>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Liga francuska najmocniejsza nie jest. Hiszpańska, angielska, niemiecka czy włoska są mocniejsze i śmiem twierdzić, że PSG żadnej z tych lig by nie wygrało. Kogo w tym sezonie PSG pokonało? Bayern w pierwszym meczu? Przecież Bayern grał wtedy taką padakę za Ancelottiego, że nawet w lidze nie mieścił się na podium. Po przejęciu Juppa, ten Bayern ułożył, grają lepiej i u siebie z PSG już wygrali. Po za Bayernem mocnych drużyn nie ma co szukać. Monaco? Całkiem inna drużyna niż sezon temu, do tego osłabiona. Lyonu nawet nie liczę. Francuska, mimo, że nie najmocniejsza, to i tam PSG nie zawsze wysoko wygrywa i czasami się męczy. W poprzednich sezonach jeśli chodzi o wyjazdy też z nikim dobrym nie wygrali na wyjeździe. Owszem, była wygrana z Chelsea, ale oni wtedy nawet w lidze zajęli 10 miejsce... Do tego zawsze może dojść w PSG jakaś kontuzja. Jeśli taki Neymar wyleci, to PSG nie będzie miała co w Europie szukać nawet na własnym stadionie. A Real? Nie raz pokazywał, że pod nieobecność Ronaldo potrafi wygrywać z mocnymi zespołami. W tym sezonie dwukrotnie pokonali Barcę oraz ManU czy Borussię. Były to finały. Potrafią grać pod presją. Do tego większe doświadczenie na arenie międzynarodowej. I tak jak wcześniej mówiłem, większość piłkarzy jest lepszych. Bramkarz? Navas jakiś mocny nie jest, ale bramkarz PSG to ich najsłabszy punkt. Obrona? Marcelo i Carvajal to najlepsze boki, Ramos najlepszy środkowy. Kroos, Modrić i Casemiro to najmocniejszy środek i taki Verratti może im buty czyścić, a jest jeszcze Isco czy Asensio. Jedynie atak porównywalny. Benzema się chowa przy Cavanim. Neymar i Mbappe to młodość i świeżość w porównaniu do Ronaldo i Bale, ale za skrzydłowymi przemawia doświadczenie, a Cristiano nie raz udowadniał, że potrafi sam rozstrzygać takie ważne mecze, jak np. finał z Juventusem, półfinał z Atletico czy ćwierćfinały z Bayernem. I ostatnia słaba dyspozycja nie ma nic do tego. Taki Ronaldo wie, że jedyna szansa na zdobycie kolejnej złotej piłki, to dobre występy w lidze mistrzów, więc motywacja na 200%. Wszyscy się zachwycają, że PSG takie och i ach bo leją ogórków w lidze i wygrali z padaką Bayernu. Moim zdaniem Real przejdzie ich bez problemu, a u siebie wygra z 2:0, 3:0
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A dla mnie must bet na pierwsze spotkanie to...
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: Neymar otrzyma kartke
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Byly zawodnik Barcelony do tego typowy czajnik ktoremu niewiele trzeba zeby sie zagotowac. Brazylijczyk przyjedzie na Santiago Bernabeu aby podjac bylego odwiecznego rywala. Wystarczy jeden ostrzejszy faul, jedna inna decyzja sedziego niz by tego oczekiwala gwiazda Paryza i zacznal sie pyskowki i akcje odwetowe. Prowakacji na pewno bedzie duzo i nie sadze aby Neymar utrzymal nerwy na wodzy. W tej edycji Ligi Mistrzow zlapal tylko jedna kartke takze oszczedzac sie i kalkulowac nie musi. Po za tym po przejściu z Barcy do PSG oraz to jak obecny klub go traktuje sadze ze klepki w glowie mu sie poprzestawialy i to tak konkretnie i teraz Pan Neymar ma sie mysle za kogos lepszego niz Bog. Uwazam ze jak sedzia postapi inaczej niz on by chcial to nam sie Bóstwo moze zdenerwowac i wylapac zoltko. Do tego Ney znany jest z nurkowania co rowniez moze sie do tego przyczynic. Ja pogralem to juz dawno temu na Unibet po kursie 4.00 ale teraz spadlo juz do marnego 2.40. Obserwujcie co zrobia buki bo z tego co widze zaden oprocz Uni nie wystawil jeszcze kursu na kartke Neymara. Kurs i buka podalem z czystej przyzwoitości ale na razie proponuje sie jeszcze powstrzywac i poczekac jaki kurs wystawia na to inni.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Awans ManCity i LFC = @1.50 - gram to w ako z 3 innymi awansami z LE za conajmniej potrójną stawke. O City nie ma co pisac, a co do The Reds to mysle, że Porto postawi sie jedynie w 1 meczu u siebie, a na Anfield Klopp i ekipa pokaże po raz kolejny, że w tej twierdzy sprawują rządy autorytarne ???? Czerwona maszyna jest już dobrze przez niemca naoliwiona i gotowa na LM. Co myslicie o over 2,5 @1.75 lub btts @1.61 w Porto? Moim zdaniem Porto powinno wyjsc z zalozenia, że jesli nie strzela u siebie gola to bedzie ich wczesny koniec, a z drugiej mańki Jurgen na 99% bedzie chcial rozstrzygnąc losy awansu juz w pierwszym spotkaniu i zachowa ofensywne nastawienie. Kursy na te opcje zaczynają spadac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Juventus tutaj powinien zgarnąć zwycięstwo, moim zdaniem ma więcej argumentów. Sam fakt, że jutro zagrają u siebie wskazuje że raczej wyjdą ze zbalansowanym nastawieniem jak to mają w zwyczaju. Tottenham lubi grać z ofensywnymi ekipami, które dają im dużo więcej swobody. W przypadku Juventusu sytuacja powinna być trochę inna, oni potrafią dobrze obstawić tyły. A z pewnością są w stanie zatrzymać Kane&#39;a. Poza Anglikiem wiadomo jest Son i Alli jednak ten drugi nie jest w dobrej formie. Spurs zagrają na pewno na strzelenie jednej bramki i moim zdaniem nie będą bardzo forsowac tempa, szukając kontratakow. Z drugiej strony czy w obronie są na tyle solidna drużyna. Nie wydaje mi się żeby byli w stanie bronić się przez 90 minut. To nie w stylu Tottenhamu. Juventus sprawi o wiele większe problemy w środku pola gościom niż Arsenal. Z przodu jest Higuain, Mandzukic i być może zagra Costa. Myślę że zdołają wygrać ten mecz biorąc pod uwagę rewanż na wyjeździe. Poza tym radzą sobie dobrze na własnym boisku w Lidze Mistrzów.
W drugim meczu pomiędzy Realem a PSG szukałbym coś w strone Madrytu. Francuzi zagrają podobnie jak z Bayernem w pierwszym meczu, większy nacisk na kontry i raczej oddadzą inicjatywę Realowi. Gospodarze to wciąż mocna ekipa, jestem zdania że na PSG mocno się zepną. Generalnie uważam ze PSG wyeliminuje Real ale sytuacja rozstrzygnie się dopiero w Paryżu. Póki co wydaje mi się ze w środę Real pokaże bardzo dobry futbol, przede wszystkim w ataku bo mają ku temu predyspozycje. Obawiam się jedynie szybko strzelonej bramki dla PSG która może ustalić mecz.
Juventus wygra @2,02 unibet
Real DNB @ 1,78 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz:20:45
Spotkanie Basel-Manchester City
Typ: over 3.5
Kurs 2.43
Buk Fortuna
Analiza: Zaczynamy najważniejsze spotkania w tym sezonie, w pierwszym meczu Ligi Mistrzów Basel na własnym stadionie podejmował będzie ekipę Manchesteru City. Goście są zdecydowanym faworytem do zwyciestwa tak w spotkaniu wyjazdowym jak i w awansie do następnej rundy tych rozgrywek. Basel na własnym stadionie ostatnio grywa w kratkę, rozegrał kilka spotkań towarzyskich, ich wyniki nie były najlepsze. Myślę że pomimo tego że jakiś czas temu w fazie grupowej przegrał tutaj Manchester United , to nie można liczyć na wpadkę tak mocnego w tym sezonie zespołu Manchesteru City, który nie traci za często punktów. Moim zdaniem jest to jeden z faworytów do zdobycia Ligi Mistrzów w tym sezonie , jeśli tylko utrzyma obecną formę . Goście ponieśli tylko 2 porażki w poprzednich 20 spotkaniach , jedno wyjazdowe w Lidze Mistrzów z Szachtarem Donieck a drugie ligowe z Liverpoolem . Goście już w tym pierwszym spotkaniu będą chcieli wygrać i przybliżyć się do awansu do następnej rundy , Basel w tym sezonie jak już wspominałem czasem potrafi zagrać dobre spotkanie , ale tutaj chyba nie ma większych szans. Stawiam na dokładny wynik 1:3 po 90 minutach....
 
A 15

adi161997

Użytkownik
Cześć, Siema, Witam!
Zaczynam przygodę z Forum, bede staral sie dzielić Bardzo dobrymi typami podpartymi fajnymi analizami.
co na LM w takim razie, moim skromnym zdaniem, dubelek ten, można nazwać śmiało dubel zabójca ⚽⚽⚽
Fc PORTO - LIVERPOOL over 2.5 Gola
+
Real Madryt - PSG BTTS/Over 2.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jest na Unibecie możliwość postawienia na awans? Nigdzie nie mogę tego znaleźć.
Chyba nie o dziwo ale jest duzo innych bukmacherow ktorzy maja ta opcje w swojej ofercie.
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Tottenham
Typ: over 3.5 rożnego Tottenham
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Tottenham bije bardzo dużo rzutów rożnych i mysle ze ta linia jest spokojnie do zrobienia. Troche przypomina mi ta druzyna hiszpanski Real Madryt ktory jest klasyczna maszyna do wytwarzania rzutow roznych. Kurs uwazam za bardzo dobry biorac pod uwage stosunkowo niska linie oraz czyste statystyki. Podam wam liczbe roznych jaka udalo sie nabic Kogutom w poszczegolnych meczach (tylko rozne Tottenhamu): Arsenal 10 roznych, Newport 8, Liverpool 7, Manchester United 6, Newport 7, Southampton 9, Everton 3, Wimbledon 12, West Ham 7, Swansea 5. Tak wiec widzimy ze na 10 ostatnich meczy nasz zaklad nie wszedlby tylko 1 raz. Gram ten zaklad na duzym spokoju ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja dla lepszego oglądania gram dubla Juve + Real 5.50
Według mnie oba zespoły są faworytami w pierwszych meczach. Nie przegrać w Turynie to jest wyczyn. Śmiem twierdzić ze tu będzie do zera. Skoro Barcelona nie strzeliła we Włoszech gola to tym bardziej nie strzeli jego Tottenham. Real to jest klasa sama w sobie. Teraz dla nich zaczyna się poważna gra. W lidze jakoś wicemistrzostwo powinni ogarnąć bez problemu więc mogą całe siły rzucić na LM a tu jak przychodzi co do czego to górują nad każdym w ostatnim czasie.
 
P 0

pakohc

Użytkownik
Moim zdaniem Juventus-Totki to duża niewiadoma. Juventus mniejwięcej od grudnia gra taktyką która zapewniła im finał LM w ostatnim sezonie
Z drugiej strony Totenham na wyjazdach z dobrymi drużynami niby nie osiąga dobrych wyników ale mam wrażenie że w tym sezonie chcą powalczyć w LM, którą do tej pory traktowali raczej drugoplanowo.
Moim zdaniem jednak górę weźmie zabójczo skuteczna gra włochów która w poprzednim sezonie uległa tylko Realowi w finale więc mecz powinien skończyć się wynikiem 1:0 lub 2:0
Porto - Liverpool
Goście w tym sezonie grają tak niesamowitą piłke że oglądam praktycznie każdy ich mecz - bardzo dobra gra w ataku oraz niepewna obrona zapeniają sporo emocji do samego końca. Od pierwszego meczu w sezonie jestem pod wrażeniem gry Salaha który powoli dla Liverpoolu staje się takim nowym małym Messim.
Z drugiej strony Porto które u siebie zawsze coś ustrzeli skłaniło mnie do wzięcia BTS+ over 2,5 w ciemno.
 
L 0

lunaty

Użytkownik


Kursy od: BaH
Pierwsze spotkania za nie cały miesiąc, ale już dziś zapraszam do podawania swoich pierwszych typów, spostrzeżeń na temat powyższych czterech spotkań.
Każdy z nas już chyba wie jak spędzi tegoroczne walentynki!
Przed nami świetnie zapowiadające się spotkania. Koguty w obecnej formie są w stanie sprawić niespodziankę w Turynie. Real Madryt ma niespełna miesiąc aby obudzić się z kryzysu, który ich dopadł. City powinno poradzić sobie z Basel, a Liverpool pomimo braku Coutinho pokazuje, że tak naprawdę nic wielkiego się nie stało i dalej prezentuje świetny futbol.
Zatem zapraszam do dyskusji oraz do podawania pierwszych typów popartych analizą!
Rozgrywki : liga mistrzow
Mecz: juventus vs totenham
Typ: 1 (remis = zwrot)
Bukmacher: sts
Kurs: 1.5
Stawiam dzisiaj grubo na ten typ. Krotko i na temat , nie wyobrazam sobie przegranej juve u siebie na tym etapie w lm u siebie. Ekipa z londynu musi cos ugrac na wyspach ale we wloszech tylko cud da im remis a mi zwrot kasy.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dokładam:
✅ Basel - ManCity over 1,5 +
✅ Porto - LFC over 2,5 =
@2.04
✅ Tottenham over 3,5 korka (pobrane) +
⛔ Porto - LFC btts +
✅ Basel - MANCITY WIN =
@3.53
Jak napisalem wczesniej tak uczyniłem ;)
Korki pobrałem wiec sie nie rozpisuje, fajnie juz to zostalo zinterpretowane.
Na analize ManCity szkoda czasu ;)
E: no to czekam na The Reds... od 9 lat!!! - nareszcie 1/8 ???? ???? ???? jeśli przegramy do 0 to skacze z dachu.
E: ???? ???? ???? ???? ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nareszcie wraca LIGA MISTRZÓW i te emocje... ????

Juventus Turyn - Tottenham
poniżej 2,5 1,62 Fortuna
Podwójna szansa 0-0 1,60 Fortuna
Tottenham (A) 2,18
Takie 3 typki na ten mecz. Oczywiście każdy wie jak Juventus gra u siebie, rzadko przegrywają mecze w lidze.
Juventus przede wszystkim dziś zagra bez P. Dybali co jest największym osłabieniem.. po za tym nie zobaczymy również J. Cuadrado, A. Barzagli, B. Matuidi i B. Howedes więc to już naprawdę mocno zawęża wybór piłkarzy na pozycję... a brak Dybali to jest coś nie do zastąpienia. Tottenham przyjeżdża bez kontuzji i za pewne zagra w swoim najmocniejszym zestawieniu. Do Tottenhamu przyszedł Lucas coraz lepiej spisuje się wracający po kontuzji E. Lamela i to naprawdę wygląda bardzo fajnie bo mają cennych zmienników czego brakowało im.
Dla jednych jak i drugich najważniejsze będzie nie stracić bramki - wiemy jak Juventus gra minimalistycznie u siebie i co ważne bardzo solidnie w obronie, Tottenham także dziś skupi się przede wszystkim by gola nie stracić więc moim zdaniem nie obejrzymy wielu goli.
Drugim typem jest remis do przerwy bądź po 90 minutach, wierzę, że Tottenham nie przegra tutaj a to będzie świetny wynik przed rewanżem... Czuje, że do przerwy będzie 0:0 więc nawet minimalna porażka nie przekreśli ich w walce o ćwierćfinał i na Wembley zrobią wszystko by wygrać ten dwumecz.
 
D 0

derox

Użytkownik
Spotkanie: Juventus - Tottenham

Mi w tym spotkaniu śmierdzi remisem a nawet skłaniałbym się lekko w stronę Kogutów. Powiedzcie mi kim ma straszyć ten Juventus w przodzie? Higuain ok strzela regularnie ale jak dla mnie w tym meczu patrząc na jego atuty nie będzie mógł je w pełni wykorzystać. Mandzukic? Ostatnia bramka 3 stycznia ogólnie mało strzela ale za to pracuje w środku często pola za 2chów. Costa? Ostatnio coś mało grał, parę spotkań na ławce formą nie zachwyca jest po lekkim urazie z tego co pamiętam ale ostatni dostał 20 coś minut. Drugim aspektem jest to jakich piłkarzy zabraknie w ich drużynie na ten mecz: Barzagli A(możliwe że nie zagra)., Cuadrado J., Dybala P., Matuidi B, Lichtsteiner S. (możliwe że nie zagra) . Nie wiadomo jak będzie z obsadzeniem prawej obrony, Benatia też dla mnie super stoperem nie jest. Środek pola wygląda solidnie Khedira robi różnicę ale pytanie czy to wystarczy na wbicie tych 1-2 goli Totką?
Jeśli chodzi o Koguty to grają bardzo offensywny futbol ostatnim czasem, z resztą było to widać po meczu z Arsenalem czy Liverpoolem, że tam bardziej myślą o kreowaniu niż obronnie. Według mnie mają więcej atutów w przodzie aktualnie: Kane w gazie, Eriksen może nie jest w formie ostatnio ale zawsze jest groźny strzały z daleka i jego podania mogą decydować, Son może ładnie zakręcić takim Benatią, Ali młody głodny gry może za bardzo cwaniakuje ale zawsze jest groźny na boisku, boczni obrońcy mega nastawieni na offensywe.
Na pewno doświadczenie stoi po stronie Juventusu ale ja po prostu nie widzę po prostu aby mogli strzelić więcej niż 1 goli w tym meczu, więcej decydowało od gry gości jak oni będę mieć pomysł na ten mecz. Tottenham będzie pewnie zadowolony z wyniku remisowego w Turynie, więc myślę, że może to być mecz na 0-0 1-1.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Raheem strzeli @ 2,7 unibet ⛔
w WH stoi @ 2, w betsafe @ 2,2 w bet365 @ 2,6...moim zdaniem po kursie 2,7 warto zaryzykowac. Raheem druga strzelba City w tym sezonie, widac, ze mu sie chce i pomimo tego, ze przytrafiaja mu sie babole, to widac, ze zalezy mu i jest na fulla skoncentrowany i zaangazowany w gre zespolu. Moze skutecznosc ma przecietna, to jednak w kazdym meczu ma po srednio 3-4 dobre okazje do strzelenia gola. Dzisiaj powinno byc podobnie. Pep mu zaufal a ten odwdziecza sie bardzo dobra gra w tym sezonie. Szczerze to spodziewalem sie o wiele skromniejszego kursu na strzelcow City. Po takim kursie zaryzykuje i postawie na gola Raheema
Kun strzli z &quot;piatki&quot; @ 8 (ten maly prostokat przy bramce :p ) ⛔
W poprzednim meczu z Leicester Sterling strzelil z piatki, a Kun z lini a to dzieki temu, ze Kevin ma zajebiste zagrania wlasnie w tamta strefe boiska czy to z prawej czy z lewej strony. City gra bokami i czesto zagrywa pilki rownolegle do bramki gdzie na koncu albo jest Sterling albo Kun. Moim zdaniem jesli Basel nie zagra 5 w obronie i nie bedzie pokrywac lewej i prawej strony to dzisiaj Kun bedzie mial swoje szanse wlasnie na tap-ina. Po takim kursie wchodze za bonusa z Unibeta
A do tego zagralem dubla:
Kevin asysta @ 2 + Eriksen asysta @ 4,25
Ako @ 8.5 unibet ⛔
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel - Manchester City
Typ: City over 1,5
Kurs: 1,38
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, w której Basel narzuca swój styl gry i dominuje nad Manchesterem. City słusznie jest uważane za faworyta. Będą dominowali w meczu, prowadzili grę. Będą mieli większe posiadanie piłki i więcej sytuacji strzeleckich. 2 bramki myślę, że strzelą na spokojnie. Czy więcej? Nie jest im to potrzebne, lepiej strzelić 2 brameczki i na spokojnie dotrzymać do końca meczu. Nie mówię, że nie będzie więcej bramek z ich strony, ale 2 to taki &quot;pewniaczek&quot;. Na wyjeździe w grupie Feyenoordowi strzelili 4 gole, Napoli 4 i Szachtarowi, z którym o nic już nie walczyli, a mieli mecz z United przed sobą, jedną bramkę. City gra bardzo ofensywnie i strzela dużo goli. Te 2 bramki to taki spacerek. Do dubelka typ dobry, a można do tego dorzucić zwycięstwo pary Cabal/Farah.
18 minuta ✅

Jeśli chodzi o awanse, to można skleić fajny kupon z 4 zdarzeń, a mianowicie Real, City, Bayern i Liverpool po kursie 3,29 w Sts.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mi w tym spotkaniu śmierdzi remisem a nawet skłaniałbym się lekko w stronę Kogutów. Powiedzcie mi kim ma straszyć ten Juventus w przodzie? Higuain ok strzela regularnie ale jak dla mnie w tym meczu patrząc na jego atuty nie będzie mógł je w pełni wykorzystać. Mandzukic? Ostatnia bramka 3 stycznia ogólnie mało strzela ale za to pracuje w środku często pola za 2chów. Costa? Ostatnio coś mało grał, parę spotkań na ławce formą nie zachwyca jest po lekkim urazie z tego co pamiętam ale ostatni dostał 20 coś minut. Drugim aspektem jest to jakich piłkarzy zabraknie w ich drużynie na ten mecz: Barzagli A(możliwe że nie zagra)., Cuadrado J., Dybala P., Matuidi B, Lichtsteiner S. (możliwe że nie zagra) . Nie wiadomo jak będzie z obsadzeniem prawej obrony, Benatia też dla mnie super stoperem nie jest. Środek pola wygląda solidnie Khedira robi różnicę ale pytanie czy to wystarczy na wbicie tych 1-2 goli Totką?
Głupoty piszecie pod kątem analiz aby...
Mandzukic nie jest strzelcem wyborowym fakt, ale on haruje a od strzelania jest Pipita.
Dybala owszem nie zagra, pisal tez o tym wyzej zibi16 ale nie bede juz cytować. Dybala do zastąpienia. Zastąpi go wlasnie Douglas Costa w którego formę watpisz. A nie potrzebnie bo Douglas od dwoch miesięcy gra super. Złapał luz, gaz i kiwa i daje asysty i dobre pilki rzuca. Juve wiapdmo ze nie gra mega ofensywnie ale taktyka Maxa zawsze skuteczna. Pjanic regista pouklada gre.
Dyskryminujesz Benatie, ze Cie nie przekonuje a ile razy go w tym sezonie widziales w grze? Barzaglj juz od dawna nie ma placu w XI wiec nie mówmy ze to osłabienie... Lichsteiner nie jest zgłoszony do LM od początku seoznu wiec jak ma zagrać? W LM gra De Sciglio na prawej.
Poza tym nie ma co zapominac o Bernardeschi, pojechal do Florencji gdzie jest wrogiem numer jeden i wygrał Juve mecz. Kapitalny gol z wolnego. Ale akurat on zagra albo Douglas, pewnie jednak Brazylijczyk bo Bernardeschi gral z Viola właśnie.
Szkoda ze Dybali nie będzie, ale tez kurcze noe mówmy ze zaraz &quot;Dziuve&quot; nie ma kim grsc bo to błędy straszne.
Według mnie Juve wygrywa dzis. Gram to z przekonaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom