>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Holandia - Brazylia [piątek 16:00]

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Myślałem że Brazylia tylko odpadnie jak pisałem wczesniej, okazało się że odpadła w kiepskim stylu czego się nie spodziewałem ! :p
W kiepskim stylu? W pierwszej połowie zagrali bardzo dobrze więc czemu mówisz o kiepskim stylu? Ogólnie to dziwny mecz. Holandia pierwsze 45 minut grała beznadziejnie, Brazylia dobrze, a w drugiej połowe na odwrót. Ciekawe co tam się działo w szatni :p
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Brazylia była zdecydowanie lepszą drużyną. Po golu samobójczym dopiero się posypało jednak Holandia nie stwarzała żadnych składnych akcji. Tak jak vrazzo pisze dwa dośrodkowania dwie bramki. Żółtek dobrze gwizdał tylko mam do niech pretensje że źle dawał kartki (i nie chodzi mi o czerwoną bo była słuszna) ale Robinho i Lucio byli dosłownie wycinani bez piłki a żaden nie ujrzał żółtej kartki, Snaider ewidentnie chciał przyjąć ręką i też nie dostał żółtej kartki. Gra Holendrów opierała się głównie na faulowanie Brazylijczyków. W pierwszej połowie kompletnie nie istnieli. Brazylia cały czas atakowała a ci tylko wycinali. Robben stały zwód na lewo i przewrócenie się. I to ma być najlepszy piłkarz Holendrów ? Gra Holendrów jest tragiczna co pokazują przez całe mistrzostwa a niestety najprawdopodobniej zobaczymy ich w finale.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Brazylia była zdecydowanie lepszą drużyną. Po golu samobójczym dopiero się posypało jednak Holandia nie stwarzała żadnych składnych akcji. Tak jak vrazzo pisze dwa dośrodkowania dwie bramki. Żółtek dobrze gwizdał tylko mam do niech pretensje że źle dawał kartki (i nie chodzi mi o czerwoną bo była słuszna) ale Robinho i Lucio byli dosłownie wycinani bez piłki a żaden nie ujrzał żółtej kartki, Snaider ewidentnie chciał przyjąć ręką i też nie dostał żółtej kartki. Gra Holendrów opierała się głównie na faulowanie Brazylijczyków. W pierwszej połowie kompletnie nie istnieli. Brazylia cały czas atakowała a ci tylko wycinali. Robben stały zwód na lewo i przewrócenie się. I to ma być najlepszy piłkarz Holendrów ? Gra Holendrów jest tragiczna co pokazują przez całe mistrzostwa a niestety najprawdopodobniej zobaczymy ich w finale.
zaczyna sie oburzenie:d ..robinho za te darcie mordy powinien kartke zobaczyc a nie dostac faul;].. sedzia dosc dobrze sedziowal,mogl lepiej ale nie o to chodzi.. brazylia grala dobrze? no tak pierwsze 25 minut..reszta biegali jak kaczki.. holandia,pieknie grajaca przemienila sie w ekipe wygrywajaca,a te ostatnie minuty ofensywy holenderskiej to smiech na sali;] widac,ze na utrzymaniu wyniku sie skupili..
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
W tym meczu oglądaliśmy dwie, różne połowy. W pierwszej zobaczyliśmy fantastyczne podanie, po którym padła bramka, oraz bezradną Holandię. W drugiej połowie zaś, Holendrzy wzięli sprawy w swoje ręce. Dobrze grali w środku pola, wymuszali niedokładne podania Brazylijczyków. Pierwszą bramkę dla Holendrów zawaliła zła komunikacja pomiędzy bramkarzem a obrońcą. Druga, to błąd obrony, z czego skorzystał Sneijder. Pod koniec meczu mieli okazję do strzelenia 3 bramki, ale zabrakło zimnej krwi i zdecydowania. Osobiście, Holandia jest zespołem, któremu zawsze kibicowałem i będę kibicował.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W kiepskim stylu? W pierwszej połowie zagrali bardzo dobrze więc czemu mówisz o kiepskim stylu? Ogólnie to dziwny mecz. Holandia pierwsze 45 minut grała beznadziejnie, Brazylia dobrze, a w drugiej połowe na odwrót. Ciekawe co tam się działo w szatni :p
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%. Kto tak nie uważa ,chyba oglądał inny mecz.
Po pierwszej połowie miałem uśmiech na twarzy ,że Brazylia kompletnie zdominowała Holendrów. Po prostu w pierwszej połowie byli dużo lepsi od Holenderskiej ekipy.
W drugiej połowie to była jakaś zmiana o 180 stopni. Byłem zaskoczony ,Brazylia chyba była zbyt pewna zwycięstwa i zagrali na niższych obrotach. Holandia ich zdominowała w II połowie.
Pierwsza bramka przez Holendrów zdobywa trochę przypadkowo ,bo nie z ich akcji ,ale to przez błąd komunikacji w polu karnym. Wtedy Brazylia dostała kubeł zimnej wody na głowę ,a Holandia za ciosem zaczęła atakować.
Czerwona kartka również ich podcięła mocno psychicznie. Głupi faul nie ma co się oszukiwać. Porażka tego zawodnika na oczach całego świata.
Maicon zagrał kapitalne spotkanie w tym meczu. Widać było ogromne zaangażowanie tego zawodnika.
Holandia hmm... pomimo ,że Brazylia grała w 10 i mieli przewagę bramkową to zdołali się zdominować. Mieli też dwie setki w których powinni strzelić bramkę ,ale kurde no ,egoistycznie grają ! Zamiast podać do zawodnika ze swojej reprezentacji który ma lepszą sytuację strzelecką to działają indywidualnie.
Liczę na to ,że Holandia zagra w finale i nie spartaczy meczu z Ghaną ,albo Urusami. Bo to będzie większa kompromitacja niż odpadnięcie Brazylii w ćwierćfinale.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Widze ze moderator tematu ostro stawial na Brazylie bo co napisze post to jest kasowany ???? Widac poządnie przewiózł sie na kasie i na swojej lamusowatej druzynie.No ale z ogromnymi okazami smutku gorąco pozdrawiam pana moderatora i zycze sukcesow na kolejnym mundialu.
Holandia nadal bez wielkiego meczu moim zdaniem na mundialu bo tak kiepsiej Brazylii nie ogladalem dosc dawno podobno ze to przez te niebieskie koszulki no ale ja nie wiem ???? moze jak by zagrali w zółtych....... ???? W Holandii wielkie siweto i wielkie oczekiwania na półfinał.Pewnie Holendrzy chcieli by zmierzyc sie z ekipa Ghany która to przed mundialem rozbili 4-1 lub 5-1 nie pamietam.Dobrze ze Ci gracze ktorzy zostali wykluczeni za kartki w półfinale zagraja w finale.Mysle ze półfinał to kolejny spacerek Holendrów a wielka eksplozja druzyny nastapi w finale mam nadzieje ze zagraja w nim z Argentyna

Ass // Kolego, ja powiem, że podziwiam pana moderatora bo gdyby na mnie trafiło i to ja usuwałbym Twoje idiotyczne i napinkowe posty to już dawno byś miał w profilu dwie czerwone kartki. Zachowujesz sie jak dzieciak. I nie odpisuj na ten post.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Holandia dobrze grała ? Nie było żadnej składnej akcji. Akcje Holendrów:
1) 1 połowa poza strzałem z rzutu wolnego nie mieli okazji
2) dośrodkowanie i gol samobójczy
3) rzut rożny bramka
4) Kuyt ominął obrońców którzy stali w miejscu jednak później i tak odebrali mu piłkę
5) ostatni akcja kiedy to chyba bramkarz kopnął było 3 Holendrów, piłka ląduje w polu karnym a Cesar cofa się do bramki mimo że zdąrzył by złapać piłkę w spodnie
To są wszystkie akcje Holendrów. Poza 3 więcej przypadku niż umiejętności. Warto też dodać że tylko 2 holendrów trafiło w światło bramki. Brazylijczycy mieli rozpracowanego Robbena i wiedzieli że zawsze pójdzie w lewo i jakoś żadnej indywidualnej akcji nie zrobił. I to jest niby ten genialny gracz który &quot;robi różnice&#39; ?
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
No właśnie, pisałem o tym, że Brazylia była lepsza, pisałem o tym, że dwa głupie dośrodkowania, czyli typowa gra na farta Holandii, ale warto wspomnieć o słabym sędziowaniu. Brazylijczycy już z WKS pokazali, że nie wytrzymują, nie myślą o grze, gdy rywalom zależy wyłącznie na faulach i na zrobieniu przeciwnikom krzywdy. Jakim cudem Van Bommel nie wyleciał w tym meczu z boiska? Ba, nie dostał nawet kartki. Nigel de Jong też kilka brzydkich fauli. Ogólnie, ciągłe kopanie po nogach Brazylijczyków, którzy dzięki temu po 50 minutach nie byli sobą. To nie fair, bo sędzia zupełnie inaczej postępował z Bastosem. A ciężko grać, kiedy każda dobra próba wyprowadzenia akcji czy to z kontry, czy pozycyjnie, kończy się faulem rywala.
 
S 0

s1mq

Użytkownik
Powiem tak - Holandia po tej drugiej połowie zasłużyła w jakims stopniu na REMIS, ale na pewno nie na wygrana w czasie podstawowym. Dogrywka byłaby tak naprawde sprawiedliwym rozwiazaniem i ta ich nieporadnosc w konstruowaniu akcji, ktora tak naprawde dało sie zauwazyc nawet w meczu ze Słowacja. Kurs w HT na Holandie 11 chyba nikt nie wierzył ze to wejdzie ;D
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Dla mnie osobiście najlepsze w tym meczu była waleczność piłkarzy ???? W życiu nie widziałem by piłkarze tak zaciekle z poświęceniem walczyli o piłkę i myślałem, że nigdy niczego takiego nie zobaczę o tu proszę...
W tych walkach najbardziej wyróżnił się Robinho, który od dzisiaj jest moim idolem ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
kkslec vrazzo mało obiektywnie , chyba stawialiście jakieś pieniążki na Brazylię...???
Trzeba oddać Holandii to co zrobili , totalna metamorfoza po pierwszej bardzo kiepskiej połowie , w pierwszej częście drugiej połowy zdominowali Brazylię , narzucili swój rytm gry , grali swoje , z zębem z wiarą
pisanie że mieli 2 okazje jest absurdalne , można przegrać pieniądze , ale oddajcie Holandii wielkość , bo to co zrobili zasługuje na szacunek !
starty i srogi zawód możecie sobie odbić grając na to że Hiszpania zdobędzie majstra !
co polecam , bo w kontekście odpadnięcia Brazylii to oni są głównym faworytem
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Brazylia sama jest sobie winna, w pierwszej połowie zagrali świetnie, na podwyższenie wyniku okazji też mało nie mieli jakby siedli na Holendrach od razu w drugiej połowie to 15min gry i oranje by się posypały, jednak po przerwie wyszli jak na plażę a po tak fatalnej połówce Holendrów mobilizacja była oczywista choć tak naprawdę mecz ułożył samobój, i tu nie wina obrońcy tylko bramkarza który jak wyskakuje za pleców własnego obrońcy to krzyczy że ją przejmuję i łapie albo piąstkuję, po tej bramce Brazylia kompletnie pękła i zagrała najgorzej jak mogła co pozwoliło Holendrom rozwinąć mobilizacje z szatni na grę
Sędzia ogólnie gwizdał dobrze były małe szczegóły ale nie były to sytuacje które mogły mieć wpływ na wynik, no w jednej akcji Brazylijski obrońca odbił piłkę ręką w polu karnym Lucio zdaję się mógł zagwizdać ale nie musiał, Robinio też trochę przesadzał gdyby sędziowała osoba bardziej temperamentna to chyba padł by over na czerwone kartki
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Raz na MŚ gra dla zabawy nie za dużo pieniądze. Dwa żadnych z tych drużyn nie lubię. Trzy masz racje dałem na Brazylię ale jak już mówiłem to nie jest znacząca suma. Owszem Holendrzy mieli dużo przewagę z drugiej połowie ale nic z tego nie wynikało. Chaotyczna gra, indywidualna a nóż się uda. To co grają Holendrzy w tym turnieju to jest po prostu anty futbol. Pokazali to w meczu z Japonią, Dania, Słowacją i dzisiaj z Brazylią (nie oglądałem meczu z Kamerunem ale na pewno szału nie było). Najbardziej mnie to boli że Holendrzy zagrają w finale prezentując taką grę. A co do mistrzostwa to Argentyna jest poza zasięgiem.
 
V 0

venez

Użytkownik
Brazylia była zdecydowanie lepszą drużyną.
Zawsze lubiłem takie teksty. Przypominają mi powiedzenie: &quot;operacja się udała, ale pacjent zmarł.&quot; ????
To jest sport. Tu, jeśli nie pomoże sędzia albo pogoda, tudzież inne losowe zdarzenia, wygrywa po prostu lepszy. W tenisie są krecze, w skokach narciarskich wieje wiatr, ale drużyna piłkarska to 11 facetów, którzy jeśli chcą pokazać, że są lepsi, muszą przez 90 minut wbić do bramki więcej goli.
Twój tekst że, Brazylia była zdecydowanie lepsza odnosi się do pierwszej połowy. W drugiej na boisko wyszły jakieś zdezorientowane dzieciaki. A to, co się działo pod koniec, to już kabaret. Aż dziwne, że w ostatnich minutach nie padły dla Holandii jeszcze 2 bramki.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No właśnie, pisałem o tym, że Brazylia była lepsza, pisałem o tym, że dwa głupie dośrodkowania, czyli typowa gra na farta Holandii, ale warto wspomnieć o słabym sędziowaniu. Brazylijczycy już z WKS pokazali, że nie wytrzymują, nie myślą o grze, gdy rywalom zależy wyłącznie na faulach i na zrobieniu przeciwnikom krzywdy. Jakim cudem Van Bommel nie wyleciał w tym meczu z boiska? Ba, nie dostał nawet kartki. Nigel de Jong też kilka brzydkich fauli. Ogólnie, ciągłe kopanie po nogach Brazylijczyków, którzy dzięki temu po 50 minutach nie byli sobą. To nie fair, bo sędzia zupełnie inaczej postępował z Bastosem. A ciężko grać, kiedy każda dobra próba wyprowadzenia akcji czy to z kontry, czy pozycyjnie, kończy się faulem rywala.
Raz na MŚ gra dla zabawy nie za dużo pieniądze. Dwa żadnych z tych drużyn nie lubię. Trzy masz racje dałem na Brazylię ale jak już mówiłem to nie jest znacząca suma. Owszem Holendrzy mieli dużo przewagę z drugiej połowie ale nic z tego nie wynikało. Chaotyczna gra, indywidualna a nóż się uda. To co grają Holendrzy w tym turnieju to jest po prostu anty futbol. Pokazali to w meczu z Japonią, Dania, Słowacją i dzisiaj z Brazylią (nie oglądałem meczu z Kamerunem ale na pewno szału nie było). Najbardziej mnie to boli że Holendrzy zagrają w finale prezentując taką grę. A co do mistrzostwa to Argentyna jest poza zasięgiem.

Van Bommel nie wyleciał z boiska takim samym cudem jakim Bastos tego nie zrobił. Czy takim samym jak to, że Robinho czy Maicon nie dostawali kartek za te pyskówki co chwila, zwłaszcza Robinho, gwiazdeczka. Sędzia sędziował dobrze, na pewno nie można mu zarzucić, że miał jakiś większy wpływ na losy spotkania.


A piłka ma to do siebie, że niektórzy mają taką taktykę, żeby powstrzymywać rywala twardą, czasem nie do końca czystą grą. I to już jest problem Brazylijczyków, że nie umieli sobie z tym poradzić. Są sami sobie winni, że nie podwyższyli i stracili bramki po własnych błędach.


A jeżeli Holandia gra antyfutbol to ciekawe jak nazwać grę Grecji czy Szwajcarii.


Argentyna to nie ten temat, ale faworytem to oni może są, do jutrzejszej przegranej z Niemcami.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Van Bommel nie wyleciał z boiska takim samym cudem jakim Bastos tego nie zrobił. Czy takim samym jak to, że Robinho czy Maicon nie dostawali kartek za te pyskówki co chwila, zwłaszcza Robinho, gwiazdeczka. Sędzia sędziował dobrze, na pewno nie można mu zarzucić, że miał jakiś większy wpływ na losy spotkania.

A piłka ma to do siebie, że niektórzy mają taką taktykę, żeby powstrzymywać rywala twardą, czasem nie do końca czystą grą. I to już jest problem Brazylijczyków, że nie umieli sobie z tym poradzić. Są sami sobie winni, że nie podwyższyli i stracili bramki po własnych błędach.
Moge tylko się podpisac pod tym co powyżej. Dodam do tego świetne sędziowanie arbitra. Widział wszystko doskonale. Dawał przywileje,wracał do fauli i upominał zawodników. Też mam wrażenie, że Robinho powinien utemperowac kartką i to porządnie bo pyskował że ho ho! A faul Melo to już tragedia... A mógłbyc on bohaterem mezcu za tą piekną asyste przy golu na 1-0.
Ok może Brazylia grała ciekawie w 1połowie i mieli tam więcej z gry, ale co ta Brazylia dała od siebie jak musiała atakowac? NIC! W dodatku Sneijder jeden z niższych na boisku strzela im gola głowa. Gdzie byli Lucio, Juan?
I Wy jeszcze macie czelnośc pisac że to była niezasłużona wygrana ? Śmieszne są te Wasze niektóre komentarze.
Pomarańcze w strefie medalowej :cool:
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
tak jak to miala byc brazylia?

smiesza mnie takie teksty, podaj kilka powodow dlaczego Argetyna jest poza zasiegiem innych druzyn ktore jeszcze zostaly na polu bitwy?
Ja od początku stawiałem na wygraną Argentyny w turnieju, więc nie wyjezdzaj z takim tekstem jak nie wiesz. Argentyna nie zawiodła jeszcze w żadnym meczu. Grają po prostu najlepiej. Atak i pomoc mają znakomitą. Messi jak inne gwiazdeczki nie zawodzi. W u pozostałych ? Kto Holandia która gra anty futbol ? Hiszpania z jednym zawodnikiem Villa ? Czy może Niemcy którzy mogą się cieszyć że są w półfinale (i owszem zaraz będą komentarze przecież byli lepsi 2-2 do szatni to zdecydowanie inna taktyka na drugą połowę niż 1-2 w plecy).
I to już jest problem Brazylijczyków, że nie umieli sobie z tym poradzić.
Sory ala Kaka, Robinho, Alves i nawet Lucio mijali Holendrów jak pachołki i później oczywiście wszystko kończyło się faulem.
A jeżeli Holandia gra antyfutbol to ciekawe jak nazwać grę Grecji czy Szwajcarii.
To teraz mi powiedz w którym z ćwierćfinałów grają ?
EDit:
@Robson
Owszem trudno się nie zgodzić że gwizdał dobrze tylko źle dawał kartki. Żółte kartki powinni obejrzeć Ooijer (na samym początku bez piłki wyciął Alvesa), Sneijder (celowe zagranie ręką), Van Bommel (wycięcie Lucio bez piłki), Robinho (kłótnie). A i warto zauważyć prawdziwe granie fair przez Holendórw jak np. Van persie turlający się z powrotem na murawę albo gdy był w końcówce rzut z ałtu (nie wiem kto rzucał) ale zamiast zabrac piłkę od chłopaka co podaje to biegnie do tej która wybili mimo że jest 10 metrów dalej.
@spirol
Owszem racja, jednak Argentyna ciągle przeważała i tak czy tak skończyło by to się bramką do Argentyna. Przeczytaj moje i twoje wiadomości i wtedy napisz kto cWaniakuje.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
Czy może Niemcy którzy mogą się cieszyć że są w półfinale (i owszem zaraz będą komentarze przecież byli lepsi 2-2 do szatni to zdecydowanie inna taktyka na drugą połowę niż 1-2 w plecy).

?
to samo tyczy sie Argetyny jak sedzia uznal im bramke ze spalonego, kto wie jak by wtedy sie gra ulozyla wiec nie cfaniakuj
 
L 10

leniomix

Użytkownik
Gra się 90 minut, a chwile słabości drużyny czasami decydują o wyniku meczu. Szkoda że Holandia nie dodała kropki nad i strzelając Brazyli 3 gola.
Widzę Holandie w finale.

A co do arbitra to Robinho powinien dostać żółta kartę, straszny cwaniak z niego.

Brawo Oranje, nareszcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom