>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Urugwaj - Francja [06.07.2018, piątek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Kursy: fortuna
Ekipa Francji w 1/8 pokonał Argentynę 4:3, zaś Urugwaj uporał się 2:1 z Portugalią.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Piękny kurs na awans Urugwaju!
2.70 można łapać.
Argentyna grająca taka sama kupe co w grupie strzeliła 3 gole Francji. To mnie upewniło, że Urugwajczycy mogą spokojnie wyeliminować Francję. Żelazna obrona i na pewno nie pozwolą na takie kontry jak Mbappe bo nie będzie strat że strony Urugwaju. Plus ta niesamowita walka Urugwaju o każdą piłkę. U nich 11 zawodników nie boi się wsadzić głowy tam, gdzie inni bali by się wstawić noge! No i nie zapomnijmy, że Suarez z Cavanim to mega doświadczony duet i oni mogą ta jedna jedyna kontre zamienić na gola.
Po takim kursie aż szkoda nie postawić na awans Urugwaju.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A co z Cavanim ? Nie ma kontuzji ? Bez niego sytuacja zupełnie inna... Na dzisiaj jak dla mnie do gry byłyby dwa na pierwszy rzut oka przeciwstawne typy czyli awans Francji i +1,5 na Urugwaj lub nawet 2x bo myślę, że Francja wygra, ale minimalnie lub po za czasem regulaminowym.... Francja ma wg mnie trochę więcej jakości w przodzie, żeby to zatrzymał Urugwaj, a z kolei Urugwaj ma za mało jakości w przodzie żeby strzelił o tą jedną bramkę więcej...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie, nie.
Zupełnie źle myślisz kolego. Mistrzostwa nie wygrywa się ofensywa, ale obrona.
Portugalia zagroziła Urugwajowi tylko i wyłącznie z rzutu rożnego. Doskonałe przemieszczanie się formacji, linii drużyny nie pozwoliło nawet na wrzucanie na tak zwana pałę w końcówce Portugalczyka. Ronaldo został odcięty od gry zupełnie. Dodajmy do tego doświadczonego Godina (klubowego kolegę Griezmanna), który zna Francuza jak mało kto no i Gimenez, również z Atletico Madryt.
Porównując Urugwaj do jakiejś drużyny klubowej to jest to niemal 1 do 1 właśnie wspomniane Atletico Madryt. A tego typu drużyny mogą wygrać z każdym.
Cały czas się upieram, że to mega słabo grająca Argentyna trafiła 3 gole Francji, a mogła i czwartą!
To będzie zdecydowanie najtrudniejszy przeciwnik Francji na tym mundialu, a kursy są dla mnie niezrozumiałe. Kurs na Urugwaj jest wyższy niż był na Argentyne. A gdzie Argentyna a gdzie Urugwaj?
Francja ma więcej indywidualności z przodu, ale w tyłach a przede wszystkim po bokach obrony są strasznie elektryczni. W poczynaniach formacji defensywnych Urugwaju żaden zawodnik nie robi klopsów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie, nie.
Zupełnie źle myślisz kolego. Mistrzostwa nie wygrywa się ofensywa, ale obrona.
Portugalia zagroziła Urugwajowi tylko i wyłącznie z rzutu rożnego. Doskonałe przemieszczanie się formacji, linii drużyny nie pozwoliło nawet na wrzucanie na tak zwana pałę w końcówce Portugalczyka. Ronaldo został odcięty od gry zupełnie. Dodajmy do tego doświadczonego Godina (klubowego kolegę Griezmanna), który zna Francuza jak mało kto no i Gimenez, również z Atletico Madryt.
Porównując Urugwaj do jakiejś drużyny klubowej to jest to niemal 1 do 1 właśnie wspomniane Atletico Madryt. A tego typu drużyny mogą wygrać z każdym.
Cały czas się upieram, że to mega słabo grająca Argentyna trafiła 3 gole Francji, a mogła i czwartą!
To będzie zdecydowanie najtrudniejszy przeciwnik Francji na tym mundialu, a kursy są dla mnie niezrozumiałe. Kurs na Urugwaj jest wyższy niż był na Argentyne. A gdzie Argentyna a gdzie Urugwaj?
Francja ma więcej indywidualności z przodu, ale w tyłach a przede wszystkim po bokach obrony są strasznie elektryczni. W poczynaniach formacji defensywnych Urugwaju żaden zawodnik nie robi klopsów.
Chorwacja też jest bardzo dobrze zorganizowana taktycznie, a jak się wczoraj męczyła... Przy odpowiednim pressingu i Urugwaj może nie dać rady. Scenariusze są dwa dla Urugwaju i oba niekorzystne: albo się zamuruje, ale to prędzej czy później może skończyć się bramką bo drużyna, która tylko się broni zawsze stoi na straconej pozycji, albo się otworzy, ale wtedy nadzieje się na błyskawiczne kontry Mbape... Szansą dla URU przy scenariuszu nr 1 będzie szybki kontratak - Cavani/Suarez czytają sobie w myślach, ale taki kontratak może przynieść jedną bramkę, dlatego napisałem, że mecz może być stykowy, ale o tą jedną więcej strzeli Francja...
Co do Portugalii to mnie nie przekonywała. Tak jak i Hiszpania - męczarnie z Maroko/Iranem. Nie ma co porównywać ofensywy PORT i Francji. A co do Argentyny Francja prowadziła 4:2. Zdjęła wielu zawodników i mając taką przewagę w 92 min... - proszę Cię. Wdała się dekoncentracja i tyle. Dla mnie Francja to bierze..., ale stykowo.
 
R 0

richter100

Użytkownik
Co prawda Argentyna wtuliła 3 gole, ale jakby nie patrzeć pierwszy gol to cudeńko Anioła a drugi był dziełem, mniej lub bardziej, przypadku, czego nie można powiedzieć o golach Francji, ale racją jest również to, że nie do końca były to gole zespołowe, czy Mbappe lub ktoś inny znowu odpali hmm., co potwierdza fakt ze Fr to zlepek indywidualności a nie drużyna. Tak czy siak, jak Cavani się nie wyleczy, może kapke zabraknąć argumentów z przodu Urugwajowi, a Fr bez pomysłu w ataku pozycyjnym bd. biła głową w mur. Dla mnie mecz zapowiada się underowo, ciężko wskazać faworyta tego spotkania.
 
B 167

borys30

Użytkownik
jeśli Cavani nie zagra to nie ma co grac na Urugwaj bez niego to oni z przodu nic nie zrobia bo granie dlugich pilek do samego Suareza nie wrozy nic dobrego
 
chamberlain 446,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Urugwaj - Francja
Urugwaj @ 4.50 ⛔
Urugwaj lub remis @ 1.88 ⛔
Urugwaj awans @ 2.85 ⛔
- wszystkie kursy Fortuna

Mistrzostwa świata w tym roku bardzo nieobliczalne, nie ma już Niemiec, Argentyny, Hiszpanii, czy Portugalii, granie faworytów mija się momentami z celem. W czwartek jako pierwsze drużyny, które rozegrają ćwierćfinał będą drużyny Urugwaju z Francją, gdzie celuję w zwycięstwo Urugwaju. Francja jakoś wciąż mnie nie przekonuje, jak dla mnie pokazali się ze słabej strony w grupie, z Argentyną wygrali jedynie dzięki niesamowitej ofensywie jaką posiadają, oraz tragicznej obronie Argentyny, która od początku mistrzostw radziła sobie beznadziejnie. Swoją obroną również się nie popisali, dali sobie w końcu trafić 3 bramki, zespół tracący tyle bramek w normalnych okolicznościach przegrywa spotkanie. Urugwaj łatwa grupa, dwa spotkania zlekceważone, łatwe ogranie Rosji i spokojne zwycięstwo 2:1 z Portugalią, odcięli od gry Ronaldo i Portugalczycy już sobie nie pograli. Stracona bramka z nimi, była pierwszą straconą bramką w mistrzostwach, po krótkim rozegraniu rzutu rożnego i dośrodkowaniu, a więc bramka nawet nie z gry. Na środku obrony Godin z Gimenezem radzą sobie świetnie, na pewno nie dopuszczą do takich sytuacji jak Argentyna. Pod znakiem zapytania stoi występ Cavaniego, ale prognozy są optymistyczne i powinien wystąpić, jeśli tak będzie myślę, że warto zagrać w tym spotkaniu na doga, którym jest Urugwaj, bo nawet jeśli to Francja awansuje, to powinna mieć trudną przeprawę.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Urugwajczycy z pewnością się postawią. Mnie natomiast zaciekawiło h2h między tymi drużynami. Francja jeszcze nigdy nie wygrała z Urugwajem. Czyżby przełamanie? Gra Trójkolorowych nie opiera się na jednym zawodniku jak w przypadku Portugalii, więc drużynę z Ameryki Południowej w piątek czeka znacznie trudniejsze zadanie. Wątpię, by tu padło sporo goli. Dogrywka mnie nie zdziwi, ale wątpię, by doszło do karnych. Kibicuję Urusom, ale jeśli coś zagram w tym spotkaniu to raczej w stronę Francji, ale poczekam na składy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bardzo wiele zależy od tego czy zagra Cavanii lub jeśli tak w jakiej będzie formie. Dawał drużynie znacznie więcej niż Suarez choć tak naprawdę ich duet robił różnicę w Urugwaju... Na teraz dla mnie Francja i to do mocniejszego grania...
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Urugwajski portal Ovacion informuje, że Edinson Cavani nie będzie mógł zagrać w 1/4 finału przeciwko Francji, a na pewno nie zagra od pierwszej minuty.

To mi wystarczy, bo nawet jak wejdzie z ławki, to będzie już za późno. Francja robi taki gnój w ofensywie, że tu trzeba szukać okazji do bramek przez całe 90 minut. Z Portugalią wyszarpane zwycięstwo (gdzie gra de facto jeden zawodnik, a mianowicie Ronaldo). Atak Francji będzie nękał obronę Urugwajczyków przez cały mecz. Urugwaj nie będzie mieć tyle do powiedzenia w ataku. Griezmann, Mbappe, Giroud, Pogba, Kante - to jest ekipa na conajmniej półfinał. Urugwaj i tak zaliczy mistrzostwa do udanych. Francja już na EURO otarła sie o sukces, teraz są jeszcze lepsi.
Francja @ 2.05 fortuna
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
A to pewne info, wiadomo czy to nie gierki?
ciekawe staty obu drużyn, 2-4-1, Francja wygrała w 66r, 4 remisy po 0-0, wiadome że to inne drużyny Francuzi mają najlepszą pakę od lat jeśli chodzi o organizacje na boisku i samą grę, jednak w piłce już tak czasami jest że ktoś może komuś nie leżeć.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Urugwaj-Francja 2 @2

Kurs w okolicy 2 na Francje to jednak trzeba probowac grac. Francja pokazala jakosc w meczu z Argentyna, nawet przegrywajac w pewnym momencie 1:,2 czulo sie, ze Francuzi sa lepsi. Na pewno druzyna Deschampsa stanela na wysokosci zadania po jakze niemrawych meczach grupowych. Naprawde sam mecz jak mogl zaimponowac i Francuzi znowu zglosili swoj akces do finalu MS. Urugwaj zrobil dobry wynik, ale watpliwe by przeskoczyli juz ten pulap Francuzow. Urusi wyunktowali bardzo ladnie Portugalie, bo z gry zespolem lepszym na pewno byli Portugalczycy. To juz nawet nie jest kwestia obecnosci czy nieobecnosci Cavaniego. Druzyna grajaca tutaj i operujaca pilka bedzie glownie Francja i to zwieksza ich szanse, a Francuzi sadze beda duzo bardziej skuteczni niz Portugalia. Jestem wrecz pewny, ze ten mecz nie zakonczy sie czysta wygrana Urugwaju w 90 minutach. Remis byc moze, ale licze przede wszystkim, ze Francja pokaze klase jak w meczu z Argentyna i wtedy te szanse na zwyciestwo Francuzow beda calkiem spore i kurs w graniach 2, jak wspominalem n poczatku, jest na tyle atrakcyjny by probowac w mojej opinii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
bobair 48

bobair

Użytkownik
Urugwajski portal Ovacion informuje, że Edinson Cavani nie będzie mógł zagrać w 1/4 finału przeciwko Francji, a na pewno nie zagra od pierwszej minuty.

Gdyby to jeszcze podało jakieś w miarę wiarygodne źródło a nie urugwajski portal, to można by było brać to pod uwagę. Klasyczna zasłona dymna. Idę o zakład, że Cavani wyjdzie w pierwszym składzie. Na pewno nie będzie sytuacji, że nie gra od początku i wchodzi w czasie meczu. To byłoby z taktycznego punktu widzenia kompletnie bez sensu. Jedyną szansę (i ro nie za dużą) dla Urugwaju widzę w tym, że Cavani z Suarezem wyprowadzają Urugwaj na prowadzenie i to w miarę szybko (bo jeżeli Cavaniemu faktycznie coś jest to z upływem czasu będzie im bardzo trudno coś zrobić - a Suarez sam nie da rady) i następnie za Cavaniego wchodzi obrońca i próbują bronić wyniku. I to tyle. W każdym innym przypadku Francja to bierze.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
...tak ciekawej dyskusji to się nie spodziewałem wchodząc w ten temat.
Jestem fanem gry defensywnej, piłkarskich szachów, meczów wygranych dzięki byciu trenera drużyny zwycięskiej o krok przed przegranym, itd. Również imponuje mi konsekwencja Urugwaju w obronie i dynamiczne kontry + współpraca Cavaniego z Suarezem. Mimo to, wydaje mi się, że nadszedł czas na Francuzów. Z meczu na mecz rozkręcają się coraz pokaźniej. Potencjał w ataku mają w tym momencie gigantyczny. Mecz zapewne będzie ciekawy. W tej chwili nie jestem w stanie postawić grosza ani na jednych ani na drugich. Może zatem inne rynki: duże posiadanie Francuzów✅, rożne Francuzów z handicapem⛔? Jakieś pomysły?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wy widzieliście gre Francji w ataku pozycyjnym na tym mundialu ? Zero pomyslu , zero gry kombinacyjnej. Tabarez zmyslem taktycznym pozera Deschampsa i Urugwaj odda pilke Francuzom , którzy bez pomyslu beda atakowac tak jak z Australia a pewnie i o wiele gorzej i Urugwaj bedzie wychodził z kontrami. Nie wiem czy wiecie ale Cavaniego ma kto zastąpić od pierwszych minut bo Stuani w barwach Girony w la liga w poprzednim sezonie strzelil 21 bramek w 33 meczach ligowych. Jest jeszcze przecież mlody przebojowy Maxi Gomez , który strzelil 17 bramek w 36 meczach dla Celty Vigo. Urugwaj wygra ten mecz swoim doświadczeniem i lepszym umyslem na lawce trenerskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bobair 48

bobair

Użytkownik
Wy widzieliście gre Francji w ataku pozycyjnym na tym mundialu ? Zero pomyslu , zero gry kombinacyjnej. Tabarez zmyslem taktycznym pozera Deschampsa i Urugwaj odda pilke Francuzom , którzy bez pomyslu beda atakowac tak jak z Australia a pewnie i o wiele gorzej i Urugwaj bedzie wychodził z kontrami. Nie wiem czy wiecie ale Cavaniego ma kto zastąpić od pierwszych minut bo Stuani w barwach Girony w la liga w poprzednim sezonie strzelil 21 bramek w 33 meczach ligowych. Jest jeszcze przecież mlody przebojowy Maxi Gomez , który strzelil 17 bramek w 36 meczach dla Celty Vigo. Urugwaj wygra ten mecz swoim doświadczeniem i lepszym umyslem na lawce trenerskiej.
Widzę, że kolejny raz nam nie po drodze ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom