>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Niemcy - Argentyna [sobota 16:00]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Sobota 3 lipca 2010r
[16:00] Niemcy - Argentyna 3,10 3,15 2,25
Stadion : Kapsztad -&gt; Green Point Stadium

Bez wątpienia starcie tych zespołów wywołuje emocje na całym świecie. Obie ekipy preferują ofensywną piłkę. Niemcy grają zespołowo bardziej. Argentyna mimo wszystko przeprowadza więcej akcji indywidualnych w czym prym wiodą Messi i Tevez. Jak na takim etapie poradzi sobie trener Maradona? Starcie tych zespołów to swego rodzaju rewanż za poprzednie MŚ z 2006r. Wtedy też los oba zespoły skojarzył w 1/4, wtedy góra byli Niemcy. Teraz Argentyna liczy na rewanż. Mógłby to być przedwczesny finał. Szkoda tylko że mecz odbywac się będzie o godzinie 16, a nie wieczorem kiedy zdecydowanie lepiej ogląda się mecze, a co dopiero takie hity, ale cóż taki terminarz ...
Zapraszam do dyskusji ;)
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Argentyna jest zespołem ofensywnym. Ma w ataku Higuaina, Aguero, Teveza i oczywiście, przez wielu uważanego za najlepszego piłkarza na swiecie-Messiego. Gorzej wygląda ich sytuacja w defensywie. O ile stracili jedynie 2 bramki na tym turnieju, ta formacja nie wygląda najlepiej. Niemcy są drużyną dobrze panującą nad piłką-zwłaszcza Jabulani. W ostatnio meczu przeciwko Anglii pokazali, że są drużyną z dużymi chęciami do gry w finale. Dobrze wykorzystywali kontrataki i mądrze grali piłką. W tym meczu postawie na over 2,5. Uważam że jest na to duża szansa ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
W poprzednich meczach na tym turnieju według mnie w tej parze lepiej wypadli Niemcy.
Szybka ofensywna gra, do tego zachowane odpowiednie proporcje pomiędzy atakiem i obroną.Tak zakręcili Anglię w pierwszej połowie, że ci nie wiedzieli co się dzieje ????
Widać również, ze Niemcy to typowa drużyna turniejowa, mała wpadka z Serbią, ale to lepiej wiedzą nad czym pracować i co robili źle.
Do Argentyny sceptycznie podchodzę od początku turnieju, co prawda wielkie nazwiska, lecz nie jest to monolit co pokazały eliminacje.
Uważam, że gdy sprzeciwi Im sie mocniejszy przeciwnik, grający twardą obronę to polegną.
Wiem, ze beznadziejna analiza, ale już nie myślę ;)
Niemcy awans 8)

// w eliminacjach to inny zespół grał ?
 
M 28

mitch

Użytkownik
W poprzednich meczach na tym turnieju według mnie w tej parze lepiej wypadli Niemcy.
Szybka ofensywna gra, do tego zachowane odpowiednie proporżecje pomiędzy atakiem i obroną.Tak zakręcili Anglię w pierwszej połowie, że ci nie wiedzieli co się dzieje ????
Widać również, ze Niemcy to typowa drużyna turniejowa, mała wpadka z Serbią, ale to lepiej wiedzą nad czym pracować i co robili źle.
Do Argentyny sceptycznie podchodzę od początku turnieju, co prawda wielkie nazwiska, lecz nie jest to monolit co pokazały eliminacje.
Uważam, że gdy sprzeciwi Im sie mocniejszy przeciwnik, grający twardą obronę to polegną.
Wiem, ze beznadziejna analiza, ale już nie myślę ;)
Niemcy awans 8)
Co mają eliminacje do turnieju? Gdyby miały jakiekolwiek znaczenie to Polska wychodziłaby z grupy na poprzednich imprezach... Ja uważam tak jak Ty, że mimo wszystko value jest po stronie Niemców. Ale argumentowanie eliminacjami czegokolwiek jest moim zdaniem bez sensu...
 
O 0

okon247

Użytkownik
Zwroce uwage na to ze po tych eliminacjach Argentyna grala mecz towarzyski z Niemcami w Berlinie i wygrali 1:0 ,niby mecz towarzyski ale wygrac na ich terenie zawsze cos daje do myslenia po tych elimnacjach ,moim zdaniem wszystko zalezy od ustawienia bo wiedze niepewnosc obroncow i taktyki Diego ,zeby ktos bylby inny trenerem bylbym spokojny ze Argentyna spokojnie dalej awansuje a tak nie jestesm nawet spokojny czy wogle dalej awansuja
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Pamiętam jak wielu użytkowników pisało ( ja również byłem takiego zdania), że Argentyna to nie zespół, że Diego jest słabym trenerem i nic nie osiągnie z tą drużyną. Ledwo wygrane eliminację do MŚ, każdy krytykował tą drużynę, że mimo wielkich nazwisk nie tworzą kolektywu, zgranej paczki itd. Przyszły MŚ w RPA Argentyna jak do tej pory wygrała wszystkie mecze i zachwyt jak to ona pięknie gra. Prawda jest taka, że Maradonna jest słabym trenerem ale wprowadził fajny klimat w drużynę, całą presję bierze na siebie, wszystkie oczy są zwrócone na niego, co on zrobi, co powie. Dobrze to wpływa na drużynę a widać jaką robotę odwalają za niego asystenci. W meczu z Meksykiem pokazali jak &quot;Boski Diego&quot; stoi koło swoich współpracowników i słucha ich podpowiedzi, oni mu tam tłumaczą co i jak i po chwili podchodzi do linii i powtarza to co usłyszał zawodnikom. Widać, że nie ma bladego pojęcia o taktyce ale dobrał sobie dobrych ludzi i widać efekty. Fakt trio jest świetne Messi, Tevez i Higuain świetnie grają na tych mistrzostwach ale obrona już nie stoi na tak wysokim poziomie co atak. Czy Niemcy wykorzystają słabą obronę Argentyny? Mają młody, głodny sukcesu zespół i z tego co pokazali w meczu z Anglią są wstanie wygrać z każdym, dlatego mecz będzie wyrównany i nie mam zielonego pojęcia kto wygra ten mecz. Jedno jest pewne drużyna która zwycięży w tym meczu najprawdopodobniej zagra 11 lipca w wielkim finale bo nie wierzę, że Urugwaj czy Ghana będą ciężkim przeciwnikiem dla Argentyny bądź Niemców. I tak z resztą dużo osiągneli w tym turnieju więc zawodnicy Diego i Lowa mają o co grać.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Zwroce uwage na to ze po tych eliminacjach Argentyna grala mecz towarzyski z Niemcami w Berlinie i wygrali 1:0 ,niby mecz towarzyski ale wygrac na ich terenie zawsze cos daje do myslenia po tych elimnacjach ,moim zdaniem wszystko zalezy od ustawienia bo wiedze niepewnosc obroncow i taktyki Diego ,zeby ktos bylby inny trenerem bylbym spokojny ze Argentyna spokojnie dalej awansuje a tak nie jestesm nawet spokojny czy wogle dalej awansuja
Pamiętam to spotkanie Messi strzelił jedynego gola z rzutu wolnego, i chyba nie z daleka. Ale Niemcy nie graja dobrze w spotkaniach towarzyskich czy el. może inaczej grają na swoim poziomie, a w czasie turnieju dopiero odkrywają swoja prawdziwą twarz. Argentyna zawsze zawodziła na wielkich turniejach mimo że skład mieli równie dobry, pamiętam jeszcze czasy Crespo, Savioli i Riquelme. Pamiętam też Copa América 2007 gdzie Argentyna była najlepsza przez cały turniej żeby przegrać w finale z Brazylią 3-0 pamiętam bo stawiałem w tedy na Argentynę ;). Teraz myślę że mimo bardzo dobrej gry z Niemcami przegrają. Myślę że Argentyna będzie chciała rozegrać to spotkanie tak jak wszystkie inne, a Niemcy ten fakt wykorzystają.
 
O 0

okon247

Użytkownik
Niemcy zawsze mja przewage ze oni prawie tremy nie maja i tak sa uczeni od dziecisntwa i poprostu ida swoja robote na boisko wykonac ale moim zdaniem jesli wpierw by bramke stracili to by moglo sie dziac ,bo obrona tez nie jest taka dobra i tez potrafia sie gubic a co jeszcze jesli by przegrywali ;) za to tak mowie Niemcy moga grac slabo np i miec slabsza kadre ale maja glowe a jesli glowa nie pracuje to wtedy u nich widac na boisku ze maja gorszych zawodnikow ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pamiętam to spotkanie Messi strzelił jedynego gola z rzutu wolnego, i chyba nie z daleka.
Wtedy Higuain strzelił gola, a sam mecz był nudny jak flaki w oleju... I gol padł po błędzie bodaj Adlera,albo Neuera który wyszedł przed pole karne i Pipita go kiwnął i strzelił z daleka do pustej bramki. Jeżeli mówimy o tym samym meczu z tego roku, a myślę że tak ;)

. Jedno jest pewne drużyna która zwycięży w tym meczu najprawdopodobniej zagra 11 lipca w wielkim finale bo nie wierzę, że Urugwaj czy Ghana będą ciężkim przeciwnikiem dla Argentyny bądź Niemców. I tak z resztą dużo osiągneli w tym turnieju więc zawodnicy Diego i Lowa mają o co grać.
Wygrany z meczu Argentyna - Niemcy zagra z wygranym z meczu Hiszpania - Paragwaj w pólfinale więc prosze nie wprowadzać w błąd.
------------------
Zapewne jak wszyscy liczę na wielki spektakl z dużą ilością bramek. Do meczu jeszcze 2 dni więc poczekam na infromacje z zespołów i wtedy pokuszę się o jakiś typ, ale w głowie na ten moment mam dwie opcje, over i oba strzelą. Bo typowanie zwycięzcy może okazać się bardzo trudne. Indywidualności przemawiają za Albicelestes, ale z kolei zespół mają Niemcy.
 
nrelite100 0

nrelite100

Użytkownik
Witam, jestem tu nowy.
Moim skromnym zdaniem mecz wygra drużyna Niemiec w regulaminowym czasie gry. Jak ogólnie wiadomo, na tym turnieju jedna jak i druga drużyna gra dobrze ofensywnie, ale jeśli chodzi OGÓLNIE o defensywę i założenia taktyczne to lepiej wypada zespół niemiecki. Defensywa argentyńska nie poradzi sobie z ofensywa zespołu Niemiec, więc pytanie brzmi: czy niemieccy defensorzy powstrzymają napaść Argentyny?
Pokuszę się o dokładny wynik - 2:1 lub 3:2, ponieważ żadna z ekip nie chciała by doprowadzić do karnych - tak myślę ;), więc zobaczymy kto wytrzyma tempo zdobywania goli, oraz ogólnie - całego meczu. Myślę, że zespół niemiecki ponieważ &quot;grają z głową&quot; i do końca, bo to młody i głodny sukcesu zespół.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Powiem krótko Niemcy to drużyna turniejowa, która zawsze w odpowiednim momencie ma szczęście, jednakże wygrali z Anglia nie zasłużenie 4-1, a Argentyna z Messim, Tevezem, Higuainem to najepsze trio tego mundialu i nie wierze, że przegrają ten mecz, bo Diego Maradona to tylko maskotka drużyny - on jest od odciążania zawodników z presji oraz wprowadzania odpowiedniej atmosfery, natomiast od taktyki ma swoich ludzi ;). Dla mnie rewanż za 2006(argentyna przegrała w karnych).
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
Tutaj zwycięzca może być tylko jeden- Argentyna
Dlaczego?
Bo mają zespół a nie tylko indywidualności jak gracze niemieccy, liczę na skromne 1:0 dla Argentyny
to wlasnie Argentyna ma indywidualnosci.
Messi probuje cos grac i mu nie wychodzi gwiazda jak gawiazda a w w Niemczech Szwajsztajnge ( nie wiem jak sie to pisze ???? ) to nie super gwiazda a o wiele lepiej rozgrywa pilke niz Messi
Niemcy nie maja wielkich gwiazd Realu czy Barcelony , tam to ogolnie wszyscy z Bundesligi, graja pilke &quot;niemiecka&quot; i im to dobrze wychodzi.
W Argentynie to wlasnie gwiazdy same Higuanin ktory strzela bramy, ale przy tulu okazjach co on ma szanse trafic to powinni wygrywac 10-0 za kazdym razem, Messi jak mowilem probuje ale mu nie wychodzi, Tevez ostatnio brama ze spalonego i jedna ladna brama a tak to niewidoczny, jedynie co mi sie podoba gra Di Mariii ????
wedlug mnie to Niemcy awansuja dalej a nawet do finalu i spotkaja sie tam z Holandia, ktora pojedzie Brazylie ????
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
to wlasnie Argentyna ma indywidualnosci.
Messi probuje cos grac i mu nie wychodzi gwiazda jak gawiazda a w w Niemczech Szwajsztajnge ( nie wiem jak sie to pisze ???? ) to nie super gwiazda a o wiele lepiej rozgrywa pilke niz Messi
Niemcy nie maja wielkich gwiazd Realu czy Barcelony , tam to ogolnie wszyscy z Bundesligi, graja pilke &quot;niemiecka&quot; i im to dobrze wychodzi.
W Argentynie to wlasnie gwiazdy same Higuanin ktory strzela bramy, ale przy tulu okazjach co on ma szanse trafic to powinni wygrywac 10-0 za kazdym razem, Messi jak mowilem probuje ale mu nie wychodzi, Tevez ostatnio brama ze spalonego i jedna ladna brama a tak to niewidoczny, jedynie co mi sie podoba gra Di Mariii ????

wedlug mnie to Niemcy awansuja dalej a nawet do finalu i spotkaja sie tam z Holandia, ktora pojedzie Brazylie ????
Chłopcze Ty chyba nie masz pojęcia o piłce wypisując tu takie bzdury. Prawda jest taka, że z wszystkich wielkich gwiazd, w których przed mundialem pokładano wielkie nadzieje(Rooney, Messi, C.Ronaldo) to właśnie on spisuje się wybornie, w każdym meczu przyczynia sie do strzelenia gola. Argentyna da rade!!
 
T 0

trk

Użytkownik
zabek90 zgadzam się z Tobą ! Niemcy grają piekną piłkę. Zgadzam się z porównaniem nawet gry szwarcenegera z messim bo naprawde nie widac w tych mistrzostwach zeby messi byl lepszy od niego ???? a kolega micaloni chyba ma messiego nad łóżkiem bo bardzo go broni :p ja też jestem skłonny postawić na niemców bo niezłym kursie. a o holondi zachęcam poczytać moje wypociny w odpowiednim dziale. myślę że holandia i niemcy mogą spokojnie awansować dalej
 
O 0

okon247

Użytkownik
tak mi sie zdaje ze ty masz chyba nad lozkiem Ronaldo ???? bo kolega sie obiektywnie wypowiedzial a ty odrazu do niego takie teksty,i nie tylko on mowi ci, ja tez ze trzeba byc slepym zeby niewidzec co Messi robi na boisku ,gra wogle na innej pozycji niz w Barcelonie do tego ,,inni zawodnicy maja wiec miejsca bo Messiego kryja bardzo ,do tego Messsi kieruje gra i ile juz sytuacji wypracowal co padaly bramki i do tego Messi zawsze byl krytykowany w reprezentacji ,teraz moze goli nie strzela ale wlasnie sie sprawdza w reprezentacji a do tego nie grajac na swojej pozycji ile juz akcji po obejsciu kilku zawodnikow wypracowal co przez to mial ile slupkow itp a zeby jeszcze gole padaly po takich akcjach to juz wogle rewelacja ,i do tego co tu porownywac te wielkie gwiazdy przed mundialem ,akurat powiem o Ronaldo ale nie ze specjalnie tylko o nim akurat bo niby to 2 pilkarz po Messim ,co on pokazal ?Messi jak tylko ma pilke to jak abrdzo jest grozny ,tylko faulem akcje przerwac moga ???? Panowie nigdy tak nie bylo ale teraz to juz sie dzieje ze wiekszosc co pisza zle o reprezentacji Argentyny to nieobiketywnie bo sa kibicami Realu i to nienawisc pokazuja tak samo na Ms i np ta osoba nie lubi Niecmow ale bedzie bardzo dopingowala by dokopala Argentynie bo dobrze wiedza ze kto moze najszybciej dokopac a wiadomo czemu tak mysla ,bo jak niechca to zawsze Nimecy gora to i teraz kibicuja bo mysla ze tak bedzie ???? Tak samo pamietam jak kazdy wiekszosc mowila ze Niemcy nawet z grupy nie wyjda a teraz tak sie zmienilo po meczu z Anglia ze juz ich wiekszosc robi na mistrza ,nie chce sie wypowiadac co do tego meczu ale wieszosc osob szybko zmienia zdanie ,a tak naprawde nam ten mecz nie mowi nic ,kazdy powie pewnie temu bo sedziowie ale tak naprawde to sedziowie wypaczyli wynik a Niemcy to umieli wykorzystac jesli przeciwnik podlamany , a ze kontry im wychodzili takich sytuacji to Niemcy mala kiedy marnuja bo oni to kto malo kto ale takich sytuacji psuc nie moga ,wiec nic nowego , i gadanie ze przy 2:2 i ze i tak by wygrali bo dobrze grali to tylko gdybanie i moim zdaniem mieli slabego rywala i sporo szczescia ze tak mecz sie potoczyl a nie inaczej i jeszcze jedno niby glowe maja ale jak by im zadzialala jak by bylo 2:2 w pare minut ? Anglia juz by takich bledow nie popelaniala w obronie jak przy straconych bramkach a na 2 polowe grala by mniej ofensywnie bo by bylby remis to co innego , a tak musiala zejsc i nadodatek widziala bramke juz na 500% ???? ,przed 2 polowa juz wiedzialem ze Niemcy wygraja bo Anglia gra slabo a Niemcy na swoim przyzwoitym poziomie i ze to juz wykorzystaja czyli kontra ,pamietacjcie ze trener Niemcow dal taktyke na 2 polowe zeby dowalic Anglii wiec jeszcze gorzej ,wiec niby Niemcy lepiej grali ale przy 2:2 na takim poziomie zawodnicy nie graja i forma a male rzeczy wiec wszytko moglo sie zdarzyc a wynik 4:1 przy ofensywie otwartej Anglii nic nam nie mowi
 
T 0

trk

Użytkownik
Nie jestem fanem Realu a tymbardziej Ronaldo więc w swoich głebokich wizjach możesz się mylić ???? bo widzę że wydaje Ci się żę wszytkich przejrzałeś :p
Niemcy zawsze grają dobrze w turniejach ! zawsze ! zawsze zawsze zawsze !
Grają po prostu swoją piłkę. Bardzo lubie Messiego nie mogę się doczekać jego goli wi widzę co robi na boisku. Raczej ty jesteś fanem Argentyny bo napisałeś tylko zame superlatywy o Messim a o &quot;szwarcenegerze&quot; np to już nie a to nie ładnie z Twojej strony bo ktoś jak przeczytą Twój post to leci wydać kaśe na Argentynę :p hehe
Może i mają większe szanse ale napewno Niemcy to nie San Marino i mi osobiści ich piłka bardzo się podoba. Liczę na wyrównany mecz, nawet po cichu na wygraną Niemców ????
Wydaje mi się ze czas na niespodzinkę i albo awansują niemcy albo swój mecz wygra holandia a może nawet obie te ekipy przejdą dalej :p
PS
Kolega brzydko napisał: &quot;chłopcze&quot; &quot; nie masz pojęcia&quot; &quot;piszesz bzdury&quot; a to nie są takie bzdury :p JA to czuję że możecie mieć oboje Messiego nad łóżkiem :p
 
O 0

okon247

Użytkownik
po 1 mowie wieszkosc tak mysli napisalem a nie ze wszytkich przejrzalem i ze wszyscy tak mysla ale oczywiscie to prawda tylko nie wiem ile osob tak mysli ???? po 2 wiem ze zawsze Niemcy graja dobrze za to mnie wkur... tacy co jada ich jesli cos niewychodzi w grupie lub przed Ms a potem tak ich chwala a taka naprawde graja swoje jak maja forme po 3 moze nie napisalem ale bardzo dobra robote wykonuje Szwajcener ???? po 4 jesli ktos czytal wczesniejsze moje posty to niewyda calej kasy na Argentyne ,i sam omijam ten mecz wiec no bet , maja na papierku druzyne i chce by wygrali po 5 daje nawet wieksze szanse Niemcom a Argentynie na papierku ???? za to nie mowie ze maja wieksze szanse bo ktos pomysli ze taki pewniak a jak Niemcy zjada to bede wysmiewany nawet jesli mowilem ze Niemcy maja wieksze szanse ,jak to Niemcy po 6 inni mowia ze to maly final ale tak to jest bo Argentyna ma na papierku druzyne a Niemcy to Niemcy za to mozna mowic ze i to final moglby byc ???? ale bezz przesady a i zawsze jak niemcy odpadna to bedzie niespodzianka a dla Argentyny sukces od tylu lat bo maja druzyne a nie moga wiecej osiagnac wiec nawet jak dojda dalej i odpadna to bedzie i tak sukces ,wiec jesli bedzie zla opinia o nich to bez przesady lepiej byc w polfinale niz odpasc w 1.4 i z Niemcami ???? a po 7 kolega przesadzil masz racje z tymi bzdurami ???? a po 8 pozdrawiam hehe ???? koniec wyliczanki nocnej ????
 
W 0

wysek

Użytkownik
osobiście oglądałem mecze Argentyny i Niemców na tym turnieju , jak dla mnie mecz pod względem typowania kto wygra bardzo ciężki ,wszyscy stawiają na Argentynę hmmm Niemcy nie są bez szans grają bardzo fajną ofensywna piłkę .
Bardzo ciekawym zakładem jest to że oba zespoły strzelą gola zarówno Niemcy jak i Argentyna strzelają bramki ale również je tracą , uważam że jutro będzie otwarta gra i zobaczymy bramki tak więc kurs w granicach 1,80 w Gamebookers śmiało biorę i myślę że spokojnie wejdzie . Jako że Niemcy mega fajnej obrony nie posiadają to postawiłbym , że Messi strzeli gola . Trochę miejsca mieć będzie a że jest szybki i bajecznie techniczy będzie szarpał grą i myślę że znajdzie drogę do siatki .
:cool:
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
Messi wypracowuje swoje akcje ale jak dla mnie to jest pikarz ktory konczy kacje lub sam sobie stwarza akcje na zakonczenie a nie rozgrywajacy jak to gra w Argentynie. W swoim klubie za rozgrywanie odpowiada Xavi a on tylko strzela bramki. Jezeli ktos mysli ze Szwajszatjger (czy jak tam) gra o wiele gorzej to chyba nie ogladal meczy argentyny i niemiec. !
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mecz zupełnie nie do obstawiania. Dla mnie to mogłby być finał tych MŚ. Obie ekipy szalenie mi się podobają. Argentyna gra bardzo fajnie i w niczym nie przypomina słabej reprezentacji z eliminacji. Niemcy też zaskakują. Nie spodziewałem się po nich tak ofensywnej postawy. Szkoda, że jedna z nich odpadnie już teraz, a w półfinale będziemy zmuszeni oglądać Hiszpanów albo Paragwaj. Gdybym musiał tutaj coś wybrać to padłoby na wygraną po karnych po dobrym widowiskowym pojedynku. Jednak tego kto zwycięży nie jestem w stanie przewidzieć. Szanse 50/50.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom