>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
A 397

adam1890

Użytkownik
PSG to bierze z palcem w pupie skonczy sie jak w 1 meczu z Bayernem w grupie ze Bayern nie wiedział co sie dzieje PSG z hendi 1:0 kurs 5.8 fortuna grac bo kasa stygnie u baski, a jeden mecz z jakims sociedad niczego nie zmieni Real jest przesycony i tyle moze w next sezonie po zmianach personalnych wygra LM ale w tym roku nie i juz odpadnie z PSG jak z LYonem pare lat temu
grac ino roz 1:0 na PSG kurs 5.8 fortunaa
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Real Madryt - PSG
Bukmacherzy dzisiaj zdecydowanie faworyzują Królewskich, co dla mnie jest trochę dziwne. Real w tym sezonie wygląda bardzo słabo. Zidane nie potrafi sobie poradzić głównie z szatnią, bo przecież potencjał kadrowy jest niewyobrażalny. Cristiano Ronaldo ma więcej do powiedzenia w każdej kwestii w tym klubie co bardzo nie podoba się innym zawodnikom (m.in. Isco i Vazquez o tym mówili). Gra Królewskich jest bardzo nierówna. O ile nadal bardzo dobrze grają Luca Modric, Toni Kroos i Casemiro tak reszta zespołu zdecydowanie poniżej oczekiwań, zwłaszcza defensywa, która jest dziurawa jak Szwajcarski ser. Dwie bramki stracone z Laganes, tyle samo z Realem Sociedad czy Levante to nie najlepiej świadczy o defensywie Realu a to tylko 3 luźne przykłady z ostatnich meczy. Oczywiście nie twierdzę że Real dzisiaj jakoś mocno będzie odstawać od Paryżan, ale na pewno nie jest faworytem tego spotkania. Po klęskach w Pucharze Króla z Laganes i wielkiej porażce w LaLiga Realowi została tylko Liga Mistrzów. Dlatego jestem przekonany że to będzie najlepszy mecz Królewskich w tym sezonie. Piłkarze ze stolicy zrobią wszystko, żeby choć trochę załagodzić klęskę w tym sezonie. Ale czy w obecnej formie, nawet najwyższa dyspozycja wystarczy żeby ograć naszpikowane wielkimi gwiazdami PSG? Wydaje mi się że nie. Unai Emery jest ekspertem od Europejskich Pucharów, przecież dwa razy z Sevillą sięgał po triumf w Lidze Europejskiej. Teraz Szejkowie postawili przed nim zadanie wygrania tego ważniejszego trofeum na arenie międzynarodowej i moim zdaniem jak najbardziej możliwe jest wyeliminowanie Realu i końcowy triumf. Z jednej strony PSG w lidze prócz Monaco, Lyonu i Marsylii nie ma wielkich rywali, ale z drugiej strony Emery ma pewność że piłkarze wyjdą na to spotkanie w 100% przygotowani fizycznie. W lidze Hiszpański szkoleniowiec bardzo dużo rotuje składem przez co ma pewność że w tych najważniejszych momentach sezonu nie zabraknie nikomu sił i będzie gotowy dać z siebie maksimum. Prócz remisu lub zwycięstwa gości dziś stawiam na under. Moim zdaniem to nie będzie wymiana ciosów. Dla obu zespołów Champions League to absolutny cel numer jeden w tym sezonie i brak awansu do ćwierćfinału dla obu będzie uznawane za sezon przegrany. Obaj trenerzy są bardzo dobrymi taktykami, zwłaszcza Emery potrafi doskonale dostosować taktykę do gry przeciwnika i wiele razy pokazywał (zwłaszcza w Andaluzji) że potrafi nawet kilka razy zmieniać taktykę i ustawienie w jednym meczu, dostosowując je do wydarzeń na boisku. Dlatego na pewno oba zespoły nie powinny pójść na tak zwaną wymianę, tylko spróbować zagrać na &quot;zero z tyłu&quot;, aby mieć większy komfort w Paryżu. Zwłaszcza Real Madryt powinien zagrać bardziej defensywnie, bo grając przeciwko takim zawodnikom jak Kylian Mbappe, Neymar czy Edinson Cavani nie można iść na wymianę i się odkrywać. Stawiam na bardzo mądry mecz w wykonaniu obu zespołów, bez szaleństw i nieprzemyślanej gry. To będzie mecz dla koneserów footballu. Zobaczymy doskonały mecz pod względem taktycznym i nie mogę się już doczekać spotkania, Powodzenia!
Typ: PSG lub remis i poniżej 3,5 @ 2,90 LVBET
Oprócz tego:
Real Madryt powyżej 2,5 żółtej kartki @ 2,06 LVBET
Gianluca Rochi to bardzo twardy sędzia, który lubi &quot;mięć pod kontrolą&quot; spotkanie. Nie boi się nawet w początkowej fazie meczu wyjmować kartoniki.
Gol Neymara @ 1,85
Na stronie Neymara zabraknie Carvajala i zagra nominalny środkowy obrońca Nacho. Myślę że Hiszpan będzie miał spore problemy z Brazylijczykiem i w końcu popełni jakiś błąd, który Neymar wykorzysta. Dodatkowo w Champions League to Neymar jest egzekutorem rzutów karnych,a ten również jest dzisiaj bardzo możliwy.
Liverpool lub remis i powyżej 1,5 gola 1,68 LVBET
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Real @ 2,47 Pinnbet (Po takim kursie zagrałem, nwm ile teraz) ✅
Krótko bo zaraz mecz. Obstawiam LM nie od dzisiaj. Real obstawiłem już parę dni temu. Dla mnie łapią formę w najbardziej odpowiednim momencie i dzisiaj trafią na maksa tego co mogą zagrać. Zadecyduje mocniejsza druga linia Realu, gdzie będą mieli ogromną przewagę dzisiaj. Po za tym bardzo mocny punkt Realu to Zizou na ławce. Gość potrafi z nich wykrzesać co się da na takie mecze jak ten. PSG to nie jest kolektyw, to zespół bez charakteru. Zlepek stworzony na to co jest tu i teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zidane ma chyba jakies kody na LM.Grac piach od dłuzszego czasu, dzisiaj tez sporo kopaniny i ograc PSG dwoma golami. Dlaczego neymar nigdy nie dorośnie do pięt Ronaldinho? Bo tamten po takim niby rajdzie jak miał w drugiej połowie Neymar i dobiegł do 16stki zapakował by piłke w okno albo wjechał z Nią do bramki z Ramosem na plecach.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Gdzie są teraz Ci przekonani o zwycięstwie PSG? Może pochwalimy się kuponami?
Jak mnie denerwuje takie gadanie, że PSG musiało, a Real jest bez formy... I to wasze wywyższanie się nad innymi... Real zamknął usta hejterom w dzisiejszym meczu. Jeszcze nie awansował, ale tak doświadczona drużyna jak Real, nie zmarnuje już takiej przewagi. Real to nie... PSG.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gdzie są teraz Ci przekonani o zwycięstwie PSG? Może pochwalimy się kuponami?
Jak mnie denerwuje takie gadanie, że PSG musiało, a Real jest bez formy... I to wasze wywyższanie się nad innymi... Real zamknął usta hejterom w dzisiejszym meczu. Jeszcze nie awansował, ale tak doświadczona drużyna jak Real, nie zmarnuje już takiej przewagi. Real to nie... PSG.
Tu są ???? Pochwalić się kuponami mogę po następnym meczu bo mam pograny awans PSG i bardzo się cieszę z tego wyniku bo teraz będzie można dopiero zaszaleć po zacnym kursie na awans PSG.
PSG było lepsze przez 80 min. Emery to na terenie Hiszpanii się gubi z decyzjami + fart Realu... Piłkarsko PSG było, uważam lepsze i przy fajnym kursie uderzam na nich ponownie.
BTW - A mnie denerwują goście którzy &quot;grubo&quot; grają kornery pow 4,5 gdzie nawet na minimetr się nie zbliżają do celu bo dla Liverpoolu 2, a dla PSG 3... a ja jak ten ostatni idiota i debil kolejny raz przeczytam taki idiotyzm i zamiast się trzymać swoich typów gram takie coś i tracę sporo kasy... więc każdego coś denerwuje... takie życie...
Zobaczymy kursy, ale na pewno do grania będzie over 2,5 lub over 3,5 w meczu bo PSG będzie musiało zaatakować i pogram też awans PSG.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Tu są ???? Pochwalić się kuponami mogę po następnym meczu bo mam pograny awans PSG i bardzo się cieszę z tego wyniku bo teraz będzie można dopiero zaszaleć po zacnym kursie na awans PSG.
PSG było lepsze przez 80 min. Emery to na terenie Hiszpanii się gubi z decyzjami + fart Realu... Piłkarsko PSG było, uważam lepsze i przy fajnym kursie uderzam na nich ponownie.
Nie uważam, żeby PSG było lepsze w tym meczu. I niefart Realu, a DOŚWIADCZENIE. W drugiej połowie do 70 minuty Real chodził. A jak przycisnął PSG w końcówce meczu, to Ci nie wiedzieli co się dzieje.
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Szkoda gadać, Zidane który trenuje na najwyższym poziomie od 2 lat zjadł Emery&#39;ego który jest w tym zawodzie już od kilkunastu lat, Zizou wykorzystał swoje bronie z ławki, podczas gdy Emery postawił na gościa bez doświadczenia od 1 minuty, który wbił nóż w plecy swojej drużynie tuż przed przerwą.
PSG mimo wszystko ma dobry wynik zwycięstwo 2-0 da im awans, ale nie jestem pewien czy z takim trenerem będą w stanie go osiągnąć, wydaje mi się, że jednak LM przerasta Emery&#39;ego, który jest specjalistą od LE, a LM to jednak inna para kaloszy...
nynek92
wszystkiego po trochu, doświadczenie, szczęście i przede wszystkim decyzje trenera wpłynęły na końcowy rezultat. No i to, że jednak obrona + bramkarz PSG, który mimo wszystko dziś grał niezły mecz nijak się mają do pomocy, czy zwłaszcza ofensywy tej drużyny, Katarczyk będzie musiał latem wydać kolejne setki milionów tym razem na wzmocnienie defensywy tylko czy FFP mu na to pozwoli.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
U siebie PSG zagra mecz marzeń i przejadą się po Realu. Jest jak najbardziej w ich zasięgu wygrać 2 bramkami. Trochę zabrakło dyscypliny i koncentracji + błąd na koniec ze zmianami. Widać, że Real ma spore problemy. Wynik Realu znacznie lepszy niż gra. Jeśli kursy na awans PSG będą oscylowały ok 3,00 to dla mnie będzie do gry... Liczyłem się z takim scenariuszem dlatego zostawiłem środki właśnie na rewanż, a koniecznie chciałem zobaczyć mecz i wyrobić sobie zdanie. 1 bramka Realu - idiotyczny błąd z faulem najsłabszego w PSG Lo Celso, 2 i 3 bramka to wynik jakiegoś spadku koncentracji. U siebie PSG jest bardzo mocne. Już 2:0 daje im awans. Ta jedna bramka dzisiaj to bardzo dużo.
Tak czy inaczej over 2,5 lub over 3 będą do gry za dużą stawkę.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Gratuluje tym co pograli żółta Neymara 15 min i kasa na koncie ???? .
root dwie strony wczesniej pisales o tym spotkaniu o tym ze Neymar wygra i przejdzie Real w 1/8 oraz o doświadczeniu Emeryego. Ciesze sie ze teraz to zauwazyles ze ten gosc nie ogarnia tego poziomu. Zapomniales o zejsciu Cavaniego wpuszczeniu obroncy Meuniera i zamiast grać spokojnie z tylu to zaczeli atakowac.
 
L 37

lalala23

Użytkownik
U siebie PSG zagra mecz marzeń i przejadą się po Realu. Jest jak najbardziej w ich zasięgu wygrać 2 bramkami. Trochę zabrakło dyscypliny i koncentracji + błąd na koniec ze zmianami. Widać, że Real ma spore problemy. Wynik Realu znacznie lepszy niż gra. Jeśli kursy na awans PSG będą oscylowały ok 3,00 to dla mnie będzie do gry... Liczyłem się z takim scenariuszem dlatego zostawiłem środki właśnie na rewanż, a koniecznie chciałem zobaczyć mecz i wyrobić sobie zdanie. 1 bramka Realu - idiotyczny błąd z faulem najsłabszego w PSG Lo Celso, 2 i 3 bramka to wynik jakiegoś spadku koncentracji. U siebie PSG jest bardzo mocne. Już 2:0 daje im awans. Ta jedna bramka dzisiaj to bardzo dużo.
Tak czy inaczej over 2,5 lub over 3 będą do gry za dużą stawkę.
Gościu nie wiem co piłeś, ale jesteś tak śmieszny, że nie mam pytań. Twoje analizy od dłuższego czasu są nietrafione, a teraz wierzysz w to PSG jak świnia w to, że zobaczy niebo, gościu spójrz na to realnie, PSG ma po prostu trenera, który się nie nadaje do tego by ich prowadzić, a Ty po prostu nie umiesz się pogodzić z tym, że PSG wtopiło lub wtopi Twoją kasę, od samego początku pisałeś, że PSG jest wielkim pewniakiem, a tu klops.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gościu nie wiem co piłeś, ale jesteś tak śmieszny, że nie mam pytań. Twoje analizy od dłuższego czasu są nietrafione, a teraz wierzysz w to PSG jak świnia w to, że zobaczy niebo, gościu spójrz na to realnie, PSG ma po prostu trenera, który się nie nadaje do tego by ich prowadzić, a Ty po prostu nie umiesz się pogodzić z tym, że PSG wtopiło lub wtopi Twoją kasę, od samego początku pisałeś, że PSG jest wielkim pewniakiem, a tu klops.
Rok temu jak zagrałem po kursie @10 awans Barcelony też mi oczywiście przed meczem pisano jaki to jestem śmieszny, ale... śmieszni to byli ci co potopoli na PSG, a nie ja który wygrałem kilka średnich krajowych ???? Więc różnie to bywa z tym byciem śmiesznym... PSG zaprezentowało dzisiaj świetną grę - Neymar z jaką łatwością przedostawał się w pole karne... Oni myśleli, że sobie dowiozą to 1:1 lub na spokoju strzelą na 2:1, ale Real to zawsze Real... W Paryżu będzie wg mnie już pełna koncentracja...
A akurat na dzień dzisiejszy to mój typ na over 2,5 gola i niemal pewny awans Liverpoolu to już siadły. Nie siadły tylko &quot;grube&quot; korki od Pana bukowiny co jak debil pograłem bez zastanowienia...
I z czym mam się niby godzić ? Co Ty brałeś ? Co miałem powiedzieć w zeszłym sezonie jak na Barcę miałem wpakowane kilkanaście koła ???? ??? Wtedy to się nie mogłem pogodzić tak jak piłkarze z Katalonii którzy dali mi sporo kasy...
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Real lub remis/BTTS x Liverpool lub remis/BTTS
AKO: 3.57/milenium (już po odjęciu podatku)

To mój główny kupon na LM w tym tygodniu. Nie chce za bardzo rozstrząsać już spotkania Real-PSG, ale nawet jak ktoś sądzi, że PSG przejdzie całą rywalizację to jak dla mnie w Madrycie nie wygra. Trzy bramki CR7 w weekend to może być tylko przypadek, ale moim zdaniem to spory argument aby wierzyć, że Ronaldo się obudził. Do tego jak pisałem wcześniej, dla mnie osobiście Ronaldo i Real Madryt to definicja Ligi Mistrzów i dla mnie zawsze będą faworytami. Tak wysokiego kursu na Królewskich na własnym stadionie nie pamiętam i mam zamiar to wykorzystać. Podpórka jak najbardziej moim zdaniem ciekawa, a BTTS to chyba formalność. Dzisiejsze mecze pokazały, że w LM liczą się bramki i tak samo powinno być podczas środowego wieczoru. Również uważam, że obie drużyny strzelą gola jutro w Portugalii, bo przecież Porto u siebie będzie atakować, bo jeżeli mają coś osiągnąć to właśnie u siebie, a Liverpool w obronie nie błyszczy. Czyste konto ze Southampton to tylko złudzenie optyczne, bo gdyby nie Karius i ułomność zawodników &quot;Świętych&quot; to mogłoby być zupełnie inaczej. &quot;The Reds&quot; bramki strzelają każdemu, a tym bardziej drużynom, które chcą grać w piłkę, a przecież Porto będzie tego chciało. Czy Liverpool wywiezie chociaż remis z Portugali? Jeżeli skuteczność dopiszę to jestem tego pewien. Duet Firmino&amp;Salah wygląda świetnie i myślę, że jutro również zobaczymy bramki w ich wykonaniu.
Neymar kartka i Real wygra - 7/unibet
Firmino gol - 3/unibet

Dwa luźne typy jeszcze ode mnie. Jak pisalem, Firmino jest w świetnej fomie, a do tego w tym sezonie LM czuję się świetnie. 6 bramek po fazie grupowej to fantastyczny wynik i ciekawa pozycja do atakowania czołówki. Liczę na przynajmniej 2 bramki LFC jutro i właśnie dla mnie to Brazylijczyk jest faworytem do strzelenia bramki. Kurs na kartkę Neymara mocno spadł i teraz już nie jest warty gry, ale gdy podeprzeć to przegraną PSG to myślę, że warto. Kartka dla Brazylijczyka wielce prawdopodobna, gdy Paryżanie będą przegrywać, bo swoją frustrację na boisku pokazywał już niejednokrotnie głupio faulując rywali. Do tego dochodzi jakaś symulka i kurs myślę warty grania.
Poza tym, że Porto nie wyszło z szatni to wygląda to super ;) Wrócę jeszcze do wcześniejszych dyskusji, bo jakoś mi to nie daje spokoju. Rzadko hejtuje i daje sie zaczepiać, ale dla mnie 70% ludzi tutaj się wypowiadających to pseudoznawcy. Oglądałem dziś na YT odcinek &quot;PS&quot;, który zajmował się tylko i wyłącznie spotkanie Realu z PSG. Było w nim dwóch gości (jeden od hiszpańskiej piłki, drugi od francuskiej). Obaj godnie stwierdzili, że w tym meczu zdarzyć się wszystko jednak to Real jest faworytem. Nie ze względu na forme, ale właśnie doświadczenie, Ronaldo oraz własny stadion. To wszystko napisałem na początku tego posta oraz wczoraj pisząc wyżej zacytowaną analizę. Pod moim postem jak i w komentarzach pod odcinkiem na YT poszła masa hejtu wyśmiewająca opinię, że Real wygra. &quot;Grają gówno&quot;, &quot;PSG super forma&quot;, &quot;Ronaldo nic nie gra&quot; itd. Trudno było się nie zgodzić, ale czy wy ludzie nie nauczyliście się jeszcze, że w spotkaniach piłki nożnej gdzie gra 11 vs. 11 decyduję coś więcej? Musicie to w końcu zrozumieć i tutaj nie chodzi tylko o zakłady, ale też proste rozmowy o piłce, które odbywają się w wielu zakładach pracy, uczelniach czy piwie ze znajomymi w barze. Co do samego spotkania to moim zdaniem wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. PSG nie zasłużyło na przegraną 2 bramkami, ale zabrakło im właśnie wspomnianego doświadczenia oraz trenera. Zidane wprowadza Asensio, który zmienia wynik meczu, a Emery trzyma na ławcę Di Marie, który jest w super formie i zdejmuję Cavaniego w 60 minucie. Co poczną szejkowie? Nie mam pojęcia, ale nie zdziwi mnie jak Emery jutro nie będzie miał już pracy. PSG nadal ma szansę na awans, bo Real był słaby, ale myślę, że Paryżanie są jeszcze słabsi. I tak na koniec:
Liga Mistrzów = Cristiano Ronaldo
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Paryżanie byli szybsi od rywali, ale zabrakło przede wszystkim chłodnej głowy i lidera, który mógłby poprowadzić ich do zwycięstwa. Neymar w swoim stylu wolał robić z siebie pajaca i turlać się po murawie przy najmniejszym kontakcie - zwłaszcza w pierwszej części spotkania. Momentami za dużo bezsensownych dośrodkowań. Kompletnie nie rozumiem tak wczesnego zjazdu Cavaniego do szatni.
Real grał słabiutko i zbyt wolno, zostawiali zbyt dużo wolnego miejsca, ale bez większych problemów wykorzystał błędy przeciwnika w końcówce spotkania. Doświadczenie zaprocentowało. PSG do awansu potrzebuje wyniku 2-0, ale po tym co wczoraj zobaczyłem wątpię, by zachowali czyste konto. Bramkarz jest niepewny i często się gubi, a poza tym lekko naciśnięta obrona paryżan popełnia proste błędy.
Jedni powiedzą, że Real znowu na farcie, ale ja się z tym nie zgadzam. Na najwyższym poziomie błędy przeciwnika trzeba wykorzystywać i po tym poznaje się klasowe drużyny.
 
B 39

bunik

Użytkownik
Panowie, nie wiem czy to hajs postawiony na PSG czy tak wam goraco po zakonczonym meczu, ale co wy gadacie? Real byl slabiutki, nudny i bezradny? Przeciez to Real glownie prowadzil gre i bezlitosnie ich wypunktował. To, ze PSG ma postrach w ataku to wiadomo nie od dzis i to jedynie dwojka Neymar i Mbappe zagrazala Realowi. Normalne, ze stwarzaja zagrozenie. Krolewscy bez formy punktuja maszynke do wygrywania i nie wydaje mi sie, ze nagle PSG sie obudzi i ich pocisnie bo powinno to juz soe zdarzyc dzisiaj. W Paryzu podwojna presja nie tylko na trenerze ale i na zawodnikach. Wynik wciaz otwarty, ale chyba niedoceniacie lekko Realu....
 
E 1

ew93

Użytkownik
Przeglądam forum dopiero jak zagram kupon, bo to co tu czasem wypisujcie woła o pomstę do nieba. Nie mówię, że nie mogło tak się zdarzyć, podkreślam, ale granie czystej 2 albo 2 z handi tutaj to chyba trzeba mieć jakiś zespół otepienny. Szansa jakieś 1 do 50 raczej niż 1 do 5 czy 1 do 3. Real, na którego awans jest kurs ponad 2 to jest promo. Grałem ich awans z bayernem rok temu i w tym roku z PSG i jeżeli za rok będzie taka okazja to też zagram. Zwróćcie uwagę np na cykle treningowe w realu, bo to też jest ważne. Tak samo jest w Barcelonie. Są przygotowywano żeby w najlepszym możliwym momencie odpalić. Real od 70 minuty wyglądał lepiej, bo właśnie o to chodzi. To nie jest jakiś tam fart. Poza tym PSG ma fajne nazwiska, ale jak mawia klasyk &quot;jak nie robisz czegoś w poniedziałek, wtorek, środę to i w sobotę tego nie zrobisz&quot;, a chodzi mi tu o ligę francuska rzecz jasna. Mógłbym jeszcze długo pisać, ale po co? I tak niepotrzebnie się tutaj naczytałem i jakaś odpowiedź cisnęła mi się na usta. Pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mnie najbardziej śmieszy pisanie.... że Real wygrywa na farcie już od.... 2-3 lat.
Można wygrać na farcie 1, 2, 3 mecze... ale jak drużyna wygrywa 2 lata z rzędu lige mistrzów i mają teraz jeszcze szanse wygrać to jak można napisać, ze wygrywają na farcie...
i ten tekst &quot;Real wiecznie na fuksie wygrywać nie może&quot;... No wiecznie nie ????
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Moim zdaniem również PSG było lepsze. Jeżeli w rewanżu Neymar zacznie podawać i nie szukać na siłę bramki po dryblingu od połowy, a do tego gotowy do gry będzie T. Motta oraz Kurzawa, Paryż ma szansę wyeliminować słaby Real.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Chciałbym zobaczyć miny niektórych jak Psg wpakowało wczoraj bramkę na 0:1
Ale, że co? Że ktoś pograł, że Real będzie prowadził w 33 minucie? Bo nie wiem o co chodzi. Mecz trwa przecież 90 mimut, a nie 33. Widzę, że przez noc ból nie zszedł i nie którzy do teraz mają ból dupy, że Real wygrał... Mi też nie raz kupon nie wszedł i to po niższych kursach, niż był na wygraną PSG. Ale to nie znaczy, żeby &quot;mścić&quot; się na innych za to, że im się udało wygrać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom