>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Belgia - USA [01.07.2014, wtorek, godz. 22:00]

matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Typ: Awans USA
Kurs: 2.62
Bet365

Belgia to niby „czarny koń” mundialu ale nikt mi nie powie, że kurs ponad 2,60 na awans USA to nie jest lekka przesada. Na pewno będzie to wyrównany pojedynek , choć Belgia wygrała wszystkie spotkania w swojej grupie , która nie była jakaś mocna , na papierze wygląda zdecydowanie lepiej ale jak wiemy papierek nie gra natomiast gracze z Ameryki wyszli z bardzo ciężkiej grupy i to w nich widzę potencjał na dalszy ciąg mundialu. To był naprawdę dobry zespół po prostu patrząc na styl gry. Z Niemcami jedynie przegrali, ale byli już pewni o awans do następnego etapu. Przeciwko bardzo dobrej drużynie Ghany wygrali na koniec 2-1. Przeciwko Portugalii skończyło się na wyniku 2-2. , ale można zobaczyć jakość zawodników USA. Liczę na zespół Klinsmanna i na jego taktykę , a wiemy na dodatek , że Niemiec to głowa drużyny i ma do dyspozycji profesjonalny sztab szkoleniowy , aby ograć Belgów i awansować dalej. Dla mnie ten kurs warty ryzyka niż na kurs przeciwny.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Belgia - USA (Regulaminowy czas gry)
TYP : 1X ze wskazaniem na Belgię.
✅
Dzisiaj zobaczymy &quot;prawdziwe&quot; i mocne oblicze reprezentacji Belgii.
To jest jedna z herezji w walce o ćwierćfinał. Herezji, które stały się prawdą i dlatego ta trzecia, belgijska herezja (po algierskiej i szwajcarskiej) ma prawo bytu.
Powszechnie się uważa, że grupa &quot;H&quot; to była łatwa (najłatwiejsza?) grupa na tych MŚ.
Czy aby na pewno? Algierski przykład wskazuje, że niekoniecznie.
Belgia wygrała z Algierią a potrafiła się nawet podnieść w tym meczu ze stanu 0:1, do zwycięskiego 2:1.
Osobiście, kibicuję drużynom z Ameryki, doceniam i podziwiam ducha i moc kolektywu panujący w reprezentacji USA.
Walka o ćwierćfinał to zupełnie inna para kaloszy niż &quot;męczenie się&quot; w grupach i &quot;ślizganie się&quot; po wynikach konkurencji. Czynniki wolicjonalne i świadomość o nieuchronności losu w przypadku porażki, odgrywają tutaj niebagatelną rolę.
Belgia do 90 minuty + czas doliczony powstrzyma USA a być może ukąsi. To może wyglądać jak paradoks ale uważam, iż właśnie dlatego, że nie zagra Vermaelen, Borre i być może Kompany, trener reprezentacji w końcu trafi w swój najbardziej optymalny skład od początku meczu, bowiem &quot;potrzeba jest matką wynalazków&quot;.
Nie wiem jak on to zrobi, bo do gry pozostanie mu tylko dwóch nominalnych obrońców. Wiem tylko, że musi.

Belgijskie &quot;papierowy gwiazdy&quot; przyobleką dzisiaj formę żeliwną a być może i z brązu.
Tylko jeszcze dzisiaj przy skrajnie negatywnym dla nich układzie gwiazd na nieboskłonie, mogą się bowiem pokazać całemu piłkarskiemu Światu ze swojej najjaśniejszej strony.
W regulaminowym czasie gry. Jeśli dojdzie do dogrywki, deficyty osobowe ławki belgijskiej, dadzą znać o sobie.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Typ: Czas strzelenia pierwszej bramki przez drużynę Belgii - od 75:00 do końca 2. połowy @9.75 1/10 uni.bet
Ja dzisiaj spróbuję dodatkowo poszukać dużego kursu. Jak do tej pory Belgowie strzelali tylko w drugich połowach. Co więcej 3 z 4 bramek padało właśnie po 75 minucie, a ten zakład sprawdzał się w meczu z Algierią i Koreą. Jest to tylko statystyka, ale mimo to moim zdaniem warto dzisiaj spróbować pograć w ten sposób. Pisałem już o tym, że Amerykanie potrafią się bronić. Drużyna USA jest bardzo zdyscyplinowana pod względem taktycznym, a jej obrona wygląda bardzo solidnie. Myślę, że Belgowie będą musieli długo poczekać na pierwszą bramkę, no chyba że któraś z licznych gwiazd błyśnie, jednak po meczach grupowych na to się nie zapowiada.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Belgia - Stany Zjednoczone
Belgia kurs: 2,0 buk: bah ⛔
Belgia i powyżej 2,5 goli kurs: 3,40 buk: bah ⛔
Belgia EH:-1 kurs: 3,70 buk: bah ⛔
powyżej 3,5 goli kurs: 3,80 buk: bah ⛔ ( Po prostu nie do wiary, że jest kolejny remis, kolejna dogrywka, kolejne 0:0, nie wiem czy tak było w poprzednich takich turniejach bo wtedy nie grałem, ale ta 1/8 przeczy wszystkim rachunkom prawdopodobieństwa)
Cztery mecze 1/8 zakończone remisami, w tym 2 mecze zakończone 0:0. W żadnym z meczy nie było powyżej 3,5 goli. Wszędzie przechodzili faworyci, ale po męczarniach. Gram ostatni mecz na przełamanie. Gram pod prąd bo chyba wszyscy typują USA i undery. Na mnie drużyna z Ameryki nie zrobiła pozytywnego wrażenia po meczu z Niemcami. Cofnięta, defensywna i słaba. W meczu z Ghaną powalczyli i wygrali, z Portugalią długo prowadzili, ale nie dali rady w czasie doliczonym CR7. Myślę, że mimo zapowiadanego świetnego przygotowania kondycyjnego wcale nie jest tak dobrze z Amerykanami. Co do Belgii już chyba co niektórzy zapomnieli o &quot;czarnym koniu&quot; mundialu itp. Ja nie zapomniałem i wygrana w 10 kiedy tak naprawdę nie było trzeba z Koreą, wygrana z Algierią, która pokazała wczoraj na tle bardzo mocnego rywala na co ją stać i zebranie kompletu punktów w przeciwieństwie np do takich potęg jak Brazylia czy Niemcy; robią na mnie wrażenie. Gram dzisiaj na Belgię.
edit// taki sam scenariusz jak w meczu Niemcy vs Algieria. Po prostu nikt by nie uwierzył przed tą 1/8, że wszystkie te mecze będą tak do siebie podobne. I znowu overy tak jak w przypadku wczorajszego meczu Niemcy vs Algieria wchodzą, tylko nie w ciągu 90 min, a 30 min dogrywki. Po prostu nie wierzę.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: Belgia -1 AH (w razie wygranej jedną bramką zwrot)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Belgia ma dzisiaj dużą szansę na awans, chociaż do tej pory nie grali porywająco czy też pieknie to byli do bólu skuteczni. Mają naprawdę silny skład na papierze a co najważniejsze są zgraną drużyną, dodatkową mają solidną ławkę która może przechylic szalę zwycięstwa z każdą drużyną. USA to solidna, wybiegana drużyna ale nic po za tym. Na mistrzostwach do tej pory szczęśliwie wygrali z Ganą, zremisowali ze słabiutką Portugalią no i przegrali z Niemcami którzy grali na luzie. Myślę że Belgia potwierdzi swoją siłę i wygra ten mecz a przy odrobinie szczęscia będzie to wygrana przynajmniej dwoma bramkami bo są w stanie to spokojnie osiągnąć, zwłaszcza że do meczu przystąpią beż osłabień.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Po tym co Niemcy zrobiły z moją kaską i przemyśleniu błędu radzę tym co chcą zarobić konkretniej obstawić wyłącznie kwalifikację. Moim zdaniem bliżej do awansu ma Belgia po kursie 1.50.
Do przerwy remis, a potem zacznie się mecz na całego.
 
Z 0

zelek1921

Użytkownik
Dziwne podobieństwo do wczorajszego meczu Niemców.
Przez cały mecz nic. A początek dogrywki gol, i potem juz lecą.
Ale co tam.Musze się pochwalić zakładem i błedem bukmachera ????
Szybciej zamknąłem niż dobrze rozliczyli.Chyba za duża aktywność.
Szkoda że nie poszło za 10f ????
 
Z 0

zelek1921

Użytkownik
W Meczu Brazylia-Kolumbia, zapewne sędzia będzie utrudniał gre Gości. Jak w meczu Holandia-Meksyk, to była gra pomarańczowych przeciwko sędziemu i Meksykowi.
Najlepiej czekać aż Kolumbia strzeli pierwszego gola. I obstawic wygraną Brazylii po dobrym Kursie. ???? ) Wątpie żeby Gospodarz Mistrzostw nie grał w finale.
 
Do góry Bottom