>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy (08.03.2018 r.)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



Wkraczam w 1/8 rozgrywek Ligi Europy. Na tym etapie czeka nas kilka ciekawych spotkań. O godzinie 19:00 czekają nas cztery pojedynki. Najbardziej ciekawym wydaje się być starcie w Londynie, gdzie Arsenal podejmie znakomicie spisujący się AC Milan? Kto według was jest faworytem do awansu?
Atletico Madryt, które włączyło wyższy bieg, powinno poradzić sobie z Lokomotivem Moskwa. Na godzinę 19:00 zaplanowano również spotkanie CSKA Moskwa - Lyon oraz Borussi Dortmund z Salzburgiem.
Zaś o godzinie 21:05 zostaną rozegrane cztery pozostałe spotkania. Lazio Rzym na własnym stadionie podejmie Dynamo Kijów. Marsylia zmierzy się z Ath. Bilbao. Drużyna Zenitu zmierzy się z RB Lipsk, zaś Sporting podejmie Pilzno.
Czy macie swoich faworytów? Podzielcie się swoimi typami na najbliższe spotkania LE.
Zapraszam wszystkich do dyskusji ????​
 
C 247

corner91

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka dobrze wygląda Zenit St. Petersburg pomyślę coś w ich kierunku jakieś handi być może win do meczu daleko a myślę że warto ich obserwować
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ja już kilka dni temu pograłem
AC Milan win @2.37
bo myslalem, że kursy polecą w dół po meczach Arsenalu z City i tak wlasnie sie stalo, ale nadal można jeszcze wyłapać 2.30. Kanonierzy są chyba w lekkiej rozsypce, potrzebują wygranej żeby uwierzyc w siebie? W niedziele zagrają na ciezkim terenie w Brighton i tam nie wróże im lekkiego zwyciestwa, zakladam bramkowy remis = przedluzenie złej passy. Dlatego przypuszczam, że polecą do Mediolanu w kiepskich nastrojach, a przyjdzie im zmierzyc sie z czerwono-czarnymi, będącymi w wysmienitej formie. Kanonierzy klepią biede na wyjazdach i wydaje mi sie, że we Wloszech nawet nie strzelą gola. Typuje 1-0/2-0 dla gospodarzy oraz ich awans do nastepnej fazy rozgrywek.
 
plichciu 31

plichciu

Użytkownik
Moim zdaniem pierwszy mecz Arsenal przegra. Może u siebie coś ugrają.
Arsenal gra fatalnie u siebie, też zaliczył ostatnio 3 porażki z rzędu. Natomiast Milan gra świetnie, ostatnio przegrali w grudniu. Grają też bardzo dobrze w roli gospodarza.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Milan - Arsenal
typ: Milan awans @2.18
lvbet

Milan zajebisty progres. Gattuso świetnie poukładał zespól, co zresztą widać po ich grze. Może nie wszystko jeszcze funkcjonuje idealnie, ale na pewno wyglądają na obecną chwilę dużo lepiej niż Arsenal. O ile porażka z z Manchesterem City, to rzecz normalna, ale w chwili pisania tego postu Arsenal gra z Brighton i przegrywa 2:0. Skład nie jest rezerwowy. Wygląda to fatalnie u Kanonierów.
Milan dziś miał zagrać derbowe spotkanie z Interem, ale po tragicznych wydarzeniach (śmierć Astoriego) wszystkie spotkania Seria A zostały przełożone, więc AC Milan ma więcej odpoczynku i plus że żaden zawodnik podczas derbów nie złapie kontuzji, więc mają spory komfort przed pierwszym meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Ja uważam ze Arsenal spokojnie awansuje 1.75. Ligę mogą odpuścić po ostatnich porażkach, a skupić się na LE bo wygranie jej to dla nich jedyna możliwość gry w LM w następnym sezonie. Milan to średniak ligi włoskiej. Śmiem twierdzić że w Premier League byliby w ogonie. Praktycznie każda pozycja na boisku w Arsenalu lepiej obsadzona niż w Milanie. Wystarczy trochę się spiąć i Włosi zostaną odprawieni z kwitkiem.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Ja uważam ze Arsenal spokojnie awansuje 1.75. Ligę mogą odpuścić po ostatnich porażkach, a skupić się na LE bo wygranie jej to dla nich jedyna możliwość gry w LM w następnym sezonie. Milan to średniak ligi włoskiej. Śmiem twierdzić że w Premier League byliby w ogonie. Praktycznie każda pozycja na boisku w Arsenalu lepiej obsadzona niż w Milanie. Wystarczy trochę się spiąć i Włosi zostaną odprawieni z kwitkiem.
Az mi rece opadly jak to przeczytalem.... Jak mozna takie BZDURY wypisywac???? 1,75 na Arsenal, wchodze za 1000, albo za 2000 albo i za 10000!!! Przeciez to mega pewniak!! Nie szkodzi ze w weekend dostali 2-1 z Brighton, chwile wczesniej u siebie z Man City dwa razy po 3-0(puchar, liga) i dwa tygodnie temu z Ostersund w lidze Europy, a jakzeby rowniez u siebie( dobrze ze ze Szwecji przywiezli 3-0, dobrze dla nich)Forma jest!!. Milan w tym czasie stuknal Sampdorie i Ludogorec w LE po 1-0 na San Siro. Rome na wyjedzie i wyeliminowal po karnych Lazio z pucharu.Teraz w weekend nie grali wiec czas na regeracje jest po 120min biegania. Twierdzisz ze jesli Arsenal nie wygra LE to nie zagra w LM, a Milan zagra(marna szansa na kwalfikacje z ligi) w Lidze Mistrzow jak nie wygra LE?? Milan w ogonie Premier League, ciekawe...Moze ich zdegraduj od razu do League One ???? Sa lepsi od Milanu na kazdej pozycji?? Cyrklem to rozrysowales?? ???? I hit na koniec, cytuje &#39;Wystarczy trochę się spiąć i Włosi zostaną odprawieni z kwitkiem&#39; .........Spinac sie na druzyne z konca...ehhh wroc, z ogona Premier League??Dla mnie przed nastepnym postem powinienes sie spiac Ty nad swoimi myslami ???? ???? Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Tak naprawdę to z wszystkich ośmiu spotkań Milan - Arsenal jest chyba najgorszym do typowania.
Zabrzmi to może banalnie, ale Arsenalu droga wyglądała ostatnio tak: porażka z Ostersund 1:2 (po 3:0 w pierwszym meczu, gdzie piłkarze ewidentnie lekceważyli gości - szkoda, że nie ,,paliło&quot; im się bardziej, bo nie uznaje takiego minimalizmu). Od City obecnie to zapewne dostałoby 19 na 20 drużyn (zawsze może się los uśmiechnąć do tej jednej). Martwi tylko wymiar porażki, ale obrona Arsenalu to ostatnio żal i rozpacz i ktoś tam słusznie zauważył, że to nawet nie są dobre akcje rywali a karygodne błędy (kolejno Chambersa, Mustafiego, Bellerina, Cecha czy Koscielnego). Brighton? Sam ich zlekceważyłem, ale mieli świetny start tego meczu i jak widać to coś, przeciwko czemu Arsenal nie jest przygotowany (z Ostersund tracili w pierwszej połowie dwa gole, z City wiadomo także, teraz z Brighton znowu dwa ciosy - widać tu braki).
Wengerowi można wiele zarzucić, ale chyba przez te lata się nauczył jednego - w meczach pucharowych trzeba strzelić na wyjeździe. Milan będzie chciał wyrobić sobie zaliczkę przed rewanżem na zawsze ciężkim Emirates Stadium (pamiętajmy, że tam wygrywały oba Manchestery w tym sezonie i to tyle). Nie skłaniałbym się do typowania wyniku tej rywalizacji (nie zdziwi mnie wygrana Milanu w stylu 2:1 ani też bramkowy remis typu 1:1), ale z takiej kalkulacji mi wychodzi: obie strzelą (kursy koło 1,7) ⛔ przereklamowany Milan. Jeżeli już miałbym coś grać to chyba to. Szkoda dla typu tylko, że wśród ofensywnych zagra zapewne Welbeck. To mocno ogranicza strzelców, bo powiedzmy szczerze - Anglik jest żałosny w obecnej dyspozycji.
Tak ogółem to pachnie mi jeszcze obie strzelą w Marsylia - Bilbao ✅ oraz Lipsk - Zenit ✅ (kursy koło 1,9 w Totolotku na przykład). Czemu tak? Bo to dosyć wyrównane drużyny ze swoimi problemami defensywnymi u gospodarzy. Francuzi grają w tym sezonie nieźle, ale obrona tam potrafi odwalić kaszanę, Lipsk to dla mnie zawsze taka drużyna grająca na strzelenie gola, bo wiedzą, że coś stracą. Ale poczekam z tymi meczami i dokładniej się im przyjrzę. Kursy 1,9 nie wzięły się znikąd. Goście mają całkiem solidne zasieki obronne.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godzina: 19:00
Spotkanie Dortmund-Salzburg
Typ: over 3.5
Kurs 2.40
Buk Fortuna
Analiza: W tej rundzie piłkarskiej Ligi Europy Borussia Dortmund na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Salzburga. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Atalantę Bergami dwukrotnie strzelając bramki w ostatnich minutach spotkania, ale nie była to dla nich łatwa przeprawa, bowiem Włosi szczególnie w drugim spotkaniu na własnym stadionie mieli po prostu pecha. Salzburg natomiast wyeliminował Sociedad dzięki wygranej na swoim stadionie. Myślę że będzie to spotkanie w którym powinniśmy obejrzeć sporo bramek, myślę że gospodarze którzy często notują overy sami sporo strzelają,ale również sporo tracą tutaj powinni ze trzy gole gościom wbić, uważam też że goście mogą się pokusić o strzelenie w tym meczu co najmniej jednej bramki bowiem na wyjeździe Sociedadowi potrafili wbić 2 , stawiam na dokładny wynik 3;1 po 90 minutach rywalizacji, oraz na bardzo ciekawe spotkanie, bowiem każda z ekip jest raczej za zdobywanie bramek niż na skupieniem się na defensywnej grze.
 
W 309

wonsu1910

Użytkownik
Liga Europy bardzo ciężka do wytypowania . Każda drużyna z innej ligi i inaczej całkowicie się gra, jeszcze nigdy na tym nie wygrałem, a człowiek można isc w bramki, tylko wybrać czy under czy over. W jednej kolejce nie tak dawno w meczach o 19 (16 spotkan) w każdym meczu padło +1,5 gola
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Myślę, że nadal warto zagrać na Milan.
Czuć, że Milan żyje tym meczem. Kupa biletów sprzedana, czerwono-czarna cześć miasta jest głodna spotkania z topowym rywalem w Europie. Większe możliwości personalne trenera Milanu, bo w Arsenalu zabraknie Auby czy Lacazetta, więc rodzynkiem na ataku będzie Welbeck. No to mówi wszystko...
No i forma zdecydowanie po stronie Włochów. Nie wiem w ogóle, czy ten Arsenal to nie jest już druzyna zombi pod wodzami Wengera. Coś tam się słyszy, że niektórzy piłkarze mają już dość Francuza na ławce trenerskiej. Kibice to już po prostu kur.icy dostają z każdym kolejnym meczem Arsenalu.
Następna sprawa: Arsenal gra słabiutko na wyjazdach w tym sezonie.
Na 21 wszystkich spotkań wyjazdowych bez podziału rozgrywek drużyna z Londynu wygrała tylko 6!!! (słownie SZEŚĆ!)
Milan natomiast ogarnął się najpierw w obronie, potem coraz lepiej wyglądało to w przodzie.
Solidność w obronie - to wprowadził Gino i co za tym idzie zaczęły się punkty.
Sądzę, że tutaj własne boisko oraz forma poszczególnych piłkarzy będzie miało kluczową role i to Mediolańczycy wyjdą z tego meczu zwycięsko.
AC MILAN @2.15
 
axwell 0

axwell

Użytkownik
Ja bym uważał z tym graniem na Milan. Arsenal skupia się tylko i wyłącznie na Lidze Europy, straty do 4 miejsca w lidze już mają spore, więc wydaje się że przyjęli model Manchesteru Utd z zeszłego sezonu, czyli awans do LM poprzez wygranie LE. Dla mnie najbezpieczniej zagrać dzisiaj BTS.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dla mnie warto zastanowić się nad CSKA DNB dla bezpieczeństwa i to na pewno zagram. Lyon bez formy a wiemy jak ruskie grają. 0-0 lub 1-0 , wyniki jak Juventus ???? Nie wiem jak pogoda bo nie sprawdzałem. CSKA ograna ekipa w pucharach. Lyon także, ale oni ostatnio cieniują strasznie.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Sugerowanie że Arsenal se może tak po prostu wygrać tak mocno obstawione LE bo się &quot;zepnie&quot; xD i po co im ta LM żeby nie wyjść z grupy czy może wyjść i znów jakieś 10:2 od Bayernu załapać?
Oni nie grają lipy bo odpuszczają, tylko dlatego że sa słabi jak barszcz, kto te bramki tam ma strzelać Welbeck xDDD?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Milan - Arsenal
Typ: Milan strzeli w obu połowach ⛔ szkoda zdrowia na LE ????
Kurs: 2.95
Bukmacher: forBET
Analiza: Na dzisiaj wybieram teoretycznie najciekawsze spotkanie z Ligi Europy pomiędzy AC Milan a Arsenalem, obie drużyny w ostatnich tygodniach są w całkowicie odmiennych nastrojach, gospodarze po słabym okresie i zmianie trenera wreszcie grają na miarę oczekiwań kibicow jak i właścicieli klubu, notują obecnie 13 meczy bez porażki we wszystkich rozgrywkach,w tym roku nie doznali jeszcze goryczy porażki, a w minionym tygodniu awansowali do finału Pucharu Włoch eliminując Lazio Rzym. Natomiast Arsenal ostatnio przegrywa wszystko co jest do przegrania, w lidze nie wygrali od ponad miesiąca, odpadli również z krajowych pucharów, a do Top4 w Anglii tracą już 13 punktów. Na ostatnie 5 meczy w lidze przegrali 4 i wygrali tylko z Evertonem, a w delegacji zanotowali 3 porażki pod rząd, w tym w ostatni weekend z Brighton. Milan w weekend &quot;odpoczywał&quot;, ponieważ po śmierci kapitana Fiorentiny wszystkie mecze niedzielne w Serie A zostały odwołane na znak żałoby. Jeśli chodzi o absencje to w Milanie nie wystąpi tylko kontuzjowany Conti, a w Arsenalu nie będą mogli zagrać kontuzjowani Cazorla i Lacazette oraz Aubameyang, który nie może grać już w tym sezonie w Lidze Europy.
Przewidywane składy:
MILAN (4-3-3): G. Donnarumma – Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez, Kessie, Biglia, Bonaventura, Suso, Cutrone, Calhanoglu
ARSENAL (4-2-3-1): Ospina – Bellerin, Mustafi, Koscielny, Kolasinac, Ramsey, Xhaka, Mkhitaryan, Ozil, Iwobi, Welbeck.
Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze pomiędzy nimi to grali jak dotąd 7 razy, 2 wygrane Milanu, 2 wygrane Arsenalu i 3 remisy. Podsumowując liczę dzisiaj na wygraną Milanu, który jest w zdecydowanie lepszej formie aniżeli Kanonierzy, jak już wspomnaiłem Milan w tym roku nie przegrał, a w meczach u siebie stracił tylko jednego gola, wygrał 5 meczy (jeden po dogrywce) i raz zremisowal, zaś Arsenal w tym roku w delegacjach wygrał tylko jeden mecz w poprzedniej rundzie Ligi Europy z Östersunds, a poza tym raz zremisował i doznał pięciu porażek. Najpewniejszym typem na ten mecz wydaje mi się granie na czystą wygraną gospodarzy, ale typ jest już zajęty, więc postanowiłem zagrać, że Milan strzeli gola w obu połowach, wydaje mi się, że Rossoneri będą chcieli od początku wykorzystać atut własnego boiska oraz kiepską postawę w ostatnim czasie The Gunners i zaatakują od początku, strzelą conajmniej jednego gola w pierwszej połowie, a w drugiej dobiją gości, żeby na rewanż do Londynu jechać z bezpieczną zaliczką. Powodzenia.
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Podpisuje się pod myśleniem kolegi kris_nh. Jedyne co mnie martwi to finał. Jak wiadomo ma się odbyć w Lyonie, a to mimo wszystko daje do myślenia. Lyon bez Fekira, więc jest szansa mimo wszystko na remis. Ja bym grał tutaj handicap +0,25 na ruskich po ciekawym kursie 1,66 na LVBET.
W typach dnia umieściłem over 2 w meczu Atletico. AC Milan DNB wydaje się też ciekawą opcją, ale to już pisali koledzy wyżej. Olimpique - Atletico - over 9,5 rożnych. Według mnie trudno wskazać tutaj faworyta, ale mecz powinien być w miarę dynamiczny od bramki do bramki i to powinno skutkować overem rogowym.
Pozdrawiam!
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Dla każdego, kto poprawnie wytypuje 3 wyniki czekają nagrody ????
216768822395169
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
CSKA vs Lyon
Lyon wygra
@2.73✅

  • u Ruskich nie zagra podstawowy stoper, 35-letni Berezutski, u Franzów - Fekir
  • CSKA nie jest zespołem własnego boiska co pokazuje ich domowy bilans ligowy: 5-2-3
  • Lyon jest w fatalnej formie w lidze co przełożyło się na brak zwycięstwa w żadnym z 5 ostatnich spotkań - tracą już gracze OL 5 punktów do miejsca premiowanego grą w kwalifikacjach do LM w przyszłym sezonie
  • ich bezpośrednim rywalem w walce o el. do LM jest ekipa z Marsylii, z którą to zagrają wyjazdowy mecz... ledwie 3 dni po domowym rewanżu z CSKA - jeśli chcą mieć spokojny rewanż to dziś gra na remis ich nie zadowoli
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Atletico + Sporting + Lazio ako 3,08
Simeone pokazał w ostatnim dwumeczu, że poważnie traktuje Ligę Europy. Dzisiaj na własnym boisku powinni zapewnić sobie wyraźną zaliczkę przed meczem w Moskwie. Atletico co prawda grało z Barcelona, ale Lokomotiv także grał derby Moskwy.
Sporting u siebie nie zawodzi. Wygrywają mecz za meczem. Róznica kadrowa miedzy Sportingiem a Pilznem jest ogromna. Do tego Pilzno lekki spadek formy ostatnio.
Lazio - najmniej pewny, ale myślę, że z tak słabą i nierówną formą Dynama na wyjazdach Lazio nie powinno miec problemow, nawet jeżeli zobaczymy kilka zmian w skaldzir
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
futbolbet 7K

futbolbet

Użytkownik
Ja dziś skupiam się na spotkaniu Milanu z Arsenalem, jak wiemy Arsenal forma ostatnio bardzo mizerna, na 8 rozegranych spotkań wygrali zaledwie jedno (15 lutego z Ostersunds FK) Ostatnio ponieśli porażke nawet z Brighton. Natomiast jeśli chodzi o Milan, tutaj można patrzeć bardziej optymistycznie, są na fali, od kilku spotkań zachowują czyste konto. Śmiało gram na Milan

Milan -Arsenal
@ Milan 2.06
LvBet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom