>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europejskiej - [11 marca 2010r]

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Za co Banega E. (Valencia) dostał ???? bo w żadnych serwisach,ani na stronach sportowych nawet o tym nie wspominają :;/: wie ktoś może o co chodziło
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Za co Banega E. (Valencia) dostał ???? bo w żadnych serwisach,ani na stronach sportowych nawet o tym nie wspominają :;/: wie ktoś może o co chodziło
Właśnie ogólnie nie wiadomo nic na ten temat. Była tylko sytuacja że sędzia techniczny konsultował się z arbitrem głównym i po tej rozmowie cz.kartke zobaczył właśnie Banega i zóltą Cesar. Powtórek żadnych nie pokazali.
Ogólnie to trzeba powiedziec że mecz był super widowiskiem, Ci którzy stawiali na over ( w tym m.in ja) moga czuc się zawiedzeni bo tam powinno paśc multum bramek a padły ledwie dwa! Sam do tej pory myślę jak to się stało że tylko 1:1 się skończyło. Ogólnie jednak w meczu było wszystko czego można chciec. Wiele akcji, strzałów, parad bramkarzy, kartek i błędów sędziowskich. Nie wiem za co ten karny dla Werderu...

Inne mecze także mialy ciekawy przebieg. Szczególnie interesowal mnie mecz Benficy z Marsylią. Z tego co widzialem po skrócie to OM miała sporo okazji, ale mogli nie zremisowac nawet. Kiedy było 1-0 dla Benfy w jednej z akcji Ramires huknął w poprzeczke, że aż bramka się zatrzęsła! Ale potem OM w kolejnej akcji wyrównała. Cóż rewanż będzie ciekawy. Tak sobie myślę ze mecze LE lepiej się ogląda niż obstawia. Dużo się dzieje w pojedynkach jednak poziom meczów jest wyrównany i czasem detale decydują o wygranych.
Niespodzianką największą jest z pewnością porażka Panathinaikosu. Nie spodziewalem się ze polegną aż 1:3!

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom