>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Europy (12.04.2018 r.) REWANŻE

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

kursy: fortuna
Zapraszam na rewanżowe spotkania 1/4 Ligi Europy.
Wyniki pierwszych spotkań:
Arsenal - CSKA Moskwa 4:1
Atl. Madryt - Sporting Lizbona 2:0
Lazio Rzym - RB Salzburg 4:2
RB Lipsk - Ol. Marsylia 1:0
Jak widzicie rewanżowe spotkania? Arsenal, Atl., i Lazio muszą postawić kropkę nad &quot;i&quot;. Ol. Marsylia z pewnością powalczy o awans. Jedynie w tym meczu awans jest sprawą otwartą.​
 
F 6

feacik

Użytkownik
Wg mnie jedynym otwartym meczem o szansa na zarobek to Marsylia strzeli +1.5
Ewentualnie na ryzyku jeszcze sporting Atletico podwójna szans na remis
coś więcej?. Jakieś argumenty?. Inaczej post leci.
Sytuacja z pierwszego meczu , Marsylia w mocno okrojonym i eksperymentalnym składzie i ustawieniu z gry ma Więcej niż lipsk U siebie , co więcej niemiecka drużyna na wyjeździe jesT słabsza niż francuska a Marsylia w moim odczuciu jest zdecydowanym faworytem do awansu
Sytuacja z pierwszego meczu , Marsylia w mocno okrojonym i eksperymentalnym składzie i ustawieniu z gry ma Więcej niż lipsk U siebie , co więcej niemiecka drużyna na wyjeździe jesT słabsza niż francuska a Marsylia w moim odczuciu jest zdecydowanym faworytem do awansu
A co do drugiego meczu , sytuacja jest inna , sporting U siebie będzie chciał zaatakować i powalczyc ale gra na atletico które broni rewelacyjnie , więc pewnie do polowy będzie 0-0
 
H 0

heloumcia

Użytkownik
Witam
Jak dla mnie rewanze wogole sa nie obstawialne, chyba ze chcemy zaryzykowac bardziej niz zwykle.
Jezeli ja mialbym obstawiac stawialbym na wygrana:
Ol. Marsylii, oraz Salzburga. Nie mowie ze akurat awansuja ale analizujac ich gre w pierwszych meczach oraz jak im idzie w lidze tak bym obstawial.
A meczow Arsenalu i Atletico jedyne co bym obstawial to ze przejda do nastepnej rundy nie powinni oddac tych przewag nawet przegrywajac.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ostatnio poszło całkiem nieźle, teraz czas na kolejny pojedynczy kurs.
Sporting - Atletico @ obie strzelą gola 2,05 Fortuna ⛔ 1:0 2 x Griezmann bez komentarza...
Atletico ma wymarzony wynik przed rewanżem. Ciężko mi sobie wyobrazić scenariusz, w którym odpadną po 2:0 u siebie. Bardzo dobrze broni ten zespół, co trzeba przyznać a teraz z przodu też to wygląda lepiej. Czemu więc obie strzelą?
Patrzę przede wszystkim na Sporting i ,,magię&quot; własnego stadionu. Gospodarze na pewno będą gryźć trawę, atakować (pomimo nieporozumień i tych głupich ,,zawieszeń&quot; z ostatnich dni). Pamiętam ich mecze w Portugalii z Ligi Mistrzów i tam gola nie strzelili tylko Barcelonie (a przegrali raptem 1:0 po dość wyrównanym meczu). Bramkę straciło Juve, Olympiakos dostał trzy, grają na własnym stadionie ofensywny, dobry futbol. Tak nawiasem to chyba tylko Barcelona wygrała w tym sezonie na stadionie Sportingu (chociaż trzeba brać poprawkę na poziom ligi portugalskiej, gdzie właściwie to z 3-4 mecze w sezonie miały jakiś potencjał wyzwania).
Wracając do typu. Atletico również wie, że bronienie od początku wyniku nie jest wskazane. Strzelą gola i mają właściwie pozamiatane (nie wiem kiedy drużyna Simeone straciła ostatnio cztery bramki). Widzi mi się tu wynik bramkowy po obu stronach. Coś w stylu 1:1 lub 1:2.
______________________________________________
Chciałem grać coś w stronę Marsylii, ale ten zespół mi wygląda na potencjalnych ,,frajerów&quot; sezonu (bez urazy oczywiście). Stracili przed chwilą trzecie miejsce w lidze francuskiej, tutaj mają według mojej opinii bardzo niekorzystny wynik z Lipskiem, bo 1:0 w perspektywie rewanżu, gdzie Lipsk zazwyczaj jedną bramkę strzela w meczu nie napawa optymizmem (trzeba pamiętać jak RB gra z kontry). Dlatego ten mecz po prostu odpuszczam.
Chociaż kusi mnie przekonanie, że jeden z tych ,,nie faworytów&quot; po pierwszym meczu awansuje...CSKA ma beznadziejną obronę i ciężko sobie to wyobrazić, Atletico z kolei broni bardzo dobrze i ciężko sobie to wyobrazić...Zostaje Marsylia albo Salzburg (ten drugi mając porażkę 2:3 a nie 2:4 to bym jeszcze to widział). Dziwne te ćwierćfinały, takie zbyt oczywiste póki co.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽✅✅✅✅✅✅✅✅
Godz: 21:05
Spotkanie: Salzburg-Lazio
Typ: Awans Salzburg
Kurs: 4.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w piłkarskiej lidze europejskiej , ekipa Austriackiego Salzburga na własnym stadionie podejmowała będzie włoskiej Lazio Rzym. Goście przed pierwszym gwizdkiem sędziego stawiani byli w roli faworytów do zwycięstwa w tym pierwszym meczu rozgrywanym na swoim stadionie jak i do awansu do kolejnych gier . W pierwszym meczu rozegranym w Rzymie Salzburg podjął rękawice i postawił się Lazio strzelając dwie bramki , co na pewno było swego rodzaju zaskoczeniem bowiem mało kto się spodziewał że Lazio będzie miało taką ciężką przeprawę. Na pewno gospodarze tutaj są w stanie odrobić ten wynik , bowiem Lazio w meczach wyjazdowych już nie jest tak mocne jak w tych rozgrywanych na własnym stadionie , bowiem tracili niejednokrotnie punkty szczególnie właśnie w spotkaniach na obcych stadionach . Tu moim zdaniem gospodarze powalczą o zwycięstwo i pewnie o awans do następnej rundy bowiem jak najbardziej są w stanie wygrać tutaj 2:0 lub 3:1, chcociaż bardziej skłaniałbym się na zagranie na ten drugi wynik bowiem sądzę że ekipa przyjezdnych miniumu jeden raz zdoła pokonać bramkarza gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 0

mardok1

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna LE
Sporting-Atletico
Sporting pow. 0,5 gola
Expekt kurs: 1,6
Analiza : Sporting jeśli chce awansować to będzie walczył w pierwszym meczu zagrali niezle zabraklo troche szczescia no i atut własnego boiska nie mam czasu się rozpisywać bo jestem w pracy więc to tak w skrócie
120✅
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Szczerze mówiąc nie rozumiem tego optymizmu co do Salzburg... Przecież Lazio ich przewyższa o klase i dzisiaj napewno to udowodnia, mają korzystny wynik i przy dobrej grze bloku obronnego powinni kilka kontr wyprowadzić i zamienić na bramkę i raczej nie widzę tu szans dla Salzburga... Lazio ma lepszych piłkarzy i więcej jakości dlatego uważam, że dziś wyjdą zwycięsko.. Ale mam dziś ochote ugrać duży kurs dlatego oprócz czystego win Lazio, gram jeszcze handi.
Salzburg - Lazio
Typ : Lazio @3,25 Fortuna⛔⛔
Lazio - 1 @6,20 Fortuna⛔⛔
No Coz mieli przy 1-1 okazje, szli 3 na 1 ale zmarnowali więc kosztowało ich to awans bo 3 gole w 6 minut to ładny wynik.


Marsylia też powinna dzisiaj wygrać bo już w pierwszym meczu pokazali, że są lepsi ale brakło skuteczności i zimnej krwi no i przegrali.. MARSYLIA na własnych śmieciach jest bardzo mocna i ciężko stąd wywieźć punkty przeciwnikom w meczach ligowych więc Lipsk też dizisja nie będzie mieć łatwo i myślę, że Marsylia nie powinna mieć problemów ze zwycięstwem ale awansować będzie ciężko bo każdy gol dla Lipska to. Gwóźdź do trumny dla OM, dlatego wchodzę poprostu w czysty win.
Marsylia - Lipsk
Typ: Marsylia @2,35 Fortuna✅✅
Świetny mecz Maryslii !
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Panowie a mnie kusi pograc over 4,5 zoltwj kartki w meczu Marsyli z Lipskiem kurs 1,65 w tym meczu nie powinno zabraknac walki przeciez awans do kolejnej rundy jest wciaz sprawa otwarta, lipsk sie bedzie bronil kontrujac marsylie ta zas nie będzie mogla sobie pozwolic na strate bramki bedzie przerywala kontry faulami ;) z uplywem czasu ciśnienie meczu bedzie wzrastalo dlatego mysle ze kartki sie posypia wkoncu gra jest o polfinal
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Atletico Madryt @1.97⛔
lvbet

Atletico pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tutaj skłaniam się tylko z jednego powodu, że wygrają. Otóż w Sportingu jest jakiś konflikt na linii prezydent - piłkarze. Nawet trener zespołu stanął po stronie drużyny.
Więcej można poczytać
KLIKl
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Atletico Madryt @1.97
lvbet

Atletico pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tutaj skłaniam się tylko z jednego powodu, że wygrają. Otóż w Sportingu jest jakiś konflikt na linii prezydent - piłkarze. Nawet trener zespołu stanął po stronie drużyny.
Więcej można poczytać
KLIKl
To broń obusieczna. Równie dobrze taki rozpierdol może być mobilizujący. Jeśli zawodnicy są zjednoczeni, to mogą pokazać pazur i walczyć jeden za drugiego. Osobiście uważam, że sytuacja nie jest tragiczna. Gorzej jakby w drużynie były jakieś podziały i tworzyły się grupy. Tutaj takiego problemu nie ma, a sytuacja może ich tylko scalić. Co do wyniku się nie wypowiadam, bo nie wiem, jak ugryźć ten mecz. Powodzenia.
 
K 46

klapcioo

Użytkownik
Na dzisiejszą LE widzę tylko kartki w Portugalii. Gorący teren, Sporting myślę zmotywowany ostatnimi wydarzeniami w klubie, wejdą w ten mecz na pełnej. O ile Atletico nie zabije meczu szybką bramką, powinno być nerwowo. W pierwszym meczu sędzia pokazał 6 kartoników.
ov 3,5 kartki @ 1.50
ov 4,5 kartki @ 1.90

ov 2,5 kartki gospodarzy @ 2.30
mamy to ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
F 48

frankowsky

Użytkownik
Atletico Madryt @1.97
lvbet

Atletico pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tutaj skłaniam się tylko z jednego powodu, że wygrają. Otóż w Sportingu jest jakiś konflikt na linii prezydent - piłkarze. Nawet trener zespołu stanął po stronie drużyny.
Więcej można poczytać
KLIKl
Akurat dla mnie nie do końca jest to argument przeciwko drużynie z Lizbony. Skoro drużyna (jak podano w oświadczeniu) jest skonfliktowana tylko i wyłącznie z prezesem, a wszyscy łacznie ze sztabem stoją murem za zawodnikami to dlaczego miałoby to działać na nich destrukcyjnie? Wydaje mi się, że właśnie wręcz przeciwnie, styuacja ta powinna zadziałać na nich mobilizująco. Wszkaże grają dla siebie, kibiców, a może i o awans, nie dla prezesa. Samego typu nie neguję, sam skłaniałbym się tutaj raczej ku under 2,5, bądź czysty X
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sporting vs Atletico . Sporting z remisem . 1.84 fortuna 1:0 . A korciła czysta jedynka.
Atleti awans ma w kieszeni, zreszta na wyjazdach Atleti gra w kratke. Sporting u siebie bardzo rzadko przegrywa mecze, jak zagraja ofensywnie moga cos ustrzelic i 1:1 bylby spoko wynikem a moze 1:0 i emocje do konca ? Trudny teren i fajny kurs wiec za mala stawke mozna pobrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Panowie a mnie kusi pograc over 4,5 zoltwj kartki w meczu Marsyli z Lipskiem kurs 1,65 w tym meczu nie powinno zabraknac walki przeciez awans do kolejnej rundy jest wciaz sprawa otwarta, lipsk sie bedzie bronil kontrujac marsylie ta zas nie będzie mogla sobie pozwolic na strate bramki bedzie przerywala kontry faulami ;) z uplywem czasu ciśnienie meczu bedzie wzrastalo dlatego mysle ze kartki sie posypia wkoncu gra jest o polfinal
tez to dalem i wkurzony że nie weszło a dzisiaj korekta bo Keita poza boiskiem dostał żółteczko hehe ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom