>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Apropos Juventusu - kurs na awans pow 3 - czy aby nie przesada ? Nie sprawiali może dobrego wrażenia w porównaniu z Totkami, ale wystarczy im jakakolwiek wygrana aby awansować.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Real wraca do formy
+
Benzema w końcu strzela gola
+
Ronaldo nie marnuje tyle rzutów wolnych
+
Asensio wychodzi w pierwszej jedenastce
+
Wraca Carvajal
=
Real awansuje
Pierwszy Twój argument już wywołał uśmiech. Real cały sezon, za wyjątkiem kilku meczów, gra słabo, nie widać tego, by coś miało się zmienić.
Co do Benzemy. Bramek nie strzela, ale drużynie daje czasem więcej niż, chwalony i wielbiony przez kibiców Realu, Isco. Hiszpan grając przeciwko mocnemu rywalowi niemal zawsze zawodzi. Benzema może strzelić zawsze jakiegoś ważnego gola. Jak chociażby ten z Atletico w rewanżu. Wiadomo, napastnik powinien strzelać bramki, ale są również tacy, którzy wykonują czarną robotę i za to są chwaleni.
Asensio z początku sezonu mógłby dać dużo Realowi, ale nie można patrzeć na niego jedynie przez pryzmat ostatniego meczu z PSG. Ogólnie rzecz ujmując, ostatnie tygodnie ma znacznie słabsze. Nie bez powodu grają inni.
Carvajal to na pewno wzmocnienie ofensywy. Czy defensywy? Nacho chyba go przewyższa.
Reasumując. Kurs 3,10 na awans PSG jest za niski, by wchodzić w to grubo, ale nie można twierdzić, że Paryżanie nie są w stanie odrobić 2 bramek straty. Gdyby mecz w Madrycie zakończył się wynikiem 1:3, nikt by się nie zdziwił. Jeszcze przy stanie 1:1, Mbappe wychodził sam na sam, ale sędzie odgwizdał spalonego, którego nie było. Real powinien mimo wszystko mówić o szczęściu, jeżeli dołożymy do tego bramkę Ronaldo na 2:1.
Jak dla mnie PSG jest zdecydowanym faworytem do wygrania meczu i mimo wyniku pierwszego spotkania, minimalnym faworytem dwumeczu. Powrót T. Motty to dla nich będzie ogromne wzmocnienie. A do tego wrócić powinien jeszcze Kurzawa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak dla mnie PSG jest mimo wyniku pierwszego spotkania, minimalnym faworytem dwumeczu. Powrót T. Motty to dla nich będzie ogromne wzmocnienie. A do tego wrócić powinien jeszcze Kurzawa.
Jeśli tak to na minimalnego faworyta kurs powinien być jakieś 2,20 , bo na pewnego faworyta to z 1,20-1,30, a buki traktują jako pewnego faworyta Real dając na niego 1,30 a na PSG z 3,10 to widzą zdecydowanie jako doga więc... trochę sobie przeczysz pisząc, że 3,10 to za niski kurs jeśli są dla Ciebie minimalnym faworytem do awansu.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Jeśli tak to na minimalnego faworyta kurs powinien być jakieś 2,20 , bo na pewnego faworyta to z 1,20-1,30, a buki traktują jako pewnego faworyta Real dając na niego 1,30 a na PSG z 3,10 to widzą zdecydowanie jako doga więc... trochę sobie przeczysz pisząc, że 3,10 to za niski kurs jeśli są dla Ciebie minimalnym faworytem do awansu.
To przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Może zrozumiesz.
&quot;za niski, by wchodzić w to GRUBO&quot;. Nie piszę, żeby nie wchodzić w to w ogóle, ale na pewno nie warto szaleć ze stawkami.
 
B 39

bunik

Użytkownik
Wszyscy grubo stawiali na PSG, bo Real bez formy, gra tragicznie, a PSG zjada każdego rywala w swojej lidze i wali bramy za bramą. Ten walec z Mbappe, Neymarem i Cavanim przyjeżdża na Bernabeu, gdzie punkty urywały takie potęgi jak Betis, Levante czy Villarreal i wyjeżdża z wynikiem 1-3, a Wy dalej chcecie pchać się grubo w ten zespół, który WEDŁUG Was powinien rozjechać Real. I co to za wymówka, że sędzia, że tamto, że sramto? że Neymar teraz będzie podawał, a Emery nie zrobi głupiej zmiany? A skąd to wiecie? Gdyby PSG było takie zajebiste to by pocisnęli ten Real, ale nadal pokazują, że nawet nie mogą ogarnąć go będącego w beznadziejnej formie. I fakt, że PSG według was było lepsze w tym meczu powinno chyba wam dać do zrozumienia, że ten zespół nie awansuje dalej. A co jesli Real zagra ciut lepiej? Wtedy napiszecie, że PSG mogło wygrać, ale Real zagrał trochę za dobrze? Wszystkie typy z argumentacją typu: byli lepsi, muszą, są w formie, Neymar będzie lepiej grał są śmieszne. Dostali oklep po słabym meczu Realu, ciekaw jestem jaki byłby wynik gdyby Królewscy byli w formie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wszyscy grubo stawiali na PSG, bo Real bez formy, gra tragicznie, a PSG zjada każdego rywala w swojej lidze i wali bramy za bramą. Ten walec z Mbappe, Neymarem i Cavanim przyjeżdża na Bernabeu, gdzie punkty urywały takie potęgi jak Betis, Levante czy Villarreal i wyjeżdża z wynikiem 1-3, a Wy dalej chcecie pchać się grubo w ten zespół, który WEDŁUG Was powinien rozjechać Real. I co to za wymówka, że sędzia, że tamto, że sramto? że Neymar teraz będzie podawał, a Emery nie zrobi głupiej zmiany? A skąd to wiecie? Gdyby PSG było takie zajebiste to by pocisnęli ten Real, ale nadal pokazują, że nawet nie mogą ogarnąć go będącego w beznadziejnej formie. I fakt, że PSG według was było lepsze w tym meczu powinno chyba wam dać do zrozumienia, że ten zespół nie awansuje dalej. A co jesli Real zagra ciut lepiej? Wtedy napiszecie, że PSG mogło wygrać, ale Real zagrał trochę za dobrze? Wszystkie typy z argumentacją typu: byli lepsi, muszą, są w formie, Neymar będzie lepiej grał są śmieszne. Dostali oklep po słabym meczu Realu, ciekaw jestem jaki byłby wynik gdyby Królewscy byli w formie.
To jak taki jesteś pewien Realu zastaw dom, samochód i dziewczynę ???? i wszystko postaw po 1,30 na awans Realu... O sorry przecież Ty nie masz ani domu, ani samochodu, ani dziewczyny jak to uczeń gimnazjum więc nie masz co zastawiać, za to potrafisz sklecić bardzo merytoryczną wypowiedź dotyczącą kwestii awansu...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Myślę że masz jakiś poważny problem ze sobą... Nie musi nikt zastawiać domu za 1,30. Powyżej też do Juve sie odniosłeś i znów to samo. Szukanie wysokich kursów na siłę, wszędzie. Wg Ciebie zdarzenie jest 2-drogowe. Ale nie jest i tego nie ogarniasz. Jest trzecia rozsądna droga- nie zagrać nic. Real awansuje z dużym prawdopodobieństwem dlatego jest niski kurs którego nie warto stawiać. PSG raczej nie awansuje więc postaw ten zasrany kupon na PSG, pochwal się na forum, wstaw zdjęcie i weź się w końcu zamknij bo masz najwięcej do powiedzenia a na koniec milion wymówek i czy wygrasz czy przegrasz to i tak wg ciebie masz racje.
Koleżko wyluzuj - przecież była buźka w moim poście. Jak gościu tak kategorycznie napisał to mu odpisałem, a Ty co adwokat ? Jego jak i Twoja odpowiedź nie była merytoryczna więc też odpisałem nie merytorycznie. Co jego post wniósł do dyskusji ??? Nic ! Jak ktoś mi pisze, że lepiej zagrać handi niż awans na PSG to jest CENNY GŁOS w dyskusji, zresztą jak wiele wcześniej, ale nie jakiś kolejny &quot;hala madrid&quot;, który pisze nic nie wnoszący post. I ja nie szukam na siłę wysokich kursów - nie bądź leniwy i sprawdź jak grałem w zeszłym roku w moim temacie...
 
B 39

bunik

Użytkownik
To jak taki jesteś pewien Realu zastaw dom, samochód i dziewczynę ???? i wszystko postaw po 1,30 na awans Realu... O sorry przecież Ty nie masz ani domu, ani samochodu, ani dziewczyny jak to uczeń gimnazjum więc nie masz co zastawiać, za to potrafisz sklecić bardzo merytoryczną wypowiedź dotyczącą kwestii awansu...
Ja po prostu negatywnie odniosłem się do ludzi, którzy znów, podobnie jak przy 1 meczu, są pewni awansu PSG, ponieważ &quot;BO TAK&quot;. Dla mnie obstawianie meczu za gruby hajs, opierając się tylko na domysłach jest bez sensu. Jeśli śledzisz wątek, to zauważyłbyś, że bardzo sceptycznie, mimo że jestem fanem Realu, wypowiadałem się na temat tego meczu i pozytywnego wyniku Królewskich. Pierwszy mecz zweryfikował i powiem szczerze, że nadal się boje i drże o wynik, ale uważam, że Real tego nie wypuści, choć może zdarzyć się wszystko. Ja nie gram drugiego spotkania i nigdzie nie napisałem, że obstawiam awans Realu, więc nauczyć się czytać i wyluzuj trochę, bo ataki personalne tylko pokazują, że Ty jesteś z gimnazjum. Nie pozdrawiam.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja po prostu negatywnie odniosłem się do ludzi, którzy znów, podobnie jak przy 1 meczu, są pewni awansu PSG, ponieważ &quot;BO TAK&quot;. Dla mnie obstawianie meczu za gruby hajs, opierając się tylko na domysłach jest bez sensu. Jeśli śledzisz wątek, to zauważyłbyś, że bardzo sceptycznie, mimo że jestem fanem Realu, wypowiadałem się na temat tego meczu i pozytywnego wyniku Królewskich. Pierwszy mecz zweryfikował i powiem szczerze, że nadal się boje i drże o wynik, ale uważam, że Real tego nie wypuści, choć może zdarzyć się wszystko. Ja nie gram drugiego spotkania i nigdzie nie napisałem, że obstawiam awans Realu, więc nauczyć się czytać i wyluzuj trochę, bo ataki personalne tylko pokazują, że Ty jesteś z gimnazjum. Nie pozdrawiam.
W takim razie przepraszam... Źle odczytałem widocznie Twój post. Pewny to żaden typer nigdy nie jest niczego... A wydaje mi się, że podawaliśmy tutaj całkiem rozsądne argumenty za PSG, a nie TAK bo TAK. Szkoda, że nie napisałeś swojego postu cytując inny post, który w Twojej ocenie był na TAK bo TAK - ułatwiło by to zdecydowanie sprawę. Ja w przeciwieństwie do Ciebie pozdrawiam...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom