>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Europy (5.04.2018 - Pierwsze Spotkania)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
1/4 finału

kursy od: bah

Poznaliśmy również pary w Lidze Europy. Przed nami naprawdę świetnie zapowiadające się widowiska, który przyniosą nam nie tylko bramki, ale i pewnie sporą dawkę emocji. Dlatego już dziś zapraszam do podawania swoich typów popartych analizą.​
 
H 0

heloumcia

Użytkownik
Jak dla mnie 3 pewniaki to znaczy Atletico, Lazio oraz Arsenal co do RB Lipsk stawial bym na niego jednak Marsylia moze sprawic duzo problemow szczegolnie u siebie. Wszystko zalezy jak mentalnie do tego meczu podejda. Szczerze to 2 druzyny jak dla mnie maja szanse zdobyc ten puchar.
Dla Arsenalu to bardzo wazne poniewaz w lidze to maja male szanse nawet na ponowna gre w Lidze Europy wiec jedyne co moga zdobyc oraz dostac przepustke do LM.
Atletico z koleji ma teoretyczna szanse na mistrzostwo jednak przy tak grajacej Barcelonie to nie powinno miec miejsca. A spokojnie utrzymaja sie w 4 wiec i tak zagraja w przyszlym sezonie w LM. Druzyna jest dobra jednak bardziej MUSI Arsenal to jest plus i minus zarazem czasem taka presja pomaga, a czasem moze stac sie problemem. Lazio ciagle ma duze szanse zeby zakonczyc sezon w pierwszej 4 i zgrac pozniej w LM w przyszlym sezonie. Chyba maja najciezej z tych druzyn. Moga byc rozdarci miedzy liga a LE. Co do RB Lipsk taka sama sytuacja jak Lazio rozbici miedzy liga a LE narazie zajmuja 6 pozycje jednak jedno zwyciestwo i moga trafic na 3 pozycje. Patrzac na kadry oraz tak jak mowilem wczesniej kto MUSI to najwieksze szanse ma Arsenal jezeli zrobi jak ostatnio United odposcic lige i skupi sie na LE.
 
B 3

bamboszz

Użytkownik
Spotkania w Lidze Europejskiej zapowiadają się bardzo ciekawie.
Atletico Madryt ma można powiedzieć najłatwiejszą przeszkodę do przebycia - Sporting. Myślę, że Griezmann i spółka raczej nie będzie miała problemu, tym bardziej u siebie i powinni wygrać z przewagą dwóch bramek. Tym bardziej, że prawdopodobnie nie zagra ani W. Carvalhio ani Doumbia, którzy są czołowymi zawodnikami Sportingu.
Arsenal, tak jak kolega wyżej napisał słabo prosperuje w Lidze Angielskiej, dlatego będzie chciał jak najdalej dojść w Lidze Europy. Będzie miał łatwiej bo po urazie wraca Lacazzette, aczkolwiek dryżyna CSKA dobrze spisuje się na wyjazdach co udowodniła wygrywając 2:1 z Lyonem.
Lazio - Salzburg. Salzburga nikt ne docenia, a tak na prawdę ma świetny bilans meczowy, lepszy niż obecnie Lazio. Włoska drużyna przeplata dobre mecze z kiepskimi i jak dla mnie nie jest faworytem tego dwumeczu.Kilka zawodników też kontuzjowanych.
Zostaje nam ostatnia para Lipsk - Marsylia, chyba najbardziej emocjonująca. Lipsk świetnie grał z Napoli, na prawdę świetna piłka, ale i Marsylia z Atlethic Bilbao pokazała, że umie grać w piłkę. Stawiam na jutro 1:1, a w Marsylii wygraną gospodarzy.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Lekki off-top
Czy z racji tego, że Dortmund odpadł Aubameyang może grać, czy to działa tak, że jesli zagrał choć 1 spotkanie dla kogoś innego to dopiero w przyszłym sezonie może grać w innym klubie?
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Nie może, jednak ja idę dzisiaj w najbardziej oczywiste typy.
Arsenal i Atletico, oba -1,5.✅
1,94✅ i 1,92✅
Arsenal to dziady, ale na wyjeździe to już w ogóle grają jak cioty, dlatego powinni chcieć dzisiaj załatwić sprawę. CSKA gra ofensywnie, co powinno być wodą na młyn dla Londyńczyków. Stawka ogromna dla Arsenalu, na szali leży Liga Mistrzów, bo innej drogi dostania się do tych rozgrywek już nie ma. Kadrowo, potencjałem, Anglicy ustępują tylko Atletico, ale przy odrobinie szczęścia nawet ich może się uda wyeliminować. Must win.
Atletico wiadomo w jakiej jest formie, w poprzednich rundach załatwiali sprawę w pierwszym meczu, dzisiaj myslę będzie podobnie, bo jednak Sporting to półka wyżej niz Kopenhaga, czy Lokomotiv, dlatego będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska do maksimum. Ostatnio w lidze odpoczywał Griezmann i Costa, dlatego liczę że dziś będą głodi bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Co do spotkań to z pozoru proste do typowania. Mamy czterech ,,niby faworytów&quot;, ale dla mnie kolorowo nie będzie. W Lidze Europy jest trochę większa nieprzewidywalność niż w Lidze Mistrzów. Ja zagram sobie tylko taki luźny singiel do kombinacji z weekendowymi spotkaniami.
Lazio - Salzburg @ obie strzelą? Tak (kurs 1,78 Fortuna)

Mam mieszane uczucia co do Włochów. Oni chyba sami nie wiedzą czy chcą Ligi Europy czy walczyć o pozycję w tabeli w lidze. Taki brak zdecydowania i rozdarcie nie jest dobre. Pokazał to mecz domowy z Dynamem (akurat oglądałem). Czy Lazio zlekceważyło tam rywala? Ewidentnie tak (a postawa jak już wyszli na 2:1...cóż, karygodna). Oni zresztą w ogóle mają tendencję do lekceważenia...mecz z Benevento ostatnio to pokazał również, wzięli się do roboty z czasem. Podobnie wyglądało starcie z Cagliari czy Bologną. Mają siłę ognia, ale ta obrona...no monolit na miarę włoskiej szkoły to nie jest.
Salzburga jednak nie trzeba wcale lekceważyć, aby gola zdobył. Podoba mi się ten zespół. W Lidze Europy potrafi wyskoczyć co roku taki rodzynek i chyba to właśnie Red Bull ma szansę na miano takiej ekipy. Przede wszystkim, nie grają w murowanie. Stwarzają okazję, nie boją się przeciwników (bardzo odważny mecz w Dortmundzie). Co ciekawe, w tym roku w Lidze Europy są niepokonani. Nie patrzę zbytnio na ligę austriacką, bo wiadomo jaki tam poziom. Patrząc na międzynarodowe występy, podoba mi się ten zespół a już przetarcie ma (grali w tym roku z Marsylią czy też wspomnianym Dortmundem, więc nie były to same słabe zespoły na ich drodze).
Czemu zatem taki typ w skrócie? 0:0 to wynik przyjemny tylko z pozoru dla obu stron. Lazio ma dobrą siłę ognia i przede wszystkim potrafi się przedostać pod pole karne rywali na wiele sposobów (atak pozycyjny czasem wyjdzie, kontry bardzo dobre, szybkie przejście do ataku powiedziałbym też). Salzburg to zespół nieobliczalny, grający do przodu, stwarzający okazję. Nie trzeba być ekspertem, aby stwierdzić, że gol na wyjeździe daje wiele (przegrana 2:1 będzie zawsze lepsza niż 1:0 w pucharach w delegacji). Liczę na dość otwarty mecz w granicach rozsądku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Nie może, jednak ja idę dzisiaj w najbardziej oczywiste typy.
Arsenal i Atletico, oba -1,5.
1,94 i 1,92
Arsenal to dziady, ale na wyjeździe to już w ogóle grają jak cioty, dlatego powinni chcieć dzisiaj załatwić sprawę. CSKA gra ofensywnie, co powinno być wodą na młyn dla Londyńczyków. Stawka ogromna dla Arsenalu, na szali leży Liga Mistrzów, bo innej drogi dostania się do tych rozgrywek już nie ma. Kadrowo, potencjałem, Anglicy ustępują tylko Atletico, ale przy odrobinie szczęścia nawet ich może się uda wyeliminować. Must win.
Atletico wiadomo w jakiej jest formie, w poprzednich rundach załatwiali sprawę w pierwszym meczu, dzisiaj myslę będzie podobnie, bo jednak Sporting to półka wyżej niz Kopenhaga, czy Lokomotiv, dlatego będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska do maksimum. Ostatnio w lidze odpoczywał Griezmann i Costa, dlatego liczę że dziś będą głodi bramek.
Niby Arsenal gra piach na wyjazdach, ale do tej pory to po wyjazdach miał już praktycznie pewne awanse, ale pewnie też dlatego, że zaczynali od delegacji.
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal - CSKA Moskwa
Typ: Obie drużyny strzela gola
Kurs: 2,2 ✅????
Bukmacher: Fortuna
Czas na cwierćfinałowe starcia. Kanonierzy podejmą dziś Ruskich będących w dobrej formie. CSKA przede wszystkim nie boi się wyjazdów. W Lidze Mistrzów strzelała 2 gole w Lizbonie i Bazylei, 1 w Manchesterze, 3 w Lyonie. I teraz dostajemy taki kurs na BTS? Umówmy się Arsenal nie jest hegemonem w obronie, szczególnie patrząc na LE w tym sezonie. Ostersunds to pokazało ???? Ruscy mają szybkiego Musę, solidnego Wernblooma, dość solidną drugą linię. Ostatnia wygrana z Rostowem doda pewności siebie a chłopaki powalczą o gola na wyjeździe, który sprawi, że rewanż będzie ciekawy. Arsenal nawet w meczu ze - umówmy się - słabym Stoke, miało wiele okazji do utraty czystego konta. Ogólnie nie jest to jakaś &#39;pewka&#39; dnia ale kurs na to zdarzenie jest zbyt duży względem ryzyka, które podejmujemy. Pytanie tylko czy Kanonierzy trafią ???? Jednak brak Auby może dać się we znaki ale ofensywna siła Arsenalu i kreatywność pomocników raczej jest gwarantem gola dla Londyńczyków. Po takim kursie warto zaatakować.
PS. z Absencji istotnych nie zagra w CSKA Nababkin - podstawowy obrońca wykluczony za kartki. Powodzenia!

E. ✅ 15 minuta i księgujemy ???? Mam nadzieję, że dołączyliście
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Marsylia lub remis @2.16⛔
lvbet

Nie wiem co myśleć o tym spotkaniu, ale taki kurs zachęca aby pograć w stronę ekipy z Francji. Czy RB faktycznie okaże się takim faworytem? Mnie 1.63 na drużynę z Niemiec nie przekonuje.
Oba zespoły prezentują zbliżony poziom... Wielka szkoda, że w drużynie gości zabraknie Thauvina, który leczy kontuzję. Zabraknie podstawowego bramkarz oraz obrońcy - Rami. Marsylia przystąpi do meczu bez swoich trzech podstawowych zawodników. U gospodarzy jedynym zawodnikiem, który nie zagra jest Willy Orban.
Mimo osłabień w drużynie gości, upatruję szansę na chociaż remis. O wygraną może być ciężko, ale remis jest jak najbardziej w ich zasięgu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Sam pograłem gola CSKA. Arsenal jeszcze rundę wcześniej był ganiony za kolejne mecze bez wygranej. Dostawali łomot od każdego kto się napatoczył. Mija 3 tygodnie i teraz wielka klasa? Arsenal jest tak nieprzewidywalny jak Liga Europejska więc pasuje tu idealnie. Z pewnością będą walczyć o wygraną, bo ich celem była LM, a teraz to jedyna szansa. Czy CSKA są takimi ogórkami by na Arsenal był kurs poniżej 1,40? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Już nie raz rosyjskie ekipy pokazały, że potrafią walczyć poza swoim krajem. W Anglii CSKA już nie raz wbijało gole. Grają ofensywną piłkę i choć nie mają wielkich nazwisk potrafią stwarzać sobie sytuację. Znów Arsenal nie jest wielkim kolektywem w obronie by grać na zero z tyłu. Piłkarze z Moskwy muszą mocno zapracować ale z pewnością będą starać się uszczknąć jak najwięcej podczas wyjazdu. Ja dziś stawiam na remis, którego dawno nie posmakowały obie ekipy.

CSKA strzeli
1,79 Unibet ✅
Remis 5,15 Unibet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom