>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
PSG miało wczoraj wiele wad.
Pierwsza to Emery który gubi się w pojedynkach z wielkimi klubami. Złe decyzje co do zmian. Mając świetnych piłkarzy w środku pola mógł powalczyć o ten fragment boiska. Obrona zagrała przeciętnie. Dlaczego nie zagrał Di Maria? Coś mi umknęło czy to po prostu taka decyzja trenera? Brak szacunku/autorytetu u piłkarzy.
Neymar który miał być liderem PSG grał piach. W moim odczuciu w Ligue 1 cofnął się piłkarsko. Wyobrażał sobie że tak jak z ogórkami z ligi będzie objeżdżał całą obronę Realu? Brakowało mu wyczucia momentu do podania czy też strzału(owszem piękna asysta). Temu chłopakowi potrzebny jest trener który go trochę ustawi a nie taki Emery.
W rewanżu PSG może wygrać ale raczej nie awansuje. Real to świetny klub z świetnymi piłkarzami dla których w tym sezonie Liga Mistrzów stanie się celem nr 1. Real nie zagrał fantastycznie ale mimo to wygrał- to są właśnie te detale.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
edit:
Emery zawalił to taktycznie, było widać jak Real jest słaby przez zdecydowaną większość meczu PSG przeważało, co zaważyło? Głupota Lo Celso, który w takim meczu nie powinien wystąpić, w wariancie ofensywnym powinniśmy zobaczyć kogoś z trójki Di Maria/Draxler/Pastore w defensywnym ewentualnie Lassa Diarrę, a wystąpił zawodnik bez żadnego doświadczenia na takim poziomie i wykazał się totalną głupotą faulując zupełnie niepotrzebnie Toniego Kroosa, który praktycznie nie był żadnym zagrożeniem na dodatek był tam jeszcze między innymi Dani Alves, który mógłby przerwać tą akcję.
Wyszło jednak frajerstwo PSG i doświadczenie i szczęście Realu, mają jeszcze szansę w rewanżu ale Emery&#39;ego chyba ten klub i jego ambicje niestety przerastają.
Na dodatek najlepszy snajper zespołu Cavani zdjęty po 60 minutach, a Di Maria wcale nie pojawił się na placu gry ::zoltakartka: dla Emery&#39;ego a ???? zobaczy od właściciela PSG jeżeli w rewanżu nie odrobi tych strat.
Bo Real jest słaby w tym sezonie i ten mecz to pokazał dobitnie, więcej szczęścia i frajerstwa PSG w obronie niż dobrej gry i zasłużonego wyniku dla Realu.
Właściwie to jest najlepsze podsumowanie tego meczu... Kolega dokładnie napisał.
Też się zdziwiłem, że nie ma DiMaria, a Lo Celso ciągle popełniał błędy + zdjęcie Cavaniego. Emery przecież wie jakim klubem jest Real więc dziwić mogła taka lekkomyślność. Po prostu szkolne błędy, ale... PSG sprawiało lepsze wrażenie... W 1 poł. mieli więcej sytuacji. Grali lekko, płynnie i bardzo dobrze. Absolutnie nie można jeszcze przesądzać dwumeczu. 2 bramki to PSG jest w stanie strzelić lub nawet 3 bo z przodu to maja moc. Pytanie tylko o środek i defensywę.
U których polskich buków są awanse ?
 
viking 47

viking

Użytkownik
Z Zidana trener jest mierny, ma to szczescie, ze trafil do klubu gdzie ma jednych z najlepszych grajkow na swiecie i na zasadzie kolezenstwa w miare sie go sluchaja. Wczoraj pokazal, ze Benzema ktory jest bez formy od poczatku a w zasadzie zeszlego sezonu nie ma prawa wybiegac w podstawie, wstarczylo go zdjac i wpuscic Asensio , ktory przez 10 minut zrobil o wiele wiecej niz bezprodukcyjna Zabka, przez 80 minut, u kazdego innego trenera Benzyna juz dawno zasiadl by na lawie.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej Real nie warto lekceważyć potrafią się zmobilizować na LM co pokazali w tym meczu miałem czas oglądnąć wczoraj do południa mecz Juve-Tottenham i powiem tak. Gdyby Higuan wykorzystał wszystko co miał w pierwszej połowie to stara dama ,roztrzygneła by losy awansu już w pierwszej połowie ,a w takim przypadku będą się musieli męczyć w rewanżu, prowadząc 2-0 dali sobie wydrzeć ten korzystny wynik a mogło być nawet 4-0 ale Higuain nie wykorzystał karnego ,zamknoł oczy i uderzył w sam środek no trochę to było słabe do tego ta akcja dwójkowa z Pjaniciem i mając dwóch obronców na ziemi i bramkarza zdezorientowanego strzela obok bramki .Dla mnie Juve trochę jest dziwne w drugiej połowie kompletnie stracili impet tak jak by chcieli bronić już wyniku 2-1 i zostali skarceni za to w rewanżu mają nie lada zadanie muszą wygrać ,by awansować dla mnie to zadanie będzie nie zwykle trudne ,Alegri powinien odpuścić ligę wg mnie i skupić się na LM.Co do meczu Realu to można pogratulować gospodarzą awansu nie sądzy by paryż nie stracił bramki u siebie ,wiemy doskonale jak gra Real i jestem przekonany że strzelą bramkę a co za tym idzie jeśli strzelą to Paryż będzie musiał strzelić trzy by awansować .Jak dla mnie Unai Emery jest za słabym trenerem na PSG ,to widać na każdym kroku zmiany które dokonał przed meczem za Le Calso powinien grac Di Maria a tak się nie stało za Krimble powinien grać Thaigo Silva .PsG przegrało ten dwu mecz ratuje ich tylko ta bramka strzelona na wyjezdzie. Mają słabą ligę i to było widać brak im konkurancji i póżniej w takich meczach z potętatami to widać .Szkoda bo miałem nadzieje że Paryżanie postawią się obrońcą trofeum
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PSG było wczoraj o klase lepsze.Przegrali na własne życzenie.Byli mało konkretni w wykończeniu akcji natomiast Real był bezbarwny w zasadzie jak za całej kadencji Zizou.Ciężko ogląda się Real , klub królewski , który jedynie liczy na szczęśliwą końcówke i frajerstwo innych , że bramek nie zdobędą a Real przetrwa do koncówki meczu.Rozumiem , że tu są emocje przegrane kupony , przeciąganie argumentów na swoją mocną strone ale kurde obiektywizmu zero i właśnie przez to słabo typujecie bo kierujecie się emocjami a nie faktami.Jak Was czytam idealnie kojarzy mi się to z sytuacją kiedy na boisku jest faul.Jedni zarzekają się , ze absolutnie przewinienia nie było drudzy absolutnie mają odmienne zdanie tyle , że te emocje dzieją się w pare sekund a Was chyba nikt nie goni ;)
Przestań już pisać bo aż oczy bolą ... Gdzie Twój obiektywizm ?!
Zidane jako pierwszy trener wygrał 2 razy pod rząd Ligę Mistrzów, oczywiście o wygranej lidze i innych pucharach już nie wspomnę..trener, który prowadzi Real gdzie w poprzednim sezonie wyrównali rekord meczów ze strzeloną bramką, trener gdzie sezon temu grą Realu zachwycał się cały świat... a ten powie, że Real z Zidane jest bezbarwny ........................................................................................................... Lepiej już nic nie mów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chciałem tylko nieśmiało dodać, że 2 komentatorów tego meczu z Canal+ mówiło dokładnie to samo co ja i nadtyper... Oni też pewno wg waszych opinii się nie znają...
Przez 80 min. meczu PSG miało przewagę... Mieli więcej sytuacji. Neymar wchodził w pole karne Realu - jeśli ktoś tego nie widział to nie rozumiem po prostu tego. Masz zibi w awatarze &quot;Hala Madrid&quot;, ale liczę na to, że jak jesteś kibicem Realu nie ma to wpływu na Twoje opinie bo to jest forum bukmacherskie - my tu nie powinniśmy, nawet nam nie wolno mieć żadnych sympatii jeśli chcemy kosić kasę..
Dla mnie 3,10 na awans PSG jak najbardziej do gry. Przypominam wam zeszły sezon i Barcelonę... 90% ludzi stąd nie wierzyło w ten cud. Byli kolesie co pisali, żebym lepiej dał na biedne dzieci, nie wspominając, że mnie wyzywano. Jeden nawet użytkownik opuścił nasze forum (zgodnie zresztą ze swoją obietnicą, że jak Barca awansuje to on opuści - pozdrawiam konar ???? ) - więc było dokładnie to samo co teraz się zaczyna dziać. Swoją drogą chciałbym poznać opinię konara, który często grał na PSG i Real co by teraz napisał.
Absolutnie losy awansu nie są przesądzone. PSG jest w stanie nawet zrobić w razie czego 3:1 i dogrywkę jak Real strzeli... Nie ma żadnych podstaw po tym co widzieliśmy przesądzać losu dwumeczu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chciałem tylko nieśmiało dodać, że 2 komentatorów tego meczu z Canal+ mówiło dokładnie to samo co ja i nadtyper... Oni też pewno wg waszych opinii się nie znają...
Przez 80 min. meczu PSG miało przewagę... Mieli więcej sytuacji. Neymar wchodził w pole karne Realu - jeśli ktoś tego nie widział to nie rozumiem po prostu tego. Masz zibi w awatarze &quot;Hala Madrid&quot;, ale liczę na to, że jak jesteś kibicem Realu nie ma to wpływu na Twoje opinie bo to jest forum bukmacherskie - my tu nie powinniśmy, nawet nam nie wolno mieć żadnych sympatii jeśli chcemy kosić kasę..
Dla mnie 3,10 na awans PSG jak najbardziej do gry. Przypominam wam zeszły sezon i Barcelonę... 90% ludzi stąd nie wierzyło w ten cud. Byli kolesie co pisali, żebym lepiej dał na biedne dzieci, nie wspominając, że mnie wyzywano. Jeden nawet użytkownik opuścił nasze forum (zgodnie zresztą ze swoją obietnicą, że jak Barca awansuje to on opuści - pozdrawiam konar ???? ) - więc było dokładnie to samo co teraz się zaczyna dziać. Swoją drogą chciałbym poznać opinię konara, który często grał na PSG i Real co by teraz napisał.
Absolutnie losy awansu nie są przesądzone. PSG jest w stanie nawet zrobić w razie czego 3:1 i dogrywkę jak Real strzeli... Nie ma żadnych podstaw po tym co widzieliśmy przesądzać losu dwumeczu...
Tyle, że ja nie oceniałem wczorajszego meczu bo wiem jak zagrał Real i nie był to genialny mecz.... I jak powrócisz sobie na poprzednią stronę bądź wyżej to przeczytasz mój wpis, że stawiam na PSG u siebie ...
Poprostu irytują mnie wpisy tego gościa, który od 2 lat pisze, że Real gra bezbarwnie i że wygrywa na farcie każdy mecz.... Nie wiem czy ten gościu obstawia każdy mecz Realu, że przegrają czy co ale ewidentnie ma ból dupy... A On będzie pisał, że ktoś nie ma obiektywizmu... Gdzie jego obiektywizm?
A co do meczu, ok PSG nie był gorszą drużyną i tutaj się zgodzę ale popatrz co zrobił Real w 15 minut od 75 min do 90 minuty, tak przycisnął obronę PSG, że śmiało mógł strzelić 3 gole, strzelili 2 - ok fartowne, ale to ich wina, że PSG robili takie babole? Nie... I w rewanżu będzie to samo za pewne, ponieważ PSG jak i Real nie mają obrony.. PSG to tylko 3 z przodu Neymar, Mbappe i Cavani... W środku Verratti i Rabiot zagrają 1 mecz świetnie 1 słaby a reszta gra już nie na takim wysokim poziomie.
Dlatgo uważam, że PSG może wygrać rewanż ale nie awansuje.
 
broda90 337

broda90

Użytkownik
Taidio
Kolego widzę tutaj niektórym się chyba sufit na łeb zwalił i sugerują, że klub taki jak wielki Real Madryt jest z góry skazany na porażkę na swoim obiekcie, w Lidze Mistrzów z drużyną, w której chłopcy muszą przez miesiąc dyskutować o tym kto podejdzie do rzutu wolnego. Daruję sobie analizy, bo boisko zweryfikuje niebawem wszelkie wątpliwości. Wszyscy Ci, którzy przekreślają Real w przedbiegach, będą grzecznie całować sygnet. Przewidywany wynik: 3:1. HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To samo zagrałem i dołożyłem hendicap MCity i pieknie weszło .. Szkoda tylkot ze mało postawiłem ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tyle, że ja nie oceniałem wczorajszego meczu bo wiem jak zagrał Real i nie był to genialny mecz.... I jak powrócisz sobie na poprzednią stronę bądź wyżej to przeczytasz mój wpis, że stawiam na PSG u siebie ...
Poprostu irytują mnie wpisy tego gościa, który od 2 lat pisze, że Real gra bezbarwnie i że wygrywa na farcie każdy mecz.... Nie wiem czy ten gościu obstawia każdy mecz Realu, że przegrają czy co ale ewidentnie ma ból dupy... A On będzie pisał, że ktoś nie ma obiektywizmu... Gdzie jego obiektywizm?
A co do meczu, ok PSG nie był gorszą drużyną i tutaj się zgodzę ale popatrz co zrobił Real w 15 minut od 75 min do 90 minuty, tak przycisnął obronę PSG, że śmiało mógł strzelić 3 gole, strzelili 2 - ok fartowne, ale to ich wina, że PSG robili takie babole? Nie... I w rewanżu będzie to samo za pewne, ponieważ PSG jak i Real nie mają obrony.. PSG to tylko 3 z przodu Neymar, Mbappe i Cavani... W środku Verratti i Rabiot zagrają 1 mecz świetnie 1 słaby a reszta gra już nie na takim wysokim poziomie.
Dlatgo uważam, że PSG może wygrać rewanż ale nie awansuje.
Pytanie tylko brzmi czy Real przycisnął te ostatnie 15 min czy PSG zasnęło ? Ja uważam, że to drugie + bezsensowna zmiana. Jeśli jednak z całego meczu widzimy tylko ostatnie 15 min. słabej gry to wniosek jest taki, że drużyna była lepsza, ale nie zachowała koncentracji.. A kursy mamy aż 3,10 na awans. Grasz na czyste PSG - to przecież tylko bramka różnicy i zawsze bramka bo od 1:0 do 2:0 jest tylko jedna bramka, od 2:1 do 3:1 też jedna. Tak naprawdę Real powinien strzelić 2 gole żeby być w miarę pewnym awansu. Dlatego jak by nie patrzeć mecz będzie do grania na ilość goli.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pytanie tylko brzmi czy Real przycisnął te ostatnie 15 min czy PSG zasnęło ? Ja uważam, że to drugie + bezsensowna zmiana. Jeśli jednak z całego meczu widzimy tylko ostatnie 15 min. słabej gry to wniosek jest taki, że drużyna była lepsza, ale nie zachowała koncentracji.. A kursy mamy aż 3,10 na awans. Grasz na czyste PSG - to przecież tylko bramka różnicy i zawsze bramka bo od 1:0 do 2:0 jest tylko jedna bramka, od 2:1 do 3:1 też jedna. Tak naprawdę Real powinien strzelić 2 gole żeby być w miarę pewnym awansu. Dlatego jak by nie patrzeć mecz będzie do grania na ilość goli.
Zasnąć to można przy utracie jednego gola a nie dwóch goli i jeszcze po strzelonym golu na 3:1 mieli szansę jeszcze strzelić gola bardzo szybko na 4:1 więc o jakim zaśnięciu mówisz? Po prostu Real przycisnął te 15 minut.
A po drugie czy to PSG było aż tak dobre? Bo moim zdaniem to prócz rajd Neymara jak jeździec bez głowy to Oni tam nie wiele robili w polu karnym a Real mimo wszystko strzelił 3 bramki + Ronaldo jeszcze miał 2 doskonałe sytuacje więc mogło się to wyżej zakończyć a Navas musiał ratować zespół chyba tylko raz postrzale Mbappe...
Więc też już aż tak nie zachwycajmy się tym PSG ... Już bardziej mozna się zachwycać grąc City bo póki co są jak....... czołg, niszczą każdego na swojej drodze
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Neymar gra zespołowo.
+
T. Motta wraca do składu.
+
Emery nie robi bezsensownych zmian, zdejmując Cavaniego i wpuszczając Mouniera, a Daniego Alvesa przesuwając wyżej.
=
PSG rozbija Real w rewanżu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Neymar gra zespołowo.
+
T. Motta wraca do składu.
+
Emery nie robi bezsensownych zmian, zdejmując Cavaniego i wpuszczając Mouniera, a Daniego Alvesa przesuwając wyżej.
=
PSG rozbija Real w rewanżu.
Ja do tego bym jeszcze dorzucił wpuszczenie świetnego, szczególnie ostatnio DiMaria, który przecież świetnie zna Real... Kurs 3,10 do gry.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real wraca do formy
+
Benzema w końcu strzela gola
+
Ronaldo nie marnuje tyle rzutów wolnych
+
Asensio wychodzi w pierwszej jedenastce
+
Wraca Carvajal
=
Real awansuje
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja do tego bym jeszcze dorzucił wpuszczenie świetnego, szczególnie ostatnio DiMaria, który przecież świetnie zna Real... Kurs 3,10 do gry.
Di Maria nie gra w Realu od sierpnia 2014. To co on swietnie zna??Chyba zakamarki &quot;ESB&quot;.
Kurs 3.10 naprawde uwazasz za swietny do gry??
Szczerze to wieksze szanse na awans tak jak i Ty dawalem Barcelonie w zeszlym sezonie niz teraz PSG i to po takim kursie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nikt ich grą nie zachwyca się - Chyba tylko Ty... I nie mówię tutaj o tym sezonie bo to jest oczywiste, że nie ma póki co się czym zachwycać... Ale przestań pieprzyć już, że poprzednie 2 sezony to było wygrywanie na farcie.
Mówisz nie jesteś fanem Realu a potem wypisujesz, że nie potrafią zagrać 2 meczy, że przegrali z tym, jak zagrali z tym czy z tamtym... Powiedz szczerze ile Ty meczów widziałeś od 1 do 90 minuty przez 2 ostatnie sezony ???? (nie mówię o tym sezonie) zakładam, że pare meczów w lidze mistrzów. Więc nie masz prawa wypowiadać się o czymś, czego nie widziałeś - ja akurat ogladałem praktycznie wszystkie mecze Realu w przeciwieństwie do Ciebie.
I kończe odpowiadać na Twoje wypociny bo widać, że z Toba nikt sie nie dogada bo ma inne zdanie od Ciebie.
Wracając do samego typowanie także nie rozumiem typowania Awansu przez PSG po kursie 3,2 ... Skoro Real strzelając np 1 gola może być dogrywka strzelając 2 gole ma awans...
Lepiej zagrać PSG -1 po kursie 2,85 a i to może nie dać awansu.
Wygrywają 3:1 (dogrywka) wygrywają 4:2 - awans Realu, jedynie 2:0 daje awans PSG jeśli chodzi o handi.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Wygrywają 3:1 (dogrywka) wygrywają 4:2 - awans Realu, jedynie 2:0 daje awans PSG jeśli chodzi o handi
A Real cos strzeli napewno bo Paryżanki musza zaatakować. No chyba ze Emery ma chytry plan i czyms nas zaskoczy;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie fajna dyskusja.
1. Ci co poprzednio grali na Barcę z dokładnym wynikiem się przeliczyli..., ale rzeczywiście handi -1,5 może jest bezpieczniejsze
2. Nie zapominajmy o jeszcze jednym aspekcie ZA PSG - ściany, własny stadion i szejk mający miliony euro ????
3. Nie zapominajmy jaki był wynik pierwszego meczu z Barceloną i to bez geniusza Neymara i Mbape ???? - całkowicie wystarczający do awansu... teraz...
Jest jakiś problem z Emery i grą w Hiszpanii na wyjazdach - to prawda, ale u siebie... to...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie mniej czeka nas ekcytujące spotkanie w Paryżu już zacieram ręce na ten rewanż mam nadzieje na grad goli i kupę siana w portfelu,w tej kolejce tylko Juventus mnie zawiódł inne mecze siadły pięknie w tym Real oby w przyszłym tygodniu było trochę lepiej .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom