>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy (15.03.2018 r.) REWANŻE

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Mam pewien dylemat jeżeli chodzi o St Petersburg, nie są ogórkami żeby aż taki kurs na ich awans wystawiać, tym bardziej że maja bramkę strzeloną w Lipsku. Druga rzecz, że z Celtikiem już zrobili to samo. A co do pogody wg Accu Weather temperatura odczuwalna na godzinę meczu ma wynosić -17 stopni. Także skłaniam bym się ku Zenit Awans @3.10 Fortuna.
Już rano zagrałem, będąc mega zdziwionym wystawionymi kursami na awans w tym meczu. Kurs na awans 3.15 przy tych zespołach i wyniku 2-1 to gruba przesada. Możemy zauważyć, że Rosjanie w pucharach u siebie bardzo dobrze sobie radzą a Lipsk to nie Bayern czy inna klasowa drużyna. Co prawda niemiecka ekipa poradziła sobie w gości z Monaco czy Napoli, jednak przy tych kursach warto spróbować.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Wszyscy podają temperaturę jako argument dla rosyjskiej drużyny, natomiast fakt jest taki, ze stadion w St.Petersburgu posiada zamykany dach i podczas meczu będzie około 14 st powyżej zera ???? . Tak było podczas spotkania z Celticiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tydzień temu wszyscy mówili o czemu Milanu z Arsenalem, a teraz cisza jeśli chodzi o ten mecz. A właśnie jestem ciekaw co o nim sądzicie. Mi się wydaje, że Milan jeszcze się nie poddał i powalczy. Przed tygodniem zagrali piach ale stać ich na lepszą grę. A Arsenal po długim czasie marazmu zagrał dwa dobre spotkania. Milan już to odpuszcza?
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Ja osobiście puściłem
Bilbao over 4,5 roznego + 5,5 kartki w Kijowie. 1,55*1,96
Oba bety dość oczywiste. Hiszpanie mają do odrobienia 2 gole, te gole im z nieba nie spadną, odrobienie takiej straty będzie wymagać od nich nieustannych ataków, co powinno zaowocować rożnymi po ich stronie. Jeśli OM ich nie skarci szybko z kontry, i nie wybije im z głowy walki o awans to uważam że i z 10 korków Bilbao jest w stanie nabić.
W Kijowie zaczynamy od 2:2, teoretycznie lepsza ekipa musi gonić na wyjeździe, wszystko idealnie skrojone pod twardy, ostry mecz. Drużyny ze wschodu rzadko kalkulują, jak trzeba złapać za koszulkę, to łapią, jak trzeba wyciąć gościa pędzącego z kontrą to to robią. Włosi też do świętych nie należą, lubią cwaniakować, podyskutować z sędzią, a jak nie idzie, to lubią zagrać zwyczajnie chamsko. Do tego nie wiadomo jak z boiskiem, podejrzewam, że warunki będą dość trudne. W pierwszym meczu mieliśmy 7 kartek. Sędziuje Hiszpan Gil Manzano, który generalnie nie stroni od pokazywania kartek (srednia 5,7), a ostatnio 3 razy linii 5,5 nie przekroczył, pora na przełamanie. https://pl.soccerway.com/referees/jesus-gil-manzano/153670/
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
A ja widzę to inaczej. Dla mnie to Arsenal w tym sezonie gra dno i nawet dobry występ na San Siro tego nie zmieni.. Milan dziś zagra Bez większej presji, wiedza, że 3-0 będzie Ciężko wygrać i napewno nie rzuca wszystkiego w atak bo z kontry Arsenal ich zje.. Ale napewno będą chcieli zagrać ladnie i nie przegrać tego meczu żeby pokazać, że Gattuso naprawdę ich odmienił, inna sprawa, że złapali drugi oddech w SERIE A i czują, że jest szansa dostać się do kwalifikacji ligi mistrzów jeśli będą wygrywać do końca sezonu bo Lazio chyba ewidentnie złapalo zadyszke... Dla mnie warto pograć dziś X2, ewentualnie Milan DNB ale to tylko taka moja luźna propozycja i za skromna stawkę pogram to.
Milan DNB @2,86 Forbet
Milan X2 @1,96 Forbet
 
Z 0

zawodowy

Użytkownik
Wszyscy podają temperaturę jako argument dla rosyjskiej drużyny, natomiast fakt jest taki, ze stadion w St.Petersburgu posiada zamykany dach i podczas meczu będzie około 14 st powyżej zera ???? . Tak było podczas spotkania z Celticiem.
Nareszcie ktoś przestał powielać ten stary fakt pogody w Rosji. Nasz nowy stadion trzymal +17°C nawet jak na dworze bylo -20°C ;)
Ja trochę za głosem serca i wiarą, trochę znając swój Zenit u siebie, zagrałem awans Zenit 3.20 na fortunie.
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dziś spokojnie można iść w stronę Arsenalu. Nie mają szans dostać się do pierwszej czwórki i sa w stanie coś ugrać w LE. Milan, no nieoszukujmy się, ostatnie mecze optymistyczne ale nie ten poziom. Arsenal na każdej pozycji ma lepszych graczy. Przypominam że to pierwszy sezon od dawna gdzie Londynczycy nie grają w LM. Zjadają Milan doświadczeniem. Milan będzie walczył ale to za mało. Arsenal bez formy jest lepszy niż Milan w obecnej &quot;formie&quot;.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Lazio awans 1,85 ✅
Lazio over 1,5 po takim samym kursie ✅
Lazio over 4,5 rożnego 1,55 ✅
Wszystko Sts.
Lazio już nie raz pokazało, że jak chce, to potrafi.
Stać ich na wyeliminowanie bądź co bądź słabego Kijowa.
Podstawowy skład, Immobile w ataku, &quot;gonienie&quot; wyniku, Lazio to ogarnie.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Bilbao - Marsylia45355/liczba goli w meczu 1.5 - poniżej/powyżej
Piłka Nożna/Rozgr. klubowe/Liga Europy
2018-03-15
19:00
1.30
+ 1.5
Dyn. Kijów - Lazio 5325/liczba goli w meczu 1.5 - poniżej/powyżej
Piłka Nożna/Rozgr. klubowe/Liga Europy
2018-03-15
19:00
1.25
+ 1.5
St. Petersburg - RB Lipsk45629/liczba goli w meczu 1.5 - poniżej/powyżej
Piłka Nożna/Rozgr. klubowe/Liga Europy
2018-03-15
19:00
1.25
+ 1.5
Status: W grze
Zagrany: 15.03.2018/18:25
Kurs całkowity:
2.03
Stawka:
300.00 zł (wygrana 535 zł) ✅

A ja polecam taką składankę na godzinę 19:00. Wszystkie 3 mecze będą meczami walki, więc myślę, że w każdym na 90% zobaczymy przynajmniej po 2 bramki. W pierwszych meczach padło ich znacznie więcej, więc czemu nie dziś ?
 
D 15

dacewa

Użytkownik
To jest bardzo proste jeżeli Milan nie dostanie pierwszy bramki będzie ostra walka i wymiana ciosów. Coś mnie ten Milan Genarro nie przekonuje nie wiem dlaczego fakt fajna ofensywna gra ale coś tam u chłopaków jednak ewidentnie nie gra. Według mnie może to być bardzo ciekawe widowisko i myślę, że spokojnie Milan jest w stanie na wyjeździe coś zdziałać nie mówię tu o awansie ale jakiś bramkowy remisik kto wie liczę na dobre widowisko.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Olympique Lyon - CSKA Moskwamecz : ilość goli
Piłka Nożna/Rozgr. międzynarodowe/Liga Europy
2018-03-15
21:05
1.4
więcej niż 1.5✅
FC Salzburg - Dortmundmecz : ilość goli
Piłka Nożna/Rozgr. międzynarodowe/Liga Europy
2018-03-15
21:05
1.25
więcej niż 1.5⛔
Arsenal Londyn - AC Milanmecz : ilość goli
Piłka Nożna/Rozgr. międzynarodowe/Liga Europy
2018-03-15
21:05
1.3
więcej niż 1.5✅
Status: W grze
Zagrany: 15.03.2018/21:16

Kurs całkowity:
2.28
Stawka:
100.00 zł
Zakładana wygrana:
200.06 zł ⛔
Na live, za ciosem ....
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Lyon to porazka,tyle strat to w ekstraklasie nie ma,bardzo fajnie ruscy lecza zabojadow,w niedziele Marsylia wciaga ich na hc-1.
Sedzia tez slepy,powinni tych obok lini wyrzucic,taka pala patrzy sie i nic nie widzi,pilka poza linia,pada gol i nic.
Dodatkowo brawo Lazio,takie drewniaki jak Dinamo nie powinny grac w dalszych rozgrywkach,antyfutbol. myslalem,ze stac ich na awans ale zeby awansowac trzeba umiec oddac strzal na bramke majac 3 napastnikow!
BETON
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom