>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Holandia - Brazylia [piątek 16:00]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
VS
Piątek 2 lipca 2010r
[16:00] Holandia - Brazylia 3,80 3,25 1,95
Stadion : Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth

Holandia kontra Brazylia. Prawdziwy szlagier tych mistrzostw ! Według wielu zwycięzca tego meczu zagra najprawdopodobniej w finale ,bo w półfinale spotka się z Ghaną ,albo Urugwajem. Zarówno Holandia jak i Brazylia są w stanie pokonać obie te ekipy.
Faworytem według bukmacherów jest Brazylia. Ale czy tak będzie to się okaże już w piątek.
Ja osobiście uważam ,że obie ekipy grają na tym mundialu bardzo podobną piłkę. Ich gra nie zachwyca ,ale jest bardzo skuteczna i to się liczy. Czy Holandia grała przez cały mundial na niskich obrotach ,żeby zachować właśnie siły na takie mecze ? W meczach towarzyskich przed mundialem Holendrzy strzelali multum bramek np. z takimi Węgrami wygrali aż 5:1 ,a na mundialu cieszą się ze zwycięstw 1:0 czy 2:0. Grają taktycznie swoje.
Czy znowu Holandia skończy na ćwierćfinale ? Brazylia to jednak Brazylia ,nieważne jak by grali oni zawsze zachodzą daleko ,a jak wygrają w tym meczu to finał jest jak najbardziej w ich zasięgu.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Oglądając mecze Brazylii mam wrażenie jakby jeszcze nie pokazali tego na co ich stać, ale nie ze względu na dyspozycje tylko mały opór dotychczasowych przeciwników, obejmowali prowadzenie i na spokoju dotrzymywali korzystny rezultat nie kwapiąc się specjalnie z atakami na przeciwnika jedynie wykorzystując luki defensywne spowodowane ryzykiem przeciwnika.
Holandia solidny zespół ale niczym specjalnym nie zaskakują, grają swoje bez żadnych przebłysków, jeżeli nie pokażą nic nowego w meczu z Brazylią odpadną w kiepskim stylu
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja myślę że właśnie że nie, Holendrzy grają na minimum, strzelą jedną i usiłują bronić wyniku. Taka strategia może być zgubna jeśli strzela się gola na początku spotkania, a Brazylijczycy tak szybko nie dadzą sobie strzelić. Uważam że Brazylia gra już na pełnych obrotach, a Holendrom został jaszcze jeden bieg, jeśli jednak się mylę i Holendrów na więcej nie stać to zgodzę się z tobą że odpadną w kiepskim stylu. Arjen Robben wrócił i znowu robi to samo z chodzi do środka, wykonując ciągle ten sam zwód, może i trudno jest go zatrzymać, no ale Brazylia może spróbować już z gry go wyłączyć.
 
S 0

s1mq

Użytkownik
Dziwi mnie kurs 1.5 na to ze Holandia w ogole strzeli, nie przesadzajmy, Holandia wygrała 3 mecze w grupie, wygrała mecz ze Słowacja, oczywiscie rywale byli marni, ale mam wrazenie ze pierwszy raz w historii Holandia nastawiła sie na turniej i realizowała plan minimum, byle przejsc dalej. Po co maja gniesc marna Słowacje, skoro spokojnie wygraja na stojąco i oszczedzaja siły na nadchodzacy pojedynek z Brazylia ? Nie wiem ja tak to widze. Nie stawiałbym ze Holandia wygra, ani awansuje, ale ze chociaz strzeli bramke... Ogolnie kurs 4.1 na Holandie kusi, ktora przeciez ma klasowych pilkarzy i tak naprawde ten mecz dopiero bedzie testem tego jak Holandia jest przygotowana do tych MŚ.

1.5 Holandia strzeli.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Holandia gra tak, jakby oszczędzali siły. Cieszą się ze zwycięstw jedno i dwu bramkowych ze słabymi przeciwnikami. Brazylia gra podobnie. Oszczędzają siły i nie pokazują jeszcze wszystkiego. W tym meczu to się zmieni, bo jak nie teraz, to kiedy? Jak już napisałem, Holendrzy strzelają mało bramek. Nie wiem, czy to wynika z taktyki, czy z niemocy strzeleckiej. Ich nadzieją jest Arjen Robben, który po kontuzji strzelił już jedną bramkę na tych mistrzostwach. Brazylia jest na tym turnieju zespołem defensywnym, posiadają jednak dobry atak, co pokazali w ostatnim meczu z Chile. Osobiście, kibicuję Holendrom, lubię ich grę, ale spotkanie z Brazylią nie będzie spacerkiem i zawodnicy będą musieli pokazać pełnię swoich umiejętności, aby wygrać to spotkanie.
 
T 0

trk

Użytkownik
Oglądając mecze Brazylii mam wrażenie jakby jeszcze nie pokazali tego na co ich stać, ale nie ze względu na dyspozycje tylko mały opór dotychczasowych przeciwników, obejmowali prowadzenie i na spokoju dotrzymywali korzystny rezultat nie kwapiąc się specjalnie z atakami na przeciwnika jedynie wykorzystując luki defensywne spowodowane ryzykiem przeciwnika.
Holandia solidny zespół ale niczym specjalnym nie zaskakują, grają swoje bez żadnych przebłysków, jeżeli nie pokażą nic nowego w meczu z Brazylią odpadną w kiepskim stylu
Oglądając mecze Holandii mam wrażenie jakby jeszcze nie pokazali tego na co ich stać, ale nie ze względu na dyspozycje tylko mały opór dotychczasowych przeciwników, obejmowali prowadzenie i na spokoju dotrzymywali korzystny rezultat nie kwapiąc się specjalnie z atakami na przeciwnika jedynie wykorzystując luki defensywne spowodowane ryzykiem przeciwnika.
Brazylia solidny zespół ale niczym specjalnym nie zaskakują, grają swoje bez żadnych przebłysków, jeżeli nie pokażą nic nowego w meczu z Holandią odpadną.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Każdy pisze prawdę ale jak przychodzi podać jakieś argumenty to niestety nie ma, zostają mało zabawne żarty praktykowane u cioci na imieninach i kurcze...van Persie strzelaj gola na forumchacie
Holandia ofensywnie to światowa czołówka defensywy już takiej dobrej nie ma, więc tym razem będą musieli robić to czego do tej pory nie robili czyli uważać na tyły, no chyba że zaraz ktoś napisze że tak przygniotą Brazylie że ta nie będzie mogła akcji wyprowadzić, jak im to wyjdzie to ja nie chce pisać ale oglądając sytuacje do jakich dochodził min Vittek to ja nie mam pytań
Brazylia już miała poważne testy na tym mundialu z Portugalią zagrali bez wysiłku by wyjść z 1 pozycji w kolejnej rundzie na stojaka zjedli waszą rewelacje turnieju pokazując że wszystkie formacje mają się ok
Holandia gra swoje tylko ktoś ich zapomniał naoliwić, nie piszę że szans nie mają bo rzecz jasna zależy od dyspozycji danego dnia a nawet jak Holandia wywali Brazylię to ja już widziałem ciekawsze rzeczy na tym mundialu, no ale o czym tu z wami dyskutować, no może jakby faktycznie zabawny był ten żart
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Zobacz sobie chlopie kiedy Holandia przegrała ostatni mecz w 90 minutach?????Bo mi sie zdaje że cos w połowie 2007 roku ???? W piątek najlepszym rozwiazaniem jesli mialbym stawiac to remis a dogrywka czy karne to juz bardziej przemawialo by za Brazylijczykami.(lepsi mają wiecej szczescia) Z mojej jednak strony nie postawie nawet zlotówki na Brazylijczyków bo wole postawic na Holendrów i przegrać niż na Kanarków.Moja ogromna i zapalona sympatia do Holendrów mi tak karze.Nie bede wyszukiwał argumentów bo i po co jak każdy kto sympatyzuje Brazylii to znajdzie i takowe tak dla Brazylii jak i ten co za Holandia to dla Holandi.
Z tego co wiem to nie zagra Elano,Możliwe też ze Felipe Melo i Julio Baptista.Nie wiem co z Kaką.Ale jak spojrzec na te ubytki i okazaly by sie one prawdziwe to kto zagra w pomocy?????Kto poprowadzi wtedy grę???
Holandia może i nie zachwyca ale zobacz że wygrali 4/4 mecze lekkim nakładem sił ???? Brazylia wymętoliła zwycięstwo ze Skosnymi odprawili słabe WKS i zagrali jak frajerzy z Portugalią.
Według mnie czas wkoncu na wielki mecz Holendrow w tych mistrzostwach i czas na rewanz za France 98 ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Daleko mi do kibicowania innej reprezentacji niż Polski, ale sympatie nie od dziś bardziej kieruje w stronę Argentyny co się wyklucza.
Nic nie ma do rzeczy to kiedy ostatni raz przegrali, zresztą od ostatniej porażki z Australią 09/08r rozegrali ok 8 meczy o stawkę z rywalami słabych lotów jak na swoje możliwości więc kiepski wskaźnik na pojedynek z Brazylią
WKS słabe? Dobry mecz z Portugalią który mógł się różnie zakończyć pomijając Azjatów, Portugalia awansowała bo grała ostatni mecz z Brazylią a w tym wypadku układ był prosty, a jak ktoś zagrał jak frajer to właśnie Portugalia bo woleli 1 pkt i drugie miejsce niż powalczyć z Brazylią w obawie że WKS strzeli 9 bramek
Grupa Holandii zapowiadała się ciekawie okazała się klapą, faworyt wygrywa ale nie powala (ale to taka taktyka według niektórych według mnie styl z którego zbyt wiele wykrzesać się nie da)
Którzy rywale Holandii byli mocni? Dania, jedno meczowa Japonia czy może Kamerun któremu Holandia zwycięską bramkę strzeliła w 83 min (małym nakładem ???? )
1/8 a Holandia dalej swoje małym nakładem, chyba kogoś ponosi jak myśli że to prowizorka, Brazylia miała mocniejszych rywali a ich gra była bardziej przekonująca i tym opieram szanse obu drużyn, a za czym będę kibicował to się okażę jak postawię zakład, generalnie wolę awans Holandii ale słabo to widzę
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Boromir obiektywizm to ci jest obcy. Drużyna Brazylii to drużyna cwaniaków spryciarzy ale i znakomitych piłkarzy zarazem. Oni stanowią kolektyw w każdej formacji. Holandia tylko z przodu. I tu nie jest z kolei mój brak obiektywizmu tylko ocena na podstawie obserwacji. TommyTSW podał dobry przykład Vittka który powinien strzelić minimum jedną bramkę. Obrona Holendrów przyciśnięta gubiła się niemiłosiernie

Ja nie daje wielkich szans Holendrom. Najwięcej 20%

Czekam na starcie Brazylia - Hiszpania w finale. To nie będzie widowiskowy mecz ale chce zobaczyć starcie dwóch najskuteczniejszych obecnie sposobów gry
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Niestety Typer36 Brazylia w finale nie zagra z Hiszpanią tylko w półfinale o ile ograją Holendrów, w finale będą czekać Niemcy albo Argentyna.
Robson// Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Brazylia jeżeli przejdzie Holendrów to w półfinale zagra z Urugwajem bądź Ghaną.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
zacznę od wypowiedzi Eljero Eli, czyli super-zmiennika reprezentacji Holandi. Elia powiedział:
Zwyciężaliśmy, ale nie pokazaliśmy jeszcze jakim jesteśmy zespołem i jak możemy grać w piłkę.
generalnie wszyscy narzekamy na futbol, który reprezentują zarówno Holendrzy jak i Brazylijczycy. oba zespoły przyzwyczaiły nas do koronkowej i ofensywnej gry. Oranje na EURO2008 pokazali futbol, który jest efektowny i efektywny. niestety, taka gra ich wymordowała i zwyczajnie nie dali rady przeciwstawić się Rosjanom, którzy to samo przeżyli potem w meczu z Hiszpanami. jak widać pomarańczowy lekcję z tamtego turnieju wyciągnęli. być może to, co pokazują na tegorocznym mundialu nie chwyta za gardło, ale jest efektywne. notują przecież zwycięstwo za zwycięstwem. teraz przed nimi bardzo poważny sprawdzian. od razu nie zgodzę się z głosami, że wcześniej grali z ogórkami. na mś nie ma sparingów, nie ma mega słabych ekip. udowodniła to np. ekipa nowej zelandii skazywana przez wszystkich na pożarcie. udowodnił to honduras, udowodniła korea północna, która dzielnie walczyła i nie murowała własnej bramki. holendrzy mierzyli się z chwaloną przez fachowców japonią, danią i kamerunem. każda z tych drużyn prezentowała całkiem dobry futbol. w ćwierćfinale przyszła kolej na słowację i z nią też sobie poradzili. czy mają odpowiednie umiejętności, by przejść także brazylię? imho tak. obie ekipy mają zapas sił, bo nie szarżowały w poprzednich rundach. mecz będzie się odbywał w port elizabeth, czyli na mniejszej wysokości. wykluczam więc oszczędzanie się i jakieś spore zmęczenie po 70 minucie spotkania. spodziewam się wysokiego tępa gry. nie wiem, która strona zdominuje środek pola i będzie atakować pozycyjnie. wiem jednak, że obie drużyny mają dobry kontratak. powinniśmy zatem zobaczyć kilka rajdów ;-)
najważniejsze pytanie: kto przejdzie dalej? skłaniam się ku brazylii ze względu na ich doświadczenie, mimo wszystko lepszą formację obronną. ale to jest jakieś 55 do 45 % na rzecz brazylii. stąd uważam, że najlepszym typem na ten mecz będzie over strzałów na bramkę ;-) każdy mecz z udziałem tych ekip obfituje w takie strzały i teraz też tak powinno być. muszą się starać o zdobycie gola, a gdy już jednej z drużyn uda się ta sztuka, druga rzuci się do ataku. strzelców mają wyśmienitych, zarówno z szesnastki jak i zza pola karnego. stawiać na awans nie zamierzam, bo to zbyt duże ryzyko. natomiast kurs 1,80-1,90 na over strzałów pobieram. imo powinien wejść spokojnie, tym bardziej, że linia jest zazwyczaj ustawiania przez bukmacherów na 9,5 lub 10,5.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Bardzo bym chciał, żeby to drużyna Holandii awansowała do kolejnej rundy. Na pewno Holandia nie pokazała jeszcze na co stać tą drużynę. Wiele osób już wspomniało o tym, że Oranje oszczędzało sił na kolejne rundy, to było znakomicie widać w meczu ze Słowacją. Holandia zagrała tam bardzo słaby futbol, ale mimo tego bez większych problemów awansowała. Jestem przekonany, że jutro zobaczymy dużo więcej ze strony Holandii, ale obawiam się również, że i Brazylia nie odkryła jeszcze swoich wszystkich asów.
Bardzo liczę na skrzydła reprezentacji Holandii (Robben-Kuyt), ponieważ Ci zawodnicy pokazali jak groźne są ich dośrodkowania + rewelacyjne wejścia do środka Arjena i strzały lewą nogą. Na pewno bardzo ważny dla Holandii będzie jutro Sneijder. Swoją kreatywną grą i jednym podaniem czy strzałem potrafi przesądzić o losach meczu.
Mówi się o słabej obronie Holandii, ale stracili do tej pory 2 gole po dwóch karnych. Ok, rywale nie byli aż tak mocni, ale mimo tego obrona Oranje i Stekelenburg na bramce spisują się bardzo dobrze. Martwię się jedynie o lewe skrzydło, ponieważ Gio nie jest aż tak dobrym zawodnikiem moim zdaniem i zdarzają mu się głupie błędy. O prawą stronę jestem bardziej pewniejszy, Gregory to solidny i utalentowany zawodnik więc poradzi sobie z rywalem. Środek: Heitinga i Mathijsen... nie jest to środek marzeń, ale myśle że Johnny będzie dobrze wspierał mniej doświadczonego kolegę z HSV.
Będzie to ciężki mecz i prawdziwy sprawdzian dla Holendrów, mam jednak po cichu nadzieję, że poradzą sobie z dobrze grającą Brazylią.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
. Jestem przekonany, że jutro zobaczymy dużo więcej ze strony Holandii, ale obawiam się również, że i Brazylia nie odkryła jeszcze swoich wszystkich asów.
Bardzo ciekawy artykuł o stylu gry reprezentacji Brazylii można przeczytać tutaj ▶http://brasileirao.blox.pl/2010/07/Joga-bonito-nie-zyje.html
Nie można się nie zgodzić z autorem tekstu, który chyba jak mało kto zna realia piłki latynoskiej i można go stawiac jako wzór i autorytet w tej dziedzinie. Wszyscy dziennikarze TVP nie mają pojęcia o tym co mówią. Nawet nie ma sensu się nad tym dłużej rozwodzic bo kazdy widzi i słyszy co oni opowiadają...
Sam liczę, że Holendrzy jutro zagrają coś a&#39;la Euro2008 z fazy grupowej czyli w swoim dobrym pomarańczowym stylu;) Z Robbenem to powinno dobrze funkcjonowac tak myślę. Co do typów na ten mecz to chyba się powstrzymam bo może się wydarzyc wszystko. Będe &quot;tylko&quot;(zdecydowanie aż) kibicował Oranje by awansowali do 1/2 finału:cool:
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Boromir obiektywizm to ci jest obcy. Drużyna Brazylii to drużyna cwaniaków spryciarzy ale i znakomitych piłkarzy zarazem. Oni stanowią kolektyw w każdej formacji. Holandia tylko z przodu. I tu nie jest z kolei mój brak obiektywizmu tylko ocena na podstawie obserwacji. TommyTSW podał dobry przykład Vittka który powinien strzelić minimum jedną bramkę. Obrona Holendrów przyciśnięta gubiła się niemiłosiernie
Ja nie daje wielkich szans Holendrom. Najwięcej 20%
Czekam na starcie Brazylia - Hiszpania w finale. To nie będzie widowiskowy mecz ale chce zobaczyć starcie dwóch najskuteczniejszych obecnie sposobów gry
Może i masz racje że jestem mało obiektywny ale jakos ostatnio przynosi mi to spory dochod ???? To ze Brazylijczycy spryciarze cwaniaki to tez wiem.Wiem także ze wszyscy którzy im kibicuja to zwykłe &quot;lamusy&quot; a ci którzy graja Brazylijczykami w przerózne gry nazywam neostradowcami ???? Ale do rzeczy.Powiedz mi jesli nie zagraja Ci zawodnicy Kanarków których wymienilem wyzej to kto zacznie cisnać tą Holandie????Moze Dunga wejdzie z ławki????Moim zdaniem Holendrzy jeszcze nikogo nie pocisneli na tych mistrzostwach i ten wielki mecz nadejdzie jutro.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/ms-powazne-klopoty-brazylijczykow,1,3314636,wiadomosc.html
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
faworyt wygrywa ale nie powala (ale to taka taktyka według niektórych według mnie styl z którego zbyt wiele wykrzesać się nie da)
(...)
1/8 a Holandia dalej swoje małym nakładem, chyba kogoś ponosi jak myśli że to prowizorka
Nie da się zbyt wiele wykrzesać ze stylu Holandii? Jaja sobie robisz? Oglądałeś jakieś mecze Oranje oprócz tych w RPA? To ciebie chyba ponosi jak myślisz że oni pokazali już wszystko na co ich stać. Nie wiem czy to prowizorka, czy nie, ale wiem że Holandia jest już w ćwierćfinale MŚ jak najmniejszym nakładem sił, a to przecież chyba nic jej nie ujmuje z tego osiągnięcia? Może jak ktoś wcześniej pisał wyciągnęli lekcje z Euro 2008? Nie wiem też kto wygra, ale wiem że lepiej poczekać do jutra, a nie pieprzyć że kogoś ponosi, jakby się jeszcze miało jakiekolwiek podstawy do tego.
 
T 0

tominho

Użytkownik
Może i masz racje że jestem mało obiektywny ale jakos ostatnio przynosi mi to spory dochod ???? To ze Brazylijczycy spryciarze cwaniaki to tez wiem.Wiem także ze wszyscy którzy im kibicuja to zwykłe &quot;lamusy&quot; a ci którzy graja Brazylijczykami w przerózne gry nazywam neostradowcami ???? Ale do rzeczy.Powiedz mi jesli nie zagraja Ci zawodnicy Kanarków których wymienilem wyzej to kto zacznie cisnać tą Holandie????Moze Dunga wejdzie z ławki????Moim zdaniem Holendrzy jeszcze nikogo nie pocisneli na tych mistrzostwach i ten wielki mecz nadejdzie jutro.
Takie sa komentarze kibicow danej druzyny i to widac zapalonych . Nie oceniasz realnie szans awansu czy zwycieztwa tylko mowisz co bys chcial . Dla mnie Brazylia jest zdecydowanie lepsza pod kazdym wzgledem i zje jutro Holandie a kurs 1,95 na ich zwycieztwo to prezent a na awans 1,44 to pewniak .
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Przyłączę się również do dyskusji. Jutro uważam,że spotkanie wygra Brazylia. W spotkaniach na tych mistrzostwach to Oni zaprezentowali się lepiej od Holendrów którzy strzelają 1 bramkę i przestają grać.Obrona Holendrów nie najlepsze wystarczy popatrzeć jak Słowacja ich przycisnęła to dochodzili do bardzo groźnych akcji np.Vitek który powinien prędzej strzelić bramkę. Brazylia może też nie gra porywającego futbolu do jakiego nas przyzwyczaili z wcześniejszych lat ale wygląda to lepiej niż u Holendrów. Kaka,Robinho,Fabiano,Alves potrafią z przodu zrobić naprawdę dużo do tego wejścia ofensywne Maicona i Bastosa jako bocznych obrońców oraz Lucio i Juan naprawdę robi to wrażenie.Środek Ramires i Silva też spokojnie powinni sobie poradzić dekonstrukcją akcji Holendrów. Jak dla mnie kurs na zwycięstwo Brazylii 1,95 to miła niespodzianka a 1,45 na awans na podwyższenie ako też spoko.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Takie sa komentarze kibicow danej druzyny i to widac zapalonych . Nie oceniasz realnie szans awansu czy zwycieztwa tylko mowisz co bys chcial . Dla mnie Brazylia jest zdecydowanie lepsza pod kazdym wzgledem i zje jutro Holandie a kurs 1,95 na ich zwycieztwo to prezent a na awans 1,44 to pewniak .
ty koloego a powiedz ile na pewniakach z tych mistrzostw wygrales pieniedzy ???:grin: Anglia - USA Niemcy-Serbia Szwajcaria-Hispzania i wiele wiele innych daje rece uciac ze wszystkie te mecze grales i jutro zagrasz Brazylie a ja Ci mowie juz dzis postaw sobie minusy przy tym kuponie.Powodzenia
 
T 0

trk

Użytkownik
Napisał TommyTSW -&gt;
Holandia gra swoje tylko ktoś ich zapomniał naoliwić, nie piszę że szans nie mają bo rzecz jasna zależy od dyspozycji danego dnia a nawet jak Holandia wywali Brazylię to ja już widziałem ciekawsze rzeczy na tym mundialu, no ale o czym tu z wami dyskutować
Brazylia gra swoje tylko ktoś ich zapomniał naoliwić, nie piszę że szans nie mają bo rzecz jasna zależy od dyspozycji danego dnia a nawet jak Brazylia wywali Holandię to ja już widziałem ciekawsze rzeczy na tym mundialu, no ale o czym tu z wami dyskutować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom