>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału: Holandia - Argentyna [09.07.2014, środa, godz. 22:00]

rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Calanu Fifa wszystkie strzały na bramkę zablokowane zalicza jako celne. I raczej tam za bardzo nie zagłębiają się, czy szedł w bramkę bo trudno to ocenić. Strzały zablokowane, owszem Fifa tez podaje ich liczbę, ale ogólnie wlicza je do celnych.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Przepraszam, tak z ciekawosci zapytam. O co chodzi z tym wyrazeniem &quot;masowka&quot; czy &quot;mass-pick&quot;. Rozumiem, ze wiele ludzi stawia na konkretnego zawodnika/druzyna.

Tak pytam z ciekawosci, poniewaz przed meczem Brazylia-Niemcy podobno ktos pisal o mass-picku na Niemcy, tyle ze kursy delikatnie zaczely ksztaltowac sie na korzysc Brazylii, wiec nie czaje. W pewnym momencie na tym forum na 11 analiz, 9 bylo na Kolumbie przeciwko Brazylii (!) i jakos zmian kursowych nie zuwazylem stanowczych w jedna czy druga strone. Rozumiem, ze byla niejaka &quot;masowka&quot; na Kolumbie. Tutaj tez w meczu Argentyna-Holandia, raczej kursy sztywne, a czesciej uz widac przewaga bukow ktore zaczynaja faworyzowac minimalnie Argentyne.
Takze stad moje pytanie. To ze ktos napisze cos na jednym forum bukmacherskim w Polsce, a reszta to podchwyci to chyba nie znaczy, ze tlumy na swiecie tak stawiaja, skoro kursy bukmacherow temu przecza. (No ale moze sie myle).

I tak sie jeszcze zastanawiam odnisnie tego &quot;mass-picka&quot;, to musi byc jakies zjawisko spoleczne albo psychologiczne u sportowcow. Nie jestem sportowcem wyczynowym, wiec moze sie nie znam, ale rozumiem ze wczoraj kazdy Niemiec biegajacy na boisku myslal o niejakiej &quot;masowce&quot;.

Harmonogram na dzis tak jak zwykle:

8.00-9.00 : podawanie typow
9.01-21.50 : udowadnianie jeden drugiemu kto ma racje, teroie masowkowe, inne madrosci filozficzne i moze z 5-6 typow
21.51-22.00 : ostatnie madrosci filozoficzne
22.00-ok 23.50 : mecz (nie wliczajc dogrywki i karnych)
00.00-9.30 : kolejna porcja madrosci, spiskow i dyskusji o sedziach
ok 10.00 : powrot do rzeczywistosci i zycia codziennego
Przeciez tutaj pisza ludzie, ktorzy graja o nic, wiec nie licz, ze pan x i pan Y napisza, ze masowka na Niemcy i kursy spadna. Sadzac po analizach i postach na tym forum to ludzie pisza to co im sie wydaje, a napewno nikt nie gra tego za wieksze pieniadze. Dzis wiekszosc stawia na Holandie, uzasadniajac to meczem z Hiszpania, ktory byl pierwszy meczem tej druzyny, a od tamtej pory nie zagrali zadnego super meczu, niemilosiernie sie meczac w kazdym z nim i niemal odpadajac chociazby z Meksykiem. Dla mnie Holandia to nie jest druzyna na wygranie mistrzostw swiata i jestem przekonany, ze przed mundialem i meczem z Hiszpania 99% ludzi uwazala tak samo. Zasada na tym forum i w dziale z pilka, i w dziale mma, na ktorym glownie siedze jest taka - wydaje mi sie, ze X wygra, popisze jakies filozoficzne madrosci, niech ludzie wiedza, ze jestem przekonany, jezeli typ wejdzie to wielkie halo, zakreslanie na zielono wszystkiego i duma z tego jaki ze mnie dobry typer, a jak nie wejdzie to zadnego komentarza i przy nastepnej okazji te same pier*olenie ????
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
W półfinale mundialu 2014 w Brazylii zobaczymy dwa niesamowite spotkania: Brazylia-Niemcy oraz Holandia-Argentyna. Kto zagra w finale? Poznaj typy naszych ekspertów: Mateusza Borka oraz jego gościa Tomasza Hajto.

https://www.youtube.com/watch?v=uKNsmSUhFD4

Szanse półfinalistów MŚ 2014 w Brazylii w ocenie Romana Kołtonia. Czy Brazylia wygra z Niemcami? Czy Holandia pokona Argentynę? Dowiedz się, jak półfinałowe spotkania typuje nasz piłkarski ekspert - Roman Kołtoń.

http://www.youtube.com/watch?v=rDFyLskL6g0&amp;amp;list=PL1mP9i9y7lLgcVykSdekBB17c3WHekGpl
 
cock 756

cock

Użytkownik
Sadzac po analizach i postach na tym forum to ludzie pisza to co im sie wydaje
Przecież na tym to polega. ???? Zgadujesz dla zysku i emocji...
a napewno nikt nie gra tego za wieksze pieniadze
Teraz tobie się wydaje...
przy nastepnej okazji te same pier*olenie
To nie te. Te to zaimek wskazujący liczby mnogiej rodzaju niemęskoosobowego - jak masz wątpliwości popraw mnie tekstem źródłowym.
@DX2
Nie rzucaj granatów w najgorętszym topiku tylko google i &quot;dlaczego kursy spadają&quot;. Najwięcej odpowiedział Ktoś kto nie potrafi pisać po polsku i zarzuca innym typowanie zgadując kto ile postawił...
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
napewno nikt nie gra tego za wieksze pieniadze
Na pewno piszę się na pewno, a nie &quot;napewno&quot;. No cóż, zaskoczę Cie ale do czasu do czasu gram za większą kwotę. Na tych MŚ nie za bardzo były do tego sprzyjające okoliczności, aczkolwiek 3 razy wahałem się czy czasem nie zagrać na maxa. 2 razy by mi weszło, a raz miałbym lipę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przepraszam, tak z ciekawosci zapytam. O co chodzi z tym wyrazeniem &quot;masowka&quot; czy &quot;mass-pick&quot;. Rozumiem, ze wiele ludzi stawia na konkretnego zawodnika/druzyna.
Tak pytam z ciekawosci, poniewaz przed meczem Brazylia-Niemcy podobno ktos pisal o mass-picku na Niemcy, tyle ze kursy delikatnie zaczely ksztaltowac sie na korzysc Brazylii, wiec nie czaje. W pewnym momencie na tym forum na 11 analiz, 9 bylo na Kolumbie przeciwko Brazylii (!) i jakos zmian kursowych nie zuwazylem stanowczych w jedna czy druga strone. Rozumiem, ze byla niejaka &quot;masowka&quot; na Kolumbie. Tutaj tez w meczu Argentyna-Holandia, raczej kursy sztywne, a czesciej juz widac przewaga bukow, ktore zaczynaja faworyzowac minimalnie Argentyne.
Takze, stad moje pytanie. To ze ktos napisze cos na jednym forum bukmacherskim w Polsce, a reszta to podchwyci to chyba nie znaczy, ze tlumy na swiecie tak stawiaja, skoro kursy bukmacherow temu przecza. (No, ale moze sie myle).
I tak sie jeszcze zastanawiam odnosnie tego &quot;mass-picka&quot;, to musi byc jakies zjawisko spoleczne albo psychologiczne u sportowcow. Nie jestem sportowcem wyczynowym, wiec moze sie nie znam, ale rozumiem ze wczoraj kazdy Niemiec biegajacy na boisku myslal o niejakiej &quot;masowce&quot; i dwa razy sie zastanawial zanim kopnie pilke.
Harmonogram na dzis tak jak zwykle:
8.00-9.00 : podawanie typow
9.01-21.50 : udowadnianie jeden drugiemu kto ma racje, teroie masowkowe, inne madrosci filozficzne i moze z 5-6 typow
21.51-22.00 : ostatnie madrosci filozoficzne
22.00-ok 23.50 : mecz (nie wliczajc dogrywki i karnych)
00.00-9.30 : kolejna porcja madrosci, spiskow i dyskusji o sedziach
ok 10.00 : powrot do rzeczywistosci i zycia codziennego
Chyba rzadko przeglądasz forum i z okazji MŚ teraz piszesz. Powiem Ci, że wiele razy masówki z tego forum miały odbicie w ruchu kursów, nie twierdzę, że tak było wczoraj. Wbrew pozorom udziela się garstka, ale tysiące albo dziesiątki tysięcy przeglądają, bo jak wiesz nie trzeba być zalogowanym żeby czytać posty. Z pewnością może to wpływać na ruch kursów. Co do pieniędzy, to część to oczywiście, że nastolatki stawiające kieszonkowe, albo w ogóle tak sobie coś piszący, ale część ludzi (niekoniecznie widoczna, a najczęściej ukryta) gra z duże, bardzo duże pieniądze. Żaden typer nie może zlekceważyć takiego źródła wymiany zdań jakim jest to forum i każde inne. I ja np skorzystałem na masówce na Chorwację w meczu z Kamerunem gdzie zagrałem all in bo moje teorie w 100% odpowiadały typom tu. Nie było nikogo kto wtedy grał coś na Kamerun i to była prawdziwa masówka. Co do Holandii z Kostaryką i paru innych 1/4 i 1/8 baltazar_gąbka, ostrzegał. Nie wiem jak inni, ale ja kiedy mam taką techniczną możliwość zawsze postawię ✅ albo ⛔ i dość często coś piszę po meczu bez względu na to czy typ wszedł czy nie.
A dzisiaj oprócz zagranego awansu Argentyny (typ wcześniej) gram coś takiego:
Holandia - Argentyna
remis kurs: 3,10 buk: bah ✅✅✅✅✅✅✅
Po wczorajszym sensacyjnym wyniku czas ochłonąć i wrócić do szarej rzeczywistości jak w 1/4 czy 1/8, a więc szachów, wyrachowania i totalnej defensywy. Obie ekipy są pod pewnym kątem podobne - w przodzie niezwykle utalentowani grajkowie (Messi/Robben), z tyłu solidna defensywa. Remis jest takim samym wynikiem, jak wygrana lub przegrana więc po kursie 3,10 moim zdaniem warto zagrać na taki scenariusz. ✅✅✅✅Awans Argentyny dlatego, że czuję, że trudy spotkania, szczególnie fizycznie i psychicznie osłabiający mecz z Kostaryką może wpłynąć na kondycję Holandii w dogrywce, a as z rękawa w postaci Krula Argentyna już poznała. Nie bez znaczenia ma też zawirowanie spowodowane problemem z zakwaterowaniem Holandii no i dzisiaj cala Brazylia będzie Argentyną żeby dokopać Europejczykom, a i bez tego stadion będzie głownie składał się z kibiców Argentyny. To wszystko jeszcze bardziej mnie przekonuje na granie awansu Argentyny, który to pograłem zanim jeszcze pojawiły się te problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Więcej rzutów rożnych Holandia @ 2.20 Uni.bet

Wydaję mi się ,że stroną dominująca będą Holendrzy, którzy zdecydowanie częściej wykorzystują swoje bardzo &quot;szybkie skrzydła&quot;. Holandia będzie szukała swojej przewagi w bocznych sektorach boiska, gdzie posiada szybszych zawodników. W przeciwieństwie do Argentyny, która preferuje głównie grę środkiem z wymiana miliona podań to zespół Holenderski stworzy w mojej opinii zdecydowanie więcej akcji które mają szansę skończyć się rzutem rożnym. Kurs wydaje się zacny.
Holandia over 4.5 rzutów rożnych @ 1.70 Uni.bet.....to zagrałem już wczoraj....wydaję się lokatą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Holandia-Argentyna

Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak chętnie wskazują na Holandię. Widać wygrana z (wypaloną i skompromitowaną) Hiszpanią zrobiła swoje, ale tak naprawdę to niewiele przemawia za Oranje. Co to oni sobą prezentują to jest piaskownica. Najpierw fartowne zwycięstwo z Meksykiem a później droga krzyżowa z Kostaryką. Czy tak grająca drużyna da radę awansować do finału? Nie sądzę. Pokaz nieskuteczności jaki pokazali podopieczni van Gaala ukazuje, że gdyby tamtego wieczora grali nie z Kostaryką a Niemcami, to mecz zakończyłby się jeszcze większym blamażem niż wczoraj. Nie twierdzę, że Argentyna gra pięknie, bo każdy półfinalista w dwóch poprzednich meczach, przynajmniej raz kisił przysłowiego ogóra (Holendrzy to aż dwa razy) ale w grze Messiego i spółki widać konsekwencję. Brak Di Marii to nie koniec świata zwłaszcza, że absencja RvP i Vlaara dla Holendrów wydaje się być w moim odczuciu poważniejszym problemem. Higuain ma coś do udowodnienia dzisiaj i jest to odpowiedni mecz by udowodnić swoja klasę. Gadanie o tym, że Holendrzy tylko mogą a na Argentynie jest presja to także bzdury wyssane z palca. Holendrzy może nic nie musieli, jadąc do Brazylii, ale jak się pokonuje mistrza (słabego ale jednak) to presja i nadzieje są. To Argentyńczycy nic nie muszą. Już 4 lata temu mieli zdobyć mistrzostwo i dostali ostre manto od Niemców. Do tego teraz mają trenera o nikłym autorytecie (skąd my Polacy to znamy), więc dojście do półfinału to dla nich ogromny sukces.

Do tego uważam, że Argentyna to jedyny zespół, który może sprawić, że finał nie bedzie jednostronny. Tak jak pisałem wyżej. Rzeczywiste możliwości Holandii pokazał Meksyk a Kostaryka tylko to potwierdziła.

Mój typ:
AWANS ARGENTYNA - 1,85 zł.
Argentyna nic nie musi ? Trochę się ośmieszyłeś. Sam Messi mówił, że brakuje mu tylko MŚ i zrobi wszystko by je zdobyć. Cała drużyna chce zdobyć MŚ i to było podkreślane w wywiadach. To właśnie Holandia nic nie musi, bo sam Van Gaal mówił że jego celem jest wejście do półfinału co właśnie uczynił. Zabrał młodych obrońców by się ograli i tylko przód ma doświadczony. Jakoś nikt przed MŚ nie pisał, że Hiszpania jest wypalona, ba pisano o tym że chcą wygrać 2 raz z rzędu MŚ. Nie wiem czy oglądałeś mecze Holandii z Meksykiem i Kostaryką. Gdyby sędzia odgwizdał karnego pod koniec połowy to kto wie, może Holandia by nie musiała się tak męczyć. Zresztą od 60 minuty ciągle była na połowie Meksyku. To samo mecz z Kostaryką, tylko dobre interwencje Navasa sprawiły że doszło do karnych, sama Kostaryka NIC nie grała.
Sama Argentyna nic nie gra, po prostu się śliga i tylko błysk Messiego może sprawić że to oni awansują.

I nie rozumiem dlaczego całą Brazylia ma być za Argentyną ? Za sąsiadem którego nienawidzą ? Prędzej będą za Holandią by w finale dokopali Niemcom za upokorzenie ich ulubieńców. Brazylijczycy chcą Argentyną w meczu o 3 miejsce i z Nimi wygrać.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nawiązując do tego co napisał Calanau pytam jak FIFA rozlicza zablokowane strzały? Jako celne? Jeśli tak to zajebiście wyglądają strzały celne Wesleya. Linia 1.5? Aż sprawdziłem jak do wyglądało do tej pory (licząc strzały zablokowane jako celne) W meczu z Hiszpanią miał 2, z Australią 1, z Chile też 1, z Meksykiem 3, z Kostaryką 2 (nie licząc dogrywki). Bez szału ale on co mecz oddaje między 2 a 5 strzałów. Wystarczy że dwa razy ktoś z obrońców stanie na linii strzału i voila. Wg mnie wygląda to o wiele lepiej niż linie po 2.5 strzałów RvP i Robbena. Z tej trójki do wykręcenia overa celnych pierwszy jest Sneijder. Niech ktoś potwierdzi jak FIFA to rozlicza a wchodzę śmiało.

o 1.5 celnych @ 1,75 unibet
Sneijder w każdym meczu pokrywał twoją linię.
Hiszpania: 2 próby i 2 celne &gt;&gt; LINK
Australia: 2 próby i 2 celne &gt;&gt; LINK
Chile: 2 próby i 2 celne &gt;&gt; LINK
Meksyk: 5 prób i 4 celne &gt;&gt; LINK
Kostaryka: 5 prób i 2 celne &gt;&gt; LINK
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Jasne. A rzeczywiste mozliwosci Niemcow pokazala Ghana, a potwierdzila Algieria. Skonczcie już to pier***enie, bo nie da się tego czytac.
Akurat odnosnie meczu z Meksykiem to kolega ma rację! Holandia w zaden sposob nie zaslugiwala na przejscie dalej. Meksyk gral rozwaznie, wyrachowanie i spore szczescie pozwolilo Holendrom wyciagnac mecz. Meksyk byl bardzo mocny na tym turnieju i obnazyl wiele slabosci Holandii! Brak konceptu skutecznej przy solidnej obronie i sporej mobilnosci przeciwnika plus rygor i zaciecie.
Gdyby nie amatorskie zachowanie trenera Herrery tj. zdjecie Dos Santosa i Peralty, ten mecz skonczylby sie zwysciestwem Meksyku!
Holandia w mojej ocenie odpadnie dzis, ale po obfitujacym w gole meczu, dlatego:
Holandia vs Argentyna Over 2.5 - Expekt 2.35
Over 3.5 - Expekt 4.20
Argentyna, jak na wartosc obrony oraz mozliwosci bramkarza, stracila bardzo malo bramek, co dzis powinno sie skonczyc. Przeczuwam podobnie jak w meczu Brazylii z Niemcami, ze beda bramki. Argentyna jest w stanie wpakowac 2-3 bramki Holendrom, bo maja potencjal ku temu oraz Messiego, a obrona Holendrow juz pokazala na tym turnieju braki, forma bramkarza tez jest zagadka. Do tego Holendrzy takze maja ostatnio male wyniki i malo strzelaja, co powinno sie w tym meczu zmienic.
Trenerzy podkreslaja spokojna gre i defensywny styl ,ale jedna bramka przekreci ich myslenie, zreszta nie zawsze to co mowi sie przed meczem jest realizowane, nikt nie odkrywa kart publicznie i zdradza swego stylu!!
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Mój typ na dzisiejszy mecz to Holandia się zakwalifikuje Argentyna nic nie gra z Belgia im się udało a tak nawiązujecie do meczu Holandia Meksyk przecież ta wielka Brazylia co niby wczoraj miała wygrać z remisowała z Meksykiem po prostu Meksyk był przygotowany a mecz z Holandia Kostaryka uważam po prostu że Holandia miała pecha nie będę grać za jakieś wielkie pieniądze bo już wczoraj na Niemców dużo zarobiłem po prostu w tym Meczu wszystko może się zdarzyć ale jak dla mnie Holandia wygra zwłaszcza że trener Argentyny jakoś nie potrafi poradzić sobie z zawodnikami i po prostu Argentyna miała wielkie szczęście że tam mecze im się ułożyły a Holandia ma doświadczonego Trenera i zapewne wymyśli coś powodzenia
 
M 176

michal93

Użytkownik
Holandia - Argentyna
Typ: Spalone gracza ; Leo Messi poniżej 0,5
Kurs : 1.56
Bukmacher:Unibet

Na dzisiejszy mecz z racji tego , że sporo ciekawych zakładów o których wspominali przedmówcy m.in. mati89, oraz Ramzesa kursy są już marne wybrałem liczbę spalonych gracza . Jak każdy wie Messi jest mózgiem zespołu , zawodnikiem , który lubi prowadzić piłkę przy nodze ,minąc kilku zawodników i oddać strzał , nie jest on zawodnikiem który , lubi dostawaó prostopadłe piłki na wybieg i toczyć pojedynki siłowo/sprinterskie z zawodnikami przeciwnej drużyny Kolejny argument Argentyna zespół z najmniejszą średnią spalonych na mecz ; średnio ... 1 w meczu. Z racji na typowo losowy charakter tego typu , proponuje go zagrać w dublu z jakimś zdarzeniem .To na tyle , miłego oglądania.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Holandia - Argentyna
Typ: Awans Holandia 2.10 ComeOn
Ide za ciosem, wczoraj Niemcy nie zawiedli, dzisiaj nieco ostrozniej ze stawka, zdecydowalem sie jedynie na 1k zl, ale przynajmniej ciekawiej bedzie sie ogladac mecz. Standardowo - napisaliscie wszystkie fakty. Nie bede ich powielal. Podobnie jak w przypadku Niemcow gleboko wierze, ze Holandia nie pokazala wszystkiego. Argentyna podobnie jak Brazylia byla ciagnieta przez wszystkie mecze przez jednego pilkarza, Messiego. Czy dzisiaj blysnie talentem? Niewykluczone. Jednak ja dzisiaj stawiam na druzyne kompletna z wielkimi indywidualnosciami. Gra Holandii jest widowiskowa, szybka i skuteczna. Argentynczycy ciagle mnie nie przekonuja, solidna pilka i nieziemski atak, ale czegos w ich grze mi brakuje.
Ostroznie ze stawkami, ale ten typ to typowe value. Powinno byc dobrze ????

⛔
//karne loteria, jeden z nudniejszych meczow w tych mistrzostwach, typowy polfinal, dobrze, ze nie podkusilo grac grubiej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przed nami drugi półfinał MŚ! W ofercie Unibet mamy kilka ciekawych zakładów specjalnych związanych z tym wydarzeniem:

1) Robben dostanie kartkę za nurkowanie (pod zakładką „Zakłady specjalne na zawodnika”)
TAK - 10.00

2) Co najmniej jeden rzut karny zostanie przyznany za faul na Robbenie (pod zakładką „Zakłady specjalne na zawodnika”)
TAK - 10.00

3) Tim Krul zostanie wprowadzony na boisko z ławki podczas dogrywki (pod zakładką „Specjalne”)
TAK - 6.50

4) Sędziemu zabraknie sprayu podczas meczu (pod zakładką „Specjalne”)

TAK 34.00

Unibet
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Akurat odnosnie meczu z Meksykiem to kolega ma rację! Holandia w zaden sposob nie zaslugiwala na przejscie dalej. Meksyk gral rozwaznie, wyrachowanie i spore szczescie pozwolilo Holendrom wyciagnac mecz. Meksyk byl bardzo mocny na tym turnieju i obnazyl wiele slabosci Holandii! Brak konceptu skutecznej przy solidnej obronie i sporej mobilnosci przeciwnika plus rygor i zaciecie.
I czego to dowodzi? Że Meksyk zagrał dobrze na tym mundialu? W takim razie niech Argentyna się cieszy, że nie miała go na swojej drodze do finału, bo najpewniej już by ich nie było w rozgrywkach. W ogóle z jaką dobrą drużyną Argentyna grała na tych mistrzostwach?

Mój typ: awans Holandii.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Holandia - Argentyna
Mistrzostwa świata to nie jeden mecz to turniej. Warto o tym pamiętać że najlepiej aby forma przyszła już po rozgrywkach grupowych. Tak zgadza się Argentyna do tej pory nie zachwycała, co może się skończyć dokładnie tym samym co wczoraj czyli eksplozją formy. Argentyna bodajże w żadnym spotkaniu nie zagrała na 100 % swych możliwości a przynajmniej nie zagrała tego na co ich stać. Holandia raziła strasznie nieskutecznością w meczu z Kostaryką i rozegrała dodatkowe 30 minut. W meczu z Meksykiem w ostatniej chwili uciekli spod topora. W mojej opinii Holandia już osiągnęła wiele. Jestem zbudowany szczególnie tym co pokazują gracze na codźień grający w eredivisie. Wszystko to jednak moim zdaniem na Argentynę nie starczy, Kluczem do sukcesu powinno być odpowiednie pokrycie Robbena. W jednym z postów wcześniejszych wskazałem jaką widzę parę finałową...
Argentyna awans kurs 1,75 Totomix
wynik 0:0 i 2:4 w karnych

i Argentyna kurs 2,55
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
@wojan81
Remis Niemców z Ghaną o niczym nie świadczy. To był jedyny punkt, który zdobyli Afrykańczycy, więc po prostu mieli swój dzień i nic więcej.
Niznekamsk
Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i dodatkowo nie śledzisz co się dzieje w poszczególnych krajach. Owszem w Holandii (jak z resztą napisałem wyżej) nikt niczego nie oczekiwał ale sytuacja zmieniła się po sławnym meczu z Hiszpanią. Ludzie w Holandii nie rozumieją, że obrońcy tytułu zagrali kiepski turniej i ten wynik nic nie znaczy ale apetyty się wyostrzyły. Piszesz, że van Gaal powiedział przed MŚ żeby nie oczekiwać cudów. Trudno żeby tak doświadczony trener popełnił ten sam błąd co 36 lat temu Gmoch mówiąc, że jadą po złoto nie mając faktycznie ku temu powodów. Jednak od tamtej pory sytuacja się zmieniła. W Argentynie jest inaczej. Awans do półfinału po 24 latach to wielki sukces i nikt od razu nie wymaga zwycięstwa. Jest pewna różnica między (motywacją w zespole-jak w przypadku Argentyny) a presją (jak w przypadku Holandii).Piszesz o niepodyktowanym karnym w meczu z Meksykiem, gdzie Robben sam przyznal się po meczu, że nurkował. Do tego w meczu z Kostaryką, także graczom ze środka Ameryki należał się karny, którego sędzia nie odgwizdał. Nie ma co gdybać bo idąc tą drogą dojdziemy do tego, że może jakby nie Howard Webb to mogliśmy zostać mistrzami Europy w 2008. Piszesz, że Kostaryka nic nie grała. A czego się spodziewałeś? Ich trener musiałby być idiotą żeby iść na wymianę ciosów. Ale śmiać mi się chciało jak widziałem tą nieporadność Holendrów w ataku. Czego oni chcą szukać w finale jak będą walić non stop po słupkach albo poprzeczkach? O ile dojdą w ogóle pod pole karne Niemców skoro mieli problem ze sforsowaniem defensywy Kostaryki. OK, wygrała wprawdzie grupę śmierci, ale ona chyba tylko z nazwy taka była. Wygrana z Urugwajem po indywidualnych błedach Urusów i pokonanie bezbarwnych Włochów. Także rozpływanie się nad grą Holandii i jednoczesne ganienie Argentyny to zakrawa na hipokryzję. W futbolu liczą się dwie rzeczy w których jedna wynika z drugiej: SKUTECZNOŚĆ I BRAMKI. A nie posiadanie piłki czy przewaga optyczna, bo tak patrząc to Barcelona co rok wygrywałaby LM. I nie mam pojęcia do czego bijesz odnośnie tego, że Brazylia ma niby kibicować Argentynie. Gdzie ja coś takiego powiedziałem? Chyba, że to nie do mnie. To sorry.
 
Do góry Bottom