>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Urugwaj - Francja [06.07.2018, piątek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Urugwaj - Francja
Typ: Francja over 54.5% posiadania piłki
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsson/1xbet

Urugwaj w swoim stylu okopie sie na wlasnej polowie i bedzie czekac na kontrataki. Oni nie lubia dlugo rozgrywac pilki a wiedza, ze Francja zbyt dobrze nie radzi sobie w ataku pozycyjnym. Szybki Mbappe czy Griezmann sporo traca ze swoich atutow przy takim stylu gry i na pewno bardzo dobrze o tym wie Urugwaj. Maja swietnego trenera, bardzo dobrze usposobionego taktycznie i plan bedzie dosyc jasny. Oddac pilke Francuzom, niech bija glowa w mur a my poczekamy na swoja jedna zabojcza akcje. W obronie maja specjaliste Godina, ktory za morde bedzie trzymal caly blok defensywny. Linia nie jest wygorowana i sprobuje sobie pograc taki typ na ten mecz. Wczoraj w Fortunie na po prostu wieksze posiadanie pilki &quot;Trojkolorowych&quot; byl kurs 1.80 jednak po odjeciu podatku wychodzil realny 1.60 co mnie do konca nie satysfakcjonowalo. Tu mamy ciut wyzsza linie ale z fajniejszym kursem wiec teraz juz to sobie zagram.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Jeśli przewidujecie że Urugwaj odda piłke Francji to Francja może mieć problem z dostarczeniem piłki do Griezmanna i szybkie kontry Mbappe odpadają. W takim razie zostają strzały z dystansu i tu typ na strzały Pogby (jeśli bah doda) i wrzutki na Giroud raczej skazane na przegrane w pojedynkach z Godinem i Jimenezem.
Czyli typ na strzały Pogby może być ciekawy.
Ewentualnie jeśli wyjdzie Tolisso zamiast pauzującego Matiutego to on też potrafi uderzyć z dystansu.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Urugwaj - Francja
Typ: Francja over 54.5% posiadania piłki
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsson/1xbet

Urugwaj w swoim stylu okopie sie na wlasnej polowie i bedzie czekac na kontrataki. Oni nie lubia dlugo rozgrywac pilki a wiedza, ze Francja zbyt dobrze nie radzi sobie w ataku pozycyjnym. Szybki Mbappe czy Griezmann sporo traca ze swoich atutow przy takim stylu gry i na pewno bardzo dobrze o tym wie Urugwaj. Maja swietnego trenera, bardzo dobrze usposobionego taktycznie i plan bedzie dosyc jasny. Oddac pilke Francuzom, niech bija glowa w mur a my poczekamy na swoja jedna zabojcza akcje. W obronie maja specjaliste Godina, ktory za morde bedzie trzymal caly blok defensywny. Linia nie jest wygorowana i sprobuje sobie pograc taki typ na ten mecz. Wczoraj w Fortunie na po prostu wieksze posiadanie pilki &quot;Trojkolorowych&quot; byl kurs 1.80 jednak po odjeciu podatku wychodzil realny 1.60 co mnie do konca nie satysfakcjonowalo. Tu mamy ciut wyzsza linie ale z fajniejszym kursem wiec teraz juz to sobie zagram.
Dobry bet tylko właśnie takie typy zawsze przekreslaja bramki dla owej druŻyny , Francuzi jesli jakims cudem strzela szybko to na pewno beda chcieli oddac pilke Urusom zeby nie narazac sie na kontry
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobry bet tylko właśnie takie typy zawsze przekreslaja bramki dla owej druŻyny , Francuzi jesli jakims cudem strzela szybko to na pewno beda chcieli oddac pilke Urusom zeby nie narazac sie na kontry
Kazdy bet niesie ze soba jakies ryzyko. Ja mysle, ze Urugwaj dlugo bedzie sie dobrze bronil i Francja bedzie walila glowa w mur dlatego mysle, ze dobrym typem jest bet na posiadanie pilki.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Urugwaj-Francja
Typ: x/2
Kurs: 3.70
Bukmacher: Fortuna
Godz: 16:00
Ewentualna analiza: Zaczynamy spotkania ćwierćfinałowe Mundialu Rosyjskiego. Ekipa Urugwaju po wyrzuceniu za burtę drużyny Portugalii zmierzy się z zespołem Francji. Francuzi w poprzedniej rundzie zagrali kapitalne spotkanie z drużyną Argentyny i pomimo tego że stracili w tamtym spotkaniu aż 3 bramki to bez konieczności rozgrywania dogrywki i rzutów karnych zakwalifikowali się dalej, na pewno bohaterem był 19 letni Mbappe, który strzelił dwie bramki po faulu na nim był również rzut karny. Tak więc na pewno tutaj będzie ekipie Urusów niezwykle cięzko upilnować zawodników Francuskich grających z przodu. Urugwaj miał natomiast Cavaniego, który niestety z powodu kontuzji w tym spotkaniu nie zagra , przynajmniej an ten moment, nie wiem co wydarzy się w ciągu kolejnych 24 godzin , ale na pewno faworytem i tak są francuzi którzy moim zdaniem są zespołem do zdobycia tytułu mistrza świata , bowiem mają najszerszą ławkę rezerwowych i najbardziej wyrównany skład. Ja jednak myslę żeby w tym spotkaniu iść w kierunku bramek i postanowiłem zagrać na przedział 3-4 bramki w meczu, bowiem liczę iż Urugwaj będzie w stanie tutaj bramkę strzelić. Mój typ to wynik 1:2.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Urugwaj vs Francja
Tak jak już wcześniej napisałem - Francja jeszcze nigdy nie wygrała z Urugwajem. Cavani nie zagra, więc jego miejsce najprawdopodobniej zajmie Stuani. Nie jest to jakiś topowy napastnik, ale z drugiej strony nie jest to też totalny leszcz. Umie wykańczać sytuacje. Nie da się ukryć, że wpływ na końcowy rezultat będzie miała postawa defensywy oraz tego co zrobi z przodu Luis Suarez. Ronaldo został wyłączony z gry w poprzednim meczu, ale gra Francji nie jest oparta na jednym zawodniku. Giroud, Griezmann, Mbappe. Ta trójka robi wrażenie. Czy Urugwajczycy dadzą radę ich powstrzymać? Będzie to piekielnie trudne zadanie. Kibicuję Urugwajowi, ale coś mi się widzi, że Francja przełamie niekorzystną serię pojedynków bezpośrednich i wygra to spotkanie dwiema bramkami.
Francja win @2,00 Totolotek✅
Francja over 1,5 bramki @2,3 Totolotek✅
E: Wynik 0-2.
Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Urugwajczycy popełniali błędy w środku pola, ale Francja nie była w stanie stworzyć sobie klarownych sytuacji. Po zdobyciu pierwszej bramki grali już na większym luzie, było widać duży spokój. Katne i Griezmann najlepsi na boisku. W Urugwaju po stracie drugiej bramki coś pękło i gra nie wyglądała już tak składnie jak wcześniej. Z tego meczu i tak zapamiętam durną symulację w wykonaniu Mbappe. Jeśli chce naśladować Neymara to jest na dobrej drodze. To było głupie i po prostu niepotrzebne. A dla Urugwajczyków szacunek za postawę w całym turnieju oraz charakter i determinację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja napisałem wszystko o tym dwumeczu w pierwszych postach do tego ćwierćfinału, zatem nie będę się powtarzał.
Francję czeka niebywale trudny mecz i z takim rywalem jeszcze na grali. Atak Francji będzie musiał grać długo i cierpliwa piłka w ataku pozycyjnym, a nie jestem pewien czy mają do tego zawodników. Oni wolą mieć z przodu dużo miejsca i czasu na kontry jak z Argentyna. Ale na jakim poziomie defensywa Argentyny a Urugwaju? Niebo a ziemia.
Cavani z ławki to wcale nie jest takie osłabienie Urugwaju. Obojetnie kto za niego będzie grał, będzie to pierwszy obrońca w talii kart Tabareza. Urugwaj będzie czekał na kontry i Cavani wejdzie w 2 połowie.
Nie gram tego przesadnie grubo, ale te mistrzostwa pokazały, że dyscyplina taktyczna i odpowiednim nastawieniem można dużo zwojowac na tych MŚ.
Awans Urugwaju @2.80
Unibet
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Urugwaj - Francja Więcej rzutów rożnych: Francja 1,70 STS ⛔
Znowu gram na rogi bo bardzo mi się ten typ spodobał. Francuzi mieli po 5 rzutów rożnych w spotkaniach z Australią i Peru, a więc w meczach, gdzie musieli atakować lub prowadzić grę. Mocne skrzydła z Mbappe, Dembele, a następnie Matuidim i ofensywnie grającymi Pavardem oraz Hernandezem powodują, że prawie wszystkie przyspieszenia gry idą bocznymi sektorami. Mecz z Danią pomijam i z Argentyną w kornerach przegrali 0-4. Mecz 1/8 jednak to jednak było szaleństwo i odstępstwo od normy. Argentyna z dziurawą i wysoko ustawioną obroną została rozbita w środku boiska i sprinty w tamtej części boiska były normą. Z Urugwajem trzeba będzie się przestawić na walkę fizyczną, inteligentną grą całego zespołu przeciwnika w obronie. Urusi świetnie dopracowali grę w defensywie. Zagęszczają bardzo mocno przedpole kosztem zostawienia wolnych stref w okolicach linii bocznych boiska. Przedrzeć się ze środka pola na ich pole karne jest niemal niemożliwe. Swoją grą zmuszają przeciwników do gry do skrzydeł, bo tylko tam jest miejsce do gry. Następnie grają na wyblok lub liczą na świetną grę głową stoperów - Godina i Gimeneza. Tak unieszkodliwili ofensywę Portugalii, która zepchnięta w boczne sektory nabiła aż 10 kornerów (przy 2 Urugwaju). Taka gra w meczu z Francją może być jeszcze bardziej efektywna, bo Mbappe w ten sposób zostanie pozbawiony swojego największego atutu - szybkości, a w walce w polu karnym jedynie Giroud może coś więcej zdziałać. Do tego nie jestem przekonany, czy Pogba będzie w stanie udźwignąć kreowanie gry w ataku pozycyjnym - może się okazać, że skrzydła to jedyny sposób, bo Francji brakuje klasowego rozgrywającego.
Cavani poobijany po ostatnim meczu przygotowuje się indywidualnie do meczu ale wygląda, że są małe szanse do jego wyjścia w podstawowym składzie. Urugwaj gra przede wszystkim długie piłki na Suareza, który ma za zadanie wymusić faul, przejąć, zastawić piłkę i czekać na wyjście kolegów z drużyny. Skrzydła w ataku niemal nie istnieją, bo mają wiele zadań defensywnych, szczególnie Nandez, który ma świetne wyczucie akcji i wie, kiedy trzeba sfaulować.
Przewiduję przewagę Francuzów w posiadaniu piłki i próbach rozbicia obrony rywali. Urugwaj będzie czekał na kontrę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
slqpl 18

slqpl

Użytkownik
Urugwaj - Francja
Francja, Awans @1.45 ✅
LV Bet
1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach @25 fortuna
Wszystko już chyba na temat tego meczu zostało powiedziane. Przewiduję podobnie do niektórych kolegów, którzy kilka postów wyżej sugerowali walenie przez Francuzów głową w Godinowy mur. Jeżeli szybko nie padnie bramka dla Francji, będą mieli ciężką przeprawę, bo 1) będą musieli konstruować ataki pozycyjne, 2) będą musieli być uważni bo Suarez i Stuani będą ich atakować już na środku boiska.
Dodatkowym smaczkiem dla mnie jest pojedynek Deschamps vs Tabarez. To w ich głowach moim zdaniem będą się decydowały losy spotkania. Tabarez to cwany lis i na pewno nie pozwoli Francuzom na otwartą grę, więc sytuacja z poprzedniego meczu, czyli wpakowanie czterech bramek się nie powtórzy.
Ciężko mi znaleźć typy w których poczułbym się komfortowo w tym meczu, więc zagram na awans Francji @1.45. Dodatkowo, gdyby wydarzyła się jakaś niespodzianka, albo po prostu gdybym całkowicie się mylił :wasntme:, daję z cover z ciekawym kursem: obie drużyny strzelą gola w obu połowach.
 
D 1K

dapp

Użytkownik
Urugwaj solidny w obronie, nie będzie tak łatwo urwać się Mbappe czy Griezmanowi, fajnie dla widowiska jeżeli wystąpi Cavani. Ciężko typować zwycięzce dlatego spróbuje 0:0 do przerwy @2.18
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Świat - Mistrzostwa Świata
Godz: 16
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Francja
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Mistrzostw Świata w Rosji gdzie na Satdionie w Nizhnym Novgorodzie zmierzą się ze sobą o awans do półfinału zespoły Urugwaju i Francji.
Obie reprezentacje zajęły w swoich grupach w fazie zasadniczej zajęły 1 miejsca odpowiednio Urugwaj w grupie A z kompletem 9 punktów natomiast Francja w grupie C z 7 oczkami.
Urugwaj we wcześniejszej rundzie Play Off wyeliminował Portugalią z uważającym się za najlepszego piłkarza na Świecie Christiano Ronaldo zaś Francja odesłała do domu Argentynę z Lionelem Messim po bardzo overowym spotkaniu z 7 bramkami.
W tym spotkaniu Urugwaj może wystąpić co najmniej od początku bez Cavaniego który złapał kontuzję łydki ale może zdążyć się wykurować a Francja na pewno zagra bez wykartkowanego Matuidiego ale francuzi mają bardzo dobrą ławkę rezerwowych więc będzie miał go kto zastąpić.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Francji w regulaminowym czasie spotkania, drużyna ta mi się podoba do tego mają bardzo dobrą ofensywę z Griezmanemm, Giroud, Pogbą oraz bardzo utalentowanym i już prezentującym bardzo wysoką formą Mbappe którzy gwarantują tej reprezentacji gole a Urugwaj oparty w ofensywie na Suarezie i Cavanim i w obronie w przeciwieństwie do poprzedniego swojego spotkania moim zdaniem nie będzie dla zespołu z Ameryki Południowej tak ciekawie gdyż Portugalia miała tylko CR7 zaś Francja ma tych zawodników co najmniej dwóch czyli Griezmanna i Mbappe i to nie wszystko czym dysponują tak więc moim zdaniem to Francja wygra i awansuje do strefy medalowej.
✅0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
Witam. Dlugo mnie tu nie bylo. Ostatnio zagralem mecz kolumbia - anglia LIVE początek dogrywki ze Anglia wygra w karnych kurs 4,50 aż żal bylo nie zagrać.
Ale do rzeczy. Mieliśmy juz 3 dogrywki/karne. Mysle ze limit został praktycznie wykorzystany dlatego gram
Francja w regulaminowym czasie wygra 2,05 William Hill
William Hill ma również ciekawe zdarzenie na ten mecz. Mianowicie
FRANCJA wygra 3-1 . Mpabbe strzeli jako pierwszy i minimum 10 różnych. Kurs 357. Panowie puscilem za funta symbolicznie dla mnie to value chociaż wiem ze bedzie bardzo ciężko . Duzo czynników na raz musi się zdarzyć.
Na każdy mecz cwiercfinalowy maja podobne zdarzenia. Głównie ze faworyt wygra 3-0 lub 3-1 pierwszego gola strzeli Kane,Neymar czy Modric i różne powyżej 10. Kursy od 200 do 350.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Witam. Dlugo mnie tu nie bylo. Ostatnio zagralem mecz kolumbia - anglia LIVE początek dogrywki ze Anglia wygra w karnych kurs 4,50 aż żal bylo nie zagrać.
Ale do rzeczy. Mieliśmy juz 3 dogrywki/karne. Mysle ze limit został praktycznie wykorzystany dlatego gram
Francja w regulaminowym czasie wygra 2,05 William Hill
William Hill ma również ciekawe zdarzenie na ten mecz. Mianowicie
FRANCJA wygra 3-1 . Mpabbe strzeli jako pierwszy i minimum 10 różnych. Kurs 357. Panowie puscilem za funta symbolicznie dla mnie to value chociaż wiem ze bedzie bardzo ciężko . Duzo czynników na raz musi się zdarzyć.
Na każdy mecz cwiercfinalowy maja podobne zdarzenia. Głównie ze faworyt wygra 3-0 lub 3-1 pierwszego gola strzeli Kane,Neymar czy Modric i różne powyżej 10. Kursy od 200 do 350.
Prędzej uwierze , ze Urugwaj strzeli słabej Francji 3 gole niz na odwrót. ????
 
B 167

borys30

Użytkownik
dobra w wyjsciowym na bank nie zagra Cavani pytanie brzmi czy przy zlym wyniku wejdzie z ławki czy nie ? zastąpi go kto Rodriguez ? żeby zagęścić pole czy obrońca żeby tylko bronić i grać długie piłki na Suareza ?
Francja(aw) wydaje się mega dobrym typem na dziś ... pytanie czy nie za dobrym xD
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
dobra w wyjsciowym na bank nie zagra Cavani pytanie brzmi czy przy zlym wyniku wejdzie z ławki czy nie ? zastąpi go kto Rodriguez ? żeby zagęścić pole czy obrońca żeby tylko bronić i grać długie piłki na Suareza ?
Francja(aw) wydaje się mega dobrym typem na dziś ... pytanie czy nie za dobrym xD
Jeśli Cavani nie wyjdzie od początku to Urugwaj nie ma szans. A skoro ma nie wyjść, to oznacza, że faktycznie coś mu dolega i wpuszczanie go przy niekorzystnym wyniku to będzie taki łabędzi śpiew Urugwaju. Nic wtedy nie zrobi. Jeśli Urusi pierwsi stracą bramkę to Francja zabije ich kontrami.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dwójka Suarez/Cavanii robiła różnicę w Urugwaju. A właściwie to właśnie Cavanii wyglądał najlepiej... Bez niego Urugwaj nie ma wg mnie szans. Przypomnijcie sobie mecz z Egiptem...
 
B 0

bobekzea

Użytkownik
Dwójka Suarez/Cavanii robiła różnicę w Urugwaju. A właściwie to właśnie Cavanii wyglądał najlepiej... Bez niego Urugwaj nie ma wg mnie szans. Przypomnijcie sobie mecz z Egiptem...
Ale co z tym meczem? Suarez zmarnował dwie patelnie z tego co pamiętam, w końcówce wił się jak ryba wyciągnięta z wody (jako fan FCB prychłem strasznie, znam ten styl) i bramka po stałym fragmencie w końcówce.
Cavani grał i jakoś nie kojarzę żeby się strasznie wyróżniał, z tej dwójki pamiętam tylko Suareza który powinien był wbić dwie czy trzy bramki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale co z tym meczem? Suarez zmarnował dwie patelnie z tego co pamiętam, w końcówce wił się jak ryba wyciągnięta z wody (jako fan FCB prychłem strasznie, znam ten styl) i bramka po stałym fragmencie w końcówce.
Cavani grał i jakoś nie kojarzę żeby się strasznie wyróżniał, z tej dwójki pamiętam tylko Suareza który powinien był wbić dwie czy trzy bramki.
Bardziej mi chodziło o to, że Egipt grający bez Salaha sam miał kilka sytuacji więc jeśli Egipt miał sytuacje co dzisiaj zrobi Francja ? Egipt wtedy zanotował 3 strzały celne, a Urugwaj 4 więc absolutnie nie było dominacji Urugwaju. No i gol dopiero w 89 min. Co do Cavaniego miałem na myśli, że w następnych meczach razem z Suarezem robili różnicę, znali się bez słów i umieli i stwarzali groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Bez Cavaniego nie będzie tak dobrze lub będzie źle i nawet jeśli francuska defensywa nie jest pewna (z czym się zgadzam) napastnicy z Urugwaju mogą nie dać rady.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Urugwaj - Francja 0:2
Francja
2,09
Francja (A) 1,46
Francja strz. +1,5 2,51
K. Mbappe (asysta) 3,6
Ależ nam się dzień szykuje, 2 wielkie hity.
Pierwszy z nich Urugwaj vs Francja.
Przede wszystkim wiadomość nr 1 to, że E. Cavani prawdopodobnie nie zagra dziś a zastąpić ma go Stuani natomiast we Francji nie zobaczymy B. Matuidi i B. Mendy. O ile Mendy nie gra od początku o tyle Matuidi to jednak spora strata w środku pola ale nic to się nie ma do straty Urugwaju jeśli Cavani nie zagra. Matuidiego ma zastąpić albo Fekir albo Tolisso.
Francja z grupy wyszła dość pewnie chociaż bez szału natomiast Urugwaj wyszedł z grupy z kompletem punktów. W 1/8 finału Francuzi już pokazali co potrafią, wygrali z Argentyną 4:3 po kapitalnym meczu, Urugwaj wygrał 2:1 z Portugalią po bramkach właśnie E. Cavaniego.
Moim zdaniem Francuzi są ekipą zdecydowanie lepszą i to Oni zagrają w półfinale.
Stawiam również na asystę genialnego młodego piłkarza Francji K. Mbappe - moim zdaniem jest to kandydat do złotej piłki w najbliższych 2 latach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
@1.50 w STS do dubla z większą ilością rożnych przez Anglików w meczu ze Szwedami - ja tak zagrałem.
Wczoraj zagrałem powyższego dubla: @1.50 x @1.70 = @2.55
...dziś ten dubel w STS stoi: @1.15 x @1.35 = @1.55
Oprócz tego, już teraz mogę cyknąć cash-out z zyskiem - PRZED pierwszym gwizdkiem.
Oj poleciały te kursy, poleciały...;)
✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom