>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Hiszpania - Portugalia 27.06.2012

Status
Zamknięty.
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Portugalia - Hiszpania
Co tu dużo mówić, świetny mecz przede wszystkim dwóch ofensywnych drużyn, z tego co widze większość faworyzuje tu Hiszpanie. Moim zdaniem te kursy to tylko woda na młyn. Portugalczycy grają wrecz bardzo dobrze na Euro, mają najlepszego piłkarza na świecie który z pewnością pomoze im w zdobyciu awansu, a jak widzielismy w poprzednich meczach Ronaldo w dobrej formie. Jak któryś kolega wyzej wspomnial to w 2010 roku Portugalia rozbiła Hiszpanię aż 4-0. Choc byl to tylko towarzyski mecz to grali prawie że podstawą. Hiszpanie nie porywają juz tak jak na MŚ, oczywiscie graja tą swoja piłke z klepki na utrzymanie no ale z wielkimi druzynami jakos to na bramki sie nie przekłada. Moj typ to awans Portugalia @ 2.45 Fortuna
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Portugalia - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 4,50
Wszyscy stawiają na Hiszpanię a przypomnijcie sobie ich spotkanie z Chorwacją albo Włochami. Na dobrą sprawę tylko z Francją Hiszpania zagrała na swoim poziomie, chociaż według mnie po prostu Francja zagrała fatalnie. Portugalia w każdym swoim meczu na tym turnieju zagrała lepiej od przeciwnika. Nawet w przegranym meczu z Niemcami miała tyle sytuacji(w tym poprzeczkę i słupek), że mogła i ten mecz wygrać. Wyszła z grupy śmierci mimo, że że od drugiego meczu była pod ścianą. Zgoda, na mundialu w RPA Hiszpania pokonała Portugalię w fazie pucharowej, ale po golu Davida Villi, który tu nie gra i w dodatku ze spalonego. Hiszpanie wtedy byli u szczytu formy, grali musicie przyznać lepiej niż na tym turnieju. Hiszpanie mówią, że to że zdobyli mistrzostwo europy i świata nie ma żadnego znaczenia i dalej są głodni sukcesu, ale w meczu z Chorwacją było widać, że nie byłoby rozpaczy, gdyby zakończyli mistrzostwa na fazie grupowej. Przecież Chorwaci cisneli ich, mieli świetne szanse podbramkowe a Hiszpanie dalej grali ospale. Gdyby chorwaci to wygrali to Casillas i spółka byliby out. Widać, że Portugalii zależy tak samo jak podczas Euro 2004. Wiem, że to może trochę śmieszne, ale zobaczcie na Youtube reakcje Portugalczyków i Hiszpanów po golach i po nie wykorzystanych sytuacjach. Czuje, że Portugalia zostawi dziś wiele więcej zdrowia na boisku. Typ 1 dla odważnych 1x dla mniej bo jednak na dogrywkę są spore szanse
 
dig 106

dig

Użytkownik
Faule to są uwzględniane przy stałym fragmencie czy także przy przywileju? Ostatnio zagrałem Niemcy-Grecja to tam prawie nic nie gwizdał w pierwszej połowie 5 fauli, w drugiej już szło normalnie ale troche ryzyko granie na faule jak Portugalczycy nastawią się na kontry a Hiszpania będzie klepać do 35 metra a potem wycofywać piłkę na kolejne tworzenia akcji. jeszcze jakby to Webb sędziował.
Tylko przy odgwizdaniu przez Arbitra stałego fragmentu, spalone, zagrania ręką się nie liczą. Przynajmniej w Fortunie.

Co do typu powyżej na CR7 to ( ja jako wielki jego fan ) uważam że to loteria... Chodź po takim kursie można spróbować lecz - nie przesadzać.
Co do fauli - na faule (over) wydaje mi się to peffka na ten mecz, mimo tego co pisze buzero. Nie ma pewniejszego zdarzenia ( no chyba że jakieś Under 7.5 gola po kursie 1.01 ) niż Over popełnionych fauli przez POR lub HIS zwłaszcza przy takim arbitrze.
Jednak każdy ma inne peffki i każdy swoje gra. A jak to w sporcie bywa peffki już nie raz zawiodły, no i jeszcze nie raz zawiodą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Hiszpania - Portugalia Total Shots on Target - under 14.0 @1.75 Expekt
Ktoś już dobrze napisał wcześniej, że mogą to być piłkarskie szachy. Portugalia będzie grała z kontry i liczyła na stałe fragmenty gry oraz na C. Ronaldo, a Hiszpania masa podań i próba wejścia z piłką do bramki. Każda z drużyn ma naprawdę dużo do stracenia i na pewno nikt nie będzie od początku meczu narzucał super szybkiego tempa. Raczej będzie to wyczekiwanie na błąd przeciwnika i zadanie jednego decydującego ciosu. Hiszpanie będą zagęszczali środek pola i jak wspomniałem - wymieniali masę podań, Portugalia z kolei głównie defensywa i próba ataków skrzydłami. W dotychczasowych meczach obu drużyn padało kolejno 13, 17, 11, 4 celne strzały (Hiszpania) i 6, 14, 11 i 6 celnych strzałów (Portugalia). Duże znaczenie w tej kwestii ma klasa rywala i jego styl gry. Wystarczy spojrzeć, że w meczach, w których grały dwie klasowe, w miarę wyrównane ekipy uderzeń w światło bramki było zdecydowanie mniej np. z Portugalia - Niemcy 6, Portugalia - Holandia 11 czy Hiszpania - Włochy 13. Nie wspomnę już o spotkaniach o większą stawkę, czyli ćwierćfinałach, gdzie drużyny przyjęły bardziej asekuracyjny styl gry - kolejno 4 celne i 6 celnych strzałów. Nie przekonują mnie w tym wypadku nawet postawy C. Ronaldo, Iniesty, Torresa czy Davida Silvy, którzy znajdują się w czołówce klasyfikacji celnych strzałów na bramkę. I tym chyba zasugerowali się bukmacherzy wystawiając tak wysoką linię. Christiano jest najlepszy z wszystkich zawodników - aż 14 uderzeń w światło bramki. Iniesta (11), Torres (6), Silva (6). Każdy mecz rządzi się swoimi prawami. Zagrają dwie równorzędne ekipy i raczej nie będzie mowy o dominacji jednej z nich i nie wiadomo jak wielu okazji bramkowych jak to było w potyczkach Hiszpanii z Irlandią, czy Portugalii z Danią, gdzie faworyci praktycznie musieli od początku atakować, by zapewnić sobie wyjście z grupy. Najlepszym podsumowaniem może być mecz 1/8 poprzednich Mistrzostw Świata pomiędzy Hiszpanią a Portugalią, który może być bardzo podobny do dzisiejszego - wtedy padło 11 celnych uderzeń. Całą moją koncepcję może popsuć szybko zdobyta bramka, szczególnie przez Portugalię, która może doprowadzić do masowych ataków Hiszpanów. Takiego scenariusza jednak nie przewiduję. Kurs ciekawy, linia wysoka, sądzę że na pewno można spróbować.
 
B 11

brq

Użytkownik
Nie zgadzam się z panem wyżej. Szachów tu nie będzie bo po pierwsze w drużynie Portugalii jest C.Ronaldo który jest strasznym indywidualistą i za wszelką cenę będzie próbował strzałów na bramkę. Jednym słowem dużo strzałów i szukanie tej jednejudanej próby (styl tego zawodnika) do tego dochodzą rzuty wolne których trochę będzie a jak wiadomo Ronaldo wykonuje je bardzo dobrze i często lecą w światło bramki. Po za tym jak wiemy ten zawodnik za wszelką cenę będzie chciał udowodnić swoją siłę i to że jest najlepszy. Teraz Hiszpanie- piękny futbol. Prostopadłymi podaniami będą szukać dojścia do bramki (słyną z tego że nie lubią strzelać z poza pola karnego), będą częściej przy piłce przez co też będą szukać swoich szans strzałami na bramkę. Jeżeli będą szachy, a jestem przekonany, że ich nie będzie to tylko pierwsze 10-15 minut. Dalej każdy będzie grał ostrożnie, ale na pewno nie będzie to mecz bez strzałów.
-------------------
Suma celnych strzałów na bramkę - powyżej 14 (dużo zawodników którzy lubią postrzelać) Kurs: 1,95
POR-ESP &gt; 2 Kurs: 1,95 &lt;- trochę ryzykowny typ bo bardziej wydaje mi się, że padnie remis ale mimo wszystko rozum podpowiada Hiszpania.
Rodzaj wygranej - ESP w rzutach karnych - Kurs: 11,00
-------------------
Drugi typ przeczy drugiemu ale jeżeli padnie remis to myślę że dojdzie do rzutów karnych a tam wydaje mi się zwycięsko wyjdą Hiszpanie. Polecam zagrać trzeci typ mniejszą kwotą jeżeli mocno obstawiamy typ numer 2.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W ćwierćfinale Francuzi przyznać trzeba ,że pokazali typową padakę i Hiszpanie wiele natrudzić się nie musieli, by awansować do kolejnej rundy. Dla mnie jednak ekipa Hiszpani nadal nie pokazała tutaj maksymalnie na co ich stać i warto wziąć pod uwagę chociażby ich mecz z Włochami, który omal nie przegrali - nie mówiąc już że Włosi dyktowali wtedy swoje tempo i nałożyli na Hiszpanów sporo presj z którą na pewno jest im niewygodnie i dziś mogą z pewnością oczekiwać tego samego po ekipie Portugalskiej. Portugalczycy na pewno nie zagrają defensywie - a wręcz przeciwnie, Ronaldo z Nanim będą tutaj konsekwentnie wypełniali swoją misję, którą zaczeli od samego początku na obu skrzydłach. Poza tym od startu tego turnieju grają miłą dla oka piłkę i w mojej opini nie zasłużyli nawet na tą pierwszą porażkę z Niemcami, gdzie mieli sporo ciekawych okazji na inny rezultat. Hiszpania to na pewno faworyt, obrońca tytułu sprzed czterech lat, nie przegrali tutaj jeszcze, jednak takie mocne faworyzowanie tej ekipy może być tutaj zgubne i dopiero dziś przed nimi prawdziwy test. Dlatego też moim zdaniem spore value leży przy awansie Portugalczyków i tak też zamierzam pograć.

Portugalia = awans @ 2,91 Pinnacle
 
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
Rozwiazanie zagadki fauli w tym meczu.
-sedzia jest Cakir czyli gosc ktory gwizdze co sie da
-mecz o final wiec powinno byc zaciecie
-w ich meczu 2 lata temu 34 faule
...dorzuce i ja swoje trzy grosze.
O meczu zostalo napisane juz chyba wszystko i typy rowniez przeanalizowane pod kazdym katem, ja jednak pojde w inna strone a mianowicie skupie sie na osobie sedziego-mecz o final, w obydwu druzynach nie brakuje graczy lubiacych ostrzej zagrac, nikt tu nogi nie odstawi a w meczu o taka stawke nerwy moga lekko popuscic, dodajac do tego p.Cakira szastajacego kartkami na prawo i lewo i nie wyciagajacego praktycznie gwizdka z ust mam nadzieje ze gwizdnie rowniez i w polu karnym w zwiazku z czym pobieram zaklad na:
RZUT KARNY W MECZU - TAK
po bardzo przyjemnym kursie 4,00 w WH
...i wynik malo mnie juz interesyje :razz:
(kurs wzrosl do 4,33)


 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Portugalia - Hiszpania
Awans - Hiszpania

Kurs: 1.48

Portugalia ma bardzo wyrównaną drużynę, a przy tym CR7 i Naniego, którzy sieją zamęt na skrzydłach przede wszystkim.
No właśnie sieją zamęt i często nic z niego nie wynika. Akcje zarówno jednego jak i drugiego są na tym turnieju zbyt indywidualne. Taka jest moja opinia. Portugalia już prześliznęła się do półfinału, co jest i tak dość sporą niespodzianką. Trafili na najgorszą drużynę po wyjściu z grupy (mowa o ekipie Czech), teraz dla odmiany trafili na faworyta turnieju. A co za tym idzie? Hiszpania uśpi dziś Portugalię, tak jak uspała Francję i w końcu użądli. Stanie się to w 2 połowie, gdzie obydwie drużyny będą już nieco zmęczone. Bardzo fajne zakłady proponują niektórzy userzy, a to rzut karny, a to czerwona kartka, a to Krystuś bohaterem meczu itp. Może któryś z tych zakładów siądzie, ale myślę że trochę kombinowania jest w tych typach i szukania wysokich kursów. Ja pograłem awans Spain po 1.48 i do tego awans Germanów po podobnym kursie. Zobaczymy jak to będzie. Miłego oglądania ????

POR-TU-GAL...
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Portugalia - Hiszpania
Awans - Hiszpania kurs 1,47 3/10 STS wynik Hiszpania - Portugalia 0:0 i 4:2 w karnych
Prócz tego co napisał przedmówca mogę jedynie dodać iż w moim odczuciu zdecydowanie bardziej wyrównaną drużyną są Hiszpanie. Pomyślcie przez chwilę sami. Ile byłaby warta Portugalia bez Ronaldo? Bo z samym egoistycznym Nanim myślę że sporo drużyn by sobie poradziło. Dodajmy też bardzo słabą skuteczność Portugalczyków w meczu z Czechami. Od ćwierćfinałów nie było praktycznie żadnych niespodzianek. Czy będzie takowa dzisiaj? Zobaczymy... Moim zdaniem NIE: )
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki:..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 35

sokker

Użytkownik
no i te faule na temat, których rozgorzała tutaj gorąca dyskusja weszły jak w masło (POR - ESP 24-17). osobiście zagrałem POR over 13,5 fauli i ESP over 9,5 w również wspomnianej tutaj Fortunie po kursach odpowiednio 1,5 i 1,4. co ciekawe wczoraj kurs na over 9,5 fauli hiszpanii było 2,25 więc zastanawiałem się odrobinę za długo. na tym kuponie mam jeszcze faule z jutrzejszego półfinału niemcy - włochy. ITA over 12,5 i GER over 11,5 faulu (1,65 i 1,55). AKO wyszło w sumie 5,32 po południu, a rano liczyłem jeszcze na co najmniej na ok. 6. bo wczoraj AKO z tych zdarzeń oscylowało około 10 zł. strasznie dziwne rzeczy Fortuna robiła z kursami. wniosek jedyny jest taki, że przed finałem trzeba się spieszyć bo niezależnie od obsady zakłady na faule będą bardzo prawdopodobne, jeżeli buki wystawią rozsądną linię...
 
S 2

someone2012

Użytkownik
u mnie w ziemniaku był typ 26.5fauli oczywiście obstawiłem over i weszło jak w masło tak jak każdy chyba przewidywał ???? no i kurs ładny dali bo 2.10. Statystyki po 90min nie kłamią Portugalia zasługiwała na to zwycięstwo no ale cóż szkoda wielka szkoda bo przejeli środek pola nie pozwolili na rozgrywanie piłki w tym obszarze. Wyśmienita gra obrońców Portugalii wszystkie górne piły wygrane.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Czy ktoś może wytłumaczyć mi dlaczego bwin/gamebookers rozliczyli posiadanie piłki na korzyść Portugalii?
Rozumiem, że opierali się na danych z oficjalnej strony UEFA, ale tam jest ewidentny błąd - odwrócone wyniki i 55-45 dla Portugalii? Ja chyba oglądałem inny mecz w takim razie.
Przecież w trakcie spotkania kiedy pokazywali statystykę było około 57 do 43% na korzyść Hiszpanii.7
edit:
Na stronie UEFA błąd już poprawiony, mam nadzieję że Bwin/Gamebookers nie będą &quot;pajacować&quot; i rozliczą kupony uczciwie...
 
O 1

opol

Użytkownik
Obstawiłem w betclic, że Portugalia wygra w ilości rzutów rożnych i z tego co się doliczyłem w regulaminowym czasie gry było 5-2 dla Postugali. Po meczu patrze a kupon skreślony i niby Hiszpanie wygrali. Czy betclic zrobił błąd?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Portugalczycy obnażyli wczoraj prawie wszystkie słabości Hiszpanów.Szkoda że tak to sie skończyło bo widzieć kolejny raz Hiszpanie w finale,ciągle jaranie sie taktyką miliona podań to już jest totalna nuda.Tym bardziej że nie grają oni nic ciekawego w tym turnieju.Dla mnie dzisiejszy mecz bedzie jak finał i dobrze by było jakby awansowali Włosi bo daje im więcej szans na ewentualne zdetronizowanie Hiszpanów.Szkoda tej kontry pod koniec regulaminowych 90&#39;
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Obstawiłem w betclic, że Portugalia wygra w ilości rzutów rożnych i z tego co się doliczyłem w regulaminowym czasie gry było 5-2 dla Postugali. Po meczu patrze a kupon skreślony i niby Hiszpanie wygrali. Czy betclic zrobił błąd?
a zakład masz na 90 minut gry czy + dogrywka .
Z tego co wiem to takie zakłady to są na 90 minut gry ,a po tych to POrtugalia miała więcej rożnych .

CO do meczu to znowu denna Hiszpania fuksem .... nie grali nic przez 90minut pograli raptem od 110-120&#39; i cały ich mecz . 1000 podań i zero bramek . Mdli aż od tego ... w dodatku w karnych worek szczęścia ... Fabregas po słupku i ledwo ledwo wpadło .
Hiszpanie powinni już dostać w czapę w meczu z Chorwatami i zakończyć ten turniej na fazie grupowej ... nie grają kompletnie nic w dodatku ta idiotyczna taktyka bez napastnika ???? . ktoś powie ze jest świetna bo wygrywają i są w finale .... tak tylko zobaczmy jak oni grają i ile mają szczęścia .
Mam nadzieję ze w finale dostaną w plecak przynajmniej 2 brameczki bo wcale nie są mocni tak jak to niektórzy piszą/mówią .
Szkoda tej POrtugali bo walczyli bardzo ambitnie i z sercem czego o Hiszpanii powiedzieć nie można . Krystyna akcje meczu w 90&quot; w gołębie posłał .... szkoda.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Nie do końca rozumiem to hejtowanie Hiszpanów. Powiedzcie mi tak szczerze - ile Portugalia miała 100% sytuacji do pokonania Casillasa? Ja naliczyłem okrągłe 0 ale spóźniłem się 3 minuty na dogrywkę więc mogło mnie coś ominąć. Nie twierdzę, że Portugalia zagrała źle przez 90 minut(dogrywka zdecydowanie na korzyść rywali). Postawili trudne warunki, dobrze organizowali grę w obronie, starali się wysoko zakładać pressing i dużo szarpali skrzydłami co było do przewidzenia przed meczem. Hiszpania też próbowała i mieli swoje 2 setki ale bardzo dobrze bronił Patricio. Do czego zmierzam? Portugalia w tym meczu nie była zespołem lepszym i nie należy im się zwycięstwo za samo to, że postawili Hiszpanii trudne warunki. Na koniec - jestem przekonany, że każdy selekcjoner zrobiłby wszystko by jego kadra grała tak nudny i beznadziejny futbol jak La Furia Roja.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Nie była zespołem lepszym? W 90 minucie Portugalczycy ciągle atakowali detronizując środek Hiszpanów. Hiszpanie mieli problemy z rozegraniem piłki w środku i dopiero wejścia Pedro i Navasa, czyli defakto skrzydłowych poprawiło grę Hiszpanów. Portugalczycy nie mieli 100% sytuacji, ale ich rywale tak samo. Przecież pierwszy strzał Hiszpanie oddali około 70 minuty. Jedyna 100% sytuacja miała miejsce już w dogrywce gdy Iniesta trafił w bramkarza. Szkoda Portugalczyków, bo to oni w 90 minut mieli więcej z gry i gdyby lepiej rozegrali kontrę w 88 minucie byłoby pozamiatane. W drugiej polowie dogrywki widać było zmęczenie Portugalczyków i wkońcu można było obejrzeć namiastki tego słynnego hiszpańskiego futbolu. Paweł 1 piszesz tak dlatego że jesteś zapewne fanem Barcelony i dawnej Hiszpanii (zdobywców ME) więc akurat twoja wypowiedź mnie nie dziwi. ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z tym ciągłym atakowaniem przez Portugalczyków to bym nie przesadzał. Bento wspaniale ustawił zespół w środku pola i nie pozwalał na grę taką, do jakiej Hiszpania przyzwyczaiła. Ale czy oni tak znowu często atakowali? Strzały z każdej pozycji Almeidy nie mogły zagrozić bramce Cassiliasa. Pod bramką mieli tyle z gry co i Hiszpanie. Wszyscy narzekaja na obrońców tytułu i poniekąd maja rację bo ostatnie turnieje o wiele lepiej grali. Grają jednak tak jak przeciwnik pozwala ale na tyle dobrze, że w niedziele zagrają w finale. Portugalia grała bardzo dobrze ale w dogrywce to już podopieczni del Bosque zaczęli coraz mocniej naciskać. Mecz ogólnie bardzo wyrównany, ciężko wskazać kto był lepszy. Sama gra obronna Portugalczyków nie wystarczyła by wyeliminować mistrzów świata. Ci natomiast bez rewelacji, doświadczeniem i spokojem weszli do finału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom