>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[1/4] Holandia [1:3] Rosja 21 VI

S 26

shithead

Użytkownik
Widać więc, że Rosjanie dużo częściej wykonują ten rodzaj stałego fragmentu gry. W sumie Rosja miała ich 27, przy ... 7 Holendrów.
Bardzo słuszne spostrzeżenie. W ogóle spotykają się drużyny: najczęściej wykonująca rzuty rożne w całym turnieju oraz drużyna najrzadziej wykonująca ten stały fragment, czyli jest ogromna szansa powodzenia takiego zakładu, statystycznie rzecz biorąc.
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
I znowu historia pokazuje jak to ładnie holandia gra w grupie a potem dostaje baty hyhy....zawsze wymiatają w grupie zawsze kazdy ich na mistrza typuje a kończą zawsze tak samo, mistrz euro 2008 hahaha ???? , zasłużone zwycięstwo kacapów.
Jutro włosi wygrywają i mamy finał włochy-niemcy, czyli stare dobre firmy
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ogolnie granie Rosji mija sie z celem , tak najogólniej to dziwi mnie ta wiara w nich.

Jak przegra Rosja to gdzie będą Ci co w nich wierzyli ??

A jednak Rosja wygrała i warto było na nich stawiać ;) Tylko nie mów, że sędzia prowadził zawody pod Rosjan, bo wcale tak nie było. Sborna grała lepiej, stwarzała więcej dogodnych sytuacji i zasłużenie wygrała ;)
 
pielka-87 0

pielka-87

Użytkownik
Przed Mistrzostwami typowałem Rosję na &quot;czarnego konia&quot; tego turnieju i swoje zdanie nadal podtrzymuję. Drużyna Guusa Hiddinka mimo wysokiej porażki z Hiszpanią na inaugurację turnieju potrafiła się podnieść i pewnie wygrać mecze z Grecją i Szwecją. Teraz poprzeczka jest postawiona znacznie wyżej, bo rywalem jest wspaniale grająca Holandia, ale jak nieobliczalna jest piłka nożna mogliśmy się przekonywać już niejednokrotnie. Co w związku z tym? Moim zdaniem faworyt jakim jest Holandia niekoniecznie musi wygrać ;) Rosjanie jeśli chcą dziś coś zdziałać muszą odważnie zagrać do przodu, czyli to co potrafią. Jeśli cofną się do głębokiej defensywy to tylko kwestią czasu będzie bramka dla Holandii... Mam jednak nadzieję, że Hiddink odpowiednio ustawi swoich podopiecznych, którzy sprawią mega niespodziankę i wyeliminują z turnieju Holendrów.

Mój typ: Rosja (awans) - 3,20 w bet-at-home

Gratuluję trafnego typu! Szczerze mówiąc nie wierzyłem, żeby Rosjanie mogli awansowac do półfinału.A jednak!!! Hiddink po raz kolejny pokazał, że potrafi z każdą reprezentacją odnieśc duży sukces.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
A jednak Rosja wygrała i warto było na nich stawiać ;) Tylko nie mów, że sędzia prowadził zawody pod Rosjan, bo wcale tak nie było. Sborna grała lepiej, stwarzała więcej dogodnych sytuacji i zasłużenie wygrała ;)
Ta , ta czerowna w końcówce mogła zmienić dużo , ale Lubos sie pogrążył.
Holandia w dogrywce chyba zapomniała grać i stracili 2 bramki
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Ta , ta czerowna w końcówce mogła zmienić dużo , ale Lubos sie pogrążył.
Holandia w dogrywce chyba zapomniała grać i stracili 2 bramki
Lubos się pogrążył nie dyktując ewidentnego karnego dla Rosjan w dogrywce. A Holendrzy nie zapomnieli grać, tylko nie mieli pomysłu na grę.
Rosjanie wygrali w 100% zasłużenie.
 
Do góry Bottom