>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Kolumbia - Anglia [03.07.2018, wtorek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ciezki mecz ale jednak po stronie synów Albionu jest więcej argumentów , do tego fakt , ze James nie jest zdrowy i nie wiadomo jak to z nim bedzie. Awans Anglikow mysle , ze spokojnie mozna wchodzić.
 
B 167

borys30

Użytkownik
ja myślę że bts warty gry obie drużyny lepsze zprzodu niż z tyłu podobnie z ilością kornerów powinno być sporo
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Większość widzi to stosunkowo łatwe zwycięstwo Anglików. Angielskie telewizje już dyskutują z kim będzie lepiej spotkać się w ćwierćfinale -ze Szwecją czy ze Szwajcarią, ile bramek potrzeba aby Kane był królem strzelców itp itd...
A ja jednak skłaniam się tu w kierunku Kolumbii. Z jednej strony bowiem Anglicy, którzy imponowali w fazie grupowej. Ale tak naprawdę mieli naprzeciwko jedne z najsłabszych drużyn w całym turnieju czyli Panamę i Tunezję. Potem przegrany mecz w rezerwowym składzie z też rezerwową Belgią. Jeszcze przed turniejem mówiło się, że największym problemem Anglii jest stosunkowo młody i przede wszystkim niedoświadczony na dużych turniejach skład. A do tego brakuje w nim takiego prawdziwego lidera. Owszem jest Kane, ale to jest lider jeśli chodzi o umiejętności stricte piłkarskie, a nie kapitan-motywator na boisku (jak np był Terry, czy Lampard, Gerrard itp), który jak trzeba to krzyknie, opieprzy i pociągnie zespół.
Naprzeciwko Kolumbia, która pewnie gdyby nie czerwona kartka na początku meczu z Japonią miałaby 3 zwycięstwa. Zgrany, doświadczony zespół z gwiazdami w składzie (James Rodriguez, Falcao). Druga bramka dla Kolumbii w meczu z nami to &quot;palce lizać&quot;. Na ostatnim Mundialu doszli do ćwierćfinału, gdzie odpadli dopiero z Brazylią 2:1.
Gram awans Kolumbii po kursie @2,6 w Betfair
i dodatkowo:
Kolumbia 1X @1,72
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na wieksze posiadanie pilki przez Anglikow kurs stoi 3.00. Ktos jest w stanie okreslic szanse na powodzenie tego betu? Wiem, ze jest kilku specjalistow w tego typu zakladach u nas na forum :highhive:
Under 52.5% posiadania pilki przez Kolumbie
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsson/Unibet

Wyglada ten bet naprawde dobrze. Dziwnie wystawiona linia i kurs. Widac niekonsekwencje u bukow bo na wieksze posiadanie pilki w Unibecie mielismy na poczatku kurs 3.00. Teraz juz zlecialo do 2.50. Tym bardziej ze jutro raczej nie zagra James czyli gosc od rozgrywania pilki w druzynie z Ameryki Poludniowej. Dla porownania w 1xbet na -5% posiadania pilki Anglii mamy kurs 1.87 czyli zeby weszlo Anglia potrzebuje 53% posiadania. Dla mnie ta linia i ten kurs jest mocno podejrzany wiec sobie sproboje bezpiecznie minimum 48% posiadania Anglikow. Wydaje mi sie, ze tylko szybko strzelony gol przez &quot;Wyspiarzy&quot; moze polozyc ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Kolumbia-Anglia
Typ: 1
Kurs: 4.05
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:00
Ewentualna analiza: Ostatnie spotkanie w 1/16 , myślę że mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem Anglia w jednym spotkaniu tak na prawdę pokazała się z dobrej strony, wygrała wysoko 6:1 z zespołem Panamy, ale nie oszukujmy się był to najsłabszy rywal na tych mistrzostwach. Mieli wielkie problemy z zespołem Tunezji pomimo wygranej i przegrali z Belgami 1:0 , nie zagrali z nimi dobrego spotkania, widać jak zwykle że czegoś im brakuje i myślę że w starciu z zespołem Kolumbii również nie będzie im łatwo, bowiem Kolumbia po zaliczeniu falstartu z Japonią zanotowała 2 zwyciestwa i widać że wyraźnie się rozkręca z meczu na mecz . Teraz z Anglią spotkanie moim zdaniem będzie otwarte i będzie im się łatwiej grało niż z zespołem Senegalu, który był bardziej skoncentrowany na obronie, bowiem taki wynik dawał im awans do dalszych gier . Moim zdaniem Anglia nie jest tutaj aż takim faworytem i będzie im niezwykle cięzko awansować z wybieganym i dobrze poukładanym technicznie zespołem z Ameryki Południowej. Ja stwierdziłem że pogram tutaj na bramki, bowiem myślę że oba zespoły strzelą co najmniej po jednym golu. Mój typ po 90 minutach spotkania to dokładny wynik 2:1 dla ekipy Kolumbii, która moim zdaniem w starciu z zespołem Anglii jest w stanie zrobić niespodziankę.
 
adammj 273

adammj

Użytkownik
Ja tu widzę mega ofensywny mecz ,mam takie przeczucie ,że możemy zobaczyć dużo bramek. Moje propozycje:
over 2,5 @2,73
over 9,5 rr @1,9
Dla zabawy za drobne: 1 i 2 drużyna strzeli gola w obu połowach @30
Wszystkie kursy fortuna
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Wszystko w stronę rożnych Anglii. Więcej o 4 rogi Anglia - 3.75 Unibet
Zazwyczaj gram kursy 1.80-1.80 i sam grubiej zagram Anglia więcej rożnych bo wydaję mi się,że to bardzo pewny bet ale w ramach konkursu podam to,że Anglia nabije o 4 rogi więcej od przeciwników. Od zawsze zarabiam na rogach Anglii bo to po prostu drużyna,która na każdym meczu zdobywa mnóstwo tego typu stałych fragmentów. Na przeciwko staną Kolumbijczycy,którzy mają takie statystyki:
vs Polska 5:7
vs Senegal 3:1
vs Japonia 3:6 tutaj nie brałbym pod uwagę ze względu na czerwoną kartkę.
Natomiast Anglicy to totalna dominacja w tym aspekcie gry:
vs Belgia 7:2
vs Panama 3:2
vs Tunezja 7:2
vs Kostatyka 9:1
vs Nigeria 7:3
vs Wlochy 8;3
I tak dalej i tak dalej. Przy negatywnym wyniku dla Anglii mogą nawet nabić i 10 rożnych bo czemu i nie. Taki mają styl grania skrzydła i mnóstwo wrzutek. Ja gram grubo Anglia więcej rożnych 1.58 Uni, ale to też zagram małą stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Nawet jezeli wystawia James Rodrígueza to fizycznie duzo do optymalnej formy mu bedzie brakowalo.Anglicy odpoczeli a Kolumbia awansowala po bardzo ciezkim meczu z Senegalem, mecz byl wyrownany ze wskazaniem na Senegal,Caudrado dobrze pilnowany pol akcji nie zrobil. mecz na remis, zedecydowal staly fragment, jezeli Anglicy zlamia obrone kolumbijska to raczej nie beda w stanie odpowiedzic.Kolumbia-Anglia typuje pewna 2.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
oni przecież grali 5 dni temu!
co nie zmienia faktu że Anglia jest tu faworytem, Kolumbia na pewno się tutaj postawi, ekipy skazane na pożarcie robią niespodzianki.Moje typy na to spotkanie over 4,5 celnych strzałów Anglików 1.82, over 5,5 różnych Anglii 2.05 oba Betsson.
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
A do tego brakuje w nim takiego prawdziwego lidera. Owszem jest Kane, ale to jest lider jeśli chodzi o umiejętności stricte piłkarskie, a nie kapitan-motywator na boisku (jak np był Terry, czy Lampard, Gerrard itp), który jak trzeba to krzyknie, opieprzy i pociągnie zespół.
Jakoś na wcześniejszych turniejach mieli tych &quot;liderów&quot; i nic nie grali. Brak tych piłkarzy, to dzisiaj atut Anglików i taka jest prawda.
Wolałbym Kolumbię, ale jednak Anglicy wydają się mocni.
Patrzymy na Kolumbię przez pryzmat meczu z nami. Kolumbia nas świetnie rozpracowała, nasi ruszyli na żywioł i opadli z sił po 10 minutach. Potem Kolumbii grało się o wiele łatwiej. Ale Anglia jest bardziej poukładana i mocniejsza technicznie niż Polska. Anglicy mają pilkarzy w Tottenhamie, City, Liverpoolu. To nie jest tylko kop i biegnij. To jest myślenie. Max, co może ugrać tu Kolumbia, to remis ???? Choć chętnie bym się pomylił.
Dla mnie do gry jest typ: obie drużyny strzelą. Kolumbia ma w obronie Minę, który nie zagra trzeciego dobrego meczu pod rząd - to chyba za wiele na niego ????
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Kolumbia - Anglia
Moim zdaniem to kursy wystawiony na Kolumbię jest podpuchą i nie ma prawa wejść. kurs 4,0 na jedną z najlepszych ekip na świecie? Mocno się zdziwię jak to wejdzie. Nie widzę też tu dużej ilości bramek. W moim odczuciu o wszystkim zadecyduje jedna bramka. Dla mnie to spotkanie jest spotkaniem underowym. Kolumbia ma indywidualności ale to Anglicy wyjdą z tej potyczki jako zwycięzcy( być może po dogrywce ) Każdy tu umie kopać piłkę Jak będzie zobaczymy...
Anglia awans ( typ główny ) kurs 1,62 STS
po karnych: 3:4 FT

X - (typ poboczny ) kurs 3,10 STS
wynik 1:1 po 90 minutach.
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolumbia - Anglia
Anglia (A) 1,53
Anglia i obie strzelą 5,10
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,90
powyżej 10,5 rzutów rożnych 2,45
Kolumbia powyżej 3,5 rzutów rożnych 1,59
Przede wszystkim Kolumbia dziś bez James (przynajmniej rozpoczyna na ławce) co jest bardzo dużym osłabieniem.
Mecz dość wyrównany ale moim zdaniem ze wskazaniem na Anglików i właśnie na nich stawiam, że to Oni awansują dalej. Na ryzyko również stawiam zwycięstwo Anglii oraz obie strzelą po bardzo okazałym kursie.
Kolumbia w 3 meczach strzelała bramkę Anglicy za to aż 8 bramek strzelili w 3 meczach.
H. Kane w świetnej formie, ogólnie Anglicy wydają się być pewni na Mundialu.
Swój pierwszy mecz z Tunezją niby wygrany tylko 2:1 niby gol w 90 minucie ale tam Anglicy już do 30 minuty powinni prowadzić z 4:0...
Kolumbia wydaje mi się, że bez James tracą sporo w ofensywie.
Również w tym spotkaniu wchodzę w over rzutów rożnych - takie 3 opcje polecam.
Anglicy kolejno 7, 3 i 7 natomiast Kolumbia 3, 5, 3
Wydają się być bardzo fajnymi liniami po takich kursach.​
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kolumbia - Anglia Kolumbia powyżej 13.5 fauli 1,70 STS ✅
Kolumbia w swojej grupie tylko w meczu z Polską pokazała, że stać ich na wysokie wyniki i dobrą grę. Z Japonią przegrana (grali w 10 niemal cały mecz) i wymęczona wygrana z Senegalem, która dała awans. Zwróciłem uwagę podczas tych spotkań, że gdy gra się nie układa Kolumbii ta staje się brutalną drużyną. Często uciekają się do fauli by skasować rozkręcającą się akcje rywali, a czasem nawet faulują bez powodu. Do tej pory 15 fauli popełnionych z Japonią, 10 z Polską, 15 z Senegalem. To duże wyniki patrząc na sędziów tych pojedynków, którzy raczej nie są osobami skrupulatnymi. Dziś zagwiżdże sędzia z USA, który bardzo lubi używać swojego atrybutu. Na mundialu Pan Geiger sędziował już dwa spotkania:
Portugalia - Maroko - 42 faule w meczu.
Korea Południowa - Niemcy - 23 faule. Pamiętajmy jednak, że tu piłka cały czas była w posiadaniu Niemców, którzy walczyli o awans.
Anglia odmłodzona spisuje się dobrze podczas mundialu. Trzeba jednak przyznać, że dziś to tak naprawdę pierwszy prawdziwy rywal dla podstawowej jedenastki. Można pochwalić Synów Albionu za szybkość gry, która się poprawiła i już nie przypomina typowej wyspiarskiej gry. Jeśli Anglia w dalszym ciągu utrzyma świeżość jaką pokazali w pierwszych pojedynkach to sądzę, że Kolumbia będzie musiała często ratować się grą faul.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Całkowicie nie zgadzam się z typami w stronę Anglii moich szanownych przedmówców... Anglia mnie absolutnie nie przekonuje... Ma bardzo młody i niedoświadczony skład... Gubili się w meczu z Tunezją. Właściwie to cudem nie skończyło się remisem. Od Belgii grającej 2 składem też odstawali (pewnym wytłumaczeniem mogą być roszady po stronie Anglii czyli brak gry 1 składem). No właśnie - widzicie &quot;klątwę&quot; przerwy. Chorwacja która się oszczędzała, Belgia, która się oszczędzała - jakie miały problemy ? Liczę na to i po stronie Anglii... Teraz Kolumbia - wielka motywacja, serce, zaangażowanie i trybuny będą kolumbijskie... Cały kraj żyje tam piłką... Jak są apele o to żeby nie mordować zawodników w przypadku awansu to samo o sobie świadczy... Anglia już raz szybko odpadła z turnieju tak jak Hiszpania i dzisiaj myślę, że też tak się stanie... Gram też overy... Nie rozumiem kolegi Baltazar, który mówi o 1:0. Siłą Anglii jak i Kolumbii jest ofensywa. Problemy mają po stronie defensywnej co choćby świadczy o straconych golach Anglii nawet z Tunezją czy Panamą. Oba zespoły jak grały były overy. Po prostu kiedy spotykają się drużyny z takimi ofensywami i taką obroną ciężką mi sobie wyobrazić under... Kursy trochę wystawione januszowo - bo Anglia to ma być solidna marka. Dla mnie value po stronie Kolumbii. Liczę na świetne widowisko. Zobaczymy czy się pomyliłem za jakieś 90 min.
pow. 1,5 goli w meczu kurs: 1,40 buk: Fortuna ✅✅✅
pow. 2,5 goli w meczu kurs: 2,55 buk: Fortuna ⛔⛔⛔
pow. 3,5 goli w meczu kurs: 5,10 buk: Fortuna ⛔⛔⛔
Kolumbia (awans) kurs: 2,59 buk: Fortuna ⛔⛔⛔
BTS kurs: 2,20 buk: Fortuna ✅✅✅
Kolumbia i pow. 1,5 goli w meczu kurs: 5,90 buk: Fortuna ⛔⛔⛔
Kolumbia (DNB) kurs: 2,59 buk: Fortuna ZWROT
edit// chyba pomyliłem się okrutnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom