>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Francja - Argentyna [30.06.2018, sobota godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja popieram zaklad na Francja over 1,5 gola w meczu @ 2,85 unibet ✅. karciarz wspomnial o tym, ze problemy Argentyny nie zaczely sie na mundialu tylko juz w kwalifikacjach do mundialu, gdzie Argentyna ledwo co sie zakwalifikowala. W Argentynie jest duzo problemow, zaczynajac od taktyki, przechodzac do wykonawcow, trenera i atmosfery w druzynie. Ludzi widza nazwiska i nie sa w stanie zrozumiec, ze wielkie gwiazdy takie jak Aguero, Higuain, Dybala, Di Maria, Messi nie sa w stanie grac ze soba razem bo okupuja praktycznie ta sama strefe na boisku. Wszyscy graja centralnie, schodzac do srodka co powoduje, ze latwiej sie bronic przeciwko takiej ekipie bo obrona zageszcza sie. W Argentynie brakuje klasowych bocznych pomocnikow ktorzy sa w stanie rozciagnac linie obrony. W Argentynie brakuje klasowych bocznych obroncow ktorzy beda obiegac pomocnikow dodajac opcje w ataku. Di Maria grajac na lewej stronie zazwyczaj schodzi na prawa noge idac do srodka, Messi grajac na prawej stronie (w ustawieniu 442 - badz 433 jak w meczu z Nigeria) tez schodzi do srodka zostawiajac miejsce na prawej stronie ktorego nikt z jego kolegow nie wykorzytsuje. W pierwszym i drugim meczu w grupie Argentyna zopelnie nie byla w stanie stworzyc sobie okazji do strzelenia gola. Dopiero w trzecim meczu zaczeli dopasowywac swoja taktyke do mozliwosci skladu. W trzecim meczu to Benega ze srodka gral pilki za linie obrony. Tak strzelili pierwszego gola. Boki nadal mialy problemy bo Di Maria gra bardzo slabo. Dopiero w drugiej polowie wszedl Pavon ktory rozciagnal gre na prawej stronie. Warto tez zauwazyc, ze Sampaoli chyba sam nie wie kto powinien grac na prawej stronie pomocy wybierajac w pierwszy meczu Meze, w drugim Salvio a w trzecim Pereza ostatecznie zmieniajac dwoch ostatnich na Pavona.
Taktycznie Argentyna to jedna z najslabszych ekip na tych mistrzostwach. Argentyna, tak jak Polska czy Egipt to rowniez w miare latwa druzyna do gry przeciwko z takiego wzgledu, ze wiedomo do kogo bedzie podawana pilka i tego zawodnika kryje sie szczelnie dajac mu markmena badz przyciskajac pressingiem gdy dostaje pilke. U nas jest nim Lewy, w Egipcie Salah a w Argentynie Messi. Francuzi zapewnie wiedza, ze by zmniejszyc sile ataku Argentyny trzeba wyeliminowac z gry Messiego i zapewne przydziela mu kogos kto bedzie go pilnowal przez caly mecz, nie dajac mu spokojnie operowac pilka. W takiej sytuacji reszta zespolu musi wziasc ciezar gry na siebie i tutaj jest problem (w kazdej z wymienionych ekip).
Moim zdaniem w Argentynie nie ma zawodnikow ktorzy wezma odpowiedzialnosc za gre i wygrywanie spotkan. Ani Di Maria, ani Higuain, and Aguero. Wszyscy licza na Messiego. Do tego atmosfera jest napieta.
Reszta zawodnikow takich jak CBs czy DMs to przecietniaki, ktorzy popelniaja bledy zarowno z pilka jak i bez pilki. Nigeryjczycy w drugiej polowie mieli 2-3 okazje gdzie szli z kontra i powinni strzelic na 2:1. Francuzi tez takie okazje beda mieli z taka roznica, ze maja lepszych wykonawcow.
Moim zdaniem totalnie nic nie przemawia za Argentyna. Jesli straca pierwsi bramke to albo sie podlamia bo znowu im nie idzie albo rzuca do ataku otwierajac tylu do kontry dla Francuzow, ktorzy szybkosc w ataku maja i umiejetnosci tez. Jesli strzela pierwsi to tez nic nie jest pewne bo z Islandia i Nigeria tez strzelali na 1:0 a potem tracili w glupie sposoby bramki.
Co do Francji to rewelacji nie graja ale trzeba im oddac to, ze pomimo slabej postawy wygrywaja mecze. Obrone maja solidna, zaledwie jeden stracony gol (0 straconych goli z gry). W ataku moze nie blyszcza ale maja atuty ktore sa potrzeba do wygranej z Argentyna - szybkosc i sprawne flanki. Moim zdaniem dzisiaj taktycznie beda gorowac na d Argentyna a to przelozy sie na stwarzane okazje do oddania strzalu. Mam nadzieje, ze beda one celne i Francja strzeli conajmniej dwa gole. Podziekowal.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
A ja mam nadzieję, że mecz nie będzie defensywny. Głównie piszę tu o Argentynie, bo Francji nie da się oglądać, kiedyś mieli wybitnych ofensywnych piłkarzy, teraz potrafią bronić jednobramkowej przewagi nawet z Australią czy Peru. Tak jak kibicowałem Nigerii w grupie, tak teraz jestem za Argentyną i wierzę w przejaw geniuszu Messiego. Dlatego skłaniam się do:
Francja - Argentyna +2,5 gola 2,67
ew.
Argentyna +1,5 gola 3,8
Argentyna jest drużyną bardziej ofensywną, oni lubią atakować, niestety na tych mistrzostwach często są bezradni, bowiem nie stanowią prawdziwej drużyny, są zbyt uzależnieni od Messiego. Nie wiem jednak na jakiej podstawie, ale są czasem takie mecze, w których wszelkie przewidywania biorą w łeb. I dlatego ja coś myślę, że to może być właśnie ten mecz.
Dla ostrożniejszych:
Argentyna strzeli gola w 2 połowie 2,12
Cóż, nie jest tajemnicą, że pierwsze połowy czasem wypadają bezbramkowo. W drugich połowach większą rolę odgrywa zmęczenie, co sprzyja błędom w defensywie. Wiadomo bowiem, iż więcej sił ubywa przy bronieniu wyniku.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Tutaj na prawdę jest ciężko typować. Osobiście wiadomo kibicuję Argentynie, dlatego mi jeszcze trudniej coś tu obstawiać, czy to awans Francji, a z drugiej strony nie będę kierował się sympatią i ryzykował hajs, chociaż mam ogromną nadzieję że to piłkarze z Ameryki Poł. przejdą dalej to na prawdę obawiam się czy dadzą radę. To prawda Argentyna ma już problem od eliminacji bo tam wszystkie problemy się zaczęły, i rzutem na taśmę dostali się na MŚ. Tutaj nie jest kolorowo i wyjście z grupy też rzutem na taśmę, ale dali radę. Francja na razie niczym nie zaskakuje i mimo takiego wartościowego składu, takich piłkarzy nie widzę tej ogromnej przewagi nad innymi. Pomijając Danię, to rywale dotychczasowi nie byli z najwyższej półki, lecz stawiali opór i wcale te mecze nie były takie łatwe dla Trójkolorowych. W reprezentacji Francji wielu zawodników często gra pod siebie, i nie widzę nadal w tej drużynie jakiegoś dobrego zgrania, głównie bazują na indywidualnościach. W Argentynie z racji tego że wszystko bazuje na Messim to większość zamiast uderzyć zza pola karnego czy pokiwać, szuka tylko Leo i chce do niego zagrać. Messi w ostatnim meczu się odblokował, strzelił gola po niesamowitym przyjęciu piłki, i myślę że z każdym meczem zacznie mu więcej wychodzić. Francuzi faworyci ? W tej sytuacji jakiej obie repry się znajdują owszem, ale czy murowanym ? Nie powiedziałbym
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Taki Ciekawy bet od Unibet Kto więcej Fauli (1x2) Mascherano vs Otamendi. Stawialbym na Mascherano, który popełnił już 10 fauli w tym turnieju przy zaledwie 2 Otamendiego. Kurs zacny na Mascherano bo 2.05
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Di Maria w podstawowym, przecież gość jest bez formy. Z Nigerią jego gra to była tragedia, Mascherano dwa mecze i dwa błędy po których padają gole.
Na przeciw Griezman, Giroud i Mbappe
I jak tu nie zagrać goli dla Francja ????
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Argentyna większe posiadanie piłki 1.65 STS
No panowie moim zdaniem jeden z pewniejszych typów,które podaję. Nie wyobrażam sobie, by Argentyna biegała za piłką. Oni tak nie grają, nigdy nie wybijają piłki na oślep bo z przodu jest Messi,który nie lubi takich piłek na lagę. Natomiast Francuzi mają graczy którzy lubią taką grę, piłki na Giroud czy Griezmanna.
Ja zagram odwrotnie. FRANCJA większe posiadanie piłki po kursie 4.2 w efortuna połączone z promocją happy hour 1,14.
Francję stać na prowadzenie gry. To jeden mecz i różnie może się potoczyć. Czerwona kartka lub gol Argentyny i Francja będzie prowadzić atak pozycyjny.
Kurs zacny.
 
B 167

borys30

Użytkownik
FRANCJA: Lloris - Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez - Kante, Pogba, Mbappe, Griezmann, Matuidi - Giroud.
Ławka rezerwowych: Mandanda, Sidibe, Kimpembe, N&#39;Zonzi, Dembele, Lemar, Tolisso, Rami, Fekir, Thauvin, Areola, Mendy.
ARGENTYNA: Armani - Mercado, Rojo, Otamendi, Tagliafico - Perez, Mascherano, Banega, Di Maria, Pavon - Messi.
Ławka rezerwowych: Caballero, Salvio, Acuna, Meza, Aguero, Guzman, Ansaldi, Biglia, Fazio, Higuain, Lo Celso, Dybala.
 
M 0

matt74pl

Użytkownik
A ja powiem krótko. Będą szachy. i granie na zero z tyłu. Czyli remis i dogrywka. To już nie jest faza grupowa, gdzie (zawsze) jest następny mecz. Jeśli mają odpaść to nie po własnych błędach. Nie zdziwię sie jeśli zobaczymy tu pierwszą serię rzutów karnych.
Remis @3.00 (STS)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Francja - Argentyna
Ja mam taką zasadę dotyczącą mistrzostw...To cię działo w grupach oddzielić gigantyczną kreską od pozostałego turnieju. To ż drużyna X w grupie wygrywała z każdym po 5:0, nie znaczy że w kolejnym meczu nie mogą się po prostu pożegnać z mistrzostwami. Kto miał awansować awansował a teraz o wszystkim będzie decydował jeden mecz. Grac 45 i Bukovina bardzo słusznie dostrzegli jaka jest realna siła Francji. Wcale nie oceniałbym ich wyżej niż dotychczasowych wyczynów Argentyny. Argentyna mam wrażenie, że jeszcze zaskoczy...na plus. Francja ma znane nazwiska ale polemizowałbym z każdym, który twierdzi, że grają dobrą piłkę...
Argentyna kurs 2,05 awans STS
Argentyna x2 kurs 1,55 STS

wynik 4:3 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij&quot; dzięki &quot;
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
No to zaczynamy i zarazem kończymy miesiąc imo bardzo fajne starcie myślę ze ile ludzi tyle zdań i opinii i wszystkie maja racje bytu...tutaj taka faza ze każdy błąd ma znaczenie i myślę ze będziemy oglądać sporo spotkań taktycznych przegrywający jedzie do domu...Ja idę w stronę Francji która nie zachwyca ale swoje zrobiła bez większych kłopotów jest drożyną przede wszystkim lepiej zbilansowana ułożoną.Dobra mocna defensywa pomoc z N&#39;Golo Kante który dzisiaj będzie w swoim zywiole - atak który zawodzi w szczególności Griezmann ale tam jest potencjał i spore rezerwy...myślę ze sporo miejsca będzie miał popularny Donatello czyli Mbappe który będzie zajeżdżał Argentyńczyków swoimi akcjami ofensywnymi. Argentyna w ostatnim meczu w końcu przypominała namiastkę drużyny zespołu skład w mare trafiony solidny bramkarz w środku rozgrywający jakim jest Banega no i Messi który w końcu zagrał i miał wpływ na wynik.Dla mnie albicelestes sa słabszym zespołem szczególnie w obronie- atak wiadomo na papierze siła moc i każdy moze wypalić Kun Pepita czy moze nie odkryty dla Argentyny Dybala...powinno byc sporo fauli patrząc na potencjał Argentyny w pomocy i atak jest Messi to jak gra Ngolo moze miec sporo odbiorów fauli i kartka jak najbardziej realna kurs super mam promo w fortunie to nic nie tracę wiec gramy nawet bez podatku :p

N&#39;Golo Kante żółta kartka 6,00 fortuna⛔
Francja awans 1,69 Betsson✅
Grizmann-Mbappe więcej goli opcja ze zwrotem Mbappe 2,05 Betsson✅
 
chowirex 115,8K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Francja - Argentyna
30.06.2018 16:00
Liczba fauli popełnionych na tym zawodniku (musi wystąpić od początku meczu)
Typ: Messi +2.5 faula
Kurs: 1.38
fortuna
Dziś mecze pomiędzy Europą a Ameryką Południową. Na początek Francuzi którzy niczym dotychczas nie zachwycili podejmą Argentynę która powinna być szczęśliwa że nie jest już w domu. Uratowani Albiceleste po bramce na 2-1 w 85 minucie meczu Macosa Rojo dała im upragniony awans do 1/8 finału. Francja w grupie odniosła 2 zwycięstwa nad Australią i Peru oraz remis z Danią te wyniki dało Trójkolorowym zwycięstwo w grupie. Jednak Didier Deschamps jest świadomy że nie jest to gra na miarę vice-mistrzów Europy. Na konferencji przed meczem z Argentyną zaznacza że muszą poprawić swoją dyspozycje albo w sobotę przegrają ze słabą na mistrzostwach Argentyną. Francji już na Mundialu nie pomoże Benjamin Mendy który znów nabawił się urazu na lewej obronie zajmie miejsce więc po raz kolejny Lucas Hernandez. Skład Francji dziś nie będzie dla nikogo zaskoczeniem zobaczymy takie samo zestawienie co w wybranym 1-0 meczu z Peru, jedną niewiadomą było to czy w składzie zobaczymy Matuidiego. Dziś gra Leo Messi jako fałszywy napastnik zabraknie miejsca w składzie dla Aguero i dla Higuaina w wyjściowym składzie. A więc planem na dziś jest wyłączenie z gry Messiego zająć się na tym Kante oraz Matuidi. Argentyńczyk ma być często podwajany, potrojony więc i fauli na tym zawodniku powinno być sporo. Zwłaszcza że incjatywe w tym meczu oddadzą Francuzi na rzecz Argentyny, co pokazywały mecze z fazy grupowej gdzie Peru i Australia miały większe posiadanie pilki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mecz się jeszcze nie rozpoczął, a ja już żałuję mojego typu na over 1,5 Argentyny. Skład Argentyny to jest jakaś kpina- brak Aguero, Higuaina, chyba Argentyna chce stawiać autobus, pogrzało ich totalnie. Oby Francuzi szybko strzelili...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Miałem pograć BTS i over 2,5 goli, ale wobec tego składu Argentyny gram na Francję ???? oczywiście lekko... Siłą Argentyny jest wyłącznie formacja ofensywna, bez niej to ciężko widzę... BTS zagram bo pewno wobec niekorzystnego wyniku Messi ???? wpuści bardziej ofensywną formację
Francja i pow 1,5 goli w meczu kurs: 3,25 buk: Fortuna ✅✅✅
BTS (mimo wszystko ???? ) kurs: 2,12 buk: Fortuna ✅✅✅
edit po meczu// spokojnie można było poszaleć z overami... buki mnie zmyliły z tymi kursami i liniami, ale zapowiadał się ofensywny mecz i taki był...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Argentyna 4:3
Francja (A) 1,66
Francja 2,40
Francja i obie strzelą 5,4
Francja strz. +1,5 2,85
obie strzelą i powyżej 2,5 2,9
Ależ nam się szykuje hit już w pierwszym meczu 1/8 finału...
Ja dziś tylko i wyłącznie idę w stronę Francji, mają pakę na finał...
Okey w grupie nie błyszczeli bo ... nie musieli. Wygrali dwa pierwsze mecze, może stylem nie przekonywali ale nawet przez chwilę ich awans nie był zagrożony natomiast Argentyna stylem nie powala ale i ... walczyli do ostatnich sekund o awans z grupy, co by nie powiedzieć z dość słabej grupy gdzie była Islandia i Nigeria.
Chorwacja rozbiła Argentyna i wtedy zaczął się jeszcze większy bunt piłkarzy w stronę trenera.
To co się wyprawia w Argentynie to jest na inną rozmowę.
Francuzi mieli dużo więcej czasu na odpoczynek bo ostatni mecz rozegrali składem rezerwowym wiec to jest plus dla nich.
Myślę, że dziś zobaczymy Francuzów takich jakich chcemy oglądać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Jeśli Argentyna poprowadzi grę lewą stroną, gdzie w obronie Francj gra Pavard, to Francją może mieć problemy. Ten gość był zdecydowanie najsłabszym ogniwem Francuzów w fazie grupowej. Dziwi mnie jego obecność w pierwszym składzie. Zaczynamy...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Widzisz koleżko lepiej nie pisać takich rzeczy przed meczem bo DiMaria strzela bramkę na wyrównanie, a Tobie jest głupio...
Co twoim zdaniem pokazał Di Maria prócz przejęcia piłki po wypluciu z pola karnego i precyzyjnego strzału? Bo moim zdaniem nie wiele. Argentyna dziś w ataku zagrała najlepszy mecz na tych mistrzostwach, bo mieli więcej miejsca. W obronie natomiast bez zmian - bardzo słabo.
Do tego pouczasz po meczu innych, a sam już nie raz robiłeś podobnie i inni Ci to wypominali. Wtedy sądziłeś, że jesteś bezzasadnie atakowany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom