>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Argentyna - Szwajcaria [01.07.2014, wtorek, godz. 18:00]

komos84 182

komos84

Użytkownik
Argentyna - Szwajcaria
Argentyna win
kurs 1.53

bet365
Argentyna w ostatnim meczu chyba weszła na właściwe tory. W ataku wyglądają już całkiem dobrze, &quot;powrócił&quot; Messi, który w ostatnim meczu strzelił dwie bramki.
Szwajcaria rzutem na taśmę wygrała pierwszy mecz z Ekwadorem, następnie zbłaźniła się z Francją, by w ostatnim spotkaniu rozbić najsłabszy na tych MŚ Honduras. Kto oglądał mecz ten wie, że Honduranie mogli strzelić spokojnie 2-3 bramki tylko zabrakło zimnej krwi i umiejętności. Podopieczni Hitzfelda w obronie wyglądają fatalnie, niepewny Djerou, w bramce słaby Benaglio. W mojej opinii rozpędzająca się Argentyna strzeli Helwetom spokojnie 3 bramki. Stracą max 1, o ile w ogóle.
Gram to w dublu z wygraną Niemiec (analiza we właściwym temacie)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Xherdan Shaqiri to piłkarz na którego Argentyna musi zwrócić szczególną uwagę. Z meczu na mecz rozkręca się coraz bardziej. Shaqiri w pojedynkę rozmontował Honduras i zdobył 3 bramki. Sam do końca w to nie wierzył, a jednak! Wydaje mi się, że w meczu z Argentyna strzelanie bramek spadnie głównie na niego. Czy zawodnik Bayernu Monachium uciszy kibiców Argentyny licznie zebranych na stadionie? Trener z uporem maniaka stawia w ataku na Drmićia, który jak dotąd ZUPEŁNIE NIC nie pokazał pozytywnego. Zamiast strzelać gole w zamian wałęsa się po boisku jak bezdomny pies. Napadziora rozlicza się z goli. Tak było jest i będzie. Zdecydowanie większe zagrożenie stwarza Mehmedi, który odwdzięczył się golem zaraz po wejściu w 2 połowie w meczu z Ekwadorem. Xhaka także pozytywnie wypływa na grę zespołu. No i Shaqiri się przełamał. Albo zagra kolejny mecz życia, albo się zatnie jak emo. Jeżeli ktoś ma zdobyć gola przeciwko Argentynie, to któryś z wyżej wymienionych zawodników.



Typ: Shaqiri (szwajcaria) strzeli gola :gool:
Kurs: 6.50
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Szwajcaria ma tragiczną obronę. To, że z Hondurasem nie stracili jednej czy dwóch bramek to niewiarygodny fart. Messi, Di Maria i reszta będą wjeżdżali jak w masło. Szwajcarzy nie potrafią się murować. Nie z takimi środkowymi obrońcami jakich mają. Handicap na Argentynę i Niemców w dublu to piękne rozwiązanie.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Ja mam zdecydowanie odmienne zdanie względem poprzedników. Dla mnie Argentyna to zbieranina gwiazd, reprezentacją tego nie nazwę.. Co pokazali na tle słabego Iranu, który bronił się przez 70min meczu, strzelając im gole w doliczonym czasie. Co pokazała obrona na tle Nigerii?. Przód mają rzeczywiście imponujący, ale dla mnie środek pola czy obrona to ich udręka (moja opinia). Natomiast Szwajcaria solidna drużyna, która co prawdy również nie zachwyca w obronie, ale są waleczni i mają według mnie pomysł na grę w przeciwieństwie do Argentyna.
Dlatego w tym meczu skłaniam się ku Szwajcarii, a kursy do tego zachęcają i można spokojnie zagrać x2, może i będą to wyrzucone pieniądze, ale aż żal nie skorzystać z takiej okazji, Argentyna to nie jest zespół na który bym grał po kursie 1,5 z Szwajcarią.
Reasumując
X2 i ewentualnie over 2,5
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Fajną opcją na ten mecz byłby ( u mojego buka nie ma) over strzałów celnych Di Marii. Jestem pod wrażeniem tego ile próbuje i ile jest w światło bramki
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Argentyna - Szwajcaria
01.07.2014 18:00
Szalony typ ? Nie do końca, patrząc na mecze grupowe obu drużyn. Szwajcaria dostała, co prawda baty od Francji, ale ostatecznie strzeliła 2 gole. Ten mecz im po prostu nie wyszedł. W ostatnim meczu z Hondurasem odblokował się i zagrał świetny mecz Xherdan Shaqiri, strzelając 3 gole. Do tego trener. Ottmar Hitzfeld nie popełni już tego błędu i nie zagra tak ofensywnie jak z Francuzami. Raczej widziałbym cofnięcie się i liczenie na szybkie kontry, a jak Argentynie przychodzi ciężko strzelanie goli, mogliśmy zobaczyć w meczu z Iranem, gdzie plan był nie przemęczać się, ale również szybko strzelić i kontrolować grę. Jak było wszyscy wiemy. Po stronie Argentyny kibice, klimat, ale może być tak, że będą walić głową w mur, i dostaną jakąś kontrę lub Szwajcarzy dotrwają do dogrywki. Za drobne warto zaryzykować.
Szwajcaria awans @ 4.660 Pinnacle (2/10) ⛔ (1:0)
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
Faworyt w tym meczu jest tylko jeden... aczkolwiek radziłbym uważać ze stawianiem na Argentynę, o handicapach już nie mówiąc... Te jednobramkowe zwycięstwa mnie nie przekonują. 75% sukcesu Argentyny to Messi. Kurs na jego gola jest taki sam jak kurs na zwycięstwo Argentyny ???? Przypadek?
Messi strzeli @ 1.50 WilliamHill
Messi strzeli 2 lub więcej@ 3.10 WilliamHill
To prawdopodobnie najlepsze opcje na ten mecz. Można zastanowić się również na BTSem, bo skoro Nigeria dwie bramki im pyknęła to Szwajcarzy chociaż jedną powinni.
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
obie druzyny strzelą i Argentyna wygra 3.60 @ Gamebookers
Argentyna nie zachwyciła w fazie grupowej, lecz co prawda wygrali 3 z 3 meczy ale w kązdym z nich druzyna przeciwna stwarzała groźne sytuacje. Tylko impotentny w ofensywie Iran nie strzelił gola, choć i tak miał ze 2-3 doskonałe okazje, chyba nawet wiecej niz w meczu z Nigerią. Poza tym Argentyna straciła bramki z Bośnią i z Nigerią. Mysle ze w druzynie Szwajcarii jest na tyle wystarczająco talentu piłkarskiego by strzelić tutaj przynajmniej jedną bramkę. W obronie jednak Szwajcaria mnie nie zachwyciła. Z Fancją az straconych bramek, z Ekwadorem 1 i z Hondurasem mieli troche szcześcia i udało sie nic nie stracic. Myślę ze Argentyna wygra to spotkanie 2-1, choć łatwo nie będzie jeśli Szwajcaria zagra lepiej w obronie to może dojść do dogrywki przy bramkowym remisie, ale nie wierzę w to zbytnio, pewnie będzie tak że nawet jak będzie utrzymywał sie remis to europejski sredniak wysiadzie fizycznie i w końcówce zawsze może wypalić Messi i strzelić zwycięską bramkę.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

ArgentynaSzwajcaria
Albicelestes wygrali swoją grupę inkasując po drodze 9 punktów. Może ich gra nie zachwycała ale cel główny został osiągnięty, w głównej mierze dzięki grze i bramkom Messiego. Szwajcarzy dość planowo wygrali z Ekwadorem i Hondurasem oraz nie dali rady Francuzom i awansowali z drugiego miejsca. Dziś te zespoły spotkają się ze sobą i liczę na ciekawy mecz, bo obie ekipy są mocniejsze w ofensywie niż defensywie.
Podopieczni Sabelli tracili zarówno bramki z Bośnią jak i Nigerią, jedynie mega defensywny Iran nie strzelił ale i wtedy remis 0-0 był satysfakcjonujący dla nich. Na bramkę Messiego w końcówce spotkania nie mieli już możliwości odpowiedzieć. Skład Argentyny nie powinien się zmienić w porównaniu z tym zestawieniem z ostatnich spotkań. Zabraknie jedynie Aguero z powodu kontuzji ale nie jest to wielka strata, bo gracz Manchesteru City tych mistrzostw do udanych nie może zaliczyć. Za niego ma grać Lavezzi, co chyba oznaczać będzie rozciągnięcie gry w ofensywie. W środku pola zagra będący w dobrej formie Di Maria oraz Gago i Mascherano. W obronie wielkich gwiazd nie ma (no jedynie Zabaleta) i nie można powiedzieć, że ta formacja jest bardzo mocna. Szczególnie niepewny jest Rojo, który będzie miał dziś naprzeciw siebie Shaqiriego. W bramce również szału nie ma bo Romero to jednak nie jest ta najwyższa półka.
Szwajcarzy w defensywie również nie prezentują się zbyt okazale. Kontuzja von Bergena mocno osłabiła obronę. Na bokach zagrają Lichsteiner i Rodriguez, którzy bardzo dobrze czują się na połowie przeciwnika. W środku pola Inler i Behrami grają trochę poniżej swoich możliwości. Gwiazdą w ataku będzie strzelec trzech bramek w ostatnim spotkaniu Shaqiri, bo ani Drmić ani Seferović nie pokazali do tej pory w pełni swoich możliwości.
W dotychczasowych spotkaniach gracze Argentyny byli złapani tylko raz na pozycji spalonej (z Nigerią), Szwajcarzy 4 razy w trzech meczach. Dość mało ale to wynika z cofania się napastników po piłkę. Nie sadzę, żeby dziś te wyniki miały obie ekipy śrubować.

Moje typy:
Argentyna wygra 1,55 Betsson ⛔
Obie strzelą: TAK 2,00 WilliamHill ⛔

Under 4,5 spalonych 1,70 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Grać po takim kursie na Argentynę, to czyste szaleństwo. Ich obrona wygląda tragicznie, Szwajcaria nieźle prezentuję się w ataku, jedynym typem, który dziś można zaatakować jest chyba BTS.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Argentyna-Szwajcaria poniżej 2,5 gola @1.85
Argentyna bedzie z pewnoscia bardziej chciec, ale efekty moga byc juz rozne. W meczach Szwajcarow ogolnie bylo duzo bramek dotychczas, ale jestesmy na etapie turnieju, gdzie trzeba myslec juz o konsekwencjach popelniania bledow coraz bardziej. Helweci oczywiscie powinni byc nastawieni bardziej defensywnie, maja kilku zawodniow uznanych grjacych w Serie A jak Inler, Lichtsteiner czy Shaqiri z Bayernu, takze Argentyna moze miec problemy ze zdobywaniem bramek tutaj jak bylo to w meczach z Bosnia czy Iranem, dlatego nie bede sie zbytnio nad tym rozwodzic i probuje typu, ze ten mecz zamknie sie w co najwyzej dwoch bramkach.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Over 53,5% posiadania piłki przez Argentynę @1.45✅
Jak wiadomo drużyny z ameryki południowej lubią trzymać piłkę przy nodze, Argentyna nie jest tu wyjątkiem, powinni dążyć do utrzymywania się przy piłce.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Typ: over +2.5 gola
Kurs: 1.8
Bet365

Czuję, że ten typ ma szansę wejść jeśli zawodnicy z Argentyny i Szwajcarów pokażą na co ich tak naprawdę stać i pokażą się efektownie , aby ktoś z tej pary mógł awansować do najlepszej ósemki. Jak na razie każdy wie , że Argentyna była rozpaczliwie rozczarowująca. Mieli trzy zwycięstwa, ale wszystkie one zawierały element szczęścia lub pomogła magia Messiego. Oprócz Messiego tylko Di Maria pokazał swój styl gry reszta zawodników niestety zawiodła.. Szwajcarzy oczywiście byli zdeklasowani przez Francję, ale ogólnie mieli swój styl dobry i jakość , aby zająć drugie miejsce w swojej grupie co dał im awans dalej. Ottmar Hitzfeld jest bardzo doświadczonym trenerem, który wie jak ustawić swój zespół by zaskoczyć Argentynę i dać jego zespołowi szansę na sukces oraz coś ustrzelić. Spodziewam się bardzo dużego podejścia ze strony szwajcarów, szczególnie we wczesnych etapach gry. Nie wiem, czy będą w stanie utrzymać je na pełne 90 minut, ale jestem dobrej myśli. Biało-niebieskie pasy na pewno wyjdą ofensywnie do tego spotkania , bo ma tam kto strzelać i uważam , że na pewno są w stanie ustrzelić z jedną czy dwie bramki co na pewno zrobi świetne widowisko i Szwajcarzy również z swoją gwiazdą Shaqiri postarają się powalczyć o bramki. Typuję over 2.5 gola i mam nadzieję , że jest prawdopodobny , aby wszedł w regulaminowych 90 minutach.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Powyżej 10.5 rzutów rożnych w meczu ✅
kurs 1.8

bet365

Zdaje mi się, że powinniśmy zobaczyć w tym spotkaniu trochę rożnych, zarówno Szwajcaria jak i Argentyna mają tendencję do gry skrzydłami, choć w poprzednich spotkaniach z wywalczeniem rzutów rożnych bywało delikatnie mówiąc różnie. Typ bardziej na przeczucie niż za statystykami i za małą stawkę, raczej jako dodatek do meczu.

----
13 rożnych:cool:
 
Do góry Bottom