>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1/2 finału Hiszpania - Portugalia 27.06.2012

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Portugalia - Hiszpania

Typ: Hiszpania
Kurs: 1,87

bwin

We środę pierwszy półfianłowy pojedynek pomiędzy ekipą Hiszpanii a Portugalią. Dla mnie faworytem tego pojedynku jest ekipa dyrygowana przez Vincente del Bosque. W meczu z Francuzami pokazali rywalom o co chodzi w futbolu. Trójkolorowi wyszli na murawę sparaliżowani i Hiszpanie bezstresowo to wykorzystali. Portugalczycy raczej postawią większy opór niż ekipa Francji ale czy mają szansę na wygraną ? Cristiano Ronaldo rozgrywa chyba najlepsze zawody w historii swoich występów na wielkich turniejach. Jednak rywale znają go bardzo dobrze, większość z nich to jego rywale z ligi lub klubowi koledzy. Zapowiada się walka w środku pola gdzie obie ekipy radzą sobie chyba najlepiej. Ja w tym meczu innej możliwości niż zwycięstwo mistrzów świata i europy nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 1

sinet.

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma zbytnio jak doszukiwać się niespodzianki w tej parze półfinałowej.Ktoś wcześniej pisał,że gra Hiszpanii nie porywa ale moim zdaniem oni jeszcze na dobrą sprawę nie zagrali nawet na 60% swoich możliwości.Jedyne co jest dobre w zespole Portugalii to gra Ronaldo,ale nie ma takiego zawodnika ktorego nie daloby sie wylaczyc z gry. Hiszpania to nie Czechy i Portugalia nie będzie miała takiej swobody jak w w spotkaniu z Pepikami. Hiszpania zagra napewno na 0 z tyłu bo to ten etap turnieju,gdzie nikt przede wszystkim nie chce stracić bramki co oznacza dla Portugalii grę z kontry. Ale ja jakoś tego sobie nie wyobrażam z pomocnikami,których ,,brak&quot; w Reprezentacji Portugalii widać było po meczu z Pepikami kunszt pomocników Portugalii,którzy nie potrafili dograć piłki do Ronaldo tak,aby miał sytuację podbramkową. Także zwycięstwo Hiszpanii to lokata ????
Polecam bardziej ryzykowny choć nie koniecznie ja osobiście mam na kuponie,że Hiszpania wygra i mało tego nie straci bramki po kursie 2.60 w totomixie.
 
N 0

nevespl

Użytkownik
Portugalia - Hiszpania

Typ: Portugalia
Kurs: 4.33

Szykuje nam się piękny mecz, obie drużyny będą grały tak jak lubią. Biorąc pod uwagę tylko to co pokazały oba zespoły do tej pory na euro zdecydowanym faworytem jest Portugalia. Zagadką jest postawa Hiszpanii, czy do tej pory grała na pół gwizdka tak jak Niemcy, czy może jednak na więcej ich obecnie nie stać. Niemcy ujawniły się ze swoją siłą po tym jak Grecja wbiła im pierwszego gola, Hiszpanii niestety nikt do tej pory nie zmusił do próby wrzucenia najwyższego biegu. Sądząc jednak po końcówce sezonu w wykonaniu Barcelony, obawiam się że Hiszpania nie pokaże już nic więcej. Więc jeśli nie zdarzą się boskie indywidualne popisy Iniesty czy Ikera, Hiszpania wraca dzisiaj do domu.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Dzisiaj wieczorem wojna Iberyjska pomiędzy Portugalią i Hiszpanią. Pojedynki pomiędzy obiema drużynami przysparzają wielkich emocji, nie tylko w tamtej części kontynentu, ale i w całej Europie. Do tej pory Hiszpanie na tej imprezie wcale nie zachwycają, ale tak czy inaczej są już w pierwszej 4-ce imprezy. Taktyka del Bosque odnośnie zagęszczenia środka pola póki co przynosiła pozytywne skutki. Dzisiaj może i Hiszpanie będą w posiadaniu piłki na poziomie nawet 60% momentami gry, ale grając z przodu tylko z Fabregasem wydaję mi się, że nie są w stanie aż tak bardzo postraszyć rywali. Przypomnijmy sobie pierwszy mecz grupowy Hiszpanów z Włochami, gdzie La Roja trochę została zaskoczoną zarówno grą jak i ustawieniem Italii, która zagrała dosyć ofensywnie (z dwoma napastnikami z przodu), dosyć ofensywnie jak na Włoski styl gry oczywiście. A czy to się opłaciło to mamy już odpowiedź - cenny remis 1:1, to dla Włochów wynik niemal zbawienny i dlatego też grają dalej i jutro walczą z Niemcami o finał.
Nie mam nic przeciwko Hiszpanom, ale grają jak na razie bardzo zachowawczo i to na razie im się udaję, ale kiedyś może ich to na prawdę skarcić. Co ciekawe klasyczni napastnicy La Roja - Llorente, Mata oraz Negredo nie zaliczyli w tym turnieju ani minuty gry. Zagrał jedynie Torres (174 min - 2 gole). Taktyka Hiszpanów jest dosyć ciekawa, ale w momencie gdy Portugalczycy wyjdą do nich bardzo wysoko, to w momencie przejęcia piłki może dojść do na prawdę groźnych kontr w wykonaniu Portugalii. Chciałbym generalnie, żeby ten mecz szybko się otworzył i najlepiej Portugalia pierwsza strzeliła gola, wtedy del Bosqe przejrzy na oczy i wzmocni atak i wtedy na prawdę może być dobry mecz. A liczę w końcu na jakąś ofensywną grę Hiszpanów, a nie ciągłe rozgrywanie piłki w środkowym sektorze boiska. Obie ekipy mają bardzo kreatywnych skrzydłowych, o tym nie trzeba nawet nikomu przypominać, liczę że Portugalia wykorzysta ten atut chociaż raz i zdoła zdobyć gola. Motywacji nie powinno zabraknąć na pewno, tym bardziej gdzie spotykają się ekipy z tego samego regionu.
Ja w odróżnieniu chyba od większości, raczej obstaję już za kilkoma golami w dzisiejszym meczu. W tym meczu już nie powinno być gry zachowawczej, tylko walka na całego o finał. Po cichu liczę na niespodziankę :)

over 1.5 gola
@1.54 Pinnacle
over 2.5 gola
@2.70 Pinnacle
BTS @2.20 Bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
W takim meczu wolę ryzykować drobne na wysokie kursy. Betsafe wystawił wg mnie bardzo atrakcyjne wydarzenie:
Ronaldo strzeli i jego drużyna wygra @ 9,0
W każdym z poprzednich meczów CR brylował formą (no może oprócz meczu z Danią), często strzelał, zdobył 3 bramki i bodaj 4 razy trafiał w słupek. Generalnie widać, że w końcu jest w gazie w reprezentacji. Na przeciwko siebie będzie miał obrońców, których zna doskonale. Arbeloa i Ramos to koledzy z Realu, z Pique spotyka się regularnie i jak pokazał ostatnio w klasykach - potrafi go ogrywać. Gra Hiszpanów to skoncentrowany kolektyw na 30-40 metrach. Ronaldo nie ma sobie równych jeśli chodzi o szybkość i każda prostopadła (dobrze zagrana) piłka na wolne pole będzie zagrożeniem. Dodajmy, że w meczu raczej na pewno pojawi się jakiś rzut wolny, a te wychodzą Portugalczykowi idealnie właśnie w trudnych momentach (co kilkakrotnie udowadniał w Realu). Jeśli ktoś dzisiaj pokona Casillasa to z największym prawdopodobieństwem będzie to Ronaldo.
Co do wygranej Portugalczyków - myślę, że to bardzo realne. Portugalia zagrała super mecz z Niemcami, który w przekonaniu wielu przegrała niesprawiedliwie. Z Danią było gorzej, ale zazwyczaj w turnieju coś takiego się przydarza. Z Holandią pokazali wielką klasę. Oskrzydlające akcje, wiele prostopadłych piłek, zagrań z klepki, ciekawych kombinacji, dobrze bitych wolnych. Natomiast Hiszpania grała bardzo średnio. Wielu mówi, że pokazują tylko połowę swoich możliwości. Może to prawda, ale pamiętajmy, że nie mają Villi, nie mają Puyola. To nie jest ta sama drużyna sprzed choćby dwóch lat. Ciężej im zdobywać bramki, a ich nieskończona liczba podań jest już elementem doskonale znanym. Włosi i Chorwaci pokazali, że można ich zatrzymać (przegrana Chorwacji w pełnie niezasłużona, postawa Casillasa uratowała wynik Hiszpanom co każdy widział), wystarczy być cierpliwym. Portugalia to drużyna dojrzalsza niż kilka lat temu, głodna sukcesu. W końcu indywidualności z piłki klubowej wypaliły w reprezentacji. Układanka jest dobra i oceniam, że ma szansę z gloryfikowaną Hiszpanią. Kurs jest dużym value, więc można spróbować :)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pierwszy półfinałowy pojedynek podczas Mistrzostw Europy 2012 zostanie rozegrany na DonBas Arenie w Doniecku. Będzie to pierwsze spotkanie Portugalczyków rozgrywane w Doniecku, bowiem wszystkie dotychczasowe spotkania grali nad we Lwowie oraz Charkowie. Hiszpanie natomiast grali już w Doniecku, gdzie w 1/4 pokonali Francuzów 2:0 po bramkach Xaviego Alonso. Moim zdaniem do Finału awansują obrońcy tytułu z 2008 roku Hiszpanie. Dlaczego? Z kadry Portugalczyków wypadł podstawowy napastnik - Helder Postiga, którego najprawdopodobniej zastąpi Hugo Almeida. Pomimo absencji Postigi obraz gry Portugalczyków nie powinien ulec znaczącej zmianie. Główną siłą rażenia podopiecznych Paolo Bento będą dynamiczni skrzydłowi - mam tu na myśli Naniego oraz Cristiano Ronaldo, którzy skupią się na wyprowadzaniu szybkich kontrataków. Hiszpanie jak to Hiszpanie cały czas kontrolują tempo gry i nic nie wskazuje na to aby w półfinale w Doniecku miało byc inaczej. Vincente del Bosque najprawdopodobniej ustawi w II linii aż piątkę pomocników, przez co zniweluje zagrożenie w postaci kontrataków Portugalczyków. Busquets i Alonso będą mieli za zadanie szybko przerywac dynamiczne ataki Portugalczyków.

W spotkania o punkty zawsze padało mało bramek.
MŚ 2010:
Hiszpania 1:0 Portugalia
ME 2004: Hiszpania 0:1 Portugalia

I jeszcze trochę statystyk:
Hiszpania nie przegrała żadnego z czterech półfinałów ME lub MŚ. Portugalia przegrała 4 na 5 półfinałów.
Od 299 minut reprezentacja Hiszpanii nie straciła bramki. Na całym turnieju stracili tylko jednego gola w spotkaniu z Włochami 1:1.
5 bramek z 8 strzelonych na ME, Hiszpanie strzelili w ostatnich 30minutach.

Statystycznie wszystko przemawia za Hiszpanami. Oba zespoły znają swoje możliwości, można powiedziec że znają się na wylot ponieważ większośc z nich gra w hiszpańskiej lidze.


Przewidywane składy:
Portugalia: Rui Patricio; Pereira, Pepe, Alves, Coentrao; Moutinho, Veloso, Meireles; Nani, Almeida, Ronaldo
Hiszpania: Casillas; Arbeloa, Ramos, Pique, Alba; Busquets, Alonso; Silva, Xavi, Iniesta; Torres
Sędzia: Cuneyt Çakır (Turcja)

Moje propozycje*:
Awans Hiszpanii ▶ 1.45 8/10 ✅
under 2.5 ▶ 1.50 7/10 ✅
under 1.5 ▶ 2.50 4/10 ✅
Wynik pierwszej połowy: 0:0 ▶ 2.45 5/10 ✅
* kursy: Unibet
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Portugalia - Hiszpania
Typ:under 2,5
Kurs:1,52 @ Pinnacle

Już dziś o godzinie 20:45 dojdzie do wielkiego spotkania półfinałowego Mistrzostw Europy w piłce nożnej pomiędzy Reprezentacją Portugalii i Hiszpanii. Obie drużyny z światowej czołówki. O ile Hiszpania od 4 lat gra świetnie to tak dobrego turnieju w wykonaniu &quot;Brazylijczyków Europy &quot; jeszcze nie widziałem. Większość ekspertów stawia w tym meczu na aktualnych Mistrzów Europy i Świata jednak sądzę, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Portugalczycy rozegrali bardzo dobre mecze na tym turnieju. Zaczęli od porażki 0-1 z świetnie grającymi na tej imprezie Niemcami tracąc bramkę w 72 minucie chociaż zasługiwali co najmniej na remis trafiając m.in 2 razy w poprzeczkę.W kolejnych spotkaniach grupowych pokonali 3-2 Danię oraz 2-1 Holandię w pełni zasłużenie wychodząc tym samym z grupy.. W ostatnim meczu geniuszem błysnął Cristiano Ronaldo zdobywając 2 bramki. Ten sam piłkarz zapewnił Portugalii awans do półfinału strzelając zwycięską bramkę na 1-0 z Czechami w ćwierćfinale.Współpraca Ronaldo, Naniego,Moutinho budzi respekt. Świetnie włączają sie ofensywnie boczni obrońcy Contreao i Pereira. Ekipa Portugalii naprawdę silna i z pewnością Hiszpania czuje respekt. &quot;La Furia&quot; zgromadziła 7 pkt w grupie pokonując Irlandię 4-0, Chorwację 1-0 i remisując z Włochami 1-1 . W zwycięstwach osiągnęli wyraźną przewagę, z Włochami mniejszą choć i tak we wszystkich spotkaniach przewaga w posiadaniu piłki była ogromna. Jak wiemy w ostatnim meczu wygrana 2-0 z Francją po już mniejszej przewadze w posiadaniu piłki tylko -56% do 44% i mamy ten zespół w półfinale. Wiemy jak opiera się gra Hiszpanów na dużym posiadaniu piłki , która krąży głównie od Xaviego ,Busqetsa,Inieste,Silve i Fabregasa. Portugalia na pewno jednak się nie otworzy i będzie czekać na swoją szanse z kontry z tak szybkimi zawodnikami jak Nani i Ronaldo. Hiszpanię znają atuty rywala i nie ma opcji, żeby i oni zaczęli atakować za wszelka cenę od samego początku. Portugalia bardzo mocna na tym turnieju, tylko 4 stracone bramki(2 w otwartm spotkaniu z Danią) , Hiszpania 1 bramka - drużyny dobrze współpracują w obronie dlatego na to spotkanie rozsądny typ to under , dlatego gramy poniżej 2,5 bramki. ????​
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dzisiaj pierwszy półfinał Mistrzostw Europy. Zmierzy się ze sobą reprezentacja narodowa Portugalii i Hiszpanii. Co ciekawe zagrają sąsiedzi z półwyspu iberyjskiego. Zapowiada się więc wyrównany, ostry mecz. Portugalia do półfinału trafiła wygrywając z Czechami, a Hiszpania zwyciężyła z mocną reprezentacją Francji. W dzisiejszym meczu, który odbędzie się w Doniecku na Donbas Arena, stawiam na czerwoną kartkę w meczu. Poniżej kilka zdań argumentujących mój typ. Po pierwsze ranga spotkania. Obie drużyny będą grały o wielki finał Mistrzostw Europy. Żaden zawodnik nie będzie odstawiał nogi i będą walczyć na całego. W składzie Portugalii jak i Hiszpanii jest kilku piłkarzy grających ostrą zdecydowaną piłkę. W Portugalii mamy nieobliczalnego Pepe czy Coentrao. W Hiszpanii potencjalną czerwoną kartkę mogą dostać obrońcy Ramos czy Albiol. Oprócz tego, każdemu zawodnikowi mogą puścić nerwy i turecki sędzia C. Cakir może sięgnąć po czerwoną kartkę. Skoro jesteśmy już przy arbitrze tego spotkania to trzeba wspomnieć o tym, że lubi on pokazywać żółte kartki jak i czerwone. Wystarczy przytoczyć przykład z ostatniego jego meczu, który prowadził kiedy to ukarał czerwoną kartką piłkarza Irlandii w meczu z Włochami (ME). W tym sezonie pokazała aż 142 żółte kartki w 28 meczach! Co daje średnią 5 kartek na mecz. Jego rekord w tym sezonie to 10 żółtych kartek i 1 czerwona w meczu Fenerbache z Galatasaray. W 28 meczach jakie sędziował w tym sezonie pokazał 6 czerwonych kartek. To właśnie on pokazał czerwony kartonik J. Terremu w meczu Barcelona - Chelsea. Jest to wyjątkowo surowy sędzia, a w meczu Portugalii z Hiszpanią nie zabraknie groźnych, ostrych wejść. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu Turek pokaże mnóstwo żółtych kartek i między innymi co najmniej 1 czerwoną. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Portugalia gra wyjątkowo dobrze na polsko-ukraińskich mistrzostwach. Hiszpania gra solidnie i jest już w półfinale ale nie zachwyca jak to miało miejsce 2 czy 4 lata temu. Skłaniał bym się ku remisowi w tym meczu ale najbardziej prawdopodobne wydaje mi się, że sędzia Cakir pokaże czerwoną kartkę. Ranga meczu, ostro grający zwodnicy no i sędzia lubiący karać żółtymi i czerwonymi kartonikami. Jest duże prawdopodobieństwo, że któraś z drużyn będzie kończyć mecz w osłabieniu.
Czerwona kartka? TAK @ 3.50
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Portugalia - Hiszpania
Typ: 2
Kurs: 1,92 @ Betsson
Krótki komentarz: Moim zdaniem kurs na Betsson (i pewnie u innych też jest duży) na samo zwycięstwo Hiszpanii jest tak duży, że absolutnie nie ma sensu ryzykować żadnych underów czy innych kombinacji. Może być różnie, padnie jedna decydująca bramka, a może zobaczymy ich pięć - tutaj nie ma to znaczenia, zdecydowanym faworytem są podopieczni del Bosque i każdy inny typ będzie wielkim ryzykiem.
Nie oszukujmy się, Hiszpanie mają jakieś 90% szans na sukces i nie wiem co musiałby zrobić Ronaldo, żeby ich powstrzymać. Będzie mu szczególnie ciężko, jeśli znowu zagrają bez nominalnego napastnika (chora taktyka, której nie cierpię)
Istotny fakt dla tych, którzy wolą Paulo Bento: Portugalia wygrała z nimi ostatni sparing 4:0 (!)
 
dig 106

dig

Użytkownik
Hiszpania - Portugalia
Ilość Fauli

Hiszpania - powyżej 9.5

Kurs : 1.80


Buk : Fortuna

Nie wiem czy mam się podpalać i uważać to za peffke tygodnia, bo potem takie typy nie wchodząc. Ale to chyba jakaś mała pomyłka ze strony bukmacherów. No i co z tego że Hiszpania będzie prowadzić grę ? Jeśli tylko strzeli gola to od razu Portugalia przejdzie do ataków, a nawet jeśli nie strzeli to myślę że i tak CR7 z ekipą dość często będą gościć pod polem karnym Casillasa. Tak więc ten typ wydaje się być bardzo dobrą opcją na to spotkanie. Zakładając że w fortunie można łączyć to zdarzenie na przykład ze zdarzeniem : Portugalia awansuje, bądź Hiszpania wygra wydaje się dobrą opcją odwiedzić dziś fortunę. Co do tego typu to ... Hiszpanie na tych mistrzostwach popełniali następującą ilość fauli :
Francja - 6 fauli
Chorwacja - 16 fauli
Irlandia - 9 fauli
Włochy - 13 fauli
Tak więc można wywnioskować że jeżeli mecz będzie na tak zwanym styku, wynik oscylował koło remisu, to 10 fauli ze strony Hiszpanów to będzie tylko i wyłącznie kwestią czasu. Wątpię, naprawdę Wątpię żeby w tym meczu Hiszpanom wszystko wychodziło i nie byli zmuszeni przy tak grającej Portugalii do gry w defensywie.
Co do innych typów to jeśli komuś się ten nie spodoba to na pewno może grać coś co można nazwać typem przeciwnym a na pewno pewniejszym niż Under 9.5 fauli Hiszpanów. A mianowicie chodzi mi tutaj o typ :
Hiszpania - Portugalia
Ilość Fauli

Portugalia - powyżej 13.5

Kurs : 1.85


Buk : Fortuna

Tutaj podobnie jak powyżej analizę można - a nawet trzeba poprzeć na statystykach. W meczach Hiszpanów ich rywale nagminnie dopuszczają się zatrzymania zawodników w nie przepisowy sposób co skutkuje właśnie faulami. Jak na razie, na tych mistrzostwach rywale Hiszpanów popełniali faule w następującej ilości :
Francja - 11 fauli
Chorwacja - 21 fauli
Irlandia - 15 fauli
Włochy - 19 fauli
Co w rezultacie po podsumowaniu tych dwóch typów śmiało można pokusić się o typ który był już na tym forum opisywany, a więc myślę że po raz kolejny nie ma sensu tego robić :

Hiszpania - Portugalia
Ilość Fauli

Powyżej 22.5

Kurs : 1.55


Buk : Fortuna

Jednak mając na uwadze taki spadek kursów, proponował bym wybrać któreś z dwóch pierwszych zdarzeń. Do wyboru do koloru, myślę że oba zakończą się pozytywnym rozstrzygnięciem. Ja idę bardziej w stronę Over 9.5 Hiszpania.
Proszę o komentarze co do dwóch pierwszych typów ????
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Portugalia powyżej 39,43 % posiadania @ Expekt✅✅✅

Może i faworytem jest reprezentacji Hiszpanii, ale na pewno nie skreślałbym drużyny Portugalii, która szczerze mówiąc bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie spodziewałem, że Portugalczycy będą w stanie zajść aż tak daleko, tym bardziej, że na podobnych turniejach trochę zawodzili kibiców. Ale najważniejsze jest to, że drużyna Bento z meczu na mecz się rozkręca i przede wszystkim Ronaldo zaczął rozgrywać świetne zawody. Hiszpania zaś gra w kółko tak samo, czyli ich gra polega na rozgrywaniu i wymienianiu pomiędzy sobą setek podań w środku pola. Oczywiście wszystko przekłada się na ich wysokie posiadanie piłki, ale nie uważam, żeby La Roja kompletnie zdominowała Portugalczyków. Podopieczni del Bosque nie są drużyną niepokonaną, dwa czy trzy lata temu nie było na nich bata, jednak teraz ich styl gry jest do pokonania, a wydaję mi się, że Portugalczyków stać na zwycięstwo lub chociażby remis. Włosi udowodnili w meczu z Hiszpanami, że mogą uzyskać korzystny rezultat i nawet wygrać gdyby nie &quot;świetny&quot; Balotelli. Oczywiście mieli też trochę szczęścia, ale mając w składzie Buffona można być spokojny o tyły. Hiszpania notuje średnio 60 % posiadania, z Włochami 60, Irlandią 66 no i Francją jedynie 55. Portugalia liczy sobie praktycznie zawsze gorsze posiadanie od rywala, jednak nie są oni na straconej pozycji w tym aspekcie. Na dodatek nigdy nie zanotowali gorszego wyniku niż 40 % na tym Mistrzostwach, więc pomimo koncepcji gry Hiszpanii nie sądzę, żeby byli w stanie tak przycisnąć takich graczy jak Ronaldo, Nani czy Moutinho, którzy grają na wysokim poziomie. Z Niemcami zespół Bento zaprezentował się bardzo odważnie w ataku, a przecież nasi zachodni sąsiedzi są głównymi kandydatami do wygrania turnieju i na pewno nie odstają umiejętnościami od Hiszpanii. Portugalia bardzo dojrzała jako zespół i jeśli chcą coś ugrać w dzisiejszym meczu, muszą zaatakować i nie grać jedynie z kontry. Może i drużyna Hiszpanii zna Ronaldo, ale Portugalczyk równie dobrze zna swoich rywali z drużyny, więc jestem pewien, że znajdzie odpowiedni sposób, by przełamać defensywę przeciwnika. Z kolei w drużynie Portugalii jest jeszcze Nani, który również potrafi w pojedynkę zdobyć bramkę, Coentrão szarżujący po lewej stronie czy Moutinho, który rozgrywa naprawdę dobry turniej. Tak jak wcześniej powiedziałem, gra Portugalczyków będzie dużo zależała od występu Ronaldo, defensywa La Furii na pewno będzie na to przygotowana i dlatego też najdroższy piłkarz na świecie musi otrzymać wsparcie ze strony swoich kolegów z zespołu. Hiszpania lubi utrzymywać się przy piłce, lecz jestem pewien, że Bento znajdzie sposób na swojego rywala i nie da mu dużej przestrzeni do rozgrywania, bo w innym przypadku mogą zostać skarceni przez zespół del Bosque. Portugalia dysponuje dobrymi zawodnikami w środku pola i myślę, że nie są na straconej pozycji. Spodziewam się zaciętego spotkania i mam nadzieję, że nie jedynie jednostronnego.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
typ na faule nie moze byc nigdy pefka czy lokata - ludzie - na to wplywa wiele czynnikow - sa okazje i zle ustawione linie ale to nie pfki - chyba ze mamy tutaj sytuacje z jasna pomylka bukow i ich roznicami miedzy soba - np jak pieknie pokazal to SOLTYSIAO na lini fauli - ale w tych zakladach nie ma miejsca dla slowa peffka;
Portugalia niby grala w turnieju agresywnie - i wiele fauli nagle z CZE ...lipa..nie ma reguly co potwierdzaja cwiercfinaly i bardzo malo fauli w tych meczach gdzie kosci powinny trzeszczec a sedziowie gwizdac - nie mialo to miejsca .
Patrzac na gre SPA i ich rywali mozna odniesc wrazenie ze w tych meczach ogolem pada malo goli - taki styl - SPA nie warto faulowac bo zazwyczaj podaja miedzy soba w srodku pola w okolicach pola karnego a tam nie warto faulowac - zwlaszcza ze oni i tak beda i beda chcieli wejsc do bramki z pilka..z drugiej strony na pewno SPA bedzie wyczulona na faule POR na wlasnej polowie - jak wiadomo bomby CR - moga padac z okolic 40 m - wiec spodziewam sie wyczulenia na ew przerywanie gry w tym rejonie - roznie moze byc - wg mnie jak cos to w kierunku over ale POR a nie SPA - ktora wielokrotnie tej lini nie przekraczala w meliminacjach i towarzyskich meczach... taki styl..
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Mecz w stylu NO BET , to już nie jest ta Hiszpania co kiedyś , ja rozumiem taktyka bez napastnika , ale tu wszystko zależy co pokaże Ronaldo...a że zna obrońców i bramkarza , pewnie umie wykorzystać ich słabe punty.
Nie wierze że Portugalia wygra... Ale widzę inne scenariusze...
Portugalia pierwsza strzeli Hiszpanie wyrównają.
Hiszpania robi swoje pomału rozklepuję Portugalię , ale ta może wyjść z kontrą..
Jedyna opcja rozsądna to wydaję mi się remis , a następnie zwycięstwo Hiszpanii w dogrywce.
X 3,45 Betfair ✅✅✅
Kwalifikacja Hiszpania 1,49 Betfair ✅✅✅
 
eramas 12

eramas

Użytkownik
Ja podam trochę inny typ. Obie ekipy są bardzo mocne, Portugalczycy pokazali, że należy ich stawiać, jako jednego z faworytów do końcowego sukcesu, mimo, że przed rozpoczęciem Euro 2012, mało kto dawał im szansę na wyjście z grupy. Hiszpanie, jak to Hiszpanie. Może i w meczu z Francją nie zachwycili, ale mimo wszystko udało im się wygrać, grając po prostu swoje.

Ja tutaj nie widzę faworyta. Po prostu go nie ma. Mecz może przypominać spotkanie Włochów z Anglią. Ja właśnie tak to widzę, remis po 90 minutach. W dogrywce stawiam już jednak na Hiszpanów, którzy do karnych nie dopuszczą i coś ustrzelą. Oczywiście, to tylko luźne przypuszczenie, jednak za drobne można taki typ zaryzykować, bo scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny.

Hiszpania po dogrywce, 10,00 @ Bet365
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Hiszpania - Portugalia
Typ: Hiszpania over 1.5 kartek
Kurs: 1.90
Buk: Bet365​

Kurs bardzo przyjemny. Moim zdaniem nie ma co się zastanawiac. Nie wiem czym sie kierował bukmacher wystawiając taką śmieszną linię. Do tej pory w 4 meczach Hiszpanie zdobyli 6 żółtych kartek. W pierwszych dwóch meczach aż 5 z tej puli. Potem w dwóch nastepnych tylko 1 i chyba tym kierował się bukmacher. Jednak kiedys natknąłem się na pewne info, które upewniło mnie w tym kursie. Mianowicie chodzi o to, że w półfinale kartki się zerują czyli aby nie zagrac w finale trzeba dostac czerwoną kartkę. Tutaj prosiłbym , aby ktoś mnie poprawił jeżeli się myle. A więc jeżeli wczęśniej piłkarz został ukarany żółta i tutaj dostanie tylko jedną to nie będzie wykluczony z meczu finałowego. I teraz przypatrzmy się znowu na kartki Hiszpanów.

- mecz z Włochami - 3 kartki - mecz bardzo wązny gdyż porażka komplikuje sytuację w grupie. Nie było odstawiania nogi i sa kartki.
- mecz z Irandią - 2 kartki - mecz pewnie wygrany, ale równiez kartki się pojawiają
- mecz z Chorwacją - tutaj juz bez kartki gdyż w przypadku jej zobaczenia przez jednego z 5 piłkarzy, którzy wcześniej dostali kartki, nie mogliby zagrac w cwiercfinale, a jeśli ktos otrzymałby w tym meczu kartkę to musiałby bardzo uważac w cwiercfinale, aby nie wypaśc przed półfinałowym meczem.
- mecz z Francją - 1 kartka - ten sam powód co w meczu z Chorwacja.

Widac, że w dwóch ostatnich meczach Hiszpanie bardziej uważali i nie łapali niepotrzebnych kartek. Teraz jednak mają czyste konta. Więc jest wielce prawdopodobne, ze tacy piłkarze jak Ramos, Xabi, Pique, Arbeloa i jeszcze paru się znajdzie, będą robili co mogli, aby nie dac rozwinąc skrzydeł takim piłkarzom jak chocby Nani czy Ronaldo.

Co do meczów Portugalii to zarówno Niemcy, Holandia jak i Dania otrzymywali po 2 żółte kartki w meczu i tylko Czesi tej lini nie pokryli.

Dodam jeszcze, że z Bet365 żółta kartka jest liczona jako jeden, natomiast czerwona jako 2 punkty. Tak więc nawet jedna jedyna czerwona kartka sprawi, ze kurs zostanie trafiony.

Jeżeli mylę się co do wyzerowania kartek po cwiercfinałowych meczach to jeszcze raz proszę o informację. Jestem niemal pewny, że jest jak napisałem, ale ostrożności nigdy za wiele ;)

dzięki hypo21
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

PortugaliaHiszpania


Dziś w Doniecku pierwszy z półfinałów, gdzie zmierzą się ze sobą drużyny z Półwyspu Iberyjskiego. Faworytem oczywiście Hiszpanie, którzy jak do tej pory nie mieli jeszcze okazji pokazać nam gry na 100% w tym turnieju. Szczególnie ćwierćfinał z Francją był dość łatwym spacerkiem, patrząc na predyspozycje rywala. Większość przeciwników nastawiając się na obronę już na starcie obniżają swoje szanse na zwycięstwo. Podopieczni de Bosque bez żadnych fajerwerków ale i nie było potrzeby tych fajerwerków odpalać. To już nie ta drużyna, która „grała jak nigdy a przegrywała jak zawsze”. Doświadczenie dwóch ostatnich wygranych turniejów swoje robi, spokojem w grze biją rywali na głowę.
Portugalczycy grają dobrze jako zespół, oczywiście najważniejszym punktem zespołu jest Cristiano Ronaldo ale nie aż tak, jak wielbią go w mediach (dla nich wyznacznikiem poziomu piłkarza jest tylko to, ile kosztował jego transfer), że tylko on może dziś zbawić Portugalczyków. Kontuzji w ostatnim spotkaniu doznał Postiga i to osłabia, i tak marną jak na taka drużynę, linię ataku. Do wyboru selekcjonera są Almeida i Oliviera. Mam nadzieję, że wybierze Hugo, bo tego drugiego nie nadaje się zdecydowanie. Ich pomysłem na Hiszpanów będą z pewnością kontry, którymi grają bardzo dobrze.
Faworytem jest dla mnie Hiszpania, doświadczenie i umiejętności powinny zrobić różnicę, chociaż nie spodziewam się jakiejś wielkiej różnicy w wyniku. Ile będzie goli trudno powiedzieć, jeśli strzelą Portugalczycy worek może się rozwiązać. Sędziować będzie Cakir, który lubi sypać kartki ale w swojej rodzimej lidze, na europejskim podwórku i w meczach międzynarodowych raczej oszczędza piłkarzy. Na tym turnieju gwizdał mecze Ukraina – Szwecja (2 żółte) i WłochyIrlandia (6 żółtych). Dzisiaj nie przewiduje jakiejś bardzo ostrej gry. Są tu oczywiście piłkarze dość agresywni jak Pepe ale tutaj różnica między klubem a reprezentacją jest ogromna jeśli chodzi o czystość gry. W pojedynku między tymi drużynami podczas mundialu w 2010 roku pokazano 2 żółte kartki. Wydaje mi się, że dziś będzie podobny wynik.

Moje typy:
Hiszpania wygra 1,96 ⛔ Betsson
under 4,5 żółtych kartek 1,86 ⛔ Betsson
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
W tej fazie turnieju jak ktoś przegrywa to już nie patrzy czy jedną bramką czy dwoma, i w takich momentach jest zazwyczaj kilka setek w ostatnich minutach z których musi paść gol (choć nie zawsze on pada z winy kalectwa)
No chyba że gol na prowadzenie pada w ostatniej minucie, to czasu może faktycznie braknąć.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja zagrałem po kursie 12 na Bah na wynik 2:1 dla Portugalii. Coś mnie tknęło, że Cristiano Ronaldo strzeli dwa gole a Hiszpania odpowie tylko jednym. Uważam, iż gdyby miała wygrać Portugalia - w co wierzę, to właśnie taki wynik jest najbardziej prawdopodobny.
a ja stawiam na 4-4. mysle ze ronaldo stac na 4 bramki a i moze llorente do spolki z soldado cos ustrzela...
a tak na powaznie to :
spalone
Hiszpania-0,5 - Portugalia
1,75

Hiszpania 15 spalonych ( z czego az 6 Torresa i to chyba z 4 w ostatnim meczu) i tylko 8 Portugalczykow. Liczby wyraznie wskazuja kto czesciej jest lapany a wiec po takim kursie warto wejsc.
Rozwiazanie zagadki fauli w tym meczu.
-sedzia jest Cakir czyli gosc ktory gwizdze co sie da
-mecz o final wiec powinno byc zaciecie
-w ich meczu 2 lata temu 34 faule
Kto skorzystal z promocji i wykazal sie bystroscia umyslu ten ma dzisiaj darmowe emocje.
over 22,5 fauli w fortunie 2,35 ( 2,21)
under 30 2,00

Nie dosc ze surebet to jeszcze linai idealna jest sie wpasuje pomiedzy 23 a 29 faulami wchodzi obustronnie a wiec mozna wyjac miesiaczna pensje prezesa sporej firmy ;).
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Faule to są uwzględniane przy stałym fragmencie czy także przy przywileju? Ostatnio zagrałem Niemcy-Grecja to tam prawie nic nie gwizdał w pierwszej połowie 5 fauli, w drugiej już szło normalnie ale troche ryzyko granie na faule jak Portugalczycy nastawią się na kontry a Hiszpania będzie klepać do 35 metra a potem wycofywać piłkę na kolejne tworzenia akcji. jeszcze jakby to Webb sędziował.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik

Pierwszy półfinał Euro rozgrywany w Doniecku. Mamy bowiem derby Półwyspu Iberyjskiego a zatem dodatkowy poziom mobilizacji co w uzupełnieniu o stawkę tej potyczki już zapowiada nam wspaniałe emocje. Czy oprócz wielkich emocji piłkarze uraczą nas świetnym widowiskiem ? Ano czas pokaże.
Zapewne po raz kolejny to Hiszpanie będą mnóstwo czasu utrzymywać się przy piłce klepiąc ją aż do znudzenia dla przeciętnego telewidza. No ale skoro taki styl podopiecznych del Bosque przynosi wymierne efekty to trudno aby od tej metody odstąpili i nagle zmienili dobrze funkcjonujący mechanizm. Zgadzam się absolutnie z twierdzeniem że ta ich tiki-taka może wpędzić w ogromne znużenie nawet najbardziej wytrwałego konesera futbolu ale też nie sądzę aby opinie o słabej postawie Hiszpanów na tym turnieju miały pokrycie w faktach. Teraz ta ekipa to niezwykle wyrachowany team, który nie rzuca wszystkich sił na spotkania fazy początkowej turnieju. W zasadzie to mam nieodparte wrażenie że Espania nie miała jeszcze potrzeby pokazać nam swojego prawdziwego oblicza i większość sił zachowała na decydujące starcia.
Natomiast co do Portugalii to może i cudów póki co nie dokonali ale zwykło się mawiać iż zwycięzców się nie sądzi. Z tym że Hiszpanie to nie Czesi i dzisiaj przed ekipą Paolo Bento prawdziwe wyzwanie. Szkoda kontuzji Heldera Postigi w 1/4 finału bo jednak znacznie ogranicza to możliwości ofensywne tej ekipy. Będą zapewne szybkie kontry bazujące na szybkości skrzydłowych Naniego i Ronaldo, groźne stałe fragmenty gry ale co poza tym ? Myślę że mimo wszystko faworytem tego spotkania są Hiszpanie. Nie spodziewam się też gradu bramek mając na uwadze stawkę pojedynku, dotychczasowe dokonania obu jedenastek na tych mistrzostwach i historię ich wzajemnych potyczek. Stąd też ciekawie wygląda poniższa opcja:
Hiszpania wygrywa &amp; poniżej 2.5 gola @3,25 bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom