>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11.04.2018 - REWANŻE]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
REWANŻE

kursy od: Bah

Dziwnie się to pisze, ale moim zdaniem poznaliśmy już wszystkich półfinalistów. Chyba mało kto się spodziewał, że Liverpool i Real Madryt to szybko rozprawia się z swoimi przeciwnikami. Barcelona i Bayern również odniosły zwycięstwa i nie zapowiada się na to aby miał odpaść.
Czy rewanżowe spotkania przejdą do historii LM?. Czy Juventus i Manchester dokonają remontady?.
Zapraszam do podawania typów popartych analizą!
W tym temacie piszemy tylko posty poparte analizą. Każdy post nie na temat zostanie usunięty!
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Moim zdaniem sprawa awansu w przypadku Liverpoolu nie jest jeszcze pewna. Spodziewałem się wczorajszej wygranej The Reds, bo grają naprawdę kosmicznie u siebie, ale wyjazd to już zupełnie inna sprawa. City potrafiło zamknąć każdego rywala z TOP 6 na własnym boisku, nie grali tylko chyba z United na Etihad. Wygrali 5:0 z Live kilka miesięcy temu, wiadomo że czerwona kartka dla Mane trochę pokrzyżowała plany The Reds, bo goście grali wtedy naprawdę dobry mecz, co nie zmienia faktu że Manchester grając u siebie jest niesamowicie mocny i mając tak dobrych zawodników jestem pewien, że strzelą minimum trzy bramki. Wczoraj Live przygasło w drugiej połowie, oni mają w zwyczaju granie na pełnych obrotach na początku, by potem totalnie być zupełnie inną drużyną niż w pierwszej połowie. Na razie takie wstępne przypuszczenia, ale handi na City jak najbardziej.
City -1 azjatycki @ 1,68 unibet
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
City - Liverpool
liczba żółtych ponad 5.5 @2.55✅✅
City ponad 7.5 rożnego @1.76✅✅
Uni

Co tu analizować... Pepki rzucą się na The Reds od pierwszej minuty. Stawką jest półfinał Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu stosunek rożnych to 0:8 dla City. Nie wierzę, że Liverpool będzie przez całe 90 minut bronił dostępu do bramki, bo taka taktyka okaże się na pewno zgubna. Patrząc, że Liverpool nie ma za dobrej obrony, i potrafią frajersko tracić bramki, a Pep i City jest głodne sukcesu, to zapowiada nam się bardzo ciekawa spotkania, w którym będzie dużo walko. Sześć żółtych kartek po kursie 2.55 wygląda ciekawie. City musi zaatakować, nie mają nic do stracenia, a zyskać mogą bardzo dużo. Powinniśmy byś świadkami twardej brytyjskiej piłki.
Skrzydła City również wyglądają bardzo fajnie, więc nie powinno być problemu z pokryciem powyżej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Jako kibic The Reds z 14letnim stażem pokusze sie o drobny komentarz. Jürgen, zamykając sie na wlasnej polowie, strzeli sobie kule w łeb. Mysle, że zagra niezmienioną taktyką, a glownym celem czerwonych bedzie strzelenie gola. Oba te scenariusze zwiastują bramki, ale kursy podstawowe szalu nie robią. Jednego jestesmy pewni - Obywatele rzucą sie do ataku od pierwszych minut. Obie drużyny charakteryzują sie tym, że jesli robią overa to w 1 polowie meczu juz pada/padają gole i tutaj nie powinno byc inaczej.
Man City - LFC over 1.5 gola @ht @2.03 4/10 ⛔ a powinno byc 2-0 ????
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Moim zdaniem w meczu City - Liverpool zle jest wycieta linia kartkowa na Unibecie. Do jutra na bank poleci w dol ostro. Kurs 2.63 na over 5.5 kartki przy tej wadze spotkania i przy tych druzynach. Do tego jeszcze sedziuje ten drukarz z Ligi Hiszpanskiej Mateu Lahoz ktory ma srednia 5.20 kartki na mecz i lekka reka potrafi pokazywac kartke za kartka. Po za tym tutaj sie liczal wszystkie kartki nawet czerwona ktora tez jest bardzo prawdopodobna w przypadku frustracji pod koniec spotkania. Ruski 1xbet za tylko i wylacznie zolte kartki placi 2.27 za over 5.5. Niech City strzeli pierwsza bramke to na pewno sie nam tutaj zaogni sytuacja na boisku w co nie watpie bo na pewno napor bedzie ogromny ze strony Obywateli. Kontry Liverpoolu rowniez beda niezwykle grozne bo przeciez je tez trzeba bedzie bez skrupułów kasowac zeby nie dostac szybko bramki i nie zabic tego dwumeczu. Do tego Pan Mateu Lahoz ma mozna powiedziec pseudonim &quot;Kontrowersja&quot; i na pewno nie jedna decyzje sedziowska podejmie blednie co tez moze wplynac na przebieg meczu i karteczki. Do tego mozna pograc lekka stawka Rudzielca z City bo on w waznych meczach tez sie nie patyczkuje i potrafi ostro pograc a kursik wysoki. W pierwszym meczu kartke wylapal. Sterling tez chyba jest dobrym kandydatem do zgarniecia zoltka. Wiadomo byla druzyna, chec pokazania sie z jak najlepszej strony. Tydzien temu kartonik zebral w meczu LM tak samo zreszta jak w ostatnim ligowym starciu. Fernandinho jednak chyba ma najwieksza szanse na upomnienie bo to glownie on bedzie odpowiadal za kasowanie atakow Liverpoolu. Kurs nawet fajny na niego. Linie na rzuty rozne sa pozabijane i nieatrakcyjne kursowo moim zdaniem a szkoda bo na to glownie sie czailem.
Moje propozycje:
over 5.5 kartki @ 2.63
Kevin De Bruyne otrzyma kartke @ 5.00
Sterling otrzyma kartke @ 4.75
Fernandinho otrzyma kartke @ 2.90
Bukmacher: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Manchester City-Liverpool
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
analiza: Rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Lidze mistrzów pomiedzy ekipami Manchesteru City oraz Liverpoolu. W Pierwszym meczu ekipa gospodarzy wygrała 3:0 teraz strony się odwracają i zobaczymy czy Manchester City będzie w stanie w tym meczu nawiązać walkę i spróbuję odrobić straty z pierwszego meczu gdzie &quot;Obywatele&quot; Praktycznie nie istnieli i nie potrafili przez 90 minut oddać celnego strzału na bramkę Liverpoolu. Na pewno teraz gospodarze zaatakują od pierwszych minut, bo tak na prawdę nie mają wyboru , jeżeli myślą o awansie do kolejnej rundy to szybko musza strzelić bramkę i pilnować się z tyłu żeby nie stracić ani jednej bo wtedy ich sytuacja zrobi się na prawdę mało komfortowa , we wrześniu City ograło Liverpool 5:0 i myślę że stawka jest teraz zdecydowanie większa ale potencjał gospodarze mają ogromny, według mojej oceny jest to jedyne spotkanie w którym drużyna która tak wysoko przegrała ma jeszcze szanse na awans. Liverpool na wyjazdach gra znacznie słabiej a tutaj ograniczy się do grania z kontrataku, ponieważ im jeden strzelony gol daje na prawdę dużo. Postanowiłem tutaj zagrać na over w bramkach i myślę że obie drużyny tutaj bramki strzelą, tak więc stawiam na dokładny wynik 4:1 lub 5:1 dla zespołu Manchesteru City. Czuję że zapowiada nam się ciekawe widowisko a do tego możemy tutaj zobaczyć niespodziankę bowiem pomimo wysokiej zaliczki nie skreślałbym City.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
MC-Liverpool
Virgil van Dijk kartka @ 6,50 bet365
ranczo0123 dobrze prawi odnośnie kartek,ja dorzucę mój typ ;D
Tu po prostu widzę ogromne value na środkowego obrońce Liverpoolu,na tym poziomie rozgrywek powinno być coś w okolicach @ 2,00 - 3,00. Powodem może być fakt,ze nasz bohater odkad gra w The Reds nie zarobił jeszcze kartonika,gra bardzo czysto etc. W reprezentacji Holandii jedynie 1kartka na 25 rozegranych meczy; we wcześniejszych klubach ogolnie 25kartek/216 występach. Coz,zawodnik poprawny,solidny,ale z City,które ma nóż na gardle będzie miał bardzo trudne zadanie.
Stawka 1/10
W drugim meczu Roma-Barca
1X @ 2,25 bet365
Roma miała duzo pecha ładując 2 samoboje,ale co tam. Sprawa jest przesadzona,Barca nie będzie się spinać,graja na 3 frontach w tym sezonie,nie mogą pozwolić sobie na jakieś kontuzje,nadwyrężenia itp.Roma u siebie powalczy o korzystny wynik.Jakis remisik czy lekki win Romy po nudnym przebieganiu 90min tak to widzę
2/10
Pzdr
NO I ELEGANCKO !
???? ???? ???? ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja mam też bardzo ciekawy bet i wydaje mi się, że jeśli nie wejdzie to dlatego, że mój faworyt nie pojawi się na boisku w co wątpię lub City się położy i nie będzie atakować .. A tak na poważnie to typuje kartkę gościa który po starciu na Anfield był jednym z bohaterów a mianowicie Alexander Arnold. W pierwszym spotkaniu zagral kapitalnie i zatrzymał Sane, co jest nie lada wyczynem bo gość naprawde sobie nieźle pogrywac. W starciu na Etihad możemy się spodziewać szturmu zespołu Guardioli i kontr The Reds ale jak dobrze wiemy City często atakuje podając do skrzydeł bo tam potrafią robić szum i taki Sane, który najprawdopodobniej zagra w wyjsciowej 11 będzie musiał od początku robić co w jego mocy żeby stwarzać zagrożenie a Arnold po świetnym pierwszym meczu będzie chciał w drugim zagrać tak samo ale biorąc po uwagę, że jest młody i co najważniejsze nie grozi mu pauzowanie za kartki w ewentualnym meczu półfinałowym to napewno nagnie przepisy jeśli będzie taka potrzeba przy atakach City. Pamiętajmy, że każdy gol dla drużyny z Etihad to coraz to wiedzę emocje i nerwy na boisku dlatego oprócz Oveu kartek, który podał kolega wyżej można też spokojnie iść w kartkę Arnolda bo napewno tak łatwo jak w pierwszym meczu mu nie pójdzie i kto by nie zagrał na przeciwko niego to bez kartki się nie obejdzie przy takiej stawce jutrzejszego meczu tymbardziej, że na żółtko może sobie pozwolić.
Alexander Arnold - otrzyma kartkę @2,90 Forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
W meczu Romy z Barcelona jest ciekawa opcja na kartki ????
Under 3,5 po kursie 1,80.. Na pierwszy rzut oka niby linia niska ale czy aby napewno? Dwumecz rozstrzygnięty i Barcelona raczej nie słynie z brutalnej gry więc kartek łapać nie będą a linia na samą Barce wynosi 1,5 po kursie 1,50 i raczej jest to nie opłacalne, w pierwszym meczu były tylko dwie żółte kartki i obie dla piłkarzy Romy, myślę, że dzisiaj będą chcieli pokazać się z dobrej strony u siebie ale sami 4 kartek nie powinni wyłapać i ze strony Barcelony też liczę na czystą grę.
Roma - Barcelona
Under 3,5 żółtych kartek @1,80
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wszyscy się zgadzają co do kartek w meczu City-LFC. Kursy już spadły do 1.8 i wydaję się, że przy tym 2.65, które sam mam pograne wygląda śmiesznie. Do tego dochodzi bonus +50% do 115zł i mamy ciekawą możliwość zarobku. LFC pójdzie na wymianę ciosów i oni tam się będą karać kontrami nawzajem. Do tego dochodzi walka w środku pola i frustracja jednej z drużyn. Te kartki to Value dnia!
 
lukas88 306,5K

lukas88

Forum VIP
10.04.2018 g. 20.45 Manchester City- Libverpool
Typ: Manchester City strzeli w obu połowach
Kurs: 1,95
Stawka: 7/10

Po pierwszym meczu gdzie zespół prowadzony przez Jurgena Klopa, zdobył pokaźną zaliczką, spore wyzwanie czeka dziś Pepa Guardiolę i jego zespół na Etihad. Obywatele nie mają co kalkulować, jedynie dosyć szybko strzelone 1-2 bramki mogą sprawić iż będzie o co walczyć. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości że Pep ma zespół, który jest w stanie dokonać tak spektakularnego Come Backu jak zespół Barcelony z PSG przed rokiem.
W pierwszym spotkaniu na Anfield nie zagrał Aguero, który ma ogromny wpływ na ofensywę Obywateli, jednak dziś zapewne zobaczymy go w wyjściowej &quot;11&quot;. Miałem przyjemność oglądać arcyciekawe derby Manchesteru zakończone zwycięstwem &quot;Czerwonych Diabłów&quot; gdzie City w 1 połowie mogło prowadzić 5-0, jednak tylko i wyłącznie nieskuteczność m.in Sterlinga sprawiły że pierwsza część spotkania zakończyła się tylko 2-0 co w II połowie nie wystarczyło na zryw Pogby i spółki. Uważam że jeśli dziś City wyjdzie w pełni skoncentrowane to powinni spokojnie wygrać z Liverpoolem, nie wiem czy na tyle skutecznie by awansować bo jedna bramka The Reds, bardzo utrudni im sprawę a powstrzymać trio Salah, Mane, Firmino wspierane przez Oxa nie będzie łatwe.
Dlatego też wierzę w ciśnienie City i ich parcie do przodu, i zdecydowałem się pobrać kurs 1,95 na zdarzenie że gospodarze zdobędą bramki w obu połowach.
Alternatywnie polecam zagrać:
City wygra i obie drużyny zdobędą gola @ 2,55 Efortuna
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Bardzo cenię Pepa Guardiolę, ale jego pomysł na futbol mógł sprawdzić się tylko w Barcelonie, gdzie miał wirtuozów jak Messi, Iniesta, Xavi. Tego zabrakło w Bayernie i tego też nie ma w City. Na ligę angielską taki skład wystarczy, gdyż powszechnie wiadomo, że angole preferują kowalski styl gry i od wielu futbolistów piłka się odbija.
Tak więc posiadanie z reguły przekłada się na wynik.
Ale nie z Liverpoolem! Klopp jest fanem zupełnie innej piłki, szybkiej i skutecznej. Dzięki temu wygral 3-0, a dziś też nie przegra, a może nawet wygra.
Obywatele będą posiadać, ale będą bić głową w mur, bo jakości jaką miała Barca tam po prostu nie ma. A Liverpool wcale nie będzie się branić, tylko presing i szybka piłka. Stawiam na remis.
Manchester City - Liverpool X kurs 5,30
Buka nie podaję, bo jestem w Polsce i żadnego &quot;legalnego&quot; promować nie zamierzam.

/ranczo edit: szanuje za ostatnie zdanie ????
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Moim zdaniem w meczu City - Liverpool zle jest wycieta linia kartkowa na Unibecie. Do jutra na bank poleci w dol ostro. Kurs 2.63 na over 5.5 kartki przy tej wadze spotkania i przy tych druzynach. Do tego jeszcze sedziuje ten drukarz z Ligi Hiszpanskiej Mateu Lahoz ktory ma srednia 5.20 kartki na mecz i lekka reka potrafi pokazywac kartke za kartka. Po za tym tutaj sie liczal wszystkie kartki nawet czerwona ktora tez jest bardzo prawdopodobna w przypadku frustracji pod koniec spotkania. Ruski 1xbet za tylko i wylacznie zolte kartki placi 2.27 za over 5.5. Niech City strzeli pierwsza bramke to na pewno sie nam tutaj zaogni sytuacja na boisku w co nie watpie bo na pewno napor bedzie ogromny ze strony Obywateli. Kontry Liverpoolu rowniez beda niezwykle grozne bo przeciez je tez trzeba bedzie bez skrupułów kasowac zeby nie dostac szybko bramki i nie zabic tego dwumeczu. Do tego Pan Mateu Lahoz ma mozna powiedziec pseudonim &quot;Kontrowersja&quot; i na pewno nie jedna decyzje sedziowska podejmie blednie co tez moze wplynac na przebieg meczu i karteczki. Do tego mozna pograc lekka stawka Rudzielca z City bo on w waznych meczach tez sie nie patyczkuje i potrafi ostro pograc a kursik wysoki. W pierwszym meczu kartke wylapal. Sterling tez chyba jest dobrym kandydatem do zgarniecia zoltka. Wiadomo byla druzyna, chec pokazania sie z jak najlepszej strony. Tydzien temu kartonik zebral w meczu LM tak samo zreszta jak w ostatnim ligowym starciu. Fernandinho jednak chyba ma najwieksza szanse na upomnienie bo to glownie on bedzie odpowiadal za kasowanie atakow Liverpoolu. Kurs nawet fajny na niego. Linie na rzuty rozne sa pozabijane i nieatrakcyjne kursowo moim zdaniem a szkoda bo na to glownie sie czailem.
Moje propozycje:
over 5.5 kartki @ 2.63
Kevin De Bruyne otrzyma kartke @ 5.00
Sterling otrzyma kartke @ 4.75
Fernandinho otrzyma kartke @ 2.90
Bukmacher: Unibet
Popieram powyższe, a od siebie dodałbym jeszcze typ na karnego w meczu, ale raczej do zagrania na live. Jeśli spotkanie ułoży się tak, że będzie 1:0 dla MC -gra powinna się zaostrzyć, a przy kombinacyjnej grze Obywateli szansa na karnego rośnie.
W pre na Betfair kursy na karnego w meczu to obecnie 3.0. Ale moim zdaniem lepiej poczekać na live.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Manchester City - FC Liverpool
City i obie strzelą 2,55 Fortuna
Moim zdaniem mecz ćwierćfinałowy będzie już tylko formalnością, Liverpool nie powinien odebrać sobie tej szansy jaką sami sobie dali wygrywając mecz u siebie aż 3:0. Jakakolwiek bramka dla The Reds zagwarantuje już im z pewnością awans i o to powinni powalczyć...
Ciągle napływają zmienne informacje na temat M. Salaha i dalej nie jest wiadomo czy zagra - ja osobiście jestem zdania, że zagra. Jest to tak naprawdę jedyne tak poważne osłabienie (gdyby nie zagrał) po obu stronach w tym meczu.
City dość niespodziewanie przegrali 0:3 z Liverpool a w weekend kolejny raz przegrali tym razem 2:3 z Manchesterem w derbach, prowadząc już 2:0 do przerwy. Widać, że jak się przyciśnie obronę City to ta się gubi jak małe dzieci...
Liverpool ma kim atakować a sam trener J. Klopp nie zrobi takiego błędu, że cofnie drużynę do obrony bo to będzie gwoździem do trumny ale jest to trener z głową na karku i doskonale wie co ma najlepszego w swoim zespole, czyli atak.
Oczywiście City u siebie przy pełnym stadionie będzie chciał dokonać niemożliwe ale czy im się to uda? Ja wątpię.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dawac wiecej postów panowie, bo wiadomo, że trudno przejsc obok tego meczu! Gdzie są kibice LFC i MCity?! ???? mi sie od rana jaja gotują!
Zdecydowalem, że uderzam po raz drugi w to piekło. Liverpool dzisiaj awansuje ???? Nie wiem czy to tylko glos serca i jaj czy też rozumu ???? Kurs na awans 1.14 nie do gry, ALE mysle, że recepta na to jest tylko jedna - wpakowac gałe do siaty Obywateli. O argumentach juz nie bede sie rozpisywal - powtarzal waszych słów. Trudno mi uwierzyć, że City wygra 1/2/3 do 0, a jeżeli miałbym dzisiaj otwierac &quot;kukułke&quot; po meczu to nie bedzie to 4-0 dla Man City, jak już to 5-1:eek:6-1:eek:6-2 :eek:
Mam nadzieje, że Salah jest w pełni zdrowia i zagra na 100% mozliwosci!
No to poszło
Over 2.5 + BTTS @1.83 ✅
bet365 10/10
W polfinale bierzemy Real i final z Barcą ????
YNWA
Defensywa LFC powstaje z popiołu ????
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Jak napisałem już w luźnych dyskusjach Salah zagra od 1 minuty. Skład LFC.
Karius - alexarnold Lovren vandijk robertson - wijandum ox Milner - salah firmino mane
City na pewno od początku rzuci się na rywala a ich ofensywne ustawienie (myślę że 3-5-2 z Jezusem i Aguero) da the reds wiele szans na kontry.
Ameryki nie odkryję, ale widzę tu wiele goli. Kibicuje Liverpoolowi, ale jeden ich gol to może być mało. City stać jest na 5 bramek.
Typy over 2,5HT i 5,5FT fortuna, kursy odpowiednio 4,4 i 7,5.
Dokladam jeszcze City over 2,5 po 2,17
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Bayern-Sevilla
Typ: Dokłądny wynik 1:0 w 1 połowie
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
analiza: Rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Lidze Mistrzów, Bayern po wygranej w pierwszym spotkaniu 1:2 teraz będzie chciał przypieczętować awans do półfinału na swoim stadionie. W pierwszym meczu jutrzejsi gospodarze byli zespołem lepszym i pokazali że nie przez przypadek są na tym etapie Ligi Mistrzów , Sevilla natomiast nie wygrała kilku kolejnych spotkań z rzędu i w każdym był over w bramkach, tu moim zdaniem też można liczyć na bramki po obu stronach , pomimo tego że Sevilla moim zdaniem nie ma już szans na awans, jednak w lidze odpuścili zdecydowanie spotkanie z zespołem Celty i poniesli wysoką porażkę , nic nie dało stworzenie sobie kilku okazji podbramkowych. Bayern natomiast jest już mistrzem Niemiec i może się poświęcić w tym meczu i zagrać dobrze, a przede wszystkim nie zlekceważyć rywala tak jak to kilka tygodni wcześniej zrobił Manchester United, który z sevillą odpadł z rozgrywek. Patrząc na poprzednie spotkania Bayernu spokojnie możemy równiez tutaj szukać gradu goli, bowiem widać jak Bawarczycy potrafią zdobywać gole przed własną publiką, tylko w poprzednich dwóch meczach 12 bramek , wcześniej również nie jednokrotnie strzelali po 4 czasem 5 bramek w meczu. Sevilla natomiast również często na wyjazdach strzela a do tego w tym meczu nie ma nic do stracenia. Stawiam na dokładny wynik 1:0 po pierwszej połowie meczu, oraz 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Wiem że to nie temat do komentowania, ale dokładny wynik po kursie 2.3 to mi się nie podoba jak cholera xD ale mniejsza z tym
Ja w meczu City-Lpool próbuję under 24.5 fauli po kursie @1.8 na forbecie, ostry mecz nie oznacza głupich, bezmyślnych fauli, ewentualnie parę głupich kartek w końcówce drugiej połowy gdy mecz nie będzie szedł po myśli dla x zespołu, w ostatnich 10 meczach czy Lpoolu czy City ten under nie został pokryty tylko w 1 meczu, według mnie linia za wysoko postawiona w myśl zasady że przecież Anglia to się będą kopać po kostkach + mecz o wszystko to się pozabijają, co jest według mnie błędne, City na pewno się rzuci do ataku i spędzi masę czasu na połowie The Redsów, także głupie faule gdzieś na wysokości 25-30 metra byłyby gwoździem do trumny Lpoolu, tym bardziej że De Bruyne potrafi przykurwić
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Z tą Roma z remisem po 2.36 fortuna kursie niezly typ. Barca nie ma o co grac w tym meczu, pewnie beda roszady. pachnie remisem.
lekko 3:0 ???? ale ciotunie z farsy tak oddac mecz.
Co do City, totalnie mnie zaskoczyl brak skutecznosci i wgle nie potrafili akcji zawiazac, na Jurgenfield Road sie gra ciezko ale zeby 3:0 ?? Do tego jeszcze 2:0 z MU i 2:3 , to juz jest zenujace.. Jednak w tym roku juz Liverpool przegral 0:5 , watpie zeby tak sie skonczylo ale idę w: City wygra minimum dwoma bramkami 2.08 fortuna. Na 2 gole roznicy chyba City stać . Powodzenia
1:2. City znowu .. tydzien temu tez zagraliscie to samo dno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Roma - Barcelona
BTS+over 2.5 gola @ 1.81
fortuna

Prawda jest taka, że Roma nie ma zamiaru się dzisiaj bronić. Jak pożegnać się z Ligą Mistrzów to w fajnym stylu, a gospodarzy na to stać. Dużo się mówi, że Barcelona w pierwszym spotkaniu miała dużo szczęścia a Romie należały się dwa rzuty karne. To już przeszłość, teraz trzeba wyjść na boisko i dać z siebie 200% oraz radość kibicom. Nie wierzę w to żeby Barcelona miała tu dostać 3:0, ale może zostać pokonana. Goście w ostatnim czasie tracą regularnie bramki (mowa o trzech ostatnich spotkaniach), a Roma jeszcze u siebie nigdy nie przegrała z Barceloną. Goście mają zagrać bez Busquetsa i w jego miejsce ma wskoczyć Andre Gomes. To by było na tyle jeśli chodzi o absencje gości. Do składu Romy powraca Nainggolan, który nie mógł wystąpić w pierwszym meczu. Barcelona nie może zlekceważyć rywali bo może to się źle skończyć. Gospodarze to mocny zespół z dość fajnym składem, który może dokonać niemożliwego. Liczę, że emocji nie zabraknie podobnie jak i goli, bo stać na to obie drużyny.
FC Barcelona: ter Stegen - Semedo, Piqué, Umtiti, Alba - Roberto, André Gomes, Rakitić, Iniesta - Messi, Suárez.
AS Roma: Alisson - Florenzi, Fazio, Manolas, Kolarov - Strootman, De Rossi, Nainggolan - El Shaarawy, Džeko, Under.
20:45 Manchester City - Liverpool
Typ: Manchester City strzeli w obu połowach
Kurs: 1,95


Podpisuje się również pod tym typem. Sam jestem ciekaw co wymyśli Guardiola na to spotkanie. Na pewno pierwsza część planu jest taka żeby strzelić przynajmniej jedną bramkę w pierwszej połowie i zagrać na zero z tyłu. Jest to mecz gdzie znowu może zaważyć dyspozycja dnia oraz taktyka, która może zabić drugą drużynę. tak jak pisaliście Liverpool dziś nie będzie bronił, bo taką taktyką może sobie strzelić samobója. Ich gra ofensywa wygląda super, a strzelony gol szybko zabije ten dwumecz. Liczę na trochę dramaturgii i że jako pierwsi na prowadzenie wyjdą gospodarze. A czy im się to uda zobaczymy już za 2h.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom