>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11.04.2018 - REWANŻE]

Status
Zamknięty.
K 46

klapcioo

Użytkownik
Co do meczu w Manchesterze proponuję rogi w stronę City. Nie mają nic do stracenia, siądą na nich wysoko od samego początku. Strzelona bramka tylko to spotęguje. Spodziewam się sporego oblężenia bramki LFC, ale myślę że Liverpool z szybkimi skrzydłami w kontrze dorzuci też coś od siebie. Dla mnie spoko opcje na dziś:
rożne City ov 8,5 @ 1,9
rzuty rożne w meczu ov 11,5 @ 1,8
handicap w stronę City -5,5 również grywalny @2,0

Walki też nie powinno zabraknąć, w półfinale kartoniki się kasują - rangi dzisiejszego spotkania przybliżać nikomu nie trzeba.
Ov 5,5 kartki @ 1,8
W Rzymie raczej nobet, ale myślę że powinno wpaść kilka bramek, Roma potrafi grać w piłkę i powinna to dziś pokazać po raz kolejny, w pierwszym meczu sporo pecha przy pierwszej bramce, wyglądali z początku całkiem nieźle. Barca dzisiejszego meczu wcale nie odpuści. Spróbowałbym Barca i obie strzelą @ 2.70
Kursy z totolotka, pozdrawiam ????
E: zabrakło 1 rożka
Roma potrafi grać w piłkę jak pisałem ale czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał ????
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik

Tak Panie sędzio, poprosze kartki dzisiaj w meczu MCI - LIV.
  • T. Arnold 2.75 ✅
  • N. Otamendi 2.65 ⛔
  • V. van Dijk 2.95 ✅

Wszystkie kursy Forbet, dziękuję.
Jestem zadowolony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
City vs Liverpool (awans City) buk: Totolotek kurs: 5,50 (bez podatku) ⛔
Szkoda mi tego nie zagrać po tym kursie. Pamiętajmy, że City było faworytem dwumeczu. Przegrali pierwszy mecz, ale od końcówki 1 połowy gra była lepsza. Dzisiaj odrabiają straty u siebie. Wydają mi się bardziej wyrachowani i poukładania niż Liverpool i to może być atut.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Sevilla
Typ: Sevilla over 3.5 rzutu rożnego
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet

Na srode przygotowalem dla was typ na rzuty rozne Sevilli a konkretnie na to ze bedzie ich minimum 4. Zespol z Andaluzji calkiem sporo zawsze ma tych rzutow roznych w meczu i taka linia przy takim meczu jest jak najbardziej do wziecia. Do tego to Bayern ma korzystny rezultat i to bardziej Sevilli powinno zalezec na tym aby strzelac gole rywalom niz odwrotnie. Bawarczycy podejrzewam nie wypuszcza awansu do polfinalu jak na przyklad wczoraj Barcelona i dlatego wlasnie uwazam ze obowiazek atakowania bedzie spoczywal na barkach graczy z Hiszpanii. Zadne okopywanie sie na swojej polowie i bronienie wyniku nie wchodzi w gre. Tu trzeba podjac ryzyko i zaatakowac bo to jedyna szansa. Taka postawa musi skutkowac sytuacjami bramkowymi i w konsekwencji cornerami. Linia niezbyt wysoka i ja to gram.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Real Madryt - Juventus Turyn:
Real poniżej 56.5% posiadania @1.65
Juventus najwieksze posiadanie piłki w meczu @7.2 unibet

Moim zdaniem taki kurs to przesada. Jasne, Juventus nie jest jakiś znany z trzymania piłki, No ale ma do tego możliwości i oni musza a Real moze. Poza tym wszyscy wiemy jaki Real jest kąśliwy z kontrataków i mimo ze one nie wyglądają jak kiedys i nie stanowią juz głównej siły i motoru napędowego tak wciąż są piekielnie groźne i Real czuje sie w nich jak ryba w wodzie. Myśle że koło takiego kursu trudno przejść obojętnie. Zwłaszcza ze wg mnie wszystkie scenariusze - szybki gol dla realu, szybki gol dla juve, brak gola zwiastują posiadanie piłki dla Turynu. Z jednej strony rozstrzygnięcie meczu i Real zamuruje i bedzie liczył tylko na kontry, z drugiej Juventus uwierzy i spróbuje pójść za ciosem, a brak gola bedzie oznaczało bicie głowa w mur przez Turyn i wyczekiwanie na moment przez Madryt. W ostatnim meczu Real miał 52% posiadania piłki, a Juventus grał przez niemal 30minut w 10 i to bez pjanica. Myśle ze boisko w kwestii posiadania piłki niewiele zmienia. Trudno mi sobie wyobrazic żeby Real miał mieć 57% posiadania piłeczki, a w zaistniałych okolicznościach kompletnie mnie nie zdziwi jak bedzie jej miał ciut mniej. Na pewno trudno przejść obojętnie wobec takiego kursu
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Real-Juventus
powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
3.6 ⛔ (4 gole, 10 kartek, 10 rz.rożnych)
forbet
Myślę, że ciekawa propozycja. Goli zabraknąć nie powinno. Allegri zapowiada odważną grę, braki w defensywie Real (Ramos, Nacho).
Arbiter Michael Oliver do kartek pasuję.
https://www.transfermarkt.pl/michael-oliver/profil/schiedsrichter/902
Najgorzej z rogami, bo wynik dwumeczu wydaję się roztrzygnięty.
W pierwszym meczu padło 11.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Real - Juventus
C. Ronaldo strzeli gola 1.85 STS ✅ 90+7&#39;⚽

Najlepszy piłkarz świata strzela ostatnio w każdym meczu i to nie jednego. Przy odkrytym Juventusie to tylko woda na młyn dla CR. W dodatku będzie bił ewentualne karne/wolne. Będzie duuużo miejsca, bo Juve na 100% ruszy do przodu. Jako ciekawostke podam że Real grał z Juvnetusem od 2013 roku aż 6 razy i zawsze strzelał Ronaldo bramkę lub więcej :cool: Będzie wypoczęty bo z Atletico w lidze grał tylko 60 minut gdzie i tak zdobył bramkę.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Juve-RM
Miralem Pjanic kartka @ 4,0WH (@3,75 bet365 @3,50Unibet)
W tym sezonie Pjanic póki co tylko 2 kartki,to tyle co przemawia za tym na NIE
Typy na TAK:
Po 1.primo:
Juve otrzymuje mało kartek,bo zazwyczaj graja z &quot;ogorkami&quot;,jak przyjdzie jakiś poważniejszy rywal lubią się zagotować-Np z Totkami,Pjanic nie tylko zarobił żółtko,ale prawie wyleciał z boiska;
Po 2.primo:
Nie gra Dybala,przy kontratakach Realu jego role przejmuje Pjanic,zeby sfaulować Kryske czy tam Bale taktycznie,wiecie o co chodzi.
Po 3.primo ULTIMO:
Ostatni mecz ligowy Juve-zgadnijcie kto najczęściej faulowal---Pjanic----,Choc kartki nie zarobił,ale skoro z taka potęga jak Benevento w Serie A fauluje az 3 razy. . .heh
Może Juve biorąc przykład z Romy powalczą coś,mam nadzieje.Zobaczymy
Staty sędziego pokazał kolega up-W LM nieco wyzsze niz Premier Leage,sedziwal juz Juve- ze Sporting iem,gdzie pokazal 2karteczki Wlochom
2/10
Pzdr
&#39;17min izzi drugi dzien z rzedu LM ????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
C. Ronaldo strzeli 1.60✅✅
etoto

Niby najsłabszy sezon CR7, a liczby wykręca bardzo dobre. Zidane podjedzie do tego meczu bardzo poważnie. W derbach Madrytu Ronaldo został zdjęty z boiska w 60 minucie. Do tego dochodzi pojedynek Ronaldo vs. Buffon, który jest bardzo korzystny dla portugalskiej gwiazdy.
Benatia otrzyma żółtą @2.50✅✅

Sevilla więcej fauli @1.97⛔⛔

Bawarczycy przywieźli w miarę korzystny wynik z Hiszpanii, więc dla Bayernu wystarczy nawet remis. To Palanganas w dzisiejszym meczu musi gryźć murawę, jeśli chcą awansować. Trzeba postawić wszystko na jedną kartę i zaryzykować. Strata bramka najprawdopodobniej przekreśla wszystko. Więc biegać, walczyć i gryźć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real - Juventus
Ronaldo gol @ 1.65
Fortuna

Portugalczyk jest w mega formie i pokazuje to z każdym spotkaniu w którym ma okazję wystąpić. Dziś zapewne zobaczymy go od pierwszych minut i okazji do zdobycia nie będzie brakowało. Ronaldo tak jak cały zespół na pewno nie podejdą do tego spotkania lekceważąco tak jak wczoraj Barcelona do spotkania z Romą. Ronaldo lubi te rozgrywki, a jeszcze bardziej lubi strzelać w nich gole.
20:45 Bayern - Sevilla
Lewandowski gol @ 1.45
fortuna

Robert w pierwszym spotkaniu z Sevillą nie wypadł najlepiej, ale teraz ma dobrą okazję do przełamania się i pokazania swojej siły strzeleckiej. Dziś zapewne zagra od pierwszych minut i podobnie jak Ronaldo okazji do zdobycia gola będzie miał dość sporo. Lewandowski ma to do siebie, że potrafi się znaleźć na dobrej pozycji gdzie akurat wyląduje piłka, to takie przeczucie napastnika. Do tego chodzą rzuty karne i rzuty wolne, które wykonuje Polak. Kurs nie jest zachwycająco duży, ale wart zagrania.
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik

Panie sędzio, dzisiaj poprosze 2 kartki w meczu RMA - JUV.
  • M. Pjanic 3.40 ✅
  • D. Carvajal 2.90 ✅


Wszystkie kursy forBet, dziękuję.
Już do HT.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Real vs Juve. Juve z remisem 2.33 fortuna
1:3.
Trza bylo brac Juve wygra dwoma po ponad 8 kursie, ach ten nasz kochany Oliver sedzia , on kocha zabijac magie futbolu, kolejna jego kontrowersja, zla decyzja , karny z kapelusza , ile my widzimy zlych jego decyzji w Premier ????

Real ma awans w kieszeni, Juve drugi raz takiego samego wstydu przyniesc kibicom nie powinni. Po takim kursie warto wziac gdyz sa to ekipy na podobnym poziomie. W formie Real, ale z Atleti u siebie 1:1 wiec czemu nie i dzis taki wynik ? Za mala stawke warto pograc wg mnie ale bez szalenstw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Real vs Juve. Juve z remisem 2.33 fortuna
Real ma awans w kieszeni, Juve drugi raz takiego samego wstydu przyniesc kibicom nie powinni. Po takim kursie warto wziac gdyz sa to ekipy na podobnym poziomie. W formie Real, ale z Atleti u siebie 1:1 wiec czemu nie i dzis taki wynik ? Za mala stawke warto pograc wg mnie ale bez szalenstw.
Zobaczymy jak bedzie ale mysle ze granie tutaj gości nawet z remisem to wyrzucone pieniadze.
Dzisiaj po JUV to zostanie tylko mokra plama na Santiago Bernabeu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Tutaj nikt nie bedzie odpuszczal, nie po to Ronaldo schodzil z Atleti zeby dzis cokolwiek bronic, Real bedzie chcial wygrac i to zrobi, Liga Mistrzow nalezy do nich czy to sie komus podoba czy nie, kurs na Real zlapalem w okolicach 1.70 naprawde lokata,pozdrawiam
ja zagralem dzisiaj dubla na LM w obu meczach over 1.5gola , over 2.5 kartki , over 8.5 rozne
ako: 3.60
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Real vs Juve. Juve z remisem 2.33 fortuna
Real ma awans w kieszeni, Juve drugi raz takiego samego wstydu przyniesc kibicom nie powinni. Po takim kursie warto wziac gdyz sa to ekipy na podobnym poziomie. W formie Real, ale z Atleti u siebie 1:1 wiec czemu nie i dzis taki wynik ? Za mala stawke warto pograc wg mnie ale bez szalenstw.
Zwracam honor. Takiego gruzu ze strony RMA sie nie spodziewalem, szkoda JUV. Walczyli.
A ja dzisiaj polecam grać overy kartkowe do przerwy (0.5, 1.5).
Po pierwszej połowie powinno być jasne, kto zagra w półfinałach, a przez te trzy kwadranse zawodnicy powinny zawzięcie walczyć i nie myśleć jeszcze o możliwości odpadnięcia. Polecam, dostępne na 1xbet na live!
Ładnie wysypało kartkami dzisiaj.
Tutaj nikt nie bedzie odpuszczal, nie po to Ronaldo schodzil z Atleti zeby dzis cokolwiek bronic, Real bedzie chcial wygrac i to zrobi, Liga Mistrzow nalezy do nich czy to sie komus podoba czy nie, kurs na Real zlapalem w okolicach 1.70 naprawde lokata,pozdrawiam
ja zagralem dzisiaj dubla na LM w obu meczach over 1.5gola , over 2.5 kartki , over 8.5 rozne
ako: 3.60
Zasugerowalem sie meczem RMA, drugiego meczu nie brałem pod uwage ale dzieki za tip-a.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom