>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Belgia - Japonia [02.07.2018, poniedziałek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sędziować ma arbiter z Senegalu, ciekawe czy będzie miało to wpływ na przebieg spotkania. Może jakiś karny lub czerwona kartka, myśle ze gdy będzie miał wybór pokazać droga żółta Japoncowi czy nie to pokaże, a wiemy ze dość agresywnie grają, przy technicznych Belgach może wejść, chyba spróbuje za drobne.
Właśnie będzie odwrotnie bo na sędziego będą wszyscy patrzyli czy sędziuje obiektywnie. Już się mówi, że to kontrowersyjna decyzja, że będzie tu Senegalczyk. Ja będzie miał do wyboru dać i nie dać to szybciej nie da, żeby nie być posądzonym o stronniczość.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Moze da, moze nie da. Ja w latwe zywyciestwo Belgow nie wierze. Kazdy mecz razy pucharowej jest i bedzie wyrównany. Japonce sie nie poddadza do ostatnich minut, takze nie ma spokojnych handi. Grac Japonia z remisem abo bedzie dogrywka. Nie wierzcie tu wrozbita którzy uważaja ze Belgia rozjedzie Japonie. Pewnie awansuja dalej ale napewno nie latwo i ze spokojnym handi.
Polecam tak jak Rosje i dzis Meksyk. Choracja tez co po niektorzy wiescili ze w reguaminowym latwo awansuja. A jak bylo widzielimy wczoraj, jak w drugiej polowie spuchli. Polecam.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Japonia
Belgia 1,41
Belgia (-1) 2,25
Belgia i powyżej 2,5 2,06
Chyba najłatwiejszy rywal dla Belgii. Japonia skompromitowała się w meczu z Polską i awansowała tylko dzięki mniejszej ilości żółtych kartek.
Belgia atomowy atak, strzelili aż 9 bramek w fazie grupowej. Dziś R. Lukaku powinien już zagrać więc atak będzie bardzo mocny. Jeżeli Polacy im strzelili gola to co zrobią Belgowie?
Stawiam na pewne zwycięstwo Belgów 3:0/1.
Dla Japonii i tak jest to sukces wyjście z dość ciężkiej grupy a dla Belgów powinien być to spacerek przed... piekielnie trudnym meczem w ćwierćfinale z Brazylią.​
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Belgia - Japonia Japonia powyżej 3.5 rzutu rożnego 2,11 fortuna ✅
Można powiedzieć, że to pojedynek Dawida z Goliatem. Czy rezultat będzie podobny jak w Starym Testamencie? Ciężko sobie wyobrazić patrząc na zestawienie obu jedenastek. Ja sądzę, że Belgia nie będzie miała łatwej przeprawy. Co prawda Japończycy nie są fizycznie mocni ale za to bardzo mobilni. Dla nich to wielki mecz, bo dopiero trzeci raz w historii zameldowali się w fazie pucharowej, a jeszcze przed mundialem byli skazywani na pożarcie w swojej grupie. Znając azjatyckie reprezentacje to nawet gdy będzie trzeba gonić wynik nie poddadzą się do ostatnich minut. Jak pokazali w meczach grupowych potrafią grać w ataku pozycyjnym, są cierpliwi, a do tego dobrze biegają do kontr. Ataki na bramkę rywala często kierują na skrzydła lub szukają wbić piłek w pole karne.
Jak pokazują poprzednie mecze, w tej fazie nie ma pojedynków do jednej bramki . Wczoraj Rosja skazywana na porażkę nabiła pięć rzutów rożnych Hiszpanii, a przecież można powiedzieć, że niemal cały mecz stała w obronie. Japonia tylko w meczu z Senegalem zanotowała dwa rzuty rożne. Wtedy gra toczyła się raczej z dala od obu bramek. Samurajowie nawet z naszą reprezentacją nabiła ich pięć, choć jak wiadomo mecz nie stał na wysokim poziomie i to raczej my przeważaliśmy. Belgowie są zawodnikami wyższymi dlatego nie straszne dla nich powinny być stałe fragmenty gry z narożnika. W ogóle mam wrażenie, że piłkarze z Europy wiele lepiej czują się w ataku gdy inicjatywę oddają rywalowi, a sami próbują przechwytów i szybkich uruchomień przeciwników. Jeśli udałoby się im szybko strzelić gola sądzę, że Japonia nabije sporo więcej rzutów rożnych niż wskazuje buk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak myślicie ? Belgia awans zamyka mi gruby kupon. Po traumie związanej z Niemcami gdzie mi przepadła duża kasa mam ochotę skontrować tą Belgię, ale wydaje się to irracjonalne. Czy są jakiekolwiek przesłanki do tego, że Belgia może nie awansować ? Zlekceważenie rywala ? Gorszy skład żeby oszczędzić się na 1/4 ? Może pójść coś nie tak ?
Po za tą kwestią kontrowania to dla mnie najłatwiejszy mecz faworytów w całej 1/8 i zagram też na jakieś handi na Belgię za mniejsze stawki.
 
M 0

milek-18877

Użytkownik
Brak awansu Belgii przy takiej dyspozycji w fazie grupowej,wczesniejszych meczach kontrolnych, zwyciestwie &quot;takim&quot; skladem z Anglią byłby olbrzymią sensacją. Niemalże nierealne, ja bym zostawił. Powodzenia
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nie ma szans na to żeby Japonia przeszła dalej, bez przesady, oni przegrali nawet z Polską więc mocni być nie mogą, po za tym jeśli zamyka gruby kupon to co za problem skontrować, zawsze w niekótrych sytuacjach lepiej skontrować, Japonia moim zdaniem jest gorsza niż Korea, ten ich awans do 1/8 to fart, mieli bardzo dużo szczęścia, Belgia wygra z nimi i to myślę wysoko.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Belgia zjadła Panamę ( nic szczególnego )
Belgia ogrywa Tunezję i strzela 5 bramek (już sama Tunezja mogłaby powalczyć z Japonią jak równy z równym)
Belgia wygrywa z Anglią z wieloma zmiennikami
Japonia męczy się z Kolumbią która gra w 10 cały mecz
Japonia urywa remis z Senegalem
Japonia przegrywa z największym rozczarowaniem mundialu Polską
Wszędzie ale to wszędzie Belgia przeważa nad rywalem ja nie wiem co Belgowie by musieli zrobić aby nie wygrać w 90 minutach jakiś chyba bramkarz Japonii by musiał załączyć Godmode a obrońca by musiał strzelić samobója taki żarcik oczywiście. Stawiam na zdecydowaną wygraną Belgii.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Jak myślicie ? Belgia awans zamyka mi gruby kupon. Po traumie związanej z Niemcami gdzie mi przepadła duża kasa mam ochotę skontrować tą Belgię, ale wydaje się to irracjonalne. Czy są jakiekolwiek przesłanki do tego, że Belgia może nie awansować ? Zlekceważenie rywala ? Gorszy skład żeby oszczędzić się na 1/4 ? Może pójść coś nie tak ?
Piłkarsko Belgia jest lepsza, o tym nie ma sensu dywagować.
Ale kilka przesłanek jest.
1. Belgowie nie od dziś mają to &quot;wybitne pokolenie&quot; i nie od dziś wierzą, że MUSI to pokazać w wielkiej imprezie. Efekt? Do tej pory zawsze pięknie grali w grupie... i potem od razu klops. Nie dlatego, że trafiali na wybitnego rywala, a dlatego, że we własnych głowach trafiali na szklany sufit.
2. Belgowie znają już wynik Brazylii. Reakcja trenera po golu Januzaja z Anglią powiedziała mi wszystko. Nie sądzę, że pokaz siły BRA w 2.połowie korzystnie na nich wpłynął. Jeśli od tygodnia co drugie pytanie kierowane do nich dotyczy meczu z BRA w 1/4 to cholernie trudno o tym nie myśleć.
3. Sugerujemy się Japonią z meczu z Polską. Japonią najpierw 60 minut grającą po 0:0, a potem od 75.min. pilnującą 0:1. Bez 6 podstawowych zawodników.
Obstawiam, że to Japończycy rzucą się od pierwszych minut do ataków. Tak właśnie zaskoczyli Kolumbię. Zobaczymy, czy lepszy piłkarsko team wygra. Na tym polega urok piłki, że nie zawsze mając lepszych zawodników się wygrywa.
 
N 15

nagrubo

Użytkownik
Postawiłem na Belgię z handicapem -1, teraz myślę czy dać jeszcze -2,5 po kursie 3.60 w STSie, myślę że wynik 3:0 lub 4:1 jest możliwy, co sądzicie?
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
chyba bramkarz Japonii by musiał załączyć Godmode a obrońca by musiał strzelić samobója
na playoffy Tsubasa gotowy do gry ⚽
adamo80 , wg mnie, jak się boisz trochę, to jak Belgia strzeli bramkę to skontruj na Japonię, po jeszcze sensowniejszym kursie.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Belgia vs Japonia
Belgia wychodzi w mocnym składzie, więc zakładam, że nie będą cackać się z przeciwnikiem i będą chcieli szybko rozstrzygnąć sprawę, by w drugiej połowie zrobić kilka zmian, by kluczowi zawodnicy odpoczęli przed kolejnym meczem. Holowanie niskiego prowadzenia może się zemścić, więc nie będą ryzykować dogrywką czy niepotrzebną nerwówką w końcówce spotkania. Dwa lub trzy gole strzelą spokojnie. Japonia walczy do końca, ale ma słabego bramkarza i odkrywając się będzie robić dużo miejsca dla belgijskich graczy. Będą sporo faulować, więc możliwe rzuty wolne w okolicy pola karnego lub nawet rzut karny.
Belgia over 1,5 @1,5 Totolotek✅
Belgia over 2,5 @2,55 Totolotek✅
Lukaku strzeli @2,10 Totolotek⛔
over 1,5 bramki w pierwszej połowie @2,55 Totolotek⛔ HT 0-0
E: 3-2. Bardzo dobre spotkanie. Przyznam, że Japończycy zaskoczyli mnie swoją postawą za co wielki szacunek. Belgia wymęczyła zwycięstwo, ale popełniali dość sporo błędów. W pierwszej połowie mieli szansę wyjść na prowadzenie, ale Lukaku nie dał rady przyjąć piłki kilka metrów przed bramką. Carassco psuł wiele akcji w ostatniej fazie lub wdawał się w niepotrzebne dryblingi zamiast podać do partnerów. Ewidentnie najsłabszy zawodnik na boisku.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Belgia - Japonia
Nie biorę pod uwagę meczu Polski z Japonią, gdyż moim zdaniem miał on mało wspólnego ze sportem. Belgowie są świetni, mógłbym z przekąsem napisać, że tak samo jak wczoraj Chorwacja: ) . która dopiero w karnych pokonała Danię. Myślę że Japończycy dopiero dziś pokażą na co ich stać. W przeciwieństwie do większości tu typujących nie widzę tu jakiegoś pogromu ekipy kraju kwitnącej wiśni. Jeżeli Japonia zagra dobrze taktycznie a także uważnie w obronie nie zdziwię się jak zobaczymy kolejną dogrywkę.na tych mistrzostwach. Atak Belgowie mają bardzo mocny ale obrona...hm...polemizowałbym. Jeżeli Belgowie to wygrają to raczej niskim wynikiem.
Analizując to spotkanie wybieram:
Japonia + 1.5 kurs 1,70 Totomix ( typ główny )
Japonia strzeli kurs 1,95 Totomix ( typ poboczny )

wynik 3:2 FT
Dx2 ma rację jeżeli chodzi o wspomniane handi...nie wiem dlaczego się go czepiacie. Pozdrawiam
Jeżeli analiza się przydała kliknij :dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 125

lemrak29

Użytkownik
Romelu Lukaku strzeli gola głową
kurs 5,5
Unibet
Wysoki, świetnie zbudowany, silny, skoczny i znakomicie grający głową napastnik belgijski (w dodatku walczący o koronę króla strzelców) kontra niezbyt wysocy Japończycy, którzy zresztą bardzo szczęśliwie wyszli z grupy H. Myślę, że Romelu będzie bardzo zdeterminowany, by dzisiaj strzelić przynajmniej jedną bramkę, bo:
- przeciwnik nie jest z najwyższej półki;
- w przypadku awansu Belgowie trafiają w ćwierćfinale na Brazylię (która gra bardzo solidnie w każdej formacji, a na obecnym Mundialu straciła tylko jedną bramkę w czterech meczach), a w przypadku wyeliminowania Canarinhos na albo na Francję albo na Urugwaj, a przecież obie te reprezentacje mają znakomitych środkowych obrońców.
Sądzę, że można spróbować za jakąś niższą stawkę.
⛔
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Walia to jednak lepsza sporo druzyna od Japonii. Ale uwazam ze Japonce jak sie zamuruja to dogrywka mozliwa a tam loteria.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Takie kursy to ja zjadam na śniadanie ????
Belgia - Japonia handi 0:1 1 kurs 2,15 efortuna
Po co szukacie na siłę jakiejś niespodzianki , miał się dzisiaj postawić Meksyk , no i co.
Belgia ich rozniesie , w każdej formacji nie tylko w ataku są dużo lepsi od żółtków.Moim zdaniem mistrzostwo zdobędzie drużyna , która nigdy dotąd nie była mistrzem świata i będzie to Belgia:sun:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom