>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału: Niemcy - Włochy [28.06.2012]

Status
Zamknięty.
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Możemy teraz pośmiać się z tych wszystkich wielkich znawców piłki nożnej, którzy tak wielce zachwycali się reprezentacją Niemiec, niektórzy nawet ogłosili ich już mistrzami Europy ???? hehe
Pan trener Jacek Gmoch miał rację, Niemcy mają niepewną obronę, tylko nikt do wczoraj ich jeszcze pożądnie nie przetestował, wczoraj Włosi obnażyli wszystkie słabości Niemców, szczególnie w obronie, tacy piłkarze jak Boateng czy Badstuber mogą buty czyścić dla np Arbeloi, Pique, Bonucciego czy Diamantiego. Dla Portugalii zabrakło skuteczności, ale szczęście Niemców z taką obroną nie mogło trwać wiecznie. Włosi zrobili z nich miazge, gdyby trochę więcej zimnej krwi Di Natale i innych mogłoby się spokojnie skończyć pogromem 4:1. Włosi o klase lepsi
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
Możemy teraz pośmiać się z tych wszystkich wielkich znawców piłki nożnej, którzy tak wielce zachwycali się reprezentacją Niemiec, niektórzy nawet ogłosili ich już mistrzami Europy ???? hehe
Pan trener Jacek Gmoch miał rację, Niemcy mają niepewną obronę, tylko nikt do wczoraj ich jeszcze pożądnie nie przetestował, wczoraj Włosi obnażyli wszystkie słabości Niemców, szczególnie w obronie, tacy piłkarze jak Boateng czy Badstuber mogą buty czyścić dla np Arbeloi, Pique, Bonucciego czy Diamantiego. Dla Portugalii zabrakło skuteczności, ale szczęście Niemców z taką obroną nie mogło trwać wiecznie. Włosi zrobili z nich miazge, gdyby trochę więcej zimnej krwi Di Natale i innych mogłoby się spokojnie skończyć pogromem 4:1. Włosi o klase lepsi
Serio? Arbeloa? przecież to jest najsłabszy prawy obrońca w fazie pucharowej tych mistrzostw....a wymienianie pomocnika/napastnika Diamantiego (Diamantiniego ???? ) wśród obrońców pokazuje Twoją znajomość piłki nożnej ???? jeśli finałowe drużyny utrzymają poziom gry z półfinałów to mamy zespół włoski jako zwycięzców i to w regulaminowym czasie ...niema szans żeby Hiszpania dała radę najlepszym obrońcom tych mistrzostw czyli Bonucciemu ,Chieliniemu ...
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Z Twoją znajomością futbolu chyba jest cos nie tak, Ronaldo nie pograł sobie na stronie Arbeloi, wiec to o czymś świadczy, a nie chodzi mi tylko o obrone, ale także o wejścia Alvaro w ofensywie, moze niekiedy są zbyt chaotyczne, ale o wiele bardziej produktywne od tego co robił Boateng. A co do Diamantiniego, to miałem na myśli oczywiście Frederico Balzarettiego - wybacz mi to, ok? Pisałem ten komentarz w wielkiej eufori i miałem prawo się pomylić, szczególnie dla tego, iż na ogół nie potrzebuje znać wszystkich nazwisk na pamięc...
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
luzik ..bez spinki ..zwróciłem tylko uwagę..a co do krycia Arbeloi to uważam że jednak Ronaldo pograł przy nim , może nie tak jak w poprzednich meczach ale CR i tak utrzymał długo wysoką formę w reprezentacji..bo chyba nie zagrał nigdy kilku dobrych meczów pod rząd w Portugalii...
Boateng to środkowy obrońca ustawiony z konieczności na prawej stronie...
 
M 0

mafia66

Użytkownik
Włosi zrobili z nich miazge, gdyby trochę więcej zimnej krwi Di Natale i innych mogłoby się spokojnie skończyć pogromem 4:1. Włosi o klase lepsi
Równie dobrze w druga stronę Niemcy byli bardzo spięci prawie wszystkie strzały w Bufona albo nad bramką to był bardzo równy mecz
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
luzik ..bez spinki ..zwróciłem tylko uwagę..a co do krycia Arbeloi to uważam że jednak Ronaldo pograł przy nim , może nie tak jak w poprzednich meczach ale CR i tak utrzymał długo wysoką formę w reprezentacji..bo chyba nie zagrał nigdy kilku dobrych meczów pod rząd w Portugalii...
Nie uważam Arbeloi za jakiegoś wybitnego obrońcę, ale chodziło mi, o to, że jego umiejętności są sporo większe od podstawowego prawego obrońcy Niemiec.

Boateng to środkowy obrońca ustawiony z konieczności na prawej stronie...
To tym bardziej świadczy o słabości defensywy niemieckiej, zresztą Loew świadomie zrobił z Boatenga prawego obrońcą, już 2 lata temu na mundialu wpuszczał go na tę pozycję, więc porównywanie go z innymi PO jest jak najbardziej sensowne.

Równie dobrze w druga stronę Niemcy byli bardzo spięci prawie wszystkie strzały w Bufona albo nad bramką to był bardzo równy mecz
No niestety, ale tak różowo dla Niemców, to nie wyglądało. W pierwszej połowie miazga, obnażenie wszystkich wad niemieckiej linii obrony. Początek oczywiście był wyrównany, nie powiem, Włosi mieli kilka nerwowych interwencji z Buffonem, ale chyba każdy przyzna, że po pierwszej bramce Włosi kontrolowali wszystko co się działo na boisku aż do końca. W drugiej połówce Prandelli, trochę cofnął swoich piłkarzy, aby mieć więcej kontrataków - taktyka ta przyniosła skutek, ponieważ Włosi w 2 części spotkania mieli trzy setki.
Z tych ataków Niemców nic nie wynikało, to było bicie głową w mur, policz sobie ile Niemcy stworzyli sobie dogodnych sytuacji ???? Hiszpanie potrafili odpowiedzieć Włochom natychmiast, natomiast Niemcy grali tak jak Prandelli chciał. To nie był wyrównany mecz. Pod względem taktycznym Prandelli wciągnął nosem Loewa.

Trzeba zmienic powiedzonko Linekera: na boisku gra 22 piłkarzy, a na końcu i tak zawsze przegrywają Niemcy. ????

W niedziele stawiam na remis w 90 minutach, ponieważ Hiszpania ma o klasę lepszych defensorów od Niemców, i nawet jeśli Italia zagra w finale na takim poziomie jak wczoraj, to raczej za wiele nie postrzelają.
Pozdrawiam
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Wynik zasłużony tylko dlatego że Włosi wiedzieli co mają robić w każdym momencie gry,byli naładowani energią i mocno skoncentrowani.Tego nie spodziewali się Niemcy myśląc że to oni będą rządzić i rozdawać karty a tu niestety musieli gonić wynik.
Pogrom ze strony Itali?No tak być powinno Di Natale zabrakło troche &quot;zminej krwi napastnika&quot; ale cóż nasi zachodni sąsiedzi się nie poddali i walczyli do końca i za to brawa mecz naprawde na dobrym poziomie.Za to finał teraz będzie niesamowicie ekscytujący.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom