>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Holandia - Brazylia [piątek 16:00]

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nie da się zbyt wiele wykrzesać ze stylu Holandii? Jaja sobie robisz? Oglądałeś jakieś mecze Oranje oprócz tych w RPA? To ciebie chyba ponosi jak myślisz że oni pokazali już wszystko na co ich stać. Nie wiem czy to prowizorka, czy nie, ale wiem że Holandia jest już w ćwierćfinale MŚ jak najmniejszym nakładem sił, a to przecież chyba nic jej nie ujmuje z tego osiągnięcia? Może jak ktoś wcześniej pisał wyciągnęli lekcje z Euro 2008? Nie wiem też kto wygra, ale wiem że lepiej poczekać do jutra, a nie pieprzyć że kogoś ponosi, jakby się jeszcze miało jakiekolwiek podstawy do tego.
piszę cały czas o tym że jako kolektyw mają się słabo na tym mundialu indywidualności nie zawodzą, nie grają u siebie ze Szkocją czy Norwegią i nie wymiatają tylko rozgrywają mecze w RSA gdzie Anglia Francja Serbia Dania czy Włochy kompletnie zmuliły, co mnie obchodzą ich wczesniejsze mecze
Nie odbieram im szans w jutrzejszym meczu patrząc na ich gre na tym mundialu przed meczem Brazylia ma więcej atutów, statystycznie też są lepsi, wiem że ich stać ale to nie koncert życzeń, grą w ogóle mnie nie przekonują, przeciwnik w tym momencie jest 2 klasy wyżej niż poprzednicy, sam jestem ciekaw czy podziala to na nich mobilizująco czy jednak będzie to za dużo
 
T 0

trk

Użytkownik
Za bardzo faworyzujesz Brazylię i chciałem przestrzec młodych nie doświadczonych graczy przed tym żeby zabardzo się nie wsłuchali w to co mówisz bo niektóre analizy pasuja zarówno do jednaj jak i drugiej drużyny. Nie wiadomo kto wygra.
- Brazylia gra swoje ale według mnie też jeszcze nie zabłysła.
- Holandia ma światowy atak. Uważasz że Brazylia ma bardziej światową obronę więc nie muszą się bać a Kaka z ekipą będą tylko czekać na połowie przeciwnika żeby rozwalać nie światową obronę pomaranczowych ?
- Moim zdaniem szanse są równe może z małą przewagą na Brazylię ale kursy już nie są takie równe
- Brazylia za 4 lata u siebie na 80-90% zdobędzie mistrza świata, nie wydaje mi się żeby udało im się to 2 razy z rzędu :p a Holandia to już jest drużyna która z Robbenem może ich wyeleminować choć przez większość będzie to uważane za wielką niespodziankę
 
T 0

tominho

Użytkownik
ty koloego a powiedz ile na pewniakach z tych mistrzostw wygrales pieniedzy ???:grin: Anglia - USA Niemcy-Serbia Szwajcaria-Hispzania i wiele wiele innych daje rece uciac ze wszystkie te mecze grales i jutro zagrasz Brazylie a ja Ci mowie juz dzis postaw sobie minusy przy tym kuponie.Powodzenia
Bez rak bys byl bo niestety nic nie zagralem z tych meczow . Jedyny mecz jaki zagralem to Argentyna w grupie . Na Hiszpanow chcialem ale zbyt maly kurs byl a preferuje gre singlami tylko dlatego nie zagralem . Na Brazylie puscilem na awans ale doloze ich zwycieztwo specjalnie dla Ciebie kurs 1,9 idelanie wspasowuje sie w moja praktyke gry ???? A po Twojej wypowiedzi widze ze chcesz na sile szukac niespodzianek , tez lubie Holendrow ale Brazylia jest tak glodna tego zwycieztwa, sukcesow wpisanych w ich historie ze nie moga przegrac . Kolejnym argumentem ktory tylko potwierdza moje przypuszczenia jest Boliwia gdzie na duzej wysokosci ciezko sie z nimi gralo . Licze ze te roznice wysokosci moga miec tez wplyw na gre niektorych zespolow . Poczekamy zobaczymy jutro nie graj tylko grubo Holandi tylko kup sobie 2 browarki i ogladaj przynajmniej opijesz ich porazke ;p
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
(2010.07.02 16:00) Brazylia - Holandia 1
Kurs: @1,98
Stawka: 4j.
Buk: Unibet

No to co Holandia chyba dzisiaj wraca do domu ? ;)
Po pierwsze jak dla mnie oni nie zagrali jeszcze na tych mistrzostwach ani jednego dobrego spotkania. Z Danią powiewało nudą skończyło się 2-0, z Japonią 1-0 przy bardzo słabej grze no i Kamerun ale Ja z tego spotkania wniosków wyciągał nie będę tak samo jak w przypadku meczu Brazylii z Portugalią - chyba większość rozumie dlaczego...
Mecz ze Słowacją znów na pół gwizdka i mało co Słowacy nie doprowadzili by do dogrywki. Moje wnioski z tego spotkania są takie że obrona Oranje nie jest ich najmocniejszą stroną a to w przypadku takiego rywala jak Brazylia może mieć kolosalne znaczenie.
Bert van Marwijk zapowiadał iż dzisiaj zobaczymy inną Holandię ! ale nie za bardzo chcę mi się wierzyć aby ten zespół miał się rozkręcić w 1/4 finału w dodatku z Canarinhos. ????
Brazylia całkiem niespodziewanie zaczęła te MŚ od nie łatwiej potyczki z Koreą. Ja spodziewałem się co najmniej trzy bramkowej przewagi a tu proszę 2-1, które wcale łatwo nie przyszło. Z WKS to już była klasa sama w sobie 3-0 i przed ostatnim meczem z najtrudniejszym rywalem w grupie było wszystko jasne.
O sile Brazylii tak naprawdę w 100% przekonałem się w meczu z Chile i wiem że to nie jest ekipa, która bankowo zabiera Puchar Świata ale wiem iż Holandia na drodze po ten tytuł im nie stanie. Może inaczej ma bardo ograniczone możliwości - lepiej brzmi. ;-)
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Ostatnio drużyny mają w modzie wracać z tytułem po 24 latach.. ( Brazylia w 1994, Włochy w 2006). Teraz wypadałaby Argentyna ( ostatni tytuł w 1986..)
Z kolei Włosi zawsze rozdzielali swoimi tytułami Mistrzostwa zdobyte przez tą samą drużynę z Ameryki Południowej. W 1934 i 38 wparowali się pomiędzy dwa tytuły Urugwaju ( 1930, 50), w 1982 między dwa tytuły Argentyny ( 78, 86). Teraz wypadałaby więc Brazylia... ;) :grin:

Gra Brazylii bardziej mnie przekonuje, dlatego dziś na nich postawię, niemniej będzie to dla nich najtrudniejszy jak na razie mecz na tym Mundialu - z Holandią nigdy nie mieli lekko i dzisiaj też wcale nie muszą wygrać.
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
nie grają u siebie ze Szkocją czy Norwegią i nie wymiatają
(...)
co mnie obchodzą ich wczesniejsze mecze
(...)
statystycznie też są lepsi
Jak cie wcześniejsze mecze nie obchodzą to nie pisz, że nie da się więcej wykrzesać z tej ekipy, bo skąd to możesz wiedzieć? Chyba nie widziałeś jeszcze na co ich stać.
Zresztą nie obchodzą cię wcześniejsze mecze, a sam jakieś wymieniasz i piszesz że Brazylia statystycznie jest lepsza, więc?
Nie wiem skąd u niektórych takie przekonanie że Brazylia musi wygrać, ja jestem całkiem odmiennego zdania, przekonamy się wkrótce.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jak cie wcześniejsze mecze nie obchodzą to nie pisz, że nie da się więcej wykrzesać z tej ekipy, bo skąd to możesz wiedzieć? Chyba nie widziałeś jeszcze na co ich stać.
Zresztą nie obchodzą cię wcześniejsze mecze, a sam jakieś wymieniasz i piszesz że Brazylia statystycznie jest lepsza, więc?
Nie wiem skąd u niektórych takie przekonanie że Brazylia musi wygrać, ja jestem całkiem odmiennego zdania, przekonamy się wkrótce.
a ty w ogóle rozumiesz co ja napisałem w całym tym poście czy bawisz się w wyciąganie tekstów z kontekstu?
nikogo nie faworyzuje, sam wole Holandie w kolejnej rundzie obecne mecze na mundialu zdecydwanie przemawiają za Brazylią, nie łapie się bajek oszczędzaliśmy siły na takich przeciwników stać nas na więcej (pewnie że ich stać ale obecnie w RPA nie tylko oni czekali na olśnienie a dawno ich nie ma)
Nie stawiam w tym meczu na Brazylie wole postawić inne zakłady na ten mecz jest prawie 400 do wyboru a Holandii szans nie przekreślam 65-35 na ich niekorzyść to szanse całkiem realne
Ciężko nie odnieść się do statystyk jak sami rzucacie ala patrz co grali 0,5 roku temu czy w sparingach w domciu albo że od 07 meczu nie przegrali w 90 min
RPA to ciężki teren dla drużyn europejskich, co taka anglia pokazałą nie wspominając o Francji Dani i paru innych Holandia też nie musi nic więcej pokazać i odpadną, Brazylia przynajmniej w jakiś sposób przekonała więc dlatego skłaniał bym się bardziej ku tej opcji
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Holandia dzisiaj żegna się z mundialem. Holandia na tych mistrzostwach nie pokazała nic. Sam Robben i Sneider im awansu nie wywalczą. Połowa składu Holendrów to drewna, które nic nie grają z van der wielem na czele. Brazylia dzisiaj łatwo się z nimi rozprawi. Kaka doszedł do formy, jest czołowym zawodnikiem, który przesądzi dziś o losach meczu.
Wynik? 3-1 dla Brazylii.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Holandia - Brazylia Over 2.5 [2,38]

Przed nami pierwsze ćwierćfinałowe pojedynki w Mistrzostwach Świata. Już pierwszy mecz z pewnością dostarczy nam sporych emocji, gdyż zmierzą się w nim Holendrzy z Brazylijczykami. Obie drużyny zaliczane do grona faworytów turnieju. Niestety jedna z tych drużyn będzie musiała wyjechać z RPA bez medalu. Dzisiaj po jednej stronie barykady staną Oranje czyli drużyna, która gra bardzo dobrze w defensywie, do tej pory tylko dwa stracone gole i to z oba z rzutów karnych, zaś po drugiej stronie Canarinhos, którzy potencjał ofensywny mają bardzo duży. Faworytem bukmacherów jest ekipa z Ameryki Południowej i trudno się z tym nie zgodzić. Na pewno Holendrzy nie będą mogli sobie pozwolić na taką grę jak w poprzednich meczach czyli strzelenie bramki i spokojna kontrola sytuacji. Tutaj będzie trzeba zagrać zdecydowanie bardziej otwarty futbol, bo cofając się praktycznie skazują się na pożarcie przez Brazylię. Trzy bramki w dzisiejszym meczu dość prawdopodobne. Ze strony Holandii liczę przede wszystkim na błysk Robbena i dobrą grę w przodzie Van Persiego. Natomiast w Brazylii przede wszystkim na Luisa Fabiano oraz Robinho, do tego kilka dobrych podać Kaki i powinno być dobrze. Szkoda, że nadal zagrać nie będzie mógł Elano, bo byłby zdecydowanym wzmocnieniem. Oprócz niego w tym spotkaniu nie będzie mógł wystąpić Ramires, który otrzymał w meczu z Chile drugą żółtą kartkę i będzie musiał dzisiaj pauzować. Oby piękno futbolu zwyciężyło nad taktyką Holendrów i dzięki temu zobaczymy ładny mecz z kilkoma bramkami.

Kurs z: Bet365
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Spotkanie: Holandia - Brazylia
Typ: awans - Holandia
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bwin

analiza: no cóż...jak dziś pamiętam ten półfinał, ten pamiętny rok 1998, kiedy to Holandia gra najlepszy mecz tych mistrzostw z Brazylią, i kiedy ja siedzę po prostu przybity kiedy Holendrzy odpadają po rzutach karnych. Dziś, zgodnie z zapowiedzią Sneidera, gwiazdy reprezentacji Holandii, ma nastąpić rewanż za tamten mecz. Liczę na to, że nie są to słowa rzucone na wiatr i że piłkarze Oranje dadzą z siebie rzeczywiście 120 proc możliwości. Brazylia jednak to już nie Słowacja i trzeba będzie się zdecydowanie otworzyć w stronę bramki, a co za tym idzie, można będzie nadziać się na ich zabójcze kontry, o czym dobitnie przekonali się Chilijczycy, którzy napierając na bramkę Julio Cesara zostali brutalnie skarcenia kontrą Brazylijczyków. Jednak Holendrzy są bardziej doświadczonymi zawodnikami i dobrze wiedzą że beztroskie atakowanie Brazylii może się źle skończyć. W grze drużyny Brazylii widać same atuty, podobnie jak po stronie Holendrów. Lecz widać jakby większą motywację w obozie van Marwiijka. Stawiam na awans Holendrów do półfinału.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Szykuje sie super widowisko. Ja osobiście będe za Holandią bo Brazylia, ta obecna, mnie się nie podoba. Holendrzy w zasadzie też nic ciekawego nie pokazali, ale myślę, że dziś się to zmieni. Przed MŚ to właśnie Oranje i Anglicy byli moimi faworytami do tytułu. Ci drudzy odpadli więc pozostaje kibicować Holendrom. Dziwi wysoki kurs na Robbena i spółkę, zaskakujący też jest kurs na overek. Moim zdaniem padnie sporo goli, być może remis 2-2 i zwycięstwo Pomarańczowych w karnych? Całkiem prawdopodobne.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Jak dla mnie jest to mecz dwóch drużyn o bardzo podobnej klasie i zupełnie nie rozumiem tak wysokiego kursu na Holandie która mimo wszystko jest świetną drużyną ze wspaniałym atakiem . Tak jak już mówiłem kurs na Holandie jest bardzo atrakcyjny i na pewno go postawie , Brazylia nie gra jakoś oszałamiająco dobrze na tych MŚ , ich gra opiera się na solidnej defensywie i sprawnie wyprowadzanych kontrach które działały na dziurawą obrone Chile czy WKS , ale na Holandie to już pewnie nie wystarczy. Siła holendrów tkwi za to w ataku , Robben czy Van Persie z pomocą genialnego rozgrywającego o potężnym strzale czyli Sneidera mogą bez problemu rozmontować Brazylijską obronę a Robben pewnie raz po razie będzie wkręcał Bastosa na tym prawym skrzydle czego skutkiem będą bardzo groźne strzały czy dośrodkowania , myśle że Holendrzy poradzą sobie z Brazylijskim antyfutbolem i to oni znajdą się w 1/2.

Typy: Awans Holandi - 2.65 Bwin
Zwycięstwo Holandi - 4.40 Expekt
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wg mnie to obie ekipy na tym mundialu to grają na pół gwizdka póki co, gdyby przycisnęli bardziej to mecze wyglądałyby zupełnie inaczej. Wierzę w to, że obie ekipy mają jeszcze spore rezerwy, których teraz już trzeba będzie użyć, bo przeciwnik nie byle jaki. Jestem jednak zdania, że więcej będą w stanie pokazać Holendrzy, jakoś nie widzi mi się ta Brazylia. Są poukładani ok, ale z przodu brakuje czegoś. Holandia ma Robbena, który potrafi właściwie zrobić coś z niczego. Canarinhos niby mają Kakę, ale on jakoś od jakiegoś czasu nie prezentuje się zbyt dobrze. Jakoś nie wydaje mi się, że nagle zacznie grać lepiej i prowadzić reprezentację w takim meczu. Także liczę na Robbena, Sneijdera i spółkę.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Holandia - Brazylia 1 (pierwsza połowa) @ 4.42 / Awans Holandia @ 2.70 Betsafe

Nie rozumiem dlaczego bukmacherzy w tym spotkaniu tak bardzo faworyzują Canarinhos. Może i Oranje w pierwszych spotkaniach nie prezentowali futbolu totalnego/ofensywnego, ale w końcu wygrali wszystkie mecze! W dodatku nie szaleli w fazie grupowej i sił na to spotkanie nie zabraknie im na pewno. Brazylia natomiast jak zwykle wielki faworyt, który jednak nie ma już w swoim składzie tylu gwiazd na topie co w 98, 2002, czy nawet 2006 roku. Ok, może ich defensywa to zlepek czołowych obrońców (i bramkarza) świata, ale popatrzy też na to, że Oranje w tym turnieju bardzo dużo bramek zdobywali po uderzeniach z dystansu (Robben, Sneijder), a na to obrońcy już niewiele poradzą. Kolejna sprawa to, że Brazylia na pewno zaatakuje, a tak naprawdę żadna z 4 drużyn z którymi Holandia grała jeszcze się przed nimi nie otworzyła, więc nie wiemy jak grają z kontry, a przecież w tym elemencie zawsze byli świetni. Uważam, że są w stanie wygrać to spotkanie, a kto wie czy na prowadzenie nie wyjdą już po pierwszej części gry, na co po cichu liczę.
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Brazylia to jednak Brazylia ,nieważne jak by grali oni zawsze zachodzą daleko ,a jak wygrają w tym meczu to finał jest jak najbardziej w ich zasięgu.​
No tak , przeciwnik Niemiec tez gra , a Niemcy wygrywaja ;)

Hmmm .... Moim faworytem jest zdecodowanie Holandia , a to czemu ? Holandia w meczach towarzyskich rozgramiala rywali , co wspomnial juz wczesniej AKA SHAKAL , moze tempo tych meczy w grupie nie bylo dobre ,ale i tak grali pieknie , mozliwe ze akurat zostawiali sily na dalsze czesci MŚ . Holandia jako jedyna druzyna moim zdaniem ma najslilniejsza linie pomocy i ataku , a nie naganna linie obrony , co pokazali w niektorych meczach towarzyskich ... Dzisiaj jest piatek , a w piatek sa niespodzianki , jak to mowi moj wujek ktory tez zajmuje sie bukmacherka ,a w meczu Urugwaju z Ghana nie sadze aby doszlo do niespodzianki , jedno jest pewne , bedzie wspaniale widowisko ...​
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
a ty w ogóle rozumiesz co ja napisałem w całym tym poście czy bawisz się w wyciąganie tekstów z kontekstu?
nikogo nie faworyzuje, sam wole Holandie w kolejnej rundzie
teraz ty troche mnie nie zrozumiałes, to że napisałem ze niektorzy maja przekonanie ze Brazylia musi wygrac nie odnosiło sie do ciebie, dałem to linijke niżej, chodziło mi o innych, a wiem że ty wczesniej pisałes ze nie przekreslasz szans Holadnii
nie wiem tylko dlaczego myslisz ze sie nie da wiecej wykrzesac z Oranje, ale mniejsza o to, kazdy ma prawo miec swoje zdanie, a boisko i tak wszystko zweryfikuje
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Panowie co by nie mowic obydwie ekipy w dzisiejszym meczu walcza o finał!!!!Bo trudno sobie wyobrazic inne rozstrzygniecie niz zwyciestwo Brazyli czy Holandii nad Urugwajem czy Ghana.Stawka meczu wielka tak samo jak i moje nadzieje co do wyniku.Gdyby Holandia byla bez szans to było by inaczej.Brazylia nastepny mundial ma u siebie a Holandia jak nie teraz to kiedy?????jesli robbenowi wyjdzie mecz bedzie pozamiatane.W Brazyli za bardzo nie ma kto postraszyc.Robinho to juz nie ten sam chlopak co kiedys Fabiano dostanie opiekuna Kaka nie gra jakiegos wielkiego turnieju dolozyc do tego brak Elano i Felipe Melo i jest wielkie G.Zwolnilem sie z pracy na ten mecz miejmy nadzieje ze po meczu bedzie tak ------------&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=GFBO8jqZBc4&amp;amp;feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8J-4j57E4
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Pinnaclesports:
Holandia - Brazylia 2 2,06
Brazylia -1,5 4,18
Brazylia awansuje 1,53
&quot;Wielka czwórka Holandii&quot; to jak na razie jedno z największych rozczarowań mistrzostw. Van Persie, Sneijder i Van der Vaart spisują się fatalnie, przegrywając właściwie wszystkie pojedynki z rywalami. Czwórkę dopełnia Robben, który po powrocie do gry radzi sobie świetnie i to on, obok Dirka Kuyta, jest jedyną nadzieją Holandii na ugranie tutaj czegokolwiek. Na korzyść Europejczyków przemawia także fakt, że wątpliwy jest występ Felipe Melo, nie zagra także Elano, który jest kluczowym dla Brazylii graczem. Na domiar złego, etatowy zastępca na pozycjach Melo/Elano, Ramires, będzie pauzować za kartki. Chyba żaden kibic Brazylii nie chce znów oglądać na boisku Daniego Alvesa, ale niestety Dunga nie ma wyjścia. W razie absencji Melo na boisko wybiegnie także Josue. Holandia jednak nie zachwyca. Ze Słowacją nie zagrała tak fatalnie, jak z Danią czy Japonią, gdzie rywale prezentowali się równie mizernie, a w dodatku obdarowali Holendrów bramkami. Widać było w zespole pewne braki. Forma i gra Van der Vaarta to totalna katastrofa, o Sneijderze można powiedzieć to samo. W środku solidnie, ale Van Bommel czy Nigel De Jong do ofensywy za dużo nie wniosą, raczej zabezpieczają obronę, która radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Ale radzi sobie tak przeciwko bardzo słabym ofensywom. Mathijsen ma za sobą beznadziejną drugą połowę sezonu w Hamburgu, śmiało można powiedzieć, że przewodził najbardziej rozczarowującą, a może i najgorszą obroną w końcówce Bundesligi. Obok siebie ma Heitingę, który w Evertonie bez kontuzji może liczyć co najwyżej na ławkę rezerwowych, na której, gdy wszyscy są zdrowi, wcale nie musi mieć zbyt pewnego miejsca. Van der Viel to nadzieja, ale jeszcze nie ten poziom, podobnie jak bramkarz Stekelenburg. O Van Bronckhorście wspominam na końcu, gdyż także nie wniesie zbyt dużej jakości do gry z tyłu, jest już graczem wypalonym. Brazylijczycy grają swoje, na pewno dużo ładniej, niż Holandia. Wielu ludzi narzeka, ale akcje bramkowe z meczu z Chile czy WKS to prawdziwa maestria. Jedyne, czym mogą zagrozić Holendrzy to ten świetny Robben.. Moim zdaniem jednak sam nie wygra meczu, a braki z tyłu w Holandii zostaną obnażone mimo poważnych osłabień w linii środkowej Brazylijczyków.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Trochę szkoda stylu, w jakim Brazylia się pożegnała. Była mimo wszystko moim zdaniem lepsza. Wystarczy spojrzeć, jak traciła gole - dwa rozpaczliwe dośrodkowania. Winą za drugą bramkę śmiało można obarczyć Juana, który w niegroźnej sytuacji wybił piłkę na rzut rożny - niezrozumiale - bo mógł spokojnie kopnąć na aut, wybić do przodu lub poczekać, aż piłka opuści boisko. Ale czy by to coś zmieniło? Druga bramka dla Holandii wydawała się i tak kwestią czasu, mimo tego Holendrzy nie potrafili rozmontować obrony. No ale czasem tak jest, że kilka dośrodkowań i liczenie na błędy obrony wystarczą. Takie mecze nie zdarzają się często, ale jednak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom