>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Brazylia - Kolumbia [04.07.2014, piątek, godz. 22:00]

shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
W swoich analizach nie będę oryginalny. Kolejny raz idę mocno w stronę Kolumbii. Na tę chwilę jest to dla mnie obok Holandii najlepiej prezentująca się drużyna tych mistrzostw. Mamy doświadczonego arbitra jednak nie jestem do końca przekonany czy to dobrze. Anglik jak Webb nadałby się tu lepiej z prostego względu. Wszyscy wiemy jak Brazylijczycy lubią sobie upadać i jak się na takie rzeczy patrzy w Hiszpanii. Przejdźmy jednak do kwestii najważniejszej. Kolumbia w porównaniu z Brazylią prezentuje się lepiej na każdym gruncie. Nie ma się co zbędnie rozpisywać bo tak jest. Jeśli kolega wyżej ma rację i zamiast Alvesa zagra Maicon to tylko lepiej. Szacun dla gościa ale jest stary i powolny, James czy Cuardado będą nim kręcić hulaj dusza piekła nie ma. Jeśl ichodzi o zapas sił to ekipa Kolumbii również może czuć się lepiej. W tym meczu widzę spore kursy do wyłapania.
Kolumbia awans @3 , Można próbować w regulaminowym 3.75 jednak stosunek wzrostu kursu do prawdopodobieństwa mnie nie zadowala.(Tutaj polecam obejrzeć jak zawodnicy brazylijscy wykonywali rzuty karne z Chile -poza Luizem tragedia)
Do tego dorzucam mała progresje z poprzedniego meczu:
James gol @4
Cuardado gol @8
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Też w kościach czuję, że Kolumbia dostanie czerwoną kartkę, albo Brazylia karnego. Kolumbijczycy mają bardzo doświadczonych starych obrońców po +35 lat, a jak znamy życie oni nogi nie ustępują i grają ostro w obronie, a to wszystko przy tym patyczkowatym Neymarze czy Jo/Fredzie którzy co chwilę się przewracają w ataku i szukają pomocy u sędziego może zaowocować właśnie takim scenariuszem, że gospodarze będą grali w przewadze. Jakie są kursy na takie zdarzenia?
Kolumbijczycy maja doswiadczonych starych obrońców +35 lat? Z tym sie nie zgodze, bo tak sie sklada ze tylko Yepes ma powyzej 35 lat, ktory na tym turnieju gra bardzo dobrze i nie widac po nim wcale jego wieku, Po za tym Zapata 28 lat, Zuniga 29 lat, Armero 28 lat, doświadczeni są ale na pewno nie starzy. Kolumbia na tym turnieju prezentuje sie rewelacyjnie i moim zdaniem to ona powinna byc faworytem w meczu z Brazylia bo Canarinhos na tych mistrzostwach nie pokazali nic wielkiego, mogli juz odpasc z Chile ale geniusz Cesara uratowal im tylek. W ofensywie na pewno Kolumbijczycy maja zdecydowanie wieksze pole manewru niz Brazylia bo jest James Rodriguez, Jackson Martinez, Adrian Ramos, Carlos Bacca, czy Juan Cuadrado, wiec pole manewru bardzo duze. Kazdy mecz Kolumbijczycy poza meczem z WKS wygrywali z handicapem, wiec wyglada to naprawde dobrze, stwarzaja przedewszystkim duzo okazji i stad sie biora dobre wyniki bo z przodu ma kto to wykonczyc, ale musze podkreslic ze najbardziej podoba mi sie gra bocznych obroncow ktorzy sie podlaczaja do akcji ofensywnych prawie przy kazdej takiej mozliwej sytuacji, Armero i Zuniga napedzaja ataki z bocznych sektorow, Gra Brazylii opiera sie przedewszystkim na Neymarze, ale jeden zawodnik nie moze im wygrac mistrzostw, Bo wedlug mnie Canarinhos poza Neymarem, Hulkiem, czy Marcelo(ich gra mi sie akurat podoba) nie tworza jakiejsc zgranej paki, za duzo indywidualnosci malo gry druzynowej, W pierwszym meczu z Chorwacja miala Brazylia juz problemy i mecz mogl sie roznie potoczyc, Dlatego wedlug mnie to Kolumbia powinna przejsc dalej, ale wiadomo jak to jest z gospdorzami sedziowi im moga pomoc, wiec nie zdziwie sie jak w tym meczu beda jakies cuda w strony gospodarzy, ale piłkarsko Kolumbia wyglada lepiej i to ona powinna z tego meczu wyjsc zwyciesko
Moje typy:
Remis lub Kolumbia: 2,00⛔
Kolumbia awans: 3,00⛔
Kolumbia win: 4,75
⛔
Bukmacher: bet365
Do tego dorzucam typ, ktory podal juz tomeczekp90, w ktorym sie w pelni zgadzam, a bet365 nawet płaci teraz wiecej bo 4,33:
James Rodriguez strzeli: 4,33✅
Bukmacher: bet365
 
D 0

damian_hejnar

Użytkownik
Brazylia wiadomo gospodarz ale swoją grą nie prezentują zbyt wiele i nie jest to opinia po jednym meczu ale od początku fazy grupowej grają zwyczajnie średnio. Kolumbia w każdym meczu wypada na + w stosunku do swoich najbliższych rywali. Indywidualnie również uważam że zawodnicy Kolumbia prezentują się bardzo dobrze, nie boją się pojedynków, są kreatywni i dobrzy technicznie. Mimo tego co wszyscy widzą kursy zdecydowanie faworyzują Brazylię gdzie na moje oko Brazylia ma może max 50% szans na ogranie Kolumbii, więc przy kurie ponad @4 stawiam dość sporo na Kolumbie która powinna to wygrać w regulaminowym czasie gry.
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Brazylia - Kolumbia / awans Kolumbii 3,00 bet365

Śmieszy mnie takie gadanie, że ludzie grają na Kolumbie, bo mieli 9 punktów w słabej grupie. Prawda jest taka, że stawianie na Brazylię po takim kursie to lokowanie kapitału na niskim procencie z wysokim ryzykiem. Jedyne co przemawia za gospodarzami tego turnieju jest to, że są... gospodarzami.

Tak samo nie wierze w to, że sędzia pomoże Canarinhos, ponieważ za dużo już się o tym trąbi. Może to nawet działać na korzyść Kolumbijczyków.

Brazylia nie gra po prostu nic. Grupę przeszli, bo mieli stosunkowo łatwą. Mecz z Chile każdy widział i myślę, że do teraz siedzi im w głowie ta poprzeczka w 120 minucie.

Kolumbia z kolei zapakowała już na tym mundialu 11 bramek i nie wiem, czemu miałaby nie strzelić Brazylii chociażby tej jednej. Marcelo ma z tego co się jakiś drobny uraz, powinien zagrać Maxwell. Nie sądzę oczywiście, że to pięta achillesowa Brazylii, jednak taki zawodnik, który nie grał wcześniej może mieć problemy z Cuadrado, który rozgrywa fantastyczny turniej. Całkiem możliwe, że zagra Maicon na drugiej stronie, tam z kolei jest drugi zawodnik, który fantastycznie się czuje na brazylijskich boiskach, a mianowicie Rodriguez.

Jeszcze raz powtórzę, granie na awans Kolumbii po takim kursie to okazja, bo szanse na awans określiłbym na poziomie 40% do 60% (z czego 10% Brazylii to własne boisko, Neymar).
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Tak jak większość użytkowników ja również kieruję swoje typy ku Kolumbii. Do głównych argumentów skłaniający do grania na tą drużynę należy zaliczyć walory czysto piłkarskie, którymi Los Cafeteros przysłaniają Brazylię w obecnej mundialowej dyspozycji.
Co poniektórzy liczą na &quot;rozkręcenie się&quot; Canarinhos? Pytam więc o jakie rozkręcenie chodzi?! Będzie to 5 na 7 możliwych do rozegrania spotkań na Mistrzostwach, zaś w poprzednich 4 ekipa Scolariego nie pokazała swoją grą nic konkretnego i nie liczyłbym na nagłe przebudzenie i obrócenie rzeczywistości w kilka dni o 180 stopni. Ich główną bolączką są kardynalne błędy w linii obrony - szczególnie chodzi o parę środkowych obrońców. Napastnik &quot;lekko&quot; mówiąc również pozostawia wiele do życzenia - Fred na którego usilnie stawia Scolari w większości przypadków nie nadąża za akcjami (jego głównym zadaniem jest odgrywanie piłki na wchodzących Neymara oraz Hulka ale zazwyczaj nie ma go w tym miejscu w którym de facto powinien być). Bardzo ciężko ogląda się nawet zwykłe konstruowanie ataku pozycyjnego przez Brazylijczyków na które krótko mówiąc - nie mają patentu &quot;klucząc&quot; tym samym większość czasu z piłką hen daleko od 16-stki przeciwnika.
Kolumbia po tym co pokazuje dotychczas w finałach MŚ po prostu zasługuje na grę w finale. Bardzo dobre ułożenie zespołu zarówno w defensywie jak i ofensywie, gdzie robotę robi jedna z najjaśniejszych obecnie gwiazd zespołu James Rodriguez - przyniosło 4 zasłużone zwycięstwa. W pogoni za kolejnymi szczeblami w drabince turniejowej nieszczęśliwie (albo i szczęśliwie, zależy jak na to patrzeć) trafili na gospodarzy rozgrywek i o ile nie będzie ingerencji sił &quot;zewnętrznych&quot; o tyle Kolumbia powinna stłamsić swoim ułożeniem w grze - niepoukładaną Brazylię.
Trzy ostatnie pojedynki między tymi drużynami to remisy co pokazuje, że nawet taka potęga jak Brazylia nie miała pomysłu na pokonanie drużyny Jose Pekermana. Liczyłem na to, że Chile sprawi niespodziankę i już na etapie 1/8 odprawi Brazylię ze stawki. Zabrakło niewiele - loteria w karnych gdzie kunszt bramkarski pokazał Julio Cesar. Jeżeli Los Cafeteros zaprezentują w meczu z Canarinhos taką formę jaką dotychczas radują kibiców na tym fantastycznym turnieju to jestem spokojny o końcowy rezultat. Zagram jednak z lekką asekuracją +0,5 bramki na Kolumbię. Obstawiam także ich awans na który tak jak wspominałem najzwyczajniej w świecie zasłużyli. Oba kursy biorę z &quot;pocałowaniem ręki&quot; i liczę na prawidłowe rezultaty.
Kolumbia +0,5 AH @2.0 ⛔
Kolumbia awans @3.0 ⛔

Bet365

Edit: Przejrzałem kursy i to co widzę zmusza mnie ewidentnie do pogrania. W zestawieniu strzelców - kurs na Freda 3.20...oczywiście zrozumiałe - wysoki bo mało prawdopodobny, kurs na J. Rodrigueza, który trafiał w każdym z mundialowych spoktań, a także w sparingu przed MŚ - 4.0!!! Jeśli nie wejdzie to oczywiście trudno - ale na tak zawyżony kurs w mojej opinii grzech jest się nie pokusić.
J. Rodriguez strzeli @4.0 ✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kempak 113

kempak

Użytkownik
Tak rozglądam się po tym temacie i ciężko znaleźć osobę, która kieruje swoje typy na Brazylię :cool: Jasne, są w słabej formie, niewiele pokazali w meczu z Chile, Kolumbia na fali, są w totalnym gazie. Masóweczka w stronę Kolumbów, a mi się wydaje, że po wyrównanej grze mecz zakonczy się remisem, a w dogrywce to już wola bogów. :zoltakartka::zoltakartka:
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

BrazyliaKolumbia
To spotkanie zapowiada się na najbardziej widowiskowe ze wszystkich ćwierćfinałów. Nie tyle ze względu na Brazylijczyków, ile na ciekawą grę ich dzisiejszych rywali, którzy do tej pory na tych mistrzostwach nie męczą się z rywalami.
Canarinhos w spotkaniu z Chile nie pokazali się z najlepszej strony. Głupio stracony gol i brak pomysłu spowodował, iż potrzebne były nerwy w karnych. Tam, jak się spodziewałem, gospodarze imprezy strzelali źle ale Chilijczycy jeszcze gorzej i to oni odpadli z rywalizacji. W tamtym spotkaniu dobrze w porównaniu z wcześniejszymi meczami zagrał Hulk, mimo tego błędu przy bramce. Neymar skasowany na samym początku potem nie był tak widoczny. Były wątpliwości, czy będzie mógł wystąpić dziś. Gdyby nie dał rady to byłaby dla nich katastrofa ale w końcu ma być gotowy. W środku pola ma zabraknąć natomiast Luiza Gustavo, który pauzuje za kartki. To spora strata bo on grał nieźle w bardzo przeciętnym środku pola Brazylijczyków.
Podopieczni Pekermana natomiast w dotychczasowych spotkaniach grają bardzo swobodnie i bez większych problemów wygrywają kolejne mecze. To jedyna taka drużyna na tym turnieju, bo inni faworyci ostatnio męczą się niemiłosiernie. W meczu z Urugwajem główną rolę zagrał, jak zwykle, James Rodriguez – strzelec dwóch bramek. Takiego gracza brakuje Brazylii, która w środku pola jest przeciętna. Widzę, że większość osób na tym forum idzie w stronę Kolumbii i się nie dziwię. Poziom obu drużyn jest zbliżony, a nawet patrząc na obecną formę to wyżej cenię Los Cafeteros. Kursy jednak wskazują na coś innego i nic nadzwyczajnego, że każdy z tego korzysta. Brazylia do tej pory nie pokazała nic takiego, przez co można uznać ją było za faworyta tego spotkania. Z racji tego jednak, że mistrzostwa obfitują w remisy to warto się przed taką okolicznością zabezpieczyć.
Brazylijczycy są jednym z zespołów, który ma na swoim koncie najwięcej żółtych kartek w tym turnieju bo aż 8. W Kolumbii z kolei gracze jak Cuadrado czy Rodriguez mogą sprawić wiele problemów obrońcom i jedynym środkiem na ich zatrzymanie pewnie nie raz będzie faul. W każdym meczu oprócz tego z Japonią ich rywale dostawali po 2 żółte kartki mimo, że w fazie grupowej sędziowie byli bardzo pobłażliwi. Teraz gra jest o utrzymanie się w grze więc i walki nie powinno zabraknąć. Sędziować będzie ponadto Velasco Carballo, który nie ma problemów z sięganiem po kartki. Linia 1,5 na Brazylię jest, moim zdaniem, zbyt niska.
Moje typy:
Kolumbia wygra lub REMIS 1,89 Betsson ⛔
Brazylia over 1,5 żółtych kartek 1,86 Betsson ✅
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Wrzuciłem już swoje propozycje typów na bloga, ale dla osób zainteresowanych chciałem podkreślić jedną rzecz. Nie wierzcie tak ślepo w Brazylię i Niemców. Gospodarze turnieju, muszą korzystać z pomocy psychologa aby poradzić sobie z presją jaka na nich ciąży, pomimo że nie jestem w szatni Brazylijczyków, wydaje mi się że to co już doświadczyli to może być dla nich za dużo. Porównajmy ich z Kolumbią. Ekipa &quot;prowadzona&quot; przez Jamesa Rodrugueza wygrała na razie wszystkie spotkania, na strzelali przeciwnikom sporo goli, atmosfera w szatni wydaje się być idealna, każdy jest zmotywowany, ale nie brakuje im też czasu na rozrywkę i żarty (polecam sprawdzić żart Jamesa na facebookowym profilu tego gracza ;d). Nie wydaje mi się aby w tym meczu Brazylia okazała się hegemonem, który zrówna tą rewelację turnieju z ziemią, jak to przedstawiają bukmacherzy. Mogę się mylić, ale apeluję przemyślcie dwa razy swój typ, jeżeli macie zamiar grać na Brazylię. (... - cały tekst poniżej w linku). Nie twierdzę, że zarówno Brazylia jak i Niemcy nie awansują, bo może się tak stać... ale nie wierzę aby ich przeciwnicy położyli się i w 90 minutach oddali mecz na korzyść wyżej wymienionych drużyn. Ja osobiście stawiam kupon na Kolumbię i Francję oba z remisami, a ponad to dokładam wariata za drobne gdzie daję awans Kolumbii i Francji oraz Argentyny, a także wygraną Holandii w regulaminowym czasie gry. Moje analizy poniżej na blogu. POZDRAWIAM !
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Nie wierzcie tak ślepo w Brazylię i Niemców.
Ja tu w dziale widze chyba tylko 1 czy 2 analizy pod Brazylie, reszta typuje Kolumbie (wygrana/awanse/ podporka pod Kolumbie), wiec troche nie rozumiem tresci tego posta (?). Z kolei, jezeli Brazylia wygra i nie bedzie jakis smiesznych tlumaczen, ze dostali karnego, to raczej zbyt dobrze o osobach grajacych w strone Kolumbii swiadczyc nie bedzie. Za swoje typowania trzeba w koncu brac odpowiedzialnosc.
Na 10 analiz, gdzie jest jakis konkretny typ (nie wliczam typow, ze obie strzela czy karny), to 9 analiz jest w strone Kolumbii przy tym meczu.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Brazylia v Kolumbia Handicap na gole


masówka na Kolumbie .....hm
Kolumbia najlepsze mecze ma już za sobą ( ze słabymi zespołami w jednej z najsłabszych grup i z bezzębnym Urugwajem hehe) , a Brazylia myślę ,że najgorsze ma już za sobą i wszystko co najlepsze jeszcze przed sobą

POZDRO
ELDO
 
graczareksz 33

graczareksz

Użytkownik
Brazylia v Kolumbia Handicap na gole


masówka na Kolumbie .....hm
Kolumbia najlepsze mecze ma już za sobą ( ze słabymi zespołami w jednej z najsłabszych grup i z bezzębnym Urugwajem hehe) , a Brazylia myślę ,że najgorsze ma już za sobą i wszystko co najlepsze jeszcze przed sobą
POZDRO
ELDO
gościu prosta zasada PIJESZ, NIE PISZ:zoltakartka: wygrali mecz z wielkim szczęściem z Chile, z pomocą sędziego z Chorwacją, nie dali rady Meksykowi którego już nie ma. Natomiast Kolumbia w formie, gra ładnie a co za tym idzie bezproblemowo wygrywa. Także ten tego Brazylia -1 ... ale nie na tym Mundialu.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Brazylia v Kolumbia Handicap na gole


masówka na Kolumbie .....hm
Kolumbia najlepsze mecze ma już za sobą ( ze słabymi zespołami w jednej z najsłabszych grup i z bezzębnym Urugwajem hehe) , a Brazylia myślę ,że najgorsze ma już za sobą i wszystko co najlepsze jeszcze przed sobą

POZDRO
ELDO
Hehe analiza ???? Kolumbia ma juz najlepsze mecze za sobą no no człowieku zobacz sobie h2h Brazylia zawsze miała ciezko z Kolumbia a patrząc przez pryzmat tego ze Kolumbia gra najlepszy futbol odkąd pamietam(pierdolenie ze mieli słaba grupę mnie śmieszy) a Brazylia gra kupke to ja ide odważnie w Kolumbia lub remis 2.100 Pinnacle Moim zdaniem tylko sędzia moze sprawić ze Brazylia wygra ale ze to człowiek z Europy zaufam Kolumbijczykom i mysle ze dogrywka to minimum do czego doprowadza w tym meczu.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Rzut karny @ 3.5 ✅

Już dziś walka o wysokie cele! Naprzeciwko stają gospodarz turnieju bezbarwna Brazylia oraz wyśmienita reprezentacja Kolumbii. Co do ekipy grającej u siebie jest duże ciśnienie , a sam Scolari poprosił psychologów o pracę z swoimi zawodnikami , aby zwiększyć mentalność drużyny. Nie ukrywam Brazylia dalej będzie faworytem mundialu i ma lepszych zawodników niż gracze z Kolumbii. Gracze Brazylii będą na pełnych obrotach będą walczyć , a ciśnienie w zespole wnioskuje , że jest strach w oczach gwiazd i pewnie nogi nie odpuszczą i pójdą za ciosem , by pokazać na co ich tak naprawdę stać. Co do Kolumbii grających piękną piłkę na tych mistrzostwach nie będzie wstydu nawet odpaść z gospodarzami i nikt ich sądzić nie będzie. To jest najlepsza szansa dla Kolumbii zrobić coś wielkiego dla ich piłki nożnej w kraju. Kolumbia ma ducha i mentalność, a także umiejętności, aby wygrać ten mecz. Z punktu widzenia choć wbrew gospodarzy ,którzy ustawią tempo światowe widzę dużo energii w graczach z Ameryki Południowej , którzy bez presji wyjdą na murawę i pokażą prawdziwego ducha i umiejętności jak do tej pory, nawet bez swojej gwiazdy gracza Falcao. Uważam , że będzie to mecz walki i żadna drużyna nogi nigdzie nie odpuści , a zawodnicy w obydwu zespołach są dość ofensywni i liczę na potknięcie w polu karnym , gdzie wtedy sędzia bez apelacyjnie wskaże na „11”.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
suckout 692

suckout

Użytkownik
Brazylia - Kolumbia [+0.75 AH] 1.97 Pinnacle [⛔0.5] 2-1

Brazylia gospodarz turnieju, wielkie oczekiwania, fani na trybunach, ale nie wiem, czy to będzie aż tak wielkim atutem. To już ćwierćfinał, najbardziej wymagający rywal jak do tej pory, nerwy mogą dać znać o sobie. Oglądam wszystkie mecze na tym turnieju i Canarinhos nie przekonują, pojedyncze zrywy, nie widać drużyny i liczenie na Neymara. Kolumbia gra bardzo fajnie, zespół z potencjałem i naprawdę fajnymi piłkarzami. Widzę w tym meczu faworyta właśnie w ekipie &quot;gości&quot;, a przy takich kursach biorę w ciemno te handi. Brazylia remisowała już z Meksykiem i Chile, wygrana z Chorwacją bardzo wątpliwa, a Kolumbia na razie jak walce przetoczyła się po dotychczasowych rywalach.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie można chyba ani Brazylii deklasować, ani Kolumbii stawiać za wzor...
Tu juz nie ma słabych a o wyniku zadecyduje dyspozycja w meczu.
Co do Kolumbii - jedyne value, które akceptuję z europejskim gwizdkiem to Kolumbia do zera ;) 9,79 1/10 i Brazylia nie strzeli 4,99 1/10 ;)
Na pewno nie zabraknie serca do gry i motywacji po obu stronach:
czerwona w meczu 3,92 2/10
Po prostu wyczerpuja się możliwosci niespodzianek i podpieranie underdogów to tylko wieksza marża...
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Tak rozglądam się po tym temacie i ciężko znaleźć osobę, która kieruje swoje typy na Brazylię :cool: Jasne, są w słabej formie, niewiele pokazali w meczu z Chile, Kolumbia na fali, są w totalnym gazie. Masóweczka w stronę Kolumbów, a mi się wydaje, że po wyrównanej grze mecz zakonczy się remisem, a w dogrywce to już wola bogów. :zoltakartka::zoltakartka:
Jakby nie patrzeć podług Twojej teorii, wychodzi na to, że kursy na awans powinny być po 1,90, czyli tak czy siak opłaca się grać na Kolumbie ;).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Brazylia v Kolumbia
powyżej 3,5 kartek kurs: 2,075 buk: Bet365 ✅
Wiem, że sędziowie mają zakaz sięgania po kartki, ale na tym poziomie rozgrywek mogę nie mieć już szansy nie pokazania. Faule taktyczne itd. Brazylia i Kolumbia prezentują wyrównany poziom. Wiadomo jaka presja ciąży na gospodarzach turnieju. Gorące latynoskie głowy i stawka meczu powinna zagwarantować ten typ. Nie bez znaczenia jest także wydrukowanie czerwonej dla Kolumbii jak by to Brazylia miała przejść dalej. W Bet365 czerwona liczy się jak 2 kartki. Pan Velasco Carballo znany z PD daje bardzo dużo kartek. Samo jego oddelegowanie na ten mecz, a nie jakiegoś spokojnego Szweda albo Holendra ???? powoduje, że można zacząć się mocno zastanawiać co się dzisiaj będzie działo. Gram jeszcze typ powyżej 3,5 żółtych kartek ✅ w AKU z pow 1.5 gola ✅ w meczu po kursie łącznym 2,50 w Rivalo✅.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Brazylia - Kolumbia
Czy tylko mnie się wydaje że w tym turnieju Kolumbia oprócz Urugwaju nie zagrała z nikim kto prezentowałby światowy poziom? Japonia bez formy a zwycięstwo nad ekipą Wybrzeża Kości Słoniowej czy Grecji nie jest w mojej ocenie jakimś sporym wyczynem. No chyba że z Grecją wygrałaby Polska: ) Wtedy Tvn zrobilby z tego mecz 10-lecia...: ) Ale wracając do tematu...Brazylia jest moim zdaniem tak jak i Niemcy ekipą turniejową, rozkręcającą się z meczu na mecz. W meczu z Chile czy z Meksykiem nie olśnili nikogo ale bez dwóch zdań ta ekipa potencjał z pewnością ma. Wydaje mi się że sporo graczy patrzy tylko na ostatnie spotkanie Kolumbii, nie widząc szerszego kontekstu tego spotkania i całego tutnieju. A fakty są takie że od czternastu spotkań na terenie Brazylii ekipa canarinios jest niepokonana w meczach z tym rywalem. Na ostatnich 14 spotkań w swej ojczyźnie gospodarze wygrali aż 10 spotkań. Więc chyba jednak nie taki diabeł straszny. Ale czasami tak jest że dana ekipa komuś leży i już. Mam wrażenie że dziś Brazylia zagra wreszcie taki mecz na jaki ich stać. Kłopoty przewiduje dopiero w półfinale...Kursy wzrosły co mnie ucieszyło...
Brazylia kurs 1,92
Brazylia awans kurs 1,45
wynik: Brazylia-Kolumbia 2:1

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak rozglądam się po tym temacie i ciężko znaleźć osobę, która kieruje swoje typy na Brazylię :cool: Jasne, są w słabej formie, niewiele pokazali w meczu z Chile, Kolumbia na fali, są w totalnym gazie. Masóweczka w stronę Kolumbów, a mi się wydaje, że po wyrównanej grze mecz zakonczy się remisem, a w dogrywce to już wola bogów. :zoltakartka::zoltakartka:
Niewiele pokazali z Chile ? Drużyna naszpikowana gwiazdami, a może gwiazdeczkami typowana na mistrza świata, a zostawiła sprawę awansu rzutom karnym no i gdyby w dogrywce ta piłka spadła 5 cm niżej niż poprzeczka... Albo przez tydzień się ogarnęli i zagrają mecz na poziomie na jakim powinni grać od dawna, albo co jest bardziej prawdopodobne zagrają jak wcześniej. Bez względu na wynik meczu o wiele lepiej jest grać zdarzenie na remis lub wygraną Kolumbii w czasie regulaminowym niż na czystą Brazylię.⛔ Mam nadzieję, że się nikt nie zasugerował.
 
G 10

gs500

Użytkownik
Zwrócić chciałbym uwagę na obronę Brazylii. Przed mistrzostwami mówiło się, że jest jedną z najsolidniejszych. Wszystko fajnie, na papierze się zgadzało, ale w praktyce nie działa ona tak dobrze, jak się może wydawało. David Luiz popełnia sporo błędów, nie zawsze dobrze dogaduje się w grze ze swoimi kolegami z obrony. Do tego brak Luisa Gustavo dodatkowo osłabia brazylijską formacje defensywną. Po drugiej stronie widzimy świetnie zgraną ofensywnie Kolumbię, druga bramka w meczu z Urugwajem-rozklepana obrona Urusów-idealnie to potwierdza. Kolumbijczycy atakują całym zespołem, akcje ofensywne w ich wykonaniu, szczególnie przy kontratakach są dużym sygnałem do tego, że bramki w tym spotkaniu będziemy oglądać po obu stronach. Dlaczego BTS? Jakby nie patrzeć tył Brazylii nieco osłabiony, ale z przodu mają wiele do zaoferowania, a brakuje im głównie skuteczności przy wykończeniu akcji. Niewyraźny przez fazę grupową Hulk, z Chile się przebudził i napędzał ofensywę Canarinhos. Neymar i spółka są niewątpliwie w stanie strzelić w meczu o stawkę przynajmniej jedną bramkę.
Mój typ:
BTS 2.10 Bet365 ✅
 
Do góry Bottom