>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Hiszpania - Rosja [01.07.2018, niedziela godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
R 167

realny

Użytkownik
To nie jest mundial faworytów, więc pójście w Hiszpania+Chorwacja byłoby zbyt proste. Obie te drużyny dzisiaj się trochę pomęczą. Możliwe dogrywki. Pewniejsze wydają się awanse (można dorzucic do tego Belgię i mamy już dobre ako).
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
faza puchowa = zespoły odpalają, w Hiszpanii widać jakość, no nie jesteście w stanie mi powiedzieć że nie, bo to po prostu widać i chwilami aż się mordka cieszy jak się na tych chłopaków patrzy, faza grupowa przeciętna jeśli chodzi o wyniki, ale to już nie faza grupowa co pokazali wczoraj Francuzi, Hiszpania to wygra i wygra pewnie dlatego próbuję czysty win i handi -1 @2.7
I nie przeceniajcie Ruskich bo wygrali z Arabią 5:0
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
BTS kurs: 1,90 buk: Fortuna✅✅✅
Rosja: AH: +1,25 kurs: 1,59 buk: LVBET ✅✅✅
Rosja (2x) kurs: 2,50 buk: Fortuna ✅✅✅
Rosja (awans) kurs: 4,05 buk: Fortuna ✅✅✅
pow. 2,5 goli w meczu kurs: 1,90 buk: Fortuna ⛔⛔⛔
Sorry Hiszpania mnie nie przekonuje... Jeśli będzie gdzieś niespodzianka w 1/8 to może być tutaj... Rosja zachwyciła mnie w meczu z Arabią i z Egiptem. Tym samym Egiptem z którym strasznie męczył się Urugwaj. Rosja grała ładny, ale przede wszystkim skuteczny football. Zaskakująco dobrze spisywała się formacja ofensywna. No i do tego są gospodarzem. Wiadomo co będzie na trybunach. Hiszpania może cierpieć na syndrom sytego kota ???? Męczyli się niemiłosiernie z Maroko i z Iranem. Przypomnijmy 2:2 z Maroko - tak nie zachowuje się pretendent do tytułu mistrza. Widać wiek wielu zawodników. Nawet jeśli Hiszpania awansuje może to być moim zdaniem w bólach. Idę w stronę Rosji...
edit po meczu:// Macie tą swoją Hiszpanię ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie rozumiem ludzi stawiających w kierunku Rosji. Przecież to jest najsłabszy uczestnik fazy pucharowej tych MŚ. Nie ma sensu przypominać wyników z Arabią i Egiptem, i tym, że Urugwaj się z nimi męczył, po prostu Urugwaj i Hiszpania i m.in Francja wyszli z grupy najmniejszym nakładem sił w przeciwieństwie właśnie do Rosji, a odpalą/odpalili już w fazie pucharowej, bo Francja i Urugwaj zagrali wczoraj najlepszy mecz na tym turnieju. Hiszpania ma rezerwy, kapitalnego Isco i Inieste, 2/3 zawodników na boisku to Real i Barca, którzy doskonale się rozumieją na boisku, oni będą prowadzili grę, Rosja zagra z kontry i ciężko im będzie przedrzeć się w pole karne rywala. Niby pod znakiem zapytania stoi występ Pique, ale są zmiennicy m.in Nacho, kolega klubowy Ramosa, który grywał w Realu na stoperze. Nie widzę Rosji w kolejnej fazie turnieju, nie postawiłbym na nich złamanego grosza, wszystko rozstrzygnie się po 90 min, i doskonale zorganizowana ofensywa Hiszpanii pozbawi jakichkolwiek szans na awans gospodarzy turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Oczywiście, nie ma co tutaj się spierać, na papierze to Hiszpania jest mega faworytem, ale szanujmy się, w takim meczu takie kursy to nie jest do gry. Hiszpania gra od lat to samo, i o ile jeszcze kilka lat temu można było jasno mówić, że jest to fest skuteczne, to teraz już tak do końca nie wygląda. Inne ekipy nauczyły się jak gra Hiszpania i już lepiej na to reagują. Plus, nie ma Xaviego (a Isco to nie ta sama półka), a Iniesta już nie szaleje jak kiedyś. Na pytanie czy Hiszpania wygra myślę, że odpowiedź jest pewnie tak, ale czy warto grać po takim kursie to wg mnie niespecjalnie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
To nie jest mundial faworytów, więc pójście w Hiszpania+Chorwacja byłoby zbyt proste. Obie te drużyny dzisiaj się trochę pomęczą. Możliwe dogrywki. Pewniejsze wydają się awanse (można dorzucic do tego Belgię i mamy już dobre ako).
Pokaż mi faworytów, którzy poki co zawiedli? Oprócz Niemców to z grup wyszli ci co mieli wyjść. Może jeszcze Japonii dawano najmniejsze szansę w naszej grupie ale to już margines. Wczoraj awansowali faworyci więc o czym tu pisać? Oczywiście styl to.drugie ale za styl.sie awansów nie daje. W RPA Hiszpania grała podobne bagno w grupie a jak było potem to każdy wie. Oczywiście nie ma już Ikera, Puyola, Xaviego czy Villi ale mają świetna drabinkę. Chorwaci mogą ich poskładać później ale jeszcze jakiś czas temu wciągnęli by te drabinkę do finału jedną dziurka od nosa.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Liczba rzutów rożnych gości Ponad 3,5 2.02 Unibet ✅
Nie oszukujmy się - zdecydowanym faworytem do awansu są Hiszpanie, ale to Rosjanie są gospodarzem turnieju i będą bardzo zdeterminowani, by zaprezentować się jak najlepiej, a w dodatku Kuipers może gwizdać pod nich. Gdyby rozstrzygnięcie padło dopiero po dogrywce, nie byłoby to dla mnie sensacją. Bardzo możliwe, że Sborna strzeli w tym meczu bramkę, a cztery kornery tym bardziej są w stanie wywalczyć.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Obejrzałem mecz Urugwaju z Arabią i było ewidentnie widać, że Urusi grają na 30 %. Miałem tam pograny over.
Tak, że nie brał bym tego jako wykladnik, że Arabia taka mocna.
Wczoraj Francja i Urugwaj pokazały, że żarty się skończyły. Moim zdaniem Hiszpania to bierze...martwi mnie tylko fakt, że Hiszpania jeszcze ani razu nie wygrała z gospodarzem MŚ.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Pójdę tropem który wczoraj zasugerował &#39;rotfl233&#39; przy okazji meczu Urugwaju.
Remis+ under 5,5 zmian fortuna
Ako z tych zdarzeń daje kurs 12.
Hiszpania oczywiscie jest faworytem ale czuje że Ruscy mocno się postawią i być może będziemy się emocjować dłużej niż 90minut. A jak będzie zmierzało ku dogrywce to któryś z trenerów zmiane sobie zachowa. Z drugiej strony jak ktoś przekonany jest do wygranej w regulaminowym czasie np Hiszpanii to może dobrą opcją jest ako Hisz+over zmian 2,16
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Swiat - Mistrzostwa Świata - Play Off
Godz: 16:00
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Hiszpania/Hiszpania
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na kolejny mecz 1/8 fazy pucharowej w którym na Łużnikach w Moskwie spotkają się Hiszpania oraz gospodarz Mistrzostw Świata czyli Rosja.
Hiszpania wygrała swoją grupę B wygrywając z Iranem oraz remisując z Portugalią oraz Marokiem natomiast Rosja uplasowała się na 2 pozycji w tabeli grupy A wygrywając z Arabią Saudyjską oraz Egiptem i przegrywając z Urugwajem.
Co można powiedzieć o obu reprezentacjach po fazie grupowej to to że Hiszpania awansowała a awans Rosji to trochę niespodzianka chociaż gospodarz jeszcze nigdy nie przegrał swojego 1 meczu na turnieju ale grupa Rosji była słaba po za Urugwajem.
Moim typem na to spotkanie jest już prowadzenie Hiszpanii do przerwy i utrzymanie wygranej po końcowym gwizdku w meczu bo co by nie mówić Hiszpania nadal bardzo mocna z Diego Costą do tego Isco, Iniesta, Alba i w bramce De Gea a Rosja wiadomo gospodarz ale tutaj się zatrzymają i nawet Putin im na trybunach nie pomoże i powinni raczej się modlić o jak najmniejszy wymiar kary bo już Urugwaj pokazał Rosji w ostatnim grupowym starciu że nie są tak mocni tylko mieli po prostu słabych rywali w swojej grupie i to wyjdzie też w tym spotkaniu i mój typ ma sporą szansę wejścia.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Pójdę tropem który wczoraj zasugerował &#39;rotfl233&#39; przy okazji meczu Urugwaju.
Remis+ under 5,5 zmian fortuna
Ako z tych zdarzeń daje kurs 12.
Hiszpania oczywiscie jest faworytem ale czuje że Ruscy mocno się postawią i być może będziemy się emocjować dłużej niż 90minut. A jak będzie zmierzało ku dogrywce to któryś z trenerów zmiane sobie zachowa. Z drugiej strony jak ktoś przekonany jest do wygranej w regulaminowym czasie np Hiszpanii to może dobrą opcją jest ako Hisz+over zmian 2,16
Od tego mundialu nie obowiązuje czasem dodatkowa zmiana w dogrywce? Tak mówił Listkiewicz w studiu, tak czytałem. Jeżeli tak jest, to bardziej racjonalne jest granie overa 5.5 zmian chyba. Wątpię żeby trenerzy chcieli mieć dwie zmiany aż do wykorzystania na 30. minut.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Od tego mundialu nie obowiązuje czasem dodatkowa zmiana w dogrywce? Tak mówił Listkiewicz w studiu, tak czytałem. Jeżeli tak jest, to bardziej racjonalne jest granie overa 5.5 zmian chyba. Wątpię żeby trenerzy chcieli mieć dwie zmiany aż do wykorzystania na 30. minut.
Obowiązuje.
 
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Moze jestem w błędzie, ale dodatkowa zmiana obowiazuje tylko wowczas, gdy trener wykorzysta wszystkie zmiany w regulaminowym czasie gry.
Ode mnie na dzis:
Hiszpania WIN/+2,5gola w meczu (3.6)
Hiszpania + 5,5rr (1.8)
Kursy z bet365
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Nie bądźcie śmieszni z tym pisaniem jak to świetnie Ruskie zagrali z Arabią czy z Egiptem.
Pierwszy mecz im wyszedł ale dlaczego taki wynik ? Arabia nie zagrała kompletnie nic. Posypały się kary dla zawodników itd. Trenerzy , prezesi, sponsorzy każdy mówił że to nie była Arabią która oglądają na codzien.
W kolejnych meczach zaczęli biegać i walczyć.
Drugi mecz z Egiptem pierwsza połowa męczenie buly. Druga im się szczęśliwie ułożyła bo na początek samobójczą sobie Egipt strzelił później dwie bramki w 3-4 min i to wszystko.
Z Urugwajem dno i metr mulu.
Dzisiaj Asensio, Isco w środku pola ich zabiegaja i technicznie rozjada.
Już wczoraj zespoły pokazały że faza grupowa nijak ma się do pucharowej.
Większa jakość po stronie Hiszpanów , zgranie , technika to wszystko w czym są o wiele lepsi. I najważniejsza kwestia indywidualności i przebłyski genialnych zagran.
Iniesta zaczyna na ławce. Wejdzie ba podmeczonego rywala i wtedy kolejny plus i dodatkowa różnica.
Defensywa może nie taka jak kilka lat wstecz jednak na takich rywali spokojnie wystarczy.
Hiszpanie będą sobie grać piłka i gosp turnieju straci dziś mnóstwo sił w pogoni za piłka.
Ostatnia sprawa. Bramkarz Rosjan nie jest w najwyższej formie. Ma dziwne zachowania. A to wyjdzie z bramki gdy nie trzeba a to źle przeczyta akcje i się źle ustawi a z takim rywalem to będzie karcone.

????Hiszpania pewna wygrana 1,60⛔
Hiszpania (-1)2,70⛔
fortuna
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Rosja 1:1
Hiszpania
1,60
Hiszpania (-1) 2,70
Hiszpania strz. w obu połowach 2,55
Stawiam zdecydowanie w stronę Hiszpanów dziś.
Rosja bardzo defensywnie nastawiona, D. Cheryshev zasiada na ławce to pokazuje, że Rosja gra tylko i wyłącznie na obronę nic więcej.
W Hiszpanii również zmiany, za Inieste wchodzi M. Asensio dla mnie jest to bardzo dobra opcja.
Urugwaj już pokazał jak mocna jest Rosja 3:0 dziś Hiszpania będzie chciała jak najszybciej strzelić gola i wyjść na prowadzenie dlatego stawiam także, że strzelą w obu połowach.
Jestem przekonany, że Hiszpania przejdzie dalej już po 90 minutach meczu.​
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Naprawdę nie wiem skąd u wielu taki hurraoptymizm przed tym meczem. Dla mnie to już 5 mundial który oglądam i z doświadczenia widzę ze nie ma co porównywać piłki klubowej do reprezentacji narodowych. Niespodzianki są zawsze i to większe niż w klubowej ( czy Real lub Barca odpadają w fazie grupowej LM ? A tutaj np. Niemcy już są w domu, choć 4 lata temu potrafili zniszczyć prawie tym samym składem Brazylię na ich terenie ). Piłkarze nie przebywają ze sobą dzień w dzień, z trenerem widza się około. 10 razy w roku, gdzie trener to raczej selekcjoner niż trener. Co do Hiszpanii ok - skład wciąż taki ze nie należy ich skreślać z grona faworytów, ale całe te MS raczej męczą bułe niż zapewniają emocje. I ten mecz z Rosją jest kolejnym przeciętnym a umówmy się rywal nie jest z Topu. Mi brakuje jakiejś iskry w ich grze, to już 4 mecz i nadal moim zdaniem padaka. Tak wiec myśle Żr albo odpadną zaraz albo w next meczu. Kurs 1,55 pre-match słaby, przeciwko gospodarzom którzy wiadomo ze jedyne co potrafią to się dobrze bronić i zapieprzac po boisku bo taki futbol preferuje ich trener. Nie do końca jestem przekonany o zdrowej atmosferze w Hiszpanii, wystarczy ze mamy mix Realu i Barcy, w dodatku ten śmierdzący skandal z wyrzuceniem trenera 2 dni przed mundialem. I moim zdaniem to widać na boisku gdzie gra z przodu sie nie kleij, z tylu tez kiepsko bo jednak tracą bramkę w każdym meczu. Myśle ze ten nijaki styl zostanie skarcony ( podobnie jak wczoraj Argentyna której tez szczęście się wyczerpało wczoraj ) jak nie za chwile przez Ruskich to w następnym meczu.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Szkoda , ze Ruscy zostali na sile przepchnieci dalej. Karny dlaHiszpanów po faulu na Ramosie ewidentny.. w sumie Pique tez byl faulowany ????
 
N 0

narvi

Użytkownik
Szkoda , ze Ruscy zostali na sile przepchnieci dalej. Karny dlaHiszpanów po faulu na Ramosie ewidentny.. w sumie Pique tez byl faulowany ????
Za takie cos sie karnych nie dyktuje, Hiszpanie sama sobie jest winna za swoj minimalizm w pierwszej polowie i za brak pomyslu na gre.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szkoda , ze Ruscy zostali na sile przepchnieci dalej. Karny dlaHiszpanów po faulu na Ramosie ewidentny.. w sumie Pique tez byl faulowany ????
Gdyby Hiszpania parła na bramkę, a nie grała tysiąc podań w poprzek to teraz by nie płakali. Brakowało pomysłu na grę i dobrego tempa. Dobrze wiedzieli, że karne to loteria. Karnego moim zdaniem nie było - Ramos dziesiątki razy zachowuje się podobnie we własnym polu karnym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom