>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Europy (08.03.2018 r.)

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Na Milan wpłyną ogromne pieniądze do buków - tak podejrzewam. Nie żebym coś sugerował. Ja osobiście nie śledzę regularnie ani jednych ani drugich, zatrzymałem się na tym, że Milan to średniak w mediach próbujący nawiązać do stosunkowo niedalekiej przeszłości a Arsenal to czołówka angielskiej ligi. Z tego co widzę obraz nieco się zaburzył. Milan się układa na torach a Arsenal trochę wypada z nich. Uważałbym jednak z pochopnymi wnioskami.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Welbeck&#39;owi urosną włosy, zaświecą się na żółto i sam wygra mecz xD a tak serio niespodzianki się zdarzają ale Arsenal nie ma żadnych argumentów aby to się stało a Milan na własnym obiekcie nie da się zjeść nie będę się rozpisywał bo już reszta wyżej to zrobiłam wszystko przemawia za Włochami.
Lazio - Kijów
Lazio ma szanse na 3 miejsce w lidze ich zadaniem będzie wygrać dzisiaj wysoko i bez przeszkód żeby na Ukrainę wysłać drugi garnitur i mieć spokój a podstawowych piłkarzy oszczędzić dodatkowo jeśli Immobile dostanie dzisiaj żółtą kartkę nie zagra w rewanżu więc dodatkowy punkt na to aby wygrać dzisiaj.
Dubel na grubo dzisiaj
Lazio @1.50
1 drużyna wygra przynajmniej 1 połowę LUB 1 drużyna więcej rzutów rożnych ( tu się jeszcze zastanawiam )
AKO ~~ @2.25
Zieloności! ????
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dla mnie warto szukać niespodzianki w Dortmundzie. Salzburg prezentuje otwartą piłkę i po 5.4@ sts na win Salzburga ja nie wiem czy kolejny raz Batschuayi ich uratuje. Z resztą Atalanta - team nie jako własnego boiska była bardzo blisko 3 punktów, a Salzburg pokazał z Sociedadem, że preferują styl na wymianę ognia i wg mnie o ile atak Dortmund ma dobry to obrona nie jest taka potężna.✅
Marsylia Bilbao Remis @3.7 sts wg mnie to typowe spotkanie pod wynik 1-1. Bilbao raczej nie będzie szarzować, a Marsylia wg mnie nie jest na tyle skuteczną drużyną, żeby szukać pewnego zwycięstwa, a tym bardziej nie po takim kursie.
Zenit/X @2.2 sts
Osobiście Lipsk mi nie imponuje na tyle,żeby być takim faworytem,natomiast Ruscy grają prostą piłkę, ale skuteczną i nie wiem ile meczy muszą jeszcze wygrać, żeby buki zmieniły o nich opinię. Wg mnie kontry Zenitu zabiją słaby w defensywie Lipsk, ale nie wykluczam bramkowego remisu
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Dortmund-Salzburg godz 19.00
X2 kurs 2.4 @ BWIN
Bvb ostatnio same remisy i dzis takze jest wysokie prawdopodobieństwo podzialu punktow,bo RB to nie sa lamusy i w takich rozgrywkach potrafia strzelac i bronic.wiem,ze bvb lubi szturmowo atakowac u siebie przeciwnika i jezeli salzburg ogarnie srodek pola rozbijajac znane niemieckie trio Reus,Gotze,Schurrle ,to remis mozliwy.
W bvb jak zawsze ktos tam relaksuje sie u fizjoterapeuty a w Red Bull na razie klarownie.
Kurs na X2 to ok 2.4 i fajnie sie podwaja stawke.Kurs na to.zdarzenie spada,dodatkowo ten mecz wystepuje w skandalicznej Superofercie u ziemniakow wiec sami wiecie jak te oferty czesto wchodza ????
Mozna rowniez podwojna szansa na remis 1.93 w Fortunie.
Pozdrawiam.
Ps: Skoro wszyscy graja na Milan na tym forum to pewnie nie wejdzie.
Zycze wielu wygranych
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Atletico Lokomotiv under 10,5 roznych 1,50
Rb Lipsk zenit over 3,5 kartki 1,40
Sporting Victoria over 2.5 różnego gości 1,40
Milan Arsenal over 9,5 różnego 1,50

Zabawa zaczyna się na nowo. Atletico w kwestii różnych mega underowa ekipa że skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia tylko Correa. Loko raczej będzie grał na 0:0 i z przodu może być problem.
Zenit urządza fajne rzeźnie ostatnio:czy z Amkarem czy Celtic.Lipsk ma szybkich zawodników młodych i ambitnych a że to 1 mecz może być ostro. Kartki ekipy że wschodu Niemiec też całkiem możliwe przykład mecz z Napoli
Victoria nabija sporo różnych a Sporting też daje sobie nabić kilka, nawet takim zespołom jak Astana czy Tondela.
Milan Arsenal liczę na jazdę bez trzymanki i ataki z obu stron bo każda z tych ekip ma sporo do udowodnienia. Przy niekorzystnym wyniku każda ze stron może te różne nabić sama
Typy z milenium.pl
Ako:4,41
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
1) Milan - Arsenal / 1 @2,12
2) Atletico - Lokomotiv / 1 @1,22
3) Lazio - Dynamo / 1 @1,5
AKO @3,88 1xbet

1) Być może jest to typ oczywisty, ale dla mnie kurs do prawdopodobieństwa jest naprawdę spory. Gattuso ogarnął tę drużynę i w ostatnich miesiącach spisuję się naprawdę nieźle w przeciwieństwie do drużyny z Londynu. Zespół z Mediolanu nie przegrał od świąt bożonarodzeniowych. Wygrał 8 spotkań i 4 zremisował, w tym 2x wygrał po dogrywkach. Arsenal wygrał 4 przegrał 6. W tym przegrał 6 na ostatnie 8. Bilans tragiczny. Do tego dziś zabraknie Bellerina, Nacho, Lacazette i Auby. Znowu pewnie wyjdzie Chambers i Holding, to wtedy nad Kanonierami można stawiać już krzyżyk. Jeśli Milan ma ochotę na awans to musi wygrać u siebie, gdzie są silni, a Arsenal na wyjazdach nie bryluje - w sumie to mało powiedziane. Ich ostatnie mecze to pokaz jak nie grać w piłkę. Co prawda chciałbym aby dziś nie przegrali, ale nie ma w buku miejsca na sentymenty, taki kurs trzeba wykorzystać.
2)
3)
Te dwa mecze domykają mi kupon. W sumie mam kupon z kilku dni. O ile Milan myślę, że sobie poradzi na własnym podwórku, tak tutaj mamy do czynienia z dużo silniejszymi ekipami przed na swoim stadionie. Hiszpańskie ekipy zawsze poważnie traktują europejskie puchary. Lokomotiv to ekipa, która mocno się namęczyła z Nice, żeby awansować, ale na Calderon, raczej nie powinni wyjechać z bramką a co dopiero korzystnym wynikiem. Atletico powinno ich zjeść. Lazio też powinno wziąć na luzie wygraną. Są lepszą ekipą do tego w zespole Dynama parę kontuzji w tym Mbokani, który jest jednym z czołowych strzelców. Wydaje mi się, że oba kluby powinny łatwo lekko i przyjemnie wygrać.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Marsylia - Bilbao
Marsylia 1,76 Fortuna
Marsylia -1 2,96 Fortuna
Czas na 1/8 finału w lidze europejskiej. Liga mistrzów dość niespodziewanie zakończyła się w tym tygodniu...
Dziś myślę, że nie powinno być za dużo niespodzianek - kto chciał odpaść to już odpadł w 1/16.
O Bilbao już pisałem w ramach poprzedniej rundy gdzie spotykała się ze Spartakiem Moskwa i stawiałem na Spartak, dla mnie dość nieoczekiwanie wygrali na wyjeździe 1:3 a u siebie przegrali 1:2 i awansowali dalej.
Dziś moim zdaniem przeciwnik jeszcze bardziej wymagający, drużyna z Francji, która zajmuje 3 miejsce w lidze.

Marsylia w poprzedniej rundzie wygrała w swoim pierwszym meczu u siebie ze Sportingiem Bragą 3:0 i dość pewnie weszli do następnej rundy.
Bilbao to dla mnie największe rozczarowanie w Hiszpanii w tym sezonie, mimo, że mają dobrych piłkarzy to nie potrafią tego wykorzystać. Francuzi także mają świetnych zawodników w swoim klubie i u siebie grają naprawdę bardzo dobrą piłkę.
Myślę, że Marsylii zależy na tym pucharze i u siebie będą chcieli wypracować sobie już dość solidną zaliczkę. Myślę, że 2:0 będzie bardzo dobrym wynikiem dla Marsylii przed rewanżem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 55

rafko007

Użytkownik
Milan - Arsenal
Ja upatruję sporej ilości bramek w tym meczu. Milan w gazie, wygrywa, zachowuje czyste konta, w przeciwieństwie do bezbarwnego Arsenalu. Patrząc jednak na składy, uważam, że Arsenal stać na strzelenie bramki w tym meczu. Ozil, Mkhitaryan, czy Ramsey to wielkiej klasy pomocnicy i jedno z ich podań może zamienić się w asystę dla któregoś z kolegów.
Patrząc na obronę Arsenalu i na to co wyczyniają w tym sezonie można być niemal pewnym, że Milan w tym meczu bramkę zdobędzie - możliwe, że niejedną.
Idę w BTS z kursem 1.68.
Przewiduję wynik 2:1 dla Milanu.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
w sumie pisałem wcześniej że nie wierzę w win arsenalu, ale taka masówa idzie na milan, że za drobne próbuję arsenal, kiedyś muszą zacząć coś grać bo kibice ich zapierdolą przecież xD
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Ja bym poszedl stronę Arsenalu. Wenger na wylocie ale. ..
No wlasnie nie zdążyłem dopisać bo znajomi sie wbili na kwadrat ale zdążyłem postawić
 
ranczo0123 455,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jestem bardzo ciekawy jak buki policza kartki w spotkaniu Marsylia - Bilbao. Juz na live kazdy buk mial inna liczbe pokazanych kartek. Byl taki rozgardiasz ze teoretycznie tam gdzie te kartki mozna zawsze pograc czyli totolotek, dafabet, 1xbet, bet at home wszedzie praktycznie caly czas byly rynki na te wydarzenia zamkniete ????
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jestem bardzo ciekawy jak buki policza kartki w spotkaniu Marsylia - Bilbao. Juz na live kazdy buk mial inna liczbe pokazanych kartek. Byl taki rozgardiasz ze teoretycznie tam gdzie te kartki mozna zawsze pograc czyli totolotek, dafabet, 1xbet, bet at home wszedzie praktycznie caly czas byly rynki na te wydarzenia zamkniete ????
na live może i mieli rozpierdziel, ale wszystkie strony od uefa po wszelkie flashscory pokazują 6, więc raczej problemu nie będą mieli, chyba ;)
 
ranczo0123 455,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zle pokazuja livescory bo Marsylia na 1000% dostala 4 kartki. Wiem bo ogladalem mecz i widzialem co sedzia robi plus sledzilem bukow. Bilbao albo 3 albo 4 to jest ciekawostka ???? Ogolnie ciekawi mnie jak to wszystko zostanie potraktowane i jak to oficialna strona uefa przedstawi ????
 
ranczo0123 455,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze nie zaaktualizowali. Poczekam do jutra czy sie ogarna z ostatecznym werdyktem ????
Edit: Juz zaaktualizowali. Po 4 kartki obie druzyny dostaly czyli dobrze prorokowalem :cool:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ten wynik 0:2 dla Arsenalu świetnie podsumował temat. Ile razy zapłaciłem już za niedojrzałość w obstawianiu to wiem tylko ja, dlatego od dłuższego czasu jak widzę takie pojedynki to wolę się wstrzymać i ewentualnie uderzyć później lub w trakcie. Nikomu nie życzę przegranych, dlatego uczmy się na błędach.
Ciekawie zapowiadają się rewanże. Widzę bramki w Salzburgu. Nawet jeśli Borussia odpadnie, to nie sądzę że bez walki. Austriacki zespół nie umie grać w obronie ani trochę i w rewanżu tylko pozornie będą bronić wyniku. Będzie ciekawy mecz.
Ciekawi mnie też co się wydarzy w Hiszpanii w Bilbao. Marsylia mogła i powinna wygrać wyżej i raczej nie byłoby po co jechać na rewanż, a tak teoretycznie szanse gospodarzy nie są takie małe. U siebie są w stanie robić dobre wyniki.
Nie skreślałbym też Czechów w starciu ze Sportingiem, który szału nie robi. Nie kwestionuję, że byli lepsi, ale bramki po dość dużych błędach obrony. Trudny wynik, bo jedna bramka i po zawodach raczej, ale szans nie odbieram.
We Francji raczej Lyon potwierdzi, że chce wygrać turniej. Jakby teraz coś odwalili to byłaby lipa. Finał już nie daleko
Na peryferiach w Petersburgu faworyta upatruję w Zenicie. Tam będzie inny mecz, Zenit zagra dużo lepiej i stać ich na awans.
W drugim meczu na prowincji też będzie ciekawie, bo Lazio to klasowy zespół, choć Ukraińcy udowadniają, że dotrzymują kroku solidnym ekipom.
Dwie pozostałe rywalizacje wg mnie rozstrzygnięte. Będzie ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom