>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Niemcy - Argentyna [sobota 16:00]

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
no to stracisz nie małą sume bo Argentyna na pewno nie wygra z handi, o ile w ogole. Mowisz, ze Niemcy sie nie sprawdzili ? ze przeciwnik nie ten ? a z kim grała o cudna Argentyna ? Ktora w ostatnim meczu to co troszeczke nie miała szczescia i przypadku ? Zero środka pola, tak to wygladało, gra na Messiegi i &quot;moze cos zrobi&quot;. To tak jak Messi potrafi rozjechac jakies słabe ekipy w La Liga... ale to nie podworkowe granie i karzełek niestety nie zabłyszczy w tym meczu mam nadzieje :]
Niemcy:Argentyna 3-0 a mecz sie jeszcze nie skonczył

tak jak mówiłem wypunktowani Argentynczycy ;) z mizernym diego tak jak mówiłem Maradona może był świetnym piłkarzem ale trenerem jest fatalnym nie umie trenowac
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Brawo Niemcy, jesteście drużyną a nie indywidualnościami z Argentyny.
Mam nadzieję że na konferencje przyjdzie Muller i powie że nie siadam koło tego cienkiego trenera Maradony !!!
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
a niektorzy tak wywyzszali ta Argentyne a co najwazniejsze nikt nie powie ze Niemcy wygrali fuksem bo wygrali w pelni zasluzenie.
jak to ktos pisal ze indywidualnosci to Niemcy ... chyba jednak odwrotnie
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Spotkanie: Argentyna - Niemcy
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
W hicie ćwierćfinałowej soboty w RPA Argentyna podejmie Niemców. Będzie to spotkanie dwóch znakomitych formacji ofensywnych. Albicelestes strzelili na tym mundialu już 10 goli, nasi zachodni sąsiedzi 9. W 1/8 Argetyńczycy w kontrowersyjnych okolicznościach pokonali Meksyk 3:1, a Niemcy rozgromili Anglię 4:1. Jednak liczby liczbami, ale przede wszystkim składy obydwu drużyn budzą podziw. Maradona ma do dyspozycji takich piłkarzy jak Messi, Tevez czy Higuain. Joachim Low na boisko pośle zapewne polski duet napastników - Klose i Podolski. Do tego znakomicie rozdzielający piłki Ozil i rozpoczynający akcje Schwainteiger. Ktoś może powiedzieć, że nazwiska nie grają, a składy może zobaczyć sobie sam. Zgoda, ale jeśli ktoś oglądał dotychczasowe spotkania Niemców i Argentyńczyków zapewne zgodzi się z tym, iż są to najładniej grające drużyny na tym mundialu. Strzelają dużo goli, grają szybko, ładnie dla oka. Dzisiaj obydwie ekipy muszą atakować, bo przegrywający po prostu odpada, więc czeka nas znakomite widowisko. Szczerze mówiąc będę zdziwiony jeśli w tym meczu któraś drużyna zwycięży do zera lub gdy mecz zakończy się bezbramkowym remisem.
to dla mnie najlepsza opcja jeśli chodzi o typ na to spotkanie. Co do awansu więcej szans daję mimo wszystko Niemcom, więc może jeszcze x2 wygląda nieźle.
Pomyliłem się co do obie strzelą, ale każdy widział jak było. Niemcy pokazali, że zasługują nawet na złoto na mundialu, a Argentyna nie grała nic. Pojedyncze okazje Teveza czy Higuaina to zdecydowanie za mało. A Niemcy grali kombinacyjnie, szybko w ataku i solidnie w obronie. Tak więc brawa dla Niemców i czekamy na półfinał najprawdopodobniej z Hiszpanią.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Liczyłem na to, że wczorajsze przygnębiające wydarzenia, czyli odpadnięcie z turnieju ukochanych od wielu lat Brazylii oraz Ghany, zostaną dziś zrekompensowane przez odpadnięcie znienawidzonych Argentyńczyków, którym przoduje w tym zestawieniu Messi, oraz Hiszpanów. Na razie, pocieszenie znalazłem. Obym późnym wieczorem mógł być wreszcie zadowolony prawie w pełni. A jak nie, to Niemcy, ewentualnie wyrzucając z gry o złoto i Argentyńczyków, i Hiszpanów, zostaliby moimi idolami. Mimo, że dotąd nie darzyłem ich wielką sympatią...
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Niemcy obnażyli wszystkie słabe strony Argentyny: brak taktyki, brak rozgrywajacego (Riquelme, Veron), 4 stoperów w linii defensywy co jest odrobinę archaiczne, błędy w kryciu i bramkarz nienajwyższych lotów. Germanie wygrali zasłużenie, prezentowali futbol zdyscyplinowany, ale momemntami szybki i ładny, zespołowy z odrobiną finezji, ale w ilościach niewielkich, potrzebnych tylko do przeprowadzenia zabójczo skutecznych kontrataków.

Robson / bez zbędnej prowokacji. Usunąlem czesc wypowiedzi.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
co jak co ale nie miał wsparcia wśród kolegów nie grał, a sam coś próbował. Mimo iż Argentine odpadło to wg mnie razem z Higuainem byli najlepszymi piłkarzami Argentyny i napewno Messi był lepszy od Ronaldo samą grą stwarzał jakis ruch, dzis mu mecz poprostu nie wyszedł po za tym w reprezentacji nigdy dobrze nie grał.

Co do Hiszpanów są faworytami tego spotkania Paragwaj nic, nie pokazał w tym meczu z Japonią co nie oznacza że nie sprawią niespodzianki z drugiej strony dla Paragwaju występ w 1/4 juz jest sukcesem a 1/2 to chyba za duże loty jak dla nich. Jeśli Villa będzie w takiej formie jak w poprzednich meczach to Espania spokojnie awansuje
 
R 1

rooney1

Użytkownik
mimo iz jestem zszokowany wynikiem to jednak uwazam ze potwierdza sie teza ze nawet najwieksi pilkarze nie sa wstnie obronic sie sami, bez druzyny nie istnieja
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
co jak co ale nie miał wsparcia wśród kolegów nie grał, a sam coś próbował. Mimo iż Argentine odpadło to wg mnie razem z Higuainem byli najlepszymi piłkarzami Argentyny
Messi napewno, pracował, cofał się do pomocy, próbował rozgrywać, tyrał na boisku. Nie zdobył gola, ale często był inicjatorem akcji po których padały bramki. Nie zgodzę się co do Higuaina. Zdecydowanie lepszy był Tevez, napastnik Realu potwierdził na turnieju, że jest dobrym katem słabych drużyn, ale w w meczach o najwyższe stawki zawodzi; i w klubie i reprezentacji.

Przepraszam sznaowną moderację, ale w moim ostatnim poście nie miałem zamiaru nikogo prowokować. Po porostu w każdym dziale o tematyce mundialowej na tym forum natrafiałem na ogromne ilości postów użytkownika Brat-Boom który uparcier przekonywał wszystkich o wyższości Argentyny nad każdym innym zepsołem. Byłem ciekawy jak wytłumaczy mi ten mecz, bo na wszystkie inne kontrargumenty wytłumaczenia miał świetne.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Argentyna na kolanach!

Argentyna mistrzowskie aspiracje musi odłożyc na kolejny Mundial. W 1/4 finału doznali klęski 0:4 w starciu z Niemcami.
Wynik nie jest dziełem przypadku, niemiecka maszyna funkcjonowała i wypunktowała rywala iście zabójczym stylem. Szybka gra piłką, wychodzenie na pozycje, dryblingi, to miała byc domena Argentyńczyków w tym meczu. A okazało się że Albiceleste zginęli od własnej broni!
Pogubił się Nam też Diego Armando Maradona, ale to akurat obserwatorów reprezentacji Argentyny dziwic nie powinno bowiem już dawał powody ku temu by tak sądzic.
Wpiew jednak trzeba zaznaczyc klasę Niemców. Dosłownie nie było tam słabego punktu w dzisiejszym meczu. Thomas Mueller wyrasta na gwiazde tego Mundialu, a już napewno jest największym objawieniem sezonu 2009/10! Klose w swoim 100 występie w kadrze zdobył kolejne bramki i ma szanse przegonic Ronaldo w klasyfikacji najskuteczniejszego stzrelca w historii MŚ! Ozil świetnie rozgrywa, Schweinsteiger widzi bardzo dużo na boisku, dzsiaij zaliczył dwie asysty. Podolski przebojowy na lewej stronie. Khedira świetny w odbiorze piłki. Blok defensywny nie dał pograc Argentyńczykom. Doprawdy Niemcy zagrali jak prawdziwy zespół i to było chyba głowną cegiełką pod ich triumf w dniu dzisiejszym, że stanowili monolit bez wyjątku!
A Argentyna zupełnie inaczej, o taktyce nie ma co nawet wspominac. Bo niemal wszystkie akcje ofensywne miały podobny schemat. Albo poszczególni gracze decydowali się na akcje indywidualne, albo szukali Messiego i liczyli na jego błysk geniuszu. Nie udało się ani jedno ani drugie. Akcje w których Argentyńczycy wymienili by kilka szybkich podań i doszli do dogodnej okazji strzeleckiej można policzyc na palcach jednej ręki. Dośc powiedziec, że w początkowej fazie meczu Argentyna tak była bezradna, że pierwszy strzał na bramke Neuera oddali dopiero w okolicach 30min! To nie miało prawa zaskoczyc dobrze zorganizowanej gry obronnej Niemców.
Wracając do błędów Maradony, mam tutaj na myśli błędy ze zmianami. Dopiero w 70min już przy stanie 0-2 próbował coś zmienic i wpuścił ... Javiera Pastore. Z całym szacunkiem dla gracza Palermo, ale czy mając w obwodzie Diego Milito, który wygrał finał LM dla Interu czy Sergio Aguero, który rozstrzygał do spółki z Forlanem finał LE był to dobry wybór? Nie muszę odpowiadac na to retoryczne pytanie.
Aż prosiło się o jakąś reakcje i zdjęcie z murawy bezproduktywnego Higuaina bądź Maxi Rodrigueza. Wprowadzenie może Verona by jakoś podziałało na zespól. Diego się pogubił nawet w tak wydawałoby się prostym zadaniu jak zmiany...
Niemcy zasłużenie zagrają w 1/2 finału. Drugi raz z rzędu staneli na drodze Argentyńczyków w cwiercfinale MŚ, bo przed czterema laty na niemieckim Mundialu także przygoda Albiceleste skończyła się na 1/4 i starciu z gospodarzami tamtej imprezy. Wtedy przegrali w karnych. Teraz zostali rozbici, że nie ma co zbierac! Domyślam się, że to koniec Maradony selekcjonera!

▶http://robsonunited.blox.pl/html
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie rozumiem tylko jednego dla czego. To Maradona został trnerem przeciesz to było wiadome jak swiat że nic nie zwojuje bo tak naprawde nie ma doświadczenia trenerskiego, jak patrze na tych argentyskich dobrych trnerów którzy trnują inne reprezentacje to naprawde mi sciska serce zespół który ma ogromny potęcjał większy niż niemcy nie potrafili nic w tym meczu zrobic to naprawde ręce opadają dali takiego oszołoma na ławke który po za całowaniem swoich graczy i skakaniem jak *****any nic nie potrafi szkoda mi tego zespołu inaczej z pewnoscią by się to potoczyło gdyby na ławce trnerskiej zasiad inny trener :] teraz na miejscu maradony wzioł bym sobie długie wakacje i podał do dymisji ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Było wiadome? Szkoda, że jak zdobyli 9 punktów w grupie strzelając siedem goli i tracąc tylko jednego tak nie pisałeś. Teraz każdy jest mądry. Ja nie twierdzę, że Maradona to dobry trener, o nie, to żaden trener ale wymądrzanie się po fakcie naprawdę nie ma sensu.
Chciałbym Ci również przypomnieć, że inni trenerzy argentyńscy, którzy prowadzili reprezentację na poprzednich MŚ tj:
1994: Basile
1998: Passarella
2002: Bielsa
2006: Pekerman
też nie zaszli dalej niż Maradona. Wyjątkiem w 1990 roku był Bilardo, ale tak daleko nie widze sensu się cofać. Wynika więc z tego, że wcale nie jest to takie łatwe i skakanie czy całowanie piłkarzy nie ma tu nic do rzeczy.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Przepraszam sznaowną moderację, ale w moim ostatnim poście nie miałem zamiaru nikogo prowokować. Po porostu w każdym dziale o tematyce mundialowej na tym forum natrafiałem na ogromne ilości postów użytkownika Brat-Boom który uparcier przekonywał wszystkich o wyższości Argentyny nad każdym innym zepsołem. Byłem ciekawy jak wytłumaczy mi ten mecz, bo na wszystkie inne kontrargumenty wytłumaczenia miał świetne.
Tego meczu nie wytłumacze , bo wytłumaczenie każdy zna , Niemcy są po prostu najlepszą drużyną świata i Hiszpanie czy pewnie i Holandie czeka taki sam los jak Argentyne czy Anglie. Niemcy są po prostu na tym mundialu absolutnie bezkonkurencyjni i Argentyna i Anglia miały po prostu pecha że trafiły na tą drużyne tak wcześnie , bo gdyby miały taką drabinke jak np. żałosna , fartowna Hiszpania to teraz pewnie byli by w strefie medalowej .
Niemcy są już mistrzami świata i nic tego nie zmieni.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tego meczu nie wytłumacze , bo wytłumaczenie każdy zna , Niemcy są po prostu najlepszą drużyną świata i Hiszpanie czy pewnie i Holandie czeka taki sam los jak Argentyne czy Anglie. Niemcy są po prostu na tym mundialu absolutnie bezkonkurencyjni i Argentyna i Anglia miały po prostu pecha że trafiły na tą drużyne tak wcześnie , bo gdyby miały taką drabinke jak np. żałosna , fartowna Hiszpania to teraz pewnie byli by w strefie medalowej .
Niemcy są już mistrzami świata i nic tego nie zmieni.
nie przesadzaj że są juz mistrzami. nie twierdzę że na pewno nie wygrają ale pisać że są już mistrzami to też nie wolno. Hiszpani czy ew poźniej Holandia mają bardzo duże szanse ograć Niemców. Ja osobiście słabych ich punktów nie widzę ale na pewno jakieś mają i jak ktoś je dobrze wykorzysta to Niemcy są do ogrania. Zobacz Ghana strzeliła gola , zamurowała bramkę i wygrali.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
nie przesadzaj że są juz mistrzami. nie twierdzę że na pewno nie wygrają ale pisać że są już mistrzami to też nie wolno. Hiszpani czy ew poźniej Holandia mają bardzo duże szanse ograć Niemców. Ja osobiście słabych ich punktów nie widzę ale na pewno jakieś mają i jak ktoś je dobrze wykorzysta to Niemcy są do ogrania. Zobacz Ghana strzeliła gola , zamurowała bramkę i wygrali.
Hiszpania to ta drużyna która wczoraj grała z Paragwajem? oni mają ograć Niemców?
Ghana strzelił gola , zamurowała bramkę i wygrała? przecież Niemcy z Ghaną wygrali 1:0.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
oj dobrze wiesz że chodziło o Serbię. Tak Hiszpania to ta drużyna która wczoraj grała z Hiszpanią i prawie dokładnie ta sama drużyna która 2 lata temu ograła Niemców w finale ME i ta sama drużyna która choć nie gra pięknie to wygrywa. Wiem co grają Niemcy , wiem co grają Hiszpanie , wiem też że wg mnie Niemcy są faworytem tego meczu jak i całych MŚ ale pisanie że już nimi są jest bezsensu.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
oj dobrze wiesz że chodziło o Serbię.
Akurat Serbia wygrała tylko dzięki temu że Klose wyłapał czerwień na początku spotkania , Niemcy akurat w tamtym meczu pokazali wielką klasę i zdominowali całkowicie rywala grając w osłabieniu , do tego seryjnie marnowali setki - a jedną z nich zmarnował Podolski z 11 metrów .

i prawie dokładnie ta sama drużyna która 2 lata temu ograła Niemców w finale ME
O czym ty mówisz? Hiszpania z przed dwóch lat przejeżdżała się po rywalach jak walec a nie farciła ze średniakami typu Paragwaj czy Chile.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
a nie farciła ze średniakami typu Paragwaj czy Chile.
Przypominam, że te średniaki w eliminacjach miały więcej zwycięstw niż Brazylia. Do tego dodam, że Brazylia miała 34 punkty, a Chile oraz Paragwaj po 33 punkty. Więc mów mi tu, że są to średniaki. Bo oni awansowali na lajcie, a nie tak jak ta mega Argentyna z gwiazdkami.
Przypomnę Ci, że Paragwaj ograł Brazylię u siebie 2:0.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
niech by grali w i 7 z Serbią ale przegrali i to się liczy. Nie ważne ile mieli setek itp. Za to goli się nie dodaje. Wiem że Hiszpanie grają padake na tym turnieju, w tym meczu będe kibicował Niemcom ale nie pisz takich głupot że są juz Mistrzami. Skąd wiesz czy wielka Hiszpania nie przebudzi się w takim meczu ? Póki co do tej pory ich rywale na tym mundialu nie byli tacy aby okrzyknąć taki mecz wielkim hitem jak np Niemcy-Anglia , Niemcy-Argentyna , Brazylia-Holandia. Do wielkich meczów jest inne podejście a właśnie w półfinale Hiszpanie będą mieli pierwszy poważny sprawdzian na tym mundialu. Można powiedzieć że był już taki w 1 meczu gdy przegrywali z Helwetami 1:0 ale wtedy była inna sytuacja.
edit// ps: nie widziałem jeszcze nigdy Twojej opinii abyś się z kimś zgodził czy coś, zawsze musisz udowodnić swoją rację :|
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Przypominam, że te średniaki w eliminacjach miały więcej zwycięstw niż Brazylia. Do tego dodam, że Brazylia miała 34 punkty, a Chile oraz Paragwaj po 33 punkty. Więc mów mi tu, że są to średniaki. Bo oni awansowali na lajcie, a nie tak jak ta mega Argentyna z gwiazdkami.

Przypomnę Ci, że Paragwaj ograł Brazylię u siebie 2:0
Ale co kogo obchodzą eliminacje? zobacz jak te drużyny słabo grały na MŚ , Paragwaj męczył się nie miłosiernie ze średniakami typu Japonia a Chile ma bardziej dziurawą obronę niż ser szwajcarski.
Jeśli według ciebie eliminacje są wyznacznikiem siły drużyny to czemu Włochy nie wyszły nawet z grupy a Anglia ośmieszyła się remisując z Algierią i przegrywając z Niemcami 4:1.

niech by grali w i 7 z Serbią ale przegrali i to się liczy. Nie ważne ile mieli setek itp. Za to goli się nie dodaje
Ok. ale powinieneś wiedzieć że Hiszpania już takie farta może nie mieć że Niemcy na początku meczu dostaną czerwoną kartke.

. Wiem że Hiszpanie grają padake na tym turnieju, w tym meczu będe kibicował Niemcom ale nie pisz takich głupot że są juz Mistrzami
Niemcy z taką grą , z takim znakomitym trenerem na ławce i z tak świetną atmosferą w drużynie są już praktycznie nie do zatrzymania i tylko jakiś kataklizm zabrał by im puchar.

. Skąd wiesz czy wielka Hiszpania nie przebudzi się w takim meczu ? Póki co do tej pory ich rywale na tym mundialu nie byli tacy aby okrzyknąć taki mecz wielkim hitem jak np Niemcy-Anglia , Niemcy-Argentyna , Brazylia-Holandia. Do wielkich meczów jest inne podejście a właśnie w półfinale Hiszpanie będą mieli pierwszy poważny sprawdzian na tym mundialu.
Czyli uważasz że Hiszpania będzie grała lepiej z mocniejszym rywalem? ciekawy punkt widzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom