>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [3-4.04.2018 - Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
1/4 finału

kursy od: bah

Pierwsze spotkania za ponad dwa tygodnie, ale być może już dziś ktoś ma Typ z analizą, który warto pograć. Jak widzimy po losowaniu to Barcelony i Bayern powinny spacerkiem zameldować się w kolejnej rundzie. Czy tak jednak będzie?. Ciekawie zapowiada się dwa kolejne spotkania. Juventus-Real to zeszłoroczni finaliści. Stara Dama z pewnością będzie chciała wziąć odwet za tamto spotkanie. Drugi hit to starcie Liverpoolu-Manchester City. Nie uważacie, że buki zbyt pochopnie stawiają The Citizines w roli faworyta?.
UWAGA
Ten temat służy tylko do podawania swoich typów z analizą. Każdy post, który nie będzie posiadał analizy zostanie automatycznie usunięty!. Temat do luźnych rozmów macie w linku poniżej:

https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-1-4-finalu-ligi-mistrzow-3-4-kwietnia-2018.151098/
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Odnosnie meczu Juve - Real.
Bardzo chetnie pojde w BTS ktory stoi w expekcie po 1.80.
Juve bedzie musialo strzelic przynajmniej jedna bramke, to bedzie dla nich priorytetem. Wystarczy spojrzec na wyniki Wlochow - zawsze strzelaja chociaz raz na wlasnym stadionie. Mysle, ze uda sie to rowniez w starciu przeciwko Krolewskim, ktorzy potrafia tracic bramki, miedzy innymi 3 z Girona, 2 z Sociedad...
Real? Do swietnej dyspozycji wrocil Cristiano, a kiedy CR7 jest w gazie lepiej gra caly zespol. O bramke dla Krolewskich jestem spokojny.
 
E 5

elaade

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool - Manchester City
Godzina: 20:45
Typ: Liverpool + BTTS
Kurs: 4,60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Według mnie najlepszy mecz na tym etapie rozgrywek. Na początek weźmy pod analizę zespół Jurgena Kloppa. Liverpool to zdecydowanie drużyna swojego stadionu - na Anfield od kwietnia 2017 roku przegrali tylko raz z drużyną West Bromwich Albion w pucharze FA Cup. Na ostatnie 10 meczy u siebie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki strzelili 28 bramek! Daje to prawie średnią 3 goli na mecz. Co na to obrona City? 5 bramek straconych w 10 ostatnich meczach na wyjeździe, ale jedenastym meczem wstecz jest porażka z The Reds 4:3 - w jednym meczu stracili prawie tyle bramek co w 10 ostatnich na wyjeździe. H2H pomiędzy tymi dwoma zespołami gdzie gospodarzem jest Liverpool w ciągu ostatnich 5 meczy także jest po stronie The Reds - 4 wygrane pojedynki i 1 przegrany po karnych. Porażka Liverpoolu 5-0 z City na początku sezonu? Czerwona kartka po kilkunastu minutach od pierwszego gwizdka dla Mane podłamała całkowicie na duchu tą drużynę, więc ciężko brać pod uwagę ten mecz dodając jeszcze to że grali na wyjeździe. Można powiedzieć że styl gry który wprowadza do swoich zespołów Jurgen Klopp po prostu nie leży taktyce Pepa Guardioli. Śmiem twierdzić że jest to gorsze losowanie dla City, niż dla Liverpoolu. Prawdopodobnie oba zespoły wyjdą w swoich najsilniejszych garniturach, jedynie po stronie City występ Sergio Aguero nie jest pewny z powodu kontuzji, na czym atak Obywateli traci trochę na jakości. Jeśli miałbym pisać o indywidualnościach które mogą roztrzygnąć mecz to nie starczyłoby mi miejsca, więc napiszę krótko. Salah - człowiek w najlepszej formie na naszej planecie, tworząc trio razem z Mane i Firmino pokazali klasę nie jeden raz. Z drugiej strony De Bruyne - serce, napęd i mózg Manchesteru City, jeśli Klopp wpadnie na pomysł jak powstrzymać go to The Citizens będą miały ciężki orzech do zgryzienia na Anfield. Defensywa Liverpoolu daje dużo do życzenia, myślę że bez błędów się nie obejdzie i będzie to okazja dla City na strzelenie bramki/bramek. Jest to dwumecz w którym największa rolę odegra stadion - jeśli Liverpool chce się liczyć dalej w grze, nie mogą tego meczu u siebie nawet zremisować! Sądzę że będzie to mecz pełen emocji, szybkiej gry a szczególnie mecz obfity w bramki. Mój typ na ten mecz to 3:2 dla Liverpoolu. Dziękuję, pozdrawiam, Wesołych Świąt.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
SEVILLA -BAYERN
TYP : BAYERN
KURS 1.71
BUKMAHER: LVBET
FC BARCELONA - AS ROMA
TYP -1 HANDICAPT BARCELONA
KURS 1.66
BUK. LVBET
Do tych typów byłbym skłonny dorzucić:
Juventus - Real btts
Liverpool - City btts/+2.5
Zdania co do meczu w Turynie są mocno podzielone. Osobiście skłaniam się minimalnie ku Realowi (myślałem przez moment o x2), aczkolwiek Juventus musi poszukać gola na własnym boisku. Królewscy z kolei są w dobrej dyspozycji, więc ich zaliczka bramkowa jest jak najbardziej osiągalna. Wyczuwam remis, ale bramkowy.
Co do drugiego pojedynku to może to być najbardziej widowiskowy dwumecz spośród par ćwierćfinałowych. Potencjał w ofensywie obie ekipy mają bardzo duży, więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to powinniśmy zobaczyć kilka goli, autorstwa jednych i drugich.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Sevilla-Bayern
Typ: over 3.5
Kurs: 2.40
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ćwierćfinał piłkarskiej Ligi Mistrzów, Sevilla po wyeliminowaniu Manchesteru United trafiła na Monachijski Bayern. Ekipa gości jest faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jak i do awansu do dalszych gier. Ekipa gospodarzy na pewno zdaje sobie sprawę że w tym meczu musi robić wszystko żeby nie stracić bramki,ale czy w meczu z tak mocnym na chwilę obecną Bayernem jest to możliwe? bo moim zdaniem zdecydowanie nie , patrząc na to co Bayern w poprzedniej kolejce zrobił na swoim stadionie z Borussią , na formę Lewandowskiego , na ilośc strzelanych przez Bayern bramek, Sevilli będzie niezwykle cięzko w tym spotkaniu powalczyć o korzystny wynik, ich rezultaty są różne, wyeliminowali słaby Manchester, ale później w lidze zweryfikowało ich Atletico , które było w stanie wbić im aż 5 bramek, później sevilla na wyjeździe poniosła porażkę z Leganes, ostatnio podział punktów z Barceloną, ale wykazali się maksymalnym brakiem koncentracji w ostatnich minutach spotkania , ogólnie 5 spotkań u siebie i tylko 1 wygrana, to jest moim zdaniem za mało na taki klub jak Bayern i chyba gospodarze musieli być mieć sporo szczęscia żeby wyjśc z tej pary zwycięsko. Mój typ na to spotkanie to over w bramkach, bowiem obie ekipy grają raczej do przodu i sporo strzelają , myślę że obie strzelą też jak najbardziej powinno siąść. Stawiam na dokładny wynik 1:3 dla Bayernu na koniec spotkania.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Zdania co do meczu w Turynie są mocno podzielone. Osobiście skłaniam się minimalnie ku Realowi (myślałem przez moment o x2), aczkolwiek Juventus musi poszukać gola na własnym boisku. Królewscy z kolei są w dobrej dyspozycji....
ja uważam ze mecz może mieć zupełnie inny przebieg niż wszyscy przewidują. Juve najlepsze co ma to obrona i wg mnie ich taktyka bedzie prosta, zamurowac i czekać na kontrę. Jeżeli uda im sie zachować czyste konto, to w rewanżu może zadecydować 1 bramka strzelona na wyjeździe.
Ja bym sie tu skłanial ku teorii ze to real musi poszukac bramki.
Podobał mu sie mecz rewanżowy z totkami, dali sie wyszalec gospodarzom, a kiedy przyszedł moment by znokautowac rywala, zrobili to. Ok real bardziej doświadczony pewnie tego błędu nie popełni, ale oni w tym sezonie są średni, wypaleni, bez błysku i uważam że Juve wykorzysta to w dwumeczu. Ostatnie wyniki realu niby lepsze, ale jak oglądam ich mecze to wydaje mi sie ze to wszystko takie chaotyczne..
Dla mnie Juve awans @2.55
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dla Sewilli mecz z Bayernem będzie trudnym zadaniem , zważając na różnice klasy poszczególnych piłkarzy , jak ich ogólnych umiejętności.
Bayern ostatnio odnotowuje serię ( zresztą jak zwykle) meczy bez jakichkolwiek większych wpadek ( nie licząc przegranej z Lipskiem ) to drużyna spisuje się bardzo dobrze oraz prezentuję stała formę zarówno w Bundeslidze, jak i właśnie Champions League. Jednakże podczas meczu zabraknie podstawowego bramkarza Bawarczyków , czyli Manuela Neuer&#39;a , co może lekko ułatwić Hiszpanom wbicie honorowego gola.
Bawarczycy z kolei ( a w szczególności nasz rodak , Robert Lewandowski) , wyjdą zmobilizowani , żeby wygrać to spotkanie ,w szczególności , iż Bawarczycy na zadowolą się tylko zdobyciem mistrzostwa swojego kraju , ale na pewno ich ambicje sięgają zdecydowanie wyżej.
Podsumowując: zapowiada się bardzo ciekawe widowisko , w którym nie powinno zabraknąć bramek i asyst , zarówno po jeden , jak i po drugiej stronie barykad.
Osobiście liczę także na strzelenie gola przez Roberta , który zaliczył hat-tricka w meczu z swoim byłym klubem , a mówię tutaj oczywiście o Borussi Dortmund.
Główny typ: wygrana Bayernu @2 Fortuna Kurs:1.62✅✅
Typy poboczne: obie drużyny strzelą Kurs:1.67 Fortuna✅✅

WYNIK: 1:2
Bramki:
Sarabia 31&#39;
Jesus Navas 37&#39; (bramka samobójcza)
Thiago Alcantara 68&#39;
WYGRANA
✅✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Juventus - Real Madryt
BTS @ 1.82
Ronaldo gol @ 2.10
Dybala gol @ 2.55
bah

Na to spotkanie staram się wybrać najbezpieczniejszą opcję jaką jest BTS. Obie drużyny znają się bardzo dobrze i mają rachunki do wyrównania. Juventus jak i Real Madryt podchodzą do tego spotkania w najlepszym dla siebie momencie, a to dlatego, że obie drużyny są w formie i potwierdzają nam o tym ostatnie wyniki ligowe. Idę w stronę bramek ponieważ okazji do ich zdobycia na pewno nie zabraknie. Z jednej strony Ronaldo, który w weekend odpoczywał, a z drugiej Dybala, który wrócił do gry po kontuzji i znowu staje się liderem druzyny. Jestem ciekaw na kogo postawi Zidane z dwójki Isco-Bale. Obaj panowie zaprezentowali się ostatnio bardzo dobrze i zapewne obaj chcą zagrać w Turynie od pierwszych minut. Massimiliano Allegri podał 20-osobową pominął na niej zawieszonych Medhiego Benatię i Miralema Pjanicia oraz swoją decyzją Benedikta Höwedes i Federico Bernardeschiego, którzy ostatnio mieli problemy zdrowotne. Czy brak Pjanica oraz Benatii wpłynie mocno na grę Juventusu?. Gospodarze nie mogą pozwolić na zbyt wiele Realowi jeśli chodzą ich wyeliminować. Tak jak wspomniałem wyżej, obie drużyny na pewno stworzą sobie sytuacje do strzelenia goli, a jeśli skuteczność nie zawiedzie w takim spotkaniu to BTS powinien się pokryć już w pierwszej połowie.
20:45 Sevilla - Bayern
over 2.5 gola @ 1.58
over 3.5 gola @ 2.42
Lewandowski gol @ 1.71
bah

Czy Sevilla po raz kolejny postawi się gigantowi i sprawi wielką sensację?. Ten zespół przez wiele osób jest niedoceniany i dziś naprawdę są w stanie dokonać czegoś niemożliwego. Gospodarze jeśli zagrają ta agresywnie jak w pierwszym spotkaniu z United to Bayern może się tu czegoś obawiać. Sevilla na pewno musi być zabójczo skuteczna, a większość stworzonych okazji musi zamienić na gole. Gospodarze stać na zdobywanie bramek bowiem pokazał to rewanż w Manchesterze czy ostatni mecz z Barceloną, gdzie na własne życzenie zremisowali. Sytuacja kadrowa Sevilli przed meczem z Bayernem wygląda coraz mniej ciekawie. Za żółte kartki pauzuje Ever Banega, natomiast pod znakiem zapytania stoją występy Gabriela Mercado oraz Jesusa Navasa. Dobrą wiadomość jest powrót do składu Pablo Sarabii, który pauzował za kartki w ostatnim ligowym pojedynku z Barceloną. Montella pokazał, że świetnie wkomponował się w drużynę. Sevillę chce się znowu oglądać tak jak to miało miejsce kiedyś za kadencji Emery&#39;ego. Bayern ostatnim zwycięstwem nad Borussią 6:0 pokazał, że jest gotowy na ten dwumecz. Jupp Heynckes nadal nie może korzystać z usług kontuzjowanego Neuera, który jest jednak coraz to bliższy powrotu oraz Comana. Wczoraj z zespołem trenowali Vidal oraz Bernat, którzy będą gotowi na dzisiejszy mecz. Bayern przystępuję do tego spotkania w roli faworyta i nic w tym dziwnego. Tak wielki klub ma za zadanie wygrać i awansować dalej. A co najważniejsze przełamać hiszpańską klątwę z którymi Bayern ma problemy w ostatnich kilku sezonach. Podsumowując, spodziewam się intensywnego spotkania. Obie drużyny zarzucą wysokie tempo, a same widowisko będzie się nam świetnie oglądało. Przydałby się tu szybki gol, który może nam rozwiązać worek z bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Bayern
Typ: powyżej 12,5 RR ⛔ 1:2 (9 RR)
Kurs: 3.04
Bukmacher: BaH
Analiza: Dzisiaj dwa wielkie hity w Lidze Mistrzów, na oba już podano wiele typów, ja postanowiłem wybrać spotkanie pomiędzy Sevillą a Bayernem, dwie bardzo ofensywne drużyny, w poprzedniej rundzie hiszpanie sprawili niespodziankę i wyeliminowali Manchester United, natomiast Bayern spokojnie odprawił Besiktas. W tym dwumeczu faworytem są Niemcy, ale Sevilla bynajmniej w spotkaniu u siebie chciała wywalczyć korzystny rezultat, bo w Monachium będzie bardzo ciężko. W tym meczu postanowiłem poszukać rzutów rożnych, obie ekipy nabijają ich całkiem sporo, może oprócz ostatniego meczu pomiędzy Bayernem a Borussią, gdzie padły tylko 3 cornery, ale wszyscy wiedzą jak się ułożył tamten mecz, więc taka liczba rogów nie dziwi, dzisiaj Sevilla jeśli chce coś ugrać musi atakować, więc akcje powinniśmy zobaczyć pod obiema bramkami, oba zespoły mają szybkie skrzydła, więc powinno być dużo wrzutek w pole karne, a co za tym idzie i rzutów rożnych. Jeśli popatrzymy na 10 ostatnich mecz to w meczach Sevilli pada średnio 11,2 rożnych na mecz, natomiast w meczach z udziałem Bayernu 9,5 cornera na spotkanie. Jeśli jedni i drudzy utrzymają swoją średnią to linia choć dosyć wysoka powinna zostać pokryta. Z fartem i powodzenia.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Sevilla - Bayern
Bayern gol w obu połowach @2.33 ✅
Sevilla ponad 2.5 kartki @2.1 ⛔
Ponad 4.5 kartki @2.12 ✅
Layun kartka @4.5, Khedira kartka @4.5 (to z meczu juve-Real) ZWROT ⛔
Ponad 24.5 fauli @1.85 ⛔
Lewandowski wiecej goli niz sevilla @4.45 ⛔
Unibet
Znalazlem Imo dosyć ciekawy kurs jak na takie zdarzenie. Bayern ma ultra ofensywny zespół, na wyjezdzie najważniejsze bedzie nastukanie jak największej ilości bramek co by na spokojnie do drugiego meczu podejść i móc pograć bardziej z kontry. Zawodników maja bardzo zdolnych i nastawionych na atak, a sevilla ma dziurawa obronę i nie jest najlepsza w defensywie, Barcelona potrafiła zrobić cos z niczego i stuknęli im dwie brameczki w momencie gdy oni juz tylko i wyłącznie murowali. Sevilla nie moze w tym meczu tylko bronić bo to sie skonczy tragicznie a i o rewanżu musi myślec wiec nawet jak odwali to co borussia to i tak w drugiej połowie bayern wykorzysta jakaś kontrę i cos wciśnie. Serio uważam to za kozacki bet patrząc na kurs. Duzo lepsze niz over 1.5 gola Bayernu o którym myslalem początkowo.

sędziuje pan ze spora średnia kartek, bo aż 5. Sevilla lubi pograć agresywnie, zawodnicy są temperamentni i często braki techniczne czy umiejętności nadrabiają walka. Bayern mając riberyego, robbena, jamesa, lewego przewyższa zdecydowanie umiejętnościami obronę sevilli. Bedą oni mieć z nimi mnóstwo problemów. Do tego jak wspomniałem temperamentni zawodnicy mogą sie wdawać w jakies spory z zawodnikami bayernu, zwłaszcza ze gra toczy sie o najwyższa stawkę a bayern ma zawodników co lubia nadepnąć na odcisk - Rafinha i przede wszystkim Vidal.
Analiza podobna jak wyżej. Są konfliktowi vidal i Rafinha. Do tego nie przebierający w środkach Martinez. Szczerze mówiąc nie zdziwię sie jakos bardzo jakby sama sevilla pokryła te linie. Ew 4 a bayern dołoży jakaś jedna.
Do tego oba zespoły lubia grać szybka piłkę, fauli bedzie zapewne całkiem sporo.
Do tego na czutke kartka layuna, moze nie wystąpić w pierwszym składzie ale wtedy bedzie zwrot. I z drugiego meczu kartka Khediry, rownież na czutke. ostatnio całkiem niezle idzie typowanie tych zawodników na kartki wiec próbuje dalej.
Na koniec ciekawy bet na rodaka. Wiecej goli niz cała sevilla. Bez banegi i navasa ofensywa sevilli bardzo ucierpi, zostaje tragiczny muriel i błyskotliwy ben yedder. Za drobne warto spróbować zwłaszcza ze Robercik w formie, a bayern śmiało dzis moze przełamać serie przeciw hiszpańskim zespołom i wypunktować seville i wszystko na to wskazuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bayern Monachium @1.6✅✅
Lvbet

Bez większych kombinacji na dzisiejszy wieczór. Bawarczycy są w gazie, a Sevilla awansowała dzięki głupocie Mourinho, który grał na 0:0.
Bayern Monachium pokazał, w jakim jest gazie niszcząc Borussie Dortmund 6:0 w ostatnim ligowym spotkaniu. Bawarczycy pod okiem Juppa, prezentują się bardzo dobrze, i są jednym z faworytów do wygrania LM. Nie będę zdziwiony, jeśli w pierwszym spotkaniu zapewnią sobie awans. Mają do dyspozycji cały skład. Nie wliczając Neuera oraz Comana.
Sewilla w weekend zremisowała z Barceloną, tylko nie wiem czy oni tak dobrze zagrali, czy może Barca zagrała takie fatalne zawody.
Ekipie z Andaluzji się poszczęściło, że w poprzedniej rundzie trafii na Czerwone Diabły. Na szczęście, Bawarczycy, to zupełnie inna drużyna od Manchestery, a Jupp nie jest murarzem, jak Joseph Mourinho. Remis będzie porażką dla drużyny z Monachium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Bayern Monachium @1.6
Lvbet

Bez większych kombinacji na dzisiejszy wieczór. Bawarczycy są w gazie, a Sevilla awansowała dzięki głupocie Mourinho, który grał na 0:0.
Bayern Monachium pokazał, w jakim jest gazie niszcząc Borussie Dortmund 6:0 w ostatnim ligowym spotkaniu. Bawarczycy pod okiem Juppa, prezentują się bardzo dobrze, i są jednym z faworytów do wygrania LM. Nie będę zdziwiony, jeśli w pierwszym spotkaniu zapewnią sobie awans. Mają do dyspozycji cały skład. Nie wliczając Neuera oraz Comana.
Sewilla w weekend zremisowała z Barceloną, tylko nie wiem czy oni tak dobrze zagrali, czy może Barca zagrała takie fatalne zawody.
Ekipie z Andaluzji się poszczęściło, że w poprzedniej rundzie trafii na Czerwone Diabły. Na szczęście, Bawarczycy, to zupełnie inna drużyna od Manchestery, a Jupp nie jest murarzem, jak Joseph Mourinho. Remis będzie porażką dla drużyny z Monachium.
Granie Bayernu po takim kursie, na tak gorącym terenie to wg. mnie strzał w kolano, Argument że Bayern jest bardzo mocny bo ograł wysoko BVB, to wg mnie nie argument bo Borussia już w tym sezonie w bundeslidze traciła punkty z o wiele słabszymi zespołami niz Bayern, Gra Bayernu w Bundeslidze a w Champions League to dwa inne światy, w tym meczu wolalbym isc w bts albo rożne, bo granie takiego śmiesznego kursu na wyjeździe się mija z celem, Sevilla nie przez przypadek znalazła się w tej fazie rozgrywek, ogrywając MU, i grając dobry mecz na Old Trafford, później w lidze niemal ograli Barcelone która według mnie jest mocniejsza od Bayernu, jakby dali jeszcze kurs na Bawarczyków w granicach 1.90 to bym się zastanowił, ...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Juventus Turyn - Real Madryt 0;3 pogrom
obie strzelą
1,81
0-0 (podwójna szansa) 1,67
Mecz moim zdaniem będzie kręcił się w okolicach remisu, może do przerwy bądź właśnie tak się skończy. Dla Juventusu u siebie rzeczą oczywistą jest strzelenie bramki, bez tego nie widzę ich w dwu meczu. Real swoje okazje będzie miał.
Dla mnie osobiście Juventus już w dwu meczu z Tottenhamem powinien odpaść, byli słabsi w obu meczach.
Real od kilku meczy pokazuje, że wchodzą na właściwe tory, liga jest już przegrana (pozostała walka o to aby być wyżej od Atletico) więc skupiają się tylko na Lidze mistrzów.
Już rok temu Real pokazał Juventusowi jak powinno się grać i teraz nie widzę za dużo argumentów przemawiających, że to Juventus awansuje dalej, na pewno nie po tym co pokazali w dwu meczu z Tottenhamem.
Nie będę pisał o tym, że Ronaldo w lidze mistrzów rozgrywa swoje najlepsze mecze ( kto tego nie wie, jest ślepy), taka drużyna jak Real jest stworzona do rozgrywania właśnie tak ważnych spotkań...Juventus niestety ale jeszcze nie. U siebie oczywiście mogą a nawet muszą powalczyć o dobry wynik. Stawiał bym remis 1:1.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Żaden strzał w kolano, Sevilla jest cienka jak dupa węża, i bardzo mocno się zdziwię, jeśli rewanż w Monachium będzie czymś więcej niż tylko okazją do zwiedzania miasta dla Hiszpanów. Po prostu, kto ogląda ten widzi co ten zespół wyprawia w obronie, im nawet Atletico wbiło 5 sztuk, a oni po 1:0 zawsze murują. Sevilla kadrowo ma słabszego piłkarza na każdej pozycji, i ta różnica nie jest minimalna. MU nie ma tutaj na własne życzenie, siwy jest idiotą, chciał awansować w żałosny sposób i się przejechał. Bayern nawet na Camp Nou wyszedłby atakować, dzisiaj siądą na Hiszpanach i jeśli nie będzie jakiś niespodziewanych sytuacji, typu czerwona kartka, to ich pozamiatają.
Bayern -1,5
2,55unibet⛔

Drugi mecz odpuszczam, grałbym kartki, ale sędziuje ten Turecki cep, który już nie raz kartek zapominał zabrać.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Żaden strzał w kolano, Sevilla jest cienka jak dupa węża, i bardzo mocno się zdziwię, jeśli rewanż w Monachium będzie czymś więcej niż tylko okazją do zwiedzania miasta dla Hiszpanów. Po prostu, kto ogląda ten widzi co ten zespół wyprawia w obronie, im nawet Atletico wbiło 5 sztuk, a oni po 1:0 zawsze murują. Sevilla kadrowo ma słabszego piłkarza na każdej pozycji, i ta różnica nie jest minimalna. MU nie ma tutaj na własne życzenie, siwy jest idiotą, chciał awansować w żałosny sposób i się przejechał. Bayern nawet na Camp Nou wyszedłby atakować, dzisiaj siądą na Hiszpanach i jeśli nie będzie jakiś niespodziewanych sytuacji, typu czerwona kartka, to ich pozamiatają.
Bayern -1,5

Drugi mecz odpuszczam, grałbym kartki, ale sędziuje ten Turecki cep, który już nie raz kartek zapominał zabrać.
Mówisz że Atletico strzelilo im 5goli. Popatrz co Sevilla w dwumeczu zrobiła z żelazna obrona Atletico w Pucharze króla. Osobiście również bym zagrał na Bayern ale po min 2.0. Granie 1.60 z podatkiem to głupota dla mnie biorąc pod uwagę że jest rewanz
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Tak na marginesie mecz meczowi jest nie równy ktoś slaby itp Potencjał jest w obu parach ekipach i tutaj tak po prawdzie każdy wynik jest możliwy.Kwestia jak sie ułoży mecz komos coś wyjdzie itp jakaś pomyłka sędziego i juz mamy.... w obu parach walki kartek i rożnych nie powinno zabraknąć.Sevilla jeśli wejdzie bardzo dobrze w mecz jest wstanie spokojnie ograć Bayern- jest potencjał w przodzie a Bawarczycy w obronie sa do złapania.Co do Juve i Realu- królewscy trafili najgorzej jak mogli. Juve moze być osłabione moze grac słabo ale potrafi wykorzystac jedna jedyna sytuacje w meczu i odwróci jego losy. Drużyna grająca twardo zdecydowanie mająca swój unikalny styl oparty o żelaznej konsekwentnej defensywie. Real natomiast to fantastycznie pookładana ekipa grająca fajnie z kontry i w ataku w defensywie także sa do ruszenia cóż oglądać palce lizać i lekko gramy czekając na rewanże

Juventus Turyn - Real Madryt Typ: 1 3,08⛔ i Juve (1:0) Handicap: 1 1,56 bah⛔
FC Sevilla - Bayern Monachium Która z drużyn dostanie najwięcej kartek spotkaniu? (regularny czas gry) Drużyna 1 1,95 bah⛔
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Real powinien ogarnąć Juve, jak widze w podstawowym składzie takiego Chelliniego, tykającą bombe, to strach pomyśleć co taki Ronaldo czy ktoś inny z Królewskich może z nim zrobić, Real to kolektyw, Juve zlepek wygasających juz gwiazd po za Dybala, ktory jest mlody, ale Chiellini, Higuain, Mandzukic, maja juz swoje lata, i jeszcze kilku by sie znalazlo, nie wyobrazam sobie zeby taki klub jak Juve wyeliminowal Real, to nie ten poziom mimo iz w Serie A Juve jest hegemonem, szybkosciowo taktycznie Real ich zajedzie, + brak Pjanicia spore osłabienie, Real bez wiekszych ubytków więc powinien pokazać klase, gdyż Real w lidze mistrzów gra tak dobrze jak nikt inny, i nawet im żywa legenda Giggi Buffon nie pomoze, kurs na zwycięstwo Realu wyśmienity wole pograć to niż wygrana Bayernu, po znacznie niższym kursie,
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Juventus - Real
Obok środowego spotkania najciekawsza para tej fazy Ligi Mistrzów.
Koguty wylały na gospodarzy kubeł zimnej wody. To co pisze zuchman to moim zdaniem &quot;lekka&quot; nadinterpretacja. Przyjeżdżając na Wembley z wynikiem 2-2 z pierwszego spotkania nie ma mowy o czymś takim jak dam się wyszaleć przeciwnikowi przez 60 minut. Totki równie dobrze mogły zamknąć to spotkanie w pierwszej połowie rewanżu. Nie zrobiły tego i spotkała ich kara. Tak samo jak Juve zostało skarcone w pierwszym meczu za poczucie się zbyt pewnie. I to wszystko moim zdaniem działa na korzyść Starej Damy. Włosi to nie jest drużyna z pierwszej łapanki o Allegrim nie wspominając. Na pewno poprzedni dwumecz był materiałem na wiele godzin analiz. Tutaj będzie zupełnie inne nastawienie. Real na Santiago to nawet w słabszym okresie piekielnie groźny przeciwnik, szczególnie w LM. W związku z tym Juve musi tutaj osiągnąć zadowalający wynik by w rewanżu skupić się na tym w czym są najlepsi - defensywie. Juve to drużyna poukładana, która może rywalizować z każdym a buki zaserwowały nam bardzo fajne kursy w ich stronę.
Real z kolei wszyscy wiemy jaki ma sezon. W LaLiga nie liczy się już od dawna. Pierwsza połowa sezonu tragiczna. Teraz niby Cristiano się obudził ale czy to wszystko wystarczy? Myślę, że dwumecz z PSG zaburzył postrzeganie większości z Was. Ok, Real zagrał spoko ale PSG jest dobrą drużyną tylko na papierze. Przed tamtym dwumecze, ktoś tu na forum, wstawił obszerną videoanalizę meczu PSG-Lyon, z której jasno wynikało ile mankamentów jest w grze Paryżan. Poza tym wiemy ile problemów ma ta drużyna w szatni. To wcale nie był taki trudny sprawdzian dla Realu jakby mogło się wydawać. A przecież w Realu też nie dzieje się jakoś super. Ciągłe foszki Isco, dramka na linii CR7 - Perez i kilka innych. Takie rzeczy wpływają na formę. To, że jadą do Turynu również nie napawa optymizmem gdyż Real nigdy nie wygrał na tym stadionie w LM. Oczywiście takie h2h biorę z przymrużeniem oka.
Niemniej jednak więcej potencjału upatruję w Juve. Jedyny minus to brak Pjanica. Poza tym wciąż rozmawiamy o Realu dlatego przyjmuję bezpieczniejszy wariant.
Juve DNB @2.11 Fortuna
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sevilla vs Bayern. Sevilla 5.7 fortuna , Sevilla z remisem 2.45 fortuna 1:2. bayern przyfarcił.
Sevilla to mega silna ekipa w tym roku, na swoim terenie zawsze groźni a i nawet w Manchesterze pokazali klase. Bayern nc wielkiego nie pokazuje, oczywiście są faworytem ale hiszpanie łatwo meczu nie oddadza i nikogo sie nie boją. Sevilla lub remis ale nie zdziwi mnie wygrana Sevilii.
Juventus vs Real. Juventus 3.2 fortuna. Juventus z remisem 1.6 fortuna. Tutaj juz totalna dominacja Realu, zapomnialem ze CR w formie.. Gol na 2:0 miazga, nawet kibice Juve bili mu brawo.. Chyba Real 3raz z rzedu LM.
Dwa solidne mecze dzis. Sam nie wiem ktory obejrzec. ????
Juve u siebie jest groźne , z Tottenhamem meczarnie, ale pokazali ze sa psychicznie mocni. Real w formie w LM od trzech lat ale trafili na mega trudna ekipę. Rok temu ich roznieśli w pył 4:1 w finale , jednak w moim odczuciu Juve wyglada lepiej niz przed rokiem. U siebie nie przegrywaja meczy. Dzis moze byc 1:1 albo 3:1. Jednak Juve w Turynie powinno ten mecz ogarnac , Real miewa wpadki na wyjazdach, z PSG tez nie zagrali nic ciekawego na wyjeździe wygrywajac tylko 2:1 a tutaj ekipa trudniejsza. Juve tego nie przegra a czy wygra ? powinni ale 1x do gry , Real nie wywiezie z Turynu wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
taidio 882

taidio

Użytkownik
jak Bayern w gazie jak cholera jest to nie widzę innej opcji niż ich wygrana, świetna ofensywa, świetna defensywa, nawet Ulrich w bramce już baboli nie robi tak jak na początku gdy wszedł pomiędzy słupki, Bayern niczego nie pokazuje?xD totalna dominacja ligi, szeroka kadra i na każdą pozycje można bez problemu znaleźć porządne zastępstwo, wysokie i pewne zwycięstwa, w ostatniej rundzie zniszczyli Besiktas, fikołki mają jeszcze robić? Chwała Sevilli za wyeliminowanie Manu, nawet pisałem wtedy przed rewanżem że nie warto tykać Manchesteru bo nie warto stawiać ani pensa na ten antyfutbol, ale tutaj w końcu będzie przeciwnik który chce i potrafi grać w piłkę.
Bayern @1.62, co do drugiego meczu jeszcze się zastanawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom