>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Urugwaj - Francja [06.07.2018, piątek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wiemy jak dobra na tych ms jest obrona urugwaju. Francja mocna w ataku ale meczyli sie z Australia oraz Peru. Urugwaj bez Cavy tez traci w ofensywie. Mozna zagrac po pare stowek
Urugwaj wygra do 0 - 6.0
Francja wygra do 0 - 2.94
Remis 3.15
Czuje ze mimo wszystko urugwaj wymeczy 1-0
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nie rozumiem czemu wszyscy tak nagle sugerują się tym zwycięstwem z Argentyną skoro po grupie każdy mówił jacy to oni nie są słabi? Przecież ten mecz tylko pokazał braki Francji w obronie bo, że z przodu mają szybkich zawodników to wiedział każdy tylko żeby to wykorzystać potrzebny jest rywal, który się otworzy a Argentyna jest do tego idealna. Po grupie również wszyscy mówili, że Francja jeszcze nic nie pokazała i nagle ogrywają słabiutką Argentynę po wyrównanym meczu i już mega faworyt a Mbappe zagra jeden dobry mecz i już MVP I Złota Piłka dla niego. Przecież oni mają kim zastąpić tego Cavaniego wiem, że to będzie niższy poziom jednak to nie są jakieś ogóry: Stuani (21 goli w Gironie więcej niż GRIEZMANN) czy Gomez (17 goli w Celcie Vigo) rozumiem jak by to był ktoś pokroju Teodorczyka czy Milika. Jakby zabrakło np. Godina to bym się martwił bo Urugwaj mecze wygrywa obroną ale akurat w miejsce Cavaniego jest 2 bardzo dobrych napastników. Jak dla mnie nie ma żadnego value w grze na Francję i dużo lepiej coś próbować na Urusów 1X po 1.81 czy awans po 2.75 Fortuna
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Umtiti wykona przynajmniej 55 podań 1.52 bah
Varane wykona przynajmniej 56 podań 1.5 bah
Jeśli Urugwaj odda piłke to Francja będzie rozgrywać przez obrońców. Obaj grają w klubach gdzie często muszą rozgrywać. Średnio na tych mistrzostwach mieli ok 60 podań. Dlatego gram to jak i troche wyższe linie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie rozumiem czemu wszyscy tak nagle sugerują się tym zwycięstwem z Argentyną skoro po grupie każdy mówił jacy to oni nie są słabi? Przecież ten mecz tylko pokazał braki Francji w obronie bo, że z przodu mają szybkich zawodników to wiedział każdy tylko żeby to wykorzystać potrzebny jest rywal, który się otworzy a Argentyna jest do tego idealna. Po grupie również wszyscy mówili, że Francja jeszcze nic nie pokazała i nagle ogrywają słabiutką Argentynę po wyrównanym meczu i już mega faworyt a Mbappe zagra jeden dobry mecz i już MVP I Złota Piłka dla niego. Przecież oni mają kim zastąpić tego Cavaniego wiem, że to będzie niższy poziom jednak to nie są jakieś ogóry: Stuani (21 goli w Gironie więcej niż GRIEZMANN) czy Gomez (17 goli w Celcie Vigo) rozumiem jak by to był ktoś pokroju Teodorczyka czy Milika. Jakby zabrakło np. Godina to bym się martwił bo Urugwaj mecze wygrywa obroną ale akurat w miejsce Cavaniego jest 2 bardzo dobrych napastników. Jak dla mnie nie ma żadnego value w grze na Francję i dużo lepiej coś próbować na Urusów 1X po 1.81 czy awans po 2.75 Fortuna
A ja w takim razie zapytam na przekór - a co takiego niby zagrał Urugwaj żeby wierzyć, że pokonają Francję ? Męczarnie z Egiptem, minimalizm z Arabią, pokonanie Rosji... Dopiero mecz z Portugalią coś pokazał, ale to też nie była żadna dominacja Urugwaju no i grali z Cavanim. Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli Cavani grał by od początku i byłby w pełni sił sam bym grał 1x bo wg mnie to najlepszy gracz URU, który robił różnicę i którego nie będzie... Z Suarezem czytali sobie w myślach. Zanim jeden podał drugi już wiedział gdzie będzie to podanie i takim duetem mogli by strzelić o tą bramkę więcej od Francji, ale z zastępcami to nie będzie wystarczająca jakość na Francję... Ja wiem, że Francja ma problemy w defensywie więc może i Urugwaj im coś strzelić, ale ze swoją ofensywą myślę, że strzelą o tą jedną bramkę więcej...
edit// ✅✅✅✅✅✅✅ strzeliła nawet nie o jedną, a dwie bramki więcej, a Muslera został: THE MAN OF HE MATCH ????
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Czytam posty w tym temacie i oczom nie wierzę , że tak dużo ludzi stawia na zwycięstwo czy awans Urugwaju . Dla mnie ten typ to duże value na zwycięstwo Francji i to niezależnie czy Cavanii zagra czy nie Ja tu proponuje handi 1:0 Urugwaj - Francja , Francja win , 4,11 Fortuna :cash:
Francja jest lepsza od Urugwaju w pomocy i ataku , a przewaga drugiej linii i ataku , która zwykle decyduje o wyniku meczu jest wręcz miażdżąca na korzyść trójkolorowych , napiszcie wprost kogo Urugwaj może przeciwstawić duetowi Pogba- Kante ? Odpowiem : nikogo tylko niedoświadczonych młodzieniaszków , którzy nie powinni grać na tym etapie w tak wielkiej imprezie. W ataku osamotniony (chyba ) i starzejący się Suares kontra Griezman i, Girold oraz faktyczny wchodzący napastnik Mbappe. Obrona tu od biedy plus dla Urugwaju , ale to stanowczo za mało przeciwko takiej siły rażenia. Francja ich rozstrzela .
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Nie rozumiem czemu wszyscy tak nagle sugerują się tym zwycięstwem z Argentyną skoro po grupie każdy mówił jacy to oni nie są słabi? Przecież ten mecz tylko pokazał braki Francji w obronie bo, że z przodu mają szybkich zawodników to wiedział każdy tylko żeby to wykorzystać potrzebny jest rywal, który się otworzy a Argentyna jest do tego idealna. Po grupie również wszyscy mówili, że Francja jeszcze nic nie pokazała i nagle ogrywają słabiutką Argentynę po wyrównanym meczu i już mega faworyt a Mbappe zagra jeden dobry mecz i już MVP I Złota Piłka dla niego. Przecież oni mają kim zastąpić tego Cavaniego wiem, że to będzie niższy poziom jednak to nie są jakieś ogóry: Stuani (21 goli w Gironie więcej niż GRIEZMANN) czy Gomez (17 goli w Celcie Vigo) rozumiem jak by to był ktoś pokroju Teodorczyka czy Milika. Jakby zabrakło np. Godina to bym się martwił bo Urugwaj mecze wygrywa obroną ale akurat w miejsce Cavaniego jest 2 bardzo dobrych napastników. Jak dla mnie nie ma żadnego value w grze na Francję i dużo lepiej coś próbować na Urusów 1X po 1.81 czy awans po 2.75 Fortuna
Jakie braki w obronie ? 1. strzał Di Maria z za pola karnego, drugi to gol po rykoszecie. Wyłącznie trzeci gol to błąd obrońcy który nie dosięgnął piłki lecącej na głowę Aguero. Przy okazji ten gol Di Marii- ładny, ale ten gość nie zagrał poza meczem z Francją żadnego dobrego meczu na tych mś- więc ślepej kurze raz się trafiło ziarno i to był ten gol.
Liczę na dobre widowisko, jednak jeżeli dziś nie gra Cavani to stawiam na Francuzów. Nawet jeżeli Urugwaj ma super obronę- -kiedyś ona musi pęknąć, a to tylko otworzy spotkanie, które wg. mnie wykorzysta Francja.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Urugwaj - Francja
Francja więcej rzutów rożnych @1,64
fortuna⛔
Francja awans @1,51 1xbet✅
Cięzki mecz do typowania, za Francją na pewno przemawia brak cavaniego w Urugwaju, jednak tak jak większość uważam, że trochę potrwa zanim Francuzi skruszą Urugwajską defensywę, która jest jedną z lepszych na tym Mundialu, dlatego bardzo dobrym typem wydaje mi się bet na rzutu rożne dla Francji, Francja będzie budowała atak pozycyjny za atakiem próbując rozmontowac defensywę Ursusów, większość meczu będzie się toczyła na połowie piłkarzy z Ameryki Południowej, więc trochę tych rożnych musi zostać nabitych przez piłkarzy Deschampsa, Urugwaj nastawi się na kontry, więc siłą rzeczy powinni mieć cornerów, jedyne zagrożenie dla tego beta to szybklie 2 bramki dla Francji i cofnięcie się do obrony, ale na to się raczej nie zanosi, nawet jakby dość szybko wyszli na prowadzenie to uważam, że nie oddadzą piłki Urugwajowi,żeby to on grał atak pozycyjny, drugi zakład to awans drużyny z Europy, myślę, że mają lepszy skład, dodatkowo brak Cavaniego u rywali, będzie ciężko, ale powinni awansować do kolejnej rundy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mundial 2018. Ogromne osłabienie Urugwaju. &quot;Cavani nie ma wielkich szans na występ od początku&quot;
- Edinson Cavani na początku tygodnia praktycznie wcale nie trenował. Dopiero w środę uczestniczył w lekkich zajęciach. To powtórzyło się wczoraj. Eksperci z Urugwaju nie dają mu wielkich szans na występ w dzisiejszym spotkaniu od początku. Napastnik przygotowywany jest raczej do wejścia z ławki - mówi Mateusz Skwierawski.
źródło: wp.pl
 
rex 144

rex

Użytkownik
Urugwaj - Francja
Typ: 1
Bukmacher: Fortuna 4.20
Wszystko zostalo powiedziane na górze. Ja natomiast licze na przełamanie Suareza i brak doświadczenia w ograniu mundialowym Mbappe. Suarez w porzednich meczach miał kilka 100% sytuacji ale zabrakło wykończenia w bramke. Wiec kilka podań do Suareza w tym meczu bedzie i licze, że 1-2 bramki strzeli i to na przełamanie. Mbappe młody ale bez doświadczenia na mundialu. Faktycznie coś nie tak z obroną Francji, wynik 4:3 i te wbite im gole nie wróży mi tu nic dobrego.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Francja - Urugwaj
Over 2,5
fortuna
@2,70
Bardzo fajny kurs na over bramkowy. Wiadomo, że mecze pucharowe, to mecze o wszystko. Upatruję tutaj szansy w tym, że któryś z zespołów szybko strzeli gola i zacznie się odrabianie strat. Francuzi pokazali w meczu z Argentyną, że w kilka minut potrafią odwrócić losy meczu. Co prawda defensywa Urugwaju jest szczelniejsza niż Argentyny, ale ofensywa Francji zaś znacznie groźniejsza niż Portugalii.
Francja zagrała z Argentyną kosmiczny mecz i jak na te mistrzostwa wynik 4-3 jest naprawdę ekstremalny. Kursy na over 2,5 w tamtym meczu oscylowały w granicach 2,40, więc również tam były przypuszczenia na mało goli.
Griezmann świetnie zna Godina i Gimeneza, ale działa to również w drugą stronę i defensywa Urusów doskonale zna napastnika Francji. Mimo to skłaniam się, że over będę miał pokryty dzięki graczom z nad Sekwany. Dodatkowo nie zagra dzisiaj Cavani, więc ofensywa Urugwaju traci 50% w swojej sile.
Mecz ciężki do wytypowania. Ja liczę na wymianę ciosów, a jeśli któraś z drużyn strzeli szybko gola, to na pewno będziemy mieli mecz troszkę szybszy niż po pierwszym gwizdku.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Urugwaj - Francja
Któryś z przedmówców stwierdził, że na tych mistrzostwach było już wystarczająco dogrywek? Czyżby: )?
Ja nie zdziwię się, jak dziś będziemy oglądać kolejną... Zapowiada się mecz walki z wieloma gwiazdami na boisku, zarówno po jednej jak i drugiej stronie. Waga tego meczu jest dość spora i może zamiast wielkim widowiskiem zakończyć się piłkarskimi szachami. Urugwaj potrafi grać minimalistycznie, co pokazał w meczu z Arabią Saudyjską. Nikt tu nie będzie chciał stracić pierwszej bramki, dlatego ja widzę tu mecz underowy osyclujący wokół wyniku 0:0. Osobiście obstawiam, że to Francja wyjdzie z tej potyczki zwycięsko
Francja awans kurs 1,55 ( typ główny ) STS
wynik 0:2 FT


X - kurs 3,10 ( typ poboczny ) STS

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;..
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ciekawe h2h pomiędzy tymi zespołami, ja wiem ofc, że statystyki nie grają, ale dla sportu drobnymi rzucę na 0-0 ⛔ ???? W takich meczach wszystko może się zdarzyć a i dodatkowe emocje sobie zafunduje. GL!
Ps dodatkowo można pomyśleć o x w HT lub FT. A co tam... ;)
Edit
41 min. 0-1 i ch.. przynajmniej szachy się skończyły ????
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Ja niestety dumam przy kawce...i tak chciałbym zeby wygrała Belgia a o 16-tej to...wszystko sie moze zdarzyć. Waleczni Urusi i troszkę kulejącą w obronie Francja za to z Donatelo w 1 linii i jak na razie przeciętnie grającym Grizmannem :p kto odpali...moze Lukaku bo mam go po granego na króla strzelców :p

ZAWODNIK MECZU (MAN OF THE MATCH WG PORTALU FIFA.COM) TYP: F. Muslera :footballfail:⛔13.00 forBET

Hm a dlaczego nie jeśli będzie to taktyczne spotkanie do końca- nikt nic nie strzeli to dogrywka karne realne a w niej doświadczony bramkarz ma szanse za istnieć miec swoje 5 minut a moze juz w meczu zamuruje i będzie wszystko łapał kurs ok stawka nie wielka do lepszego oglądania :p .Urugwaj jak powtarza el maestro sie cofnie będzie przesuwał i po stara sie odbierać piłkę wiadomo zagrają bez swoje strzelby jakim jest Cavani ale myślę ze nie będzie to miało wpływu na styl grania. Zagrają twardo konsekwentnie przede wszystkim obrona zeby nie stracić kontra i stały fragment to jest ich duza siła jak wiadomo spotkania mozna wygrać na wile sposób grając brzydko konsekwentnie w dogrywce karnych tutaj będą szachy. Urugwaj troszkę nie doceniany a to jest błąd to jest ekipa która sie świetnie mobilizuje gra nie tylko dla siebie ale i dla narodu troszkę patetyczne ale prawdziwe i ja to lubię...i kupuje.Obie ekipy lubię obie sie znają doskonale pary z Atletico Griezmann zakochany w Montevideo szkoda ze ktos odpadnie....
 
S 0

sosenkowsky

Użytkownik
Jakie braki w obronie ? 1. strzał Di Maria z za pola karnego, drugi to gol po rykoszecie. Wyłącznie trzeci gol to błąd obrońcy który nie dosięgnął piłki lecącej na głowę Aguero. Przy okazji ten gol Di Marii- ładny, ale ten gość nie zagrał poza meczem z Francją żadnego dobrego meczu na tych mś- więc ślepej kurze raz się trafiło ziarno i to był ten gol.
Liczę na dobre widowisko, jednak jeżeli dziś nie gra Cavani to stawiam na Francuzów. Nawet jeżeli Urugwaj ma super obronę- -kiedyś ona musi pęknąć, a to tylko otworzy spotkanie, które wg. mnie wykorzysta Francja.
Bramka Di Marii to ewidentny błąd obrony bo zostawili mu pustą przestrzeń przed polem karnym zostając głęboko w polu karnym. Gość uderzał praktycznie ze stojącej piłki. Nie zmienia to jednak faktu, iż obrona Francji faktycznie nie prezentowała się tak słabo jakby na to wskazywał wynik.
Sam mecz zapowiada się na ciągłe walenie głową w mur przez Francuzów, którzy będą mniej lub bardziej narażać się na kontry Urugwaju. Nie liczyłbym na zawrotne tempo, szczególnie w pierwszej połowie, stawka jest wysoka, nikt nie będzie chciał się zbyt wcześnie odsłonić.
Dlatego kieruję się w stronę bezbramkowego remisu do przerwy
Typ: Dokładny wynik – 1. połowa : 0-0
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Urugwaj - Francja
Francja więcej rzutów rożnych @1,64
fortuna
Francja awans @1,51 1xbet
Cięzki mecz do typowania, za Francją na pewno przemawia brak cavaniego w Urugwaju, jednak tak jak większość uważam, że trochę potrwa zanim Francuzi skruszą Urugwajską defensywę, która jest jedną z lepszych na tym Mundialu, dlatego bardzo dobrym typem wydaje mi się bet na rzutu rożne dla Francji, Francja będzie budowała atak pozycyjny za atakiem próbując rozmontowac defensywę Ursusów, większość meczu będzie się toczyła na połowie piłkarzy z Ameryki Południowej, więc trochę tych rożnych musi zostać nabitych przez piłkarzy Deschampsa, Urugwaj nastawi się na kontry, więc siłą rzeczy powinni mieć cornerów, jedyne zagrożenie dla tego beta to szybklie 2 bramki dla Francji i cofnięcie się do obrony, ale na to się raczej nie zanosi, nawet jakby dość szybko wyszli na prowadzenie to uważam, że nie oddadzą piłki Urugwajowi,żeby to on grał atak pozycyjny, drugi zakład to awans drużyny z Europy, myślę, że mają lepszy skład, dodatkowo brak Cavaniego u rywali, będzie ciężko, ale powinni awansować do kolejnej rundy.
Ursus to taki traktor
Ja tutaj gram X do przerwy.Urugwaj napewno nie będzie drużyną która będzie atakować.Francja będzie zmuszona do ataku pozycyjnego i mogą z tego wyjść flaki z olejem a nie ciekawy mecz.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Ja niestety dumam przy kawce...i tak chciałbym zeby wygrała Belgia a o 16-tej to...wszystko sie moze zdarzyć. Waleczni Urusi i troszkę kulejącą w obronie Francja za to z Donatelo w 1 linii i jak na razie przeciętnie grającym Grizmannem :p kto odpali...moze Lukaku bo mam go po granego na króla strzelców :p

ZAWODNIK MECZU (MAN OF THE MATCH WG PORTALU FIFA.COM) TYP: F. Muslera 13.00 forBET

Hm a dlaczego nie jeśli będzie to taktyczne spotkanie do końca- nikt nic nie strzeli to dogrywka karne realne a w niej doświadczony bramkarz ma szanse za istnieć miec swoje 5 minut a moze juz w meczu zamuruje i będzie wszystko łapał kurs ok stawka nie wielka do lepszego oglądania :p .Urugwaj jak powtarza el maestro sie cofnie będzie przesuwał i po stara sie odbierać piłkę wiadomo zagrają bez swoje strzelby jakim jest Cavani ale myślę ze nie będzie to miało wpływu na styl grania. Zagrają twardo konsekwentnie przede wszystkim obrona zeby nie stracić kontra i stały fragment to jest ich duza siła jak wiadomo spotkania mozna wygrać na wile sposób grając brzydko konsekwentnie w dogrywce karnych tutaj będą szachy. Urugwaj troszkę nie doceniany a to jest błąd to jest ekipa która sie świetnie mobilizuje gra nie tylko dla siebie ale i dla narodu troszkę patetyczne ale prawdziwe i ja to lubię...i kupuje.Obie ekipy lubię obie sie znają doskonale pary z Atletico Griezmann zakochany w Montevideo szkoda ze ktos odpadnie....
Mądrze napisane. Bardzo możliwe, że Muslera zostanie zawodnikiem meczu. Ja zagrałem na Drużyna gości - Ponad 4,5 strzału na bramkę (w tym doliczony czas gry) po kursie 2.1 w Unibet.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Urugwaj - Francja:
obie drużyny strzelą gola :
tak kurs 2.22

Francja to drużyna bardzo ofensywna + traci łatwo bramki. Myślę, że bts padnie już w pierwszej połowie i możemy mieć powtórkę z meczu z Argentyną. W każdym razie nie opłaca się grać na awans Francji a co do czystej 2-ki to wiemy ile dogrywek było ostatnio.
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Pierwszy ćwierćfinał i już bardzo ciekawy mecz się zapowiada. Brak Cavaniego dla Urugwaju to spore osłabienie w ataku co może się odbić na wyniku końcowym. Patrząc na poprzednie mecze na tych mistrzostwach to wydaje mi się, że większe szanse na awans ma Francja. Ja w tym meczu raczej nie skłaniałbym się obstawianiu wielu bramek. Sądzę, że dobrym typem może być remis do przerwy. Nikt nie będzie się chciał zupełnie otworzyć i rywale będą się badać w pierwszej połowie. Oprócz remisu na pierwszą połowę można postawić under 0,5 gola po lepszym kursie niż remis do przerwy. Patrząc na siłę ofensywną Francji skłaniam się też na większe posiadanie piłki przez nich oraz więcej rzutów rożnych.
Urugwaj - Francja
Francja awans - 1,46
Remis HT - 1,85
Under 0,5 do przerwy - 2,28
Więcej rzutów rożnych - Francja - 1,55
Większe posiadanie piłki - Francja - 1,3
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom