tę passę. Ostatnie 3 mecze Juventus-Napoli, 3 zwycięstwa Juventusu.

Roma podobnie, ostatnie 5 meczów na wyjazdach to 4 zwycięstwa i porażka z Sampdorią. Ostatnie 3 mecze Lazio-Roma to również zwycięstwa Romy.

Reasumując, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to te mecze nie powinny skończyć się inaczej jak tylko zwycięstwami Juventusu i Romy. Kursy zachęcające.

Zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Roma podobnie, ostatnie 5 meczów na wyjazdach to 4 zwycięstwa i porażka z Sampdorią. Ostatnie 3 mecze Lazio-Roma to również zwycięstwa Romy.
Ja tylko przypomnę, że Roma nie gra dzisiaj na wyjeździe. Oba zespoły dzielą ten stadion pomiędzy sobą. Można zatem powiedzieć, że zarówno jedni jak i drudzy grają u siebie.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Co powiecie na over 4,5 rzutów rożnych dla Romy ?
Roma ich zdominuje będzie prowadzić grę i atakować.
To są derby tutaj będzie ciśniecie od poczatku do końca.
Mi w ogóle widzi się tutaj dogrywka po szybkim meczu i wysokim wyniku
Może 2-2

Robson// Piszemy normalnie &quot;RZUTY ROŻNE&quot; a nie jakieś głupie wymyślone nazwy, do tego jak kolega @wilczekl niżej pisze, w półinałach mamy mecz i rewanż! pozdrawiam
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Co powiecie na over 4,5 korniszona dla Romy ?
Roma ich zdominuje będzie prowadzić grę i atakować.
To są derby tutaj będzie ciśniecie od poczatku do końca.
Mi w ogóle widzi się tutaj dogrywka po szybkim meczu i wysokim wyniku
Może 2-2
Dogrywka? Tak od razu w pierwszym meczu, nie poczekają do rewanżu? Odważny typ, życzę szczęścia ????
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Dogrywka? Tak od razu w pierwszym meczu, nie poczekają do rewanżu? Odważny typ, życzę szczęścia ????
Racja ! Punkt dla czarnego fortepianu !
bet 365 mnie zmylił a nie sprawdziłem tego w necie tylko wystrzeliłem tutaj z głupa jak Konar z Virenem ????
Jednak swojego typu nie zmieniam , 5 rzutów rożnych dla Romy to nie wiele przy ich ofensywnym stylu gry
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Racja ! Punkt dla czarnego fortepianu !
bet 365 mnie zmylił a nie sprawdziłem tego w necie tylko wystrzeliłem tutaj z głupa jak Konar z Virenem ????
Jednak swojego typu nie zmieniam , 5 rzutów rożnych dla Romy to nie wiele przy ich ofensywnym stylu gry
Uważałbym z tym typem. W ostatnich tygodniach Roma zmieniła ustawienie i teraz nie gra już tak szeroko skrzydłami jak wcześniej. Teraz nie ma praktycznie skrzydłowych. Dzeko gra sam w linii ataku a za jego plecami grają Nainggolan i jeden ze skrzydłowych Salah/El Sharawy, którzy mają więcej zadań w środkowej strefie niż na bokach. Grają też trójką stoperów i dwójką wahadłowych , zazwyczaj z Peresem i Jesusem, więc bardziej usposobionymi defensywnie graczami. We wcześniejszej taktyce z trzema zawodnikami ustawionymi w linii ataku zgodziłbym się w pełni z typem, ale teraz zdecydowanie nie. Takie granie Romy odbija się na rożnych. W żadnym w pięciu ostatnich meczy Rzymianie nie przekroczyli progu 5 rożnych, a teraz do tego grają z LAzio, które na pewno się nie cofnie głęboko i nie będzie zależało im jedynie na defensywie, tym bardziej że grają u siebie i na pewno będą chcieli strzelić gola.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Ja tylko przypomnę, że Roma nie gra dzisiaj na wyjeździe. Oba zespoły dzielą ten stadion pomiędzy sobą. Można zatem powiedzieć, że zarówno jedni jak i drudzy grają u siebie.
Niby tak, ale jeśli na papierze Lazio gra u siebie to 90% kibiców na stadionie to kibice Lazio, więc Roma nie może wtedy się czuć jak u siebie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Niby tak, ale jeśli na papierze Lazio gra u siebie to 90% kibiców na stadionie to kibice Lazio, więc Roma nie może wtedy się czuć jak u siebie.
Nie ma to żadnego znaczenia. Lazio ma swoją trybunę, Roma swoją tak jest od zawsze. Poza tym derby takie prawdziwe z krwi kości to były kilka lat wstecz. Teraz przy tych rozmaitych konfliktach i protestach obu grup to jest straszny widok jak ten wczorajszy. A jeszcze lokalne media robią duże oczy, że pozwolono na termin wieczorny bo z reguły się przyjęło, że derby Lazio-Roma to 12:30 a 15:00 to jest w ogóle max, żeby upilnować miasto.
Generalnie scena kibicowska na teraz we Włoszech wygląda fatalnie. Umarło wszystko, wprowadzone karty tessery to był gwóźdź do trumny. Były szumne zapowiedzi, że wszyscy stoją ze sobą murem i nikt tego nie zgodzi się na to. A wyszło jak zawsze, część podpisała reszta zrobiła to samo i nawet Lazio, które było w tym aspekcie najtwardsze też z bodajże 1,5/2 lata temu pojechało na taki wyjazd. Ale co z tego jak w 3/4 przypadku sektory gości są puste. Jak mówię straszny widok dla kogoś kto jeszcze pamięta najlepsza lata i życie trybun, gdzie nawet Polska scena kibicowska brała do siebie co najlepsze.
Wracając do derbów stricte piłkarskich. Roma zagrała na takim poziomie jak Napoli z Atalantą, ewidentnie bez czegoś co pozwoliłoby chociaż na bramkę, która w kontekście dwumeczu sporo by zmieniła. Mogliby i grać do północy a i tak nic by to nie zmieniło. Identycznie wyglądało Napoli w piątek z Atalantą. Widać, że mecz z Interem mocno dał się we znaki. W kontekście sobotniego meczu z Napoli będzie arcyciekawie, bo o ile Napoli wyglądało bardzo dobrze w Turynie tak Roma odpuściła po w sumie jeszcze lepszym meczu z Interem w niedzielę. Co do samego Lazio, to Simone Inzaghi rośnie w moich oczach, fajnie ten zespół wygląda. Fajnie ich ustawił piątką obrońców coś co Spalleti zapoczątkował u siebie właśnie z Lazio ale w lidze. I co z tego mamy? W obu meczach po 2-0 dla debiutującego systemu, także coś w tym musi być na pewno. Chociaż trzeba pamiętać, że w Lazio było to próbowane i umówmy się nie wyglądało to za dobrze, ale jak widać na wszystko potrzeba czasu by zadziałało tak perfekcyjnie jak wczoraj.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik






Rewanżowe mecze półfinałowe przed nami. W obu przypadkach dwubramkowe zaliczki mają goście.
Napoli musi odrabiać stratę 1:3 z Turynu. Roma z kolei zamierza powalczyć i odrobić 0:2 z pierwszego meczu. W obu przypadkach zadanie trudne.
Oba mecze jednak powinny dostarczyć wiele emocji. Czy uda się odrobić straty?

Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy ;)
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Sądzę, że warto dziś skierować swoje oczy na wieczne miasto i zagrać na zwycięstwo Romy, bowiem ekipa prowadzona przez Spalletti&#39;ego posiada bardzo duży potencjał ofensywny. Dodatkowo warto zaznaczyć, że jest to właściwie najważniejszy mecz sezonu dla wilków i okazja na zdobycie jedynego trofeum. Choć do zakończenia się rozgrywek 2016/17 pozostało jeszcze około 8 kolejek, to już można powiedzieć, że wydarcie z rąk Juventusu tytułu mistrza Włoch będzie arcytrudne. Liga Europy również już za, więc wszystkie siły na wtorkowe spotkanie. Co do formy Lazio, dla mnie to niewiadoma, w poprzednim meczu Coppa Italia, sądzę, że po prostu udało się biało-błękitnym strzelić bramkę i narastająca frustracja Romy przy kolejnych niewykorzystanych sytuacjach, sprawiła, że po jednej z kontr Lazio podwyższyło i wynik meczu brzmiał 0:2. Zadanie bardzo trudne historia pozwala uwierzyć, zresztą od niedawna kolejnym punktem zaczepienia dla drużyn przegrywających w pierwszym meczu będzie przykład Barcelony i PSG. Jeżeli wciąż kogoś nie przekonałem to polecam obejrzeć mecz Roma - Lyon z tego sezonu, gdzie również do odrobienia były dwie bramki i było widać ogień, Rzymianie tworzyli znakomite sytuacje, gdyby nie pomyłka sędziego to ten mecz by wygrali wyżej i grali dalej. W moim temacie dwa typy na ten mecz, pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sądzę, że warto dziś skierować swoje oczy na wieczne miasto i zagrać na zwycięstwo Romy, bowiem ekipa prowadzona przez Spalletti&#39;ego posiada bardzo duży potencjał ofensywny.
Ale to wiadomo, że ten mecz trzeba obejrzeć. FORZA ROMA! Wiesz co dobre ;)

Potencjał ofensywny jak mówisz bardzo duży, Dzeko myślałem, że oszczędzony zostanie w spotkaniu przeciwko Empoli, ale jednak wyszedł od początku i dołożył dwa gole do dorobku walki o koronę króla strzelców.

Jeżeli wciąż kogoś nie przekonałem to polecam obejrzeć mecz Roma - Lyon z tego sezonu, gdzie również do odrobienia były dwie bramki i było widać ogień, Rzymianie tworzyli znakomite sytuacje
Tak, to prawda, to był jeden z lepszych meczów Romy w tym sezonie. Widać było pasję, nawet Spaletti super żył na linii bocznej. Bo nie zawsze tak się pasjonuje, choć bywały momenty w tym sezonie, że biegł za akcją razem ze swoimi piłkarzami, nawet Kapica i Święcicki mieli z tego ubaw ????
Ogólnie to mam nadzieję, że Spall zostanie na kolejny sezon!

Roma dziś już ze Strootmanem, który pauzował w meczu z Empoli za kartki. Nie wiadomo co z De Rossim, ale raczej nie ma co się spodziewać jego w pierwszym składzie choć w kadrze na mecz się znalazł, więc jest nadzieja. Ale nawet gdyby to przecież Leandro Paredes też grać potrafi, w dodatku ma petardę z dystansu.

Lazio dziś bez Marco Parolo więc w środku pola mała wyrwa. Razem z Biglią tworzył zgrany duet. Lazio fartem wygrało z Sassuolo, Lombardi nastrzelił Acerbiego i wpadło szczęśliwie. Ogólnie Lazio ostatnio dobrze gra i dobre wyniki. Pierwszy mecz jak sobie przypomnę to Lazio nastawione na kontry jedynie i pewnie dziś nie będzie inaczej.
Oby to był dzień Romy, oby zagrali z polotem, co czynią bardzo często, bez błędów w defensywie, co zdarza się rzadko bo zawsze jakieś zapalniki się pojawiają ze strony Emersona, Fazio czy Rudigera ostatnio.
Wierzę w Romę i jak miałbym typować to też mi się widzi ich wygrana dziś. Ponadto jednak opcja BTS kusi, choć kursy nie powalają...

FORZA ROMA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Co do formy Lazio, dla mnie to niewiadoma, w poprzednim meczu Coppa Italia, sądzę, że po prostu udało się biało-błękitnym strzelić bramkę i narastająca frustracja Romy przy kolejnych niewykorzystanych sytuacjach, sprawiła, że po jednej z kontr Lazio podwyższyło i wynik meczu brzmiał 0:2.
W pierwszym meczu nie było Romy, znaczy na boisku być była ale z gry wyglądali fatalnie, nie było większego zagrożenia dla Strakhosy. Roma wtedy była po pięknym 3-1 nad Interem na San Siro i tu trzeba szukać przyczyny czemu byli tak wypompowani fizycznie. Pamiętne starcie w końcówce Manolasa przegrane w dramatycznym stylu idealnie podsumowało jak Roma była zmęczona. W normalnych okolicznościach takiej drugiej bramki na 2-0 w życiu by nie stracili. Teraz mamy taką sytuację, że są ledwie po meczu/&quot;sparingu&quot; z Empoli. Słabiej nie da się zagrać a co za tym idzie, przy optymalnej formie są wstanie zrobić dzisiaj cuda. Z pierwszego meczu co pamiętam to mega ilość rzutów rożnych, sprawdziłem teraz i obie zdobyły po 7 fragmentów czyli całe 14 sztuk w całym meczu. Dzisiaj wiadomo inaczej będzie to wyglądać i kto będzie dążył cały mecz do ładowania bramek także z oferty, której już tak naprawdę nie wiele zostało, pierwszy bet nasuwa się sam;
Roma powyżej 6,5 rożnego @1,67 ✅ 11
Roma -2,5 rożego @ 1,86 ✅ 11-0 Miazga

Idziemy dalej. Wydaje się, że kluczową sprawą jest czy Roma zagra z De Rossim w środku czy nie. W pierwszym meczu go zabrakło i było to widać gołym okiem. Paredes okej fajny perspektywiczny gracz, ale na dzisiaj do ważnych meczów po prostu się nie nadaje.
Ze wspominanym Lyonem, grałem Romę ale tylko na win co był praktycznie nie zagrożony. Tutaj sytuacja jest prawie że identyczna i Roma powinna to wygrać. Niezależnie czy Lazio coś trafi czy nie ale na moje wygrają to spotkanie.
Roma @1,75 ✅ 3-2
Jeszcze z kwestii bardziej informacyjnej; W następnej kolejce Serie A Romę czeka zaledwie wyjazd do słabiutkiej Bolonii. Lazio ma &#39;mecz sezonu&quot; z Napoli za tytułowany walką o eLM, które daje 3 miejsce. Spora różnica przeciwników.
Wierzę w Romę i jak miałbym typować to też mi się widzi ich wygrana dziś. Ponadto jednak opcja BTS kusi, choć kursy nie powalają...
BTS = brak awansu Romy :razz:
Z kartek spróbuje dwóch nazwisk po dobrych kursach. Lulić, który od razu przyszedł mi do głowy stoi z zaledwie @2,2. Radu jeszcze mniej, słabo stąd odpuszczam Laziale a skuszę się na dobrych kursach Emersona i Radji. Dla Romy kluczową sprawą jest nie stracić bramki, a przynajmniej na pewno nie w pierwszej połowie bo wtedy wyjście na drugą będzie już raczej z kwestii formalnych stąd jakaś kontra jakieś przerwanie akcji musi być natychmiastowe. Emerson do spółki z Rudigerem będzie miał na przeciwko siebie akcje Basty i przede wszystkim Felipe Andersona a być może w końcówce i Keita Balde będzie na głowie. Nainggolana chyba nie trzeba tłumaczyć, największy wojownik w ekipie.
Nainggolan kartka @3,3✅
Emerson kartka @4,5⛔
Wszystkie podane bety pochodzą z Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Lazio Rzym
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wynik pierwszego spotkania wynosi 2:0 dla Lazio co jest bardzo dobrą zaliczką przed meczem rewanżowym. Z drugiej strony doskonale wiemy jak piekielnie trudnym terenem jest Stadio Olimpico.
Na ostatnie 20 meczów Romy u siebie przegrali zaledwie 2 razy, 1:2 z Napoli i 0:1 z Villarrealem (nic nieznacząca porażka), 1 remis i 17 zwycięstw! z takimi drużynami jak: Lyon 2:1, Fiorentina 4:0, Torino 4:1, Milan 1:0, Inter 2:1 a więc drużyny zbliżone potencjałem do Lazio.
Dlaczego dodaję do zwycięstwa gospodarzy typ obie strzelą? Roma musi odrobić stratę 2 goli i na pewno będą atakować od 1 minuty co da niejedną szansę na kontratak ekipie z Lazio. Mają świetnych piłkarzy i szybkich, którzy potrafią wykorzystać niejedną kontrę.
Przewiduję, że obie ekipy wyjdą w najmocniejszym składzie, jest to już półfinał Pucharu Włoch i to już nie jest czas na jakiekolwiek eksperymenty w składach.
Jedynie z powodu kontuzji u gospodarzy nie zobaczymy: F. Fazio, A. Florenzi i E. Spinozzi. W ekipie gości nie zagra M. Parolo
Myślę, że gospodarze wygrają ten mecz ale czy awansują? Ciężko stwierdzić bowiem gdy stracą gola będą musieli strzelić tych bramek 4.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Sporo już zostało napisane na temat rewanżowego spotkania pomiędzy AS Roma-Lazio. Na uwagę zasługuje również fakt że dzisiaj podczas Derby della Capitale przerwany zostaje protest kibiców, który trwał ponad 18 miesięcy. Wraca zorganizowany doping na Curva Sud a to tylko może przynieść korzyść Giallorossim. Spodziewanych jest ponad 50 tysięcy kibiców.
Forza Roma !!
AS Roma win 1,85 sts
AS Roma qualify 4,15 sts
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Lazio czeka już w finale, Roma walczyła dzielnie, starała się, nawet przy 1-2 grali o honor i wygraną, wszak to derby. Za to szacunek dla nich! Szkoda, że Il Capitano tylko na ostatnie 10 min wszedł bo była okazja dać mu więcej pograć wczoraj, a może strzeliłby jakiegoś gola... Ok trzeba walczyć w lidze jeszcze, Roma 6 pkt traci i bezpośredni mecz w Rzymie z Juvnetusem ma. Trzeba wierzyć w emocje ;)
PS. Ale, żeś to @Grac45 przewidział wszystko pieknie, aż za łatwo Ci to weszło! :p
Napoli - Juventus
Corriere dello Sport przewiduje na dzis takie składy:

Jakieś opinie co do meczu macie?
Widać zatem, że w porównaniu z niedzielą szykują się zmiany u jednych i drugich. Wg mnie zmiany na plus.
Zielu i Diawara powinni dać więcej w środku pola niż Jorginho i Allan. W ogóle Jorginho to powinien przez jakiś czas w ogóle się nie pojawiać w składzie.
Juve z Dybalą, Cuadrado i Neto w bramce. Siła ofensywna też wzmocniona.
Co o tym meczu sądzicie? Jak się na niego zapatrujecie? Jakieś wnioski po tym co w niedzielę się wydarzyło? Zachęcam do dyskusji, jeszcze kilka godzin jest, może wspólnie coś wydedukujemy hm? ;)
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Co o tym meczu sądzicie? Jak się na niego zapatrujecie? Jakieś wnioski po tym co w niedzielę się wydarzyło?
Wnioski są takie, że Napoli zdominowało w dużej części ten mecz. Juventus praktycznie poza tą jedną akcją Khediry nic nie pokazał w ataku. Gdyby Napoli miało trochę więcej szczęścia to spokojnie by to wygrali, według mnie zasłużyli. Ale wiemy jak skutecznie Juve potrafi się bronić. Chociaż w niedzielę zdarzały się błędy, i to spore. Jednak szczęśliwie wyszli z nich cało. Dzisiaj w bramce Neto, więc tym większa szansa dla Neapolitańczyków. Poza tym Juve może przegrać i awansować. Ale bukmacherzy też to wiedzą i kursy na Napoli już zdecydowanie gorsze niż w weekend. Dlatego ja odpuszczam stawianie tego meczu. Na over też kurs niższy, ale prędzej już w to bym wchodził. Będzie Dybala, powinien być szybki Cuardado, oni mogą pomóc w przeprowadzaniu skutecznych kontr. Bo na takie okazji nie powinno zabraknąć. Ale jeżeli Juventus nastawi się od początku na obronę to znowu może się skończyć underem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom