>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1/8 finału: Kolumbia - Urugwaj [28.06.2014, sobota, godz. 22:00]

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Kolumbia - Urugwaj
W drugim meczu 1/8 zagrają także piłkarze z Ameryki Południowej. Kolumbia po trzech zwycięstwach w grupie wydaje się być naładowana pozytywną energią przed meczem z Urugwajem. Co prawda grupa, w której rywalizowali Kolumbijczycy, nie była bardzo wymagająca, jednak swoim stylem pokazali, że stać ich na sprawienie miłej niespodzianki. Trener Pekerman swoją myśl taktyczną opiera na oddaniu piłki przeciwnikowi i czekaniu na kontrę. A te w wykonaniu piłkarzy są zabójcze. Szybkość zawodników grających z przodu formacji świetnie odpowiada sposobie gry jaki proponuje trener. Dużą wartość w zespole zyskał Cuadrado, który przewodzi w tabeli zawodników asystujących. Jednak ten piłkarz nie tylko tym żyje. Sam potrafi przeprowadzić indywidualną akcję strzelając na bramkę.
Urugwajowi udało się prześlizgnąć przez ciężką grupę wygrywając w końcówce w Włochami. Trzeba jednak powiedzieć jak wiele drużyna zawdzięcza Suarezowi, którego zabraknie. Jego obecność na boisku odmieniła pozytywnie zespół. Wydaje mi się, że dziś wszystko może wrócić do tego co było w pierwszym meczu z Kostaryką. Cavani sam nie potrafi się odnaleźć, a gra z Forlanem się nie układa. Urugwaj może być zmuszony do gry piłką, a i tu brakuje zawodników którzy by poprowadzili zespół pod bramkę rywala. Myślę, że w dzisiejszym meczu nawet strzelenie gola rywalowi nie będzie proste, a co dopiero mówić o zwycięstwie.
Moje typy:
Kolumbia wygra 2,05 WilliamHill ✅
Urugwaj (+5%) posiadanie 1,91 Betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak dla mnie nie ma opcji żeby w tym meczu nie było 4 żółtych kartek. Myślę, że niebagatelna stawka meczu zrobi swoje i zagrzeje gorące i bez tego latynoskie głowy.
Sędziuje Kuipers. Sędziował 3 mecze na tym mundialu. W każdym pokazał po żółtej kartce, a do tego dał czerwo w meczu Ekwador - Francja (bezpośrednie). Patrząc na sędziowanie na tych mistrzostwach to będzie typ na styku - 3 lub 4 żółte kartki. Dlatego też pobrałem w obu meczach under 4,5 w ako.
Plus taki, że w twoim przypadku liczą się czerwone kartki, a kilka takich zobaczyliśmy na tych mistrzostwach.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Ja tam ciągle jeszcze analizuję ten pojedynek , bo robi się małe value na Kolumbię... a czy to taki faworyt ? poczekam z typem aż do 21:00
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Kolumbia - Urugwaj
28.06.2014 22:00
Zawieszenie Suareza jest bardzo mocnym osłabieniem Urugwaju, ale jak powiedział na wczorajszej konferencji prasowej trener Óscar Tabárez: &quot;Jego drużyna nie była jeszcze nigdy tak mocno zmobilizowana&quot;. Jakby nie patrzeć obie drużyny wystąpią bez swoich najlepszych strzelców z eliminacji. W Kolumbii od początku nie ma Falcao, teraz u ich dzisiejszych przeciwników zabraknie Suareza. W drużynie Urugwaju urosła tzw. &quot;Piłkarska Złość&quot;, po zawieszeniu kolegi, który nawet nie będzie mógł być na stadionie. Doświadczenie w turniejach również po stronie Cavaniego i spółki. Szanse w tym meczu daję 50/50 więc idę w stronę wyższego kursu z zabezpieczeniem na wypadek dogrywki. Dodatkowy zakład za drobne na bramkę Diego Forlana (przeczucie).
Urugwaj 0.0 (DNB) @ 2.760 Pinnacle (5/10) ⛔ (2:0)
Diego Forlan strzeli @ 4.190 Pinnacle (2/10) ⛔
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Kursy na Urusów mocno wywindowały w górę z powodu braku gryzonia w składzie ale tak na prawdę po meczu z Anglią gdzie zagrał kapitalnie,kolejny mecz z Włochami wyglądał już słabiutko więc nie wiem czy to jest tak wielkie osłabienie bo trzeba jednak pamiętać,że był po kontuzji i taki zawodnik jeden mecz może zagrać na maksimum ale potem odczuwa jednak to obciążenie spowodowane przerwą w grze.
Awansowali mimo wszystko z trudnej grupy,po za Suarezem mają jeszcze inne atuty i przede wszystkim jest to drużyna doświadczona,prawdziwy team spirit.
Kolumbia przeszła jak burza przez fazę grupową ale w niczym im nie ujmując trzeba przyznać,że nie mieli przeciwnika pokroju Urugwaju.Grecy prezentują się marnie i ich awans tylko świadczy o tym,że ta grupa była po prostu słaba.Japonia jak i Korea pokazały w tych mistrzostwach,że futbol w Azji delikatnie ujmując odstaje i tyle.Wybrzeże sporo indywidualności ale oni grają chaotycznie,bardzo nie pewna była ich ta obrona,sporo błędów popełniała.
Do tej pory Kolumbii wszystko się od początku mistrzostw pięknie układa i ciekawi mnie jak poradzą sobie na tle przeciwnika dużo mocniejszego i bardziej poukładanego.Mecz raczej 50/50 choć moim zdaniem może zadecydować doświadczenie Urusów i ich awans w cale nie będzie jakąś niespodzianką więc wolę spróbować na nich po wyższym kursie.
Urugwaj awans @ 2.62 ⛔
Bet365
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Spotkanie: Kolumbia-Urugwaj
Typ: Awans Urugwaju
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

Zacznę od tego , że większość ludzi dziś gra pewnie na Kolumbię , ale czy to taki faworyt tego spotkania ? Uważam nieco inaczej i zagram odwrotnie. Kolumbia fazę grupową przeszła jak burza strzelając Grekom 3 gole , Wybrzeżowi Kości Słoniowej 2 gole i aż 4 Japonii tracąc przy tym zaledwie 2 gole. Naprzeciw Urugwaj , który rozpoczął mundial od porażki z Kostaryką 1:3 następnie ogrywając Anglików 1:0 w którym wielki wpływ miał Luis Suarez , którego dziś zabraknie za karę zawieszenia na 4 miesiące oraz wygrana po dość słabym meczu z Włochami 1:0. Kolumbia gra efektywnie i bardzo ofensywnie co widać w bramkach ma dobrych graczy takich jak minimum Rodriguez (3 gole) , więc gładko przechodzą do ataków co pokazali już w fazie grupowej. W zespole Urugwaju wielkie osłabienie bo nie zagra już wyżej wymieniany Suarez , ale nie tylko ten gracz jest podporą Urugwajczyków, którzy mają w swoim składzie minimum Cavanniego i Forlana , którzy jak znajdą miejsce do oddania strzału to na pewno to uczynią. Oba zespoły na pewno mają potencjał , ale nie zapominajmy również , że Urugwaj to Mistrz Ameryki Południowej oraz aktualnie szósta drużyna świata , więc taki kurs na awans mnie satysfakcjonuje i zagram na ekipę Tabareza.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Tu spodziewam się równie zaciętego spotkania co Brazylia - Chile, a może nawet jeszcze ostrzejszego. Urugwaj podrażniony wykluczeniem Suareza, ale piłkarze i trener podkreślają że są zjednoczeni jak nigdy i zmotywowani. Liczę, że nie są to tylko słowa i efekt zobaczymy na boisku. W zespole Urugwaju sporo zawodników grających na pograniczu faulu: Caceres, A. Pereira, Maxi Pereira, czy też Arevalo. Myślę, że przynajmniej dwie kartki w tym meczu Urugwaj dostanie. Sędzia Bjorn Kuipers nie szasta kartkami, ale tu nie będzie miał innego wyjścia, bo jak pozwoli na zbyt wiele spotkanie może zrobić się wręcz brutalne.

Urugwaj powyżej 1.5 kartki ⛔
kurs: 1.5

bet365

dwie kartki dla URU były, tyle że jedna dla rezerwowego wiec sie nie liczy.
p.s. nigdy wiecej kartek gdy sędziuje Kuipers!!!
 
hohlik_88 14

hohlik_88

Użytkownik
Forlan w wyjściowym składzie to wg. mnie osłabienie gdyż najlepsze lata ma już za sobą i próżno szukać &quot;przebłysku geniuszu&quot;. Powinien wstawić od pierwszej minuty młodego Abela Hernandeza który z przodu narobił by sporo wiatru. Poza tym, to wyczuwam czerwoną kartę, jeżeli wierzyć w słowa trenera i to Urugwaj jak nastawiona jest drużyna to ktoś tam może nie wytrzymać i wyleci, ktoś taki jak Maximiliano Pereira, a to tylko ułatwi jeszcze gre Kolumbii. Dlatego postawie na handi.
Spotkanie: Kolumbia-Urugwaj
typ: Handicap Kolumbia (-1) 4.00
Bukmacher: Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
komos84 182

komos84

Użytkownik
Kolumbia zagrała dobry mecz. Zespół poukładany taktycznie z dużą siłą w ataku. Jeżeli w meczu z Brazylią nie będzie sędziego &quot;zadaniowego&quot; jak Nishimura który coś przedrukuje na stronę gospodarzy to jestem spokojny o awans podopiecznych Pekermana. Każdy kurs na awans Kolumbii od 1.9 w górę można brać z pocałowaniem ręki. Przecież Brazylia nie ma planu na grę. Wrzutki na niepełnosprawnych Freda i Jo, no błagam... to są MŚ, a nie spotkanie drugiej ligi brazylijskiej.
 
Do góry Bottom