>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 marzec 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
REWANŻE 13-14 Marzec

Kursy od: BaH
Wyniki Pierwszych spotkań:
Sevilla - Manchester United 0:0
Szachtar - Roma 2:1
Chelsea - Barcelona 1:1
Bayern - Besiktas 5:0

Jak widzimy powyżej, Bayern może powoli się przygotowywać do kolejnej rundy bowiem rewanż będzie dla nich formalnością. W pierwszym spotkaniu sporo szczęścia miała Barcelona, która wywiozła cenny bramkowy remis z Londynu. Chelsea zapewne łatwo się nie podda i dalej będzie próbować swoich sił. Manchester nie strzelając bramki na wyjeździe ma się czego obawiać. Jeden błąd i Sevilla jest w stanie wpakować im bramkę, a wtedy może być gorąco. Roma tak naprawdę potrzebuje skromnego zwycięstwa 1:0 aby dalej awansować, jednak czy im się to uda?
Zapraszam do podawania typów wraz z analizą!

UWAGA

Ten temat służy tylko do podawania swoich typów z analizą. Każdy post, który nie będzie posiadał analizy zostanie automatycznie usunięty!. Temat do luźnych rozmów macie w linku poniżej: https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-1-8-finalu-ligi-mistrzow-13-14-marzec-2018-rewanze.150972/
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
O w mordę,ładnie ich pogrzało z meczem w Stambule.
Niby do meczu sporo czasu,no ale 1.40 na drużynę która jedzie na wycieczkę?
Jeśli niczego nie przegapiłem to ostatnią porażkę Besiktasu u siebiem znalazłem ponad rok temu w pucharowym meczu z Fenerbahce.Oczywistym jest że nie przyjeżdżały zespoły klasy Bayernu no ale po pierwsze jak już wspomniałem motywacja,a po drugie nie wierze że Heynckess wystawi pierwszy skład.
No i umówmy się wynik pierwszego spotkania absolutnie nie odzwierciedla różnicy poziomów obu drużyn która aż tak wielka nie jest.Besiktas w tym sezonie naprawdę pokazywał się z dobrej strony w LM,i mimo braku szans na awans zrobią wszystko żeby zmazać plamę z pierwszego meczu.
W William Hill 1X po @3.10 złapałem,a DNB można sobie tam zmontować po @6.33. Dla mnie kosmos.
Grubo grać,a nawet jak ktoś nie ma przekonania to sobie można przehandlować przed meczem, bo absolutnie nie ma możliwości żeby to tak się utrzymało
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
AS Roma (awans) - Szachtar D. + Man. Utd (awans) - FC Sevilla + FC Barcelona (awans) - Chelsea kurs AKO: 3,33 buk: Totolotek (we wtorek bez podatku pow. stawki 100zł)⛔
Kiedy zacząłem pod koniec roku kombinować z graniem na dogi i nie sprawdzone drużyny, przerwałem kilkuletni trend zwyżkowy w bukmacherce. Wracam więc do tego co zawsze się sprawdzało - faworyci...
1. Oglądałem poprzedni mecz Romy i Szachtar to nie jest na pewno drużyna do bicia. Jednakże mecz odbywał się w bardzo niskiej temperaturze więc klimat był zdecydowanie po stronie Szachtara. Mimo tego Roma na początku potrafiła zdominować gospodarza. U siebie musi po prostu wygrać 1:0 lub 2:1 z dogrywką aby przejść dalej
2. Po nudnym i wyrachowanym meczu w Hiszpanii pewno przyjdzie równie wyrachowany mecz w Anglii. Liga hiszpańska po za Realem i Barceloną mnie ostatnio kompletnie nie przekonuje, za to angielska w tym roku to jest coś i to mimo przegranej Totków z Juventusem. Zespoły są skuteczne i grają porywający futbol. Widać, że im się chce... Ta charakterystyka nie dotyczy co prawda Man Utd w sensie porywający, ale skuteczni już potrafią być. Sevilla to obecnie cień dawnej Sevilli. No i dochodzi atrybut własnego boiska
3. Mimo, że pochwaliłem jako całość ligę angielską to Chelsea nie zachwyca. 1:1 premiujący Barcelonę, większe doświadczenie, lepsi zawodnicy i atrybut własnego boiska przemawiają za Barceloną
Uwaga techniczna: W przypadku jakichkolwiek niemerytorycznych, personalnych wycieczek pod moim adresem w całej wypowiedzi lub jej części - taki post od razu raportuję do moderatorów bez mojej odpowiedzi. Po ostatnich zmianach na forum poziom obiektywizmu znacząco wzrósł, ale jednocześnie ostrzeżenia można łatwo dostać dlatego w żadne pyskówki nie będę się wdawać bo nie chcę łapać ostrzeżeń, ale na obrażanie mnie też sobie nie pozwolę... Osoby chętne do merytorycznej dyskusji oczywiście zapraszam. Jeśli gdzieś w swoich analizach popełniłem błąd, szykują się jakieś osłabienia w drużynach o których nie wiedziałem, albo żona zdradziła kluczowego piłkarza w grających ekipach - podzielcie się informacjami...
edit po meczu: widać, że jednak liga angielska mnie nie zawodzi w uwalaniu kuponów... Pewne rzeczy nie zmieniają się nigdy...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Ja bym nie grał przeciwko Bayernowi, a już na pewno nie grubo, przypomnę historie Arsenalu 5:1 w pierwszym meczu, w drugim też 5:1 w plecy, wątpie by Bayern tak po prostu odpuścił jak City czy Lpool, od pół roku gromią każdego oprócz jednej pechowej przegranej z monchengladbach, nie zgadzam się też co do tego że nie ma dużej różnicy klas, bo jest
co do awansów to nie podoba mi się takie granie na faworytów, aż 3 mecze, z czego każdy musi pójść po naszej myśli, a kurs niewiele ponad 3, manchester w ogóle nie przekonuje, to że są w tak dobrej sytuacji przed rewanżem to tylko zasługa de gei, kurs na awans barcy w okolicach 1.2, przecież to żal takie coś brać tym bardziej że nie grają z las palmas tylko z chelsea która ma ochotę na awans taką samą jak barca, roma to jak dla mnie rzut monetą bo grają w kratke w tym sezonie
czemu sevilla to cien dawnej sevilli? 5 miejsce w lidze, wyszli z grupy, walczą w 1/8 lm i mają realne szanse na dalszy awans, no rzeczywiście kiepska sprawa, wygląda to tak jakbyś wybrał bardziej znane &quot;marki&quot; z każdej pary i do tego dokładał sobie argumenty jakie przyjdą ci do głowy, może szachtar nie da rady bo nie jest przyzwyczajony do ciepłej, włoskiej pogody hmm
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
co do awansów to nie podoba mi się takie granie na faworytów, aż 3 mecze, z czego każdy musi pójść po naszej myśli, a kurs niewiele ponad 3, manchester w ogóle nie przekonuje, to że są w tak dobrej sytuacji przed rewanżem to tylko zasługa de gei, kurs na awans barcy w okolicach 1.2, przecież to żal takie coś brać tym bardziej że nie grają z las palmas tylko z chelsea która ma ochotę na awans taką samą jak barca, roma to jak dla mnie rzut monetą bo grają w kratke w tym sezonie
Kurs ponad 3 to chyba dobry kurs... Piszesz, że Sevilla ma 5 miejsce w grupie... Analogicznie Man Utd ma 2 miejsce w swojej równie trudnej albo trudniejszej lidze tuż za genialnym City.. Totki, które jak równy z równym walczyły z Juventusem - piąte. Naprawdę PR dzisiaj to wysoka klasa...
czemu sevilla to cien dawnej sevilli? 5 miejsce w lidze, wyszli z grupy, walczą w 1/8 lm i mają realne szanse na dalszy awans, no rzeczywiście kiepska sprawa, wygląda to tak jakbyś wybrał bardziej znane &quot;marki&quot; z każdej pary i do tego dokładał sobie argumenty jakie przyjdą ci do głowy, może szachtar nie da rady bo nie jest przyzwyczajony do ciepłej, włoskiej pogody hmm
Sevillę porównuję do czasów jak trenował ją Emery, jak zdobyła LE. W zeszłym sezonie musiałem kontrować ( i całe szczęście, że tak zrobiłem) bo z innym klubem angielskim - Leicester zagrali mega słabo. Pamiętam jak &quot;dziecko&quot; - Correa w 14 min. podszedł do karnego, a przegrywali wtedy 0:1 i nie strzelił... Za duża presja... Wygrali ostatecznie 2:1, ale na wyjeździe właśnie w Anglii Leicester pokonał ich 2:0... Na LM to mają małe doświadczenie... Man Utd też ostatnio nie grał w LM na tym etapie, ale to drużyna z wielkimi tradycjami i doświadczaniem w DNA. Trzeba też dodać, że ma genialnego trenera, który świetnie zna Sevillę z długiej pracy w lidze hiszpańskiej...
Najbardziej nieprzewidywalnie może być w Rzymie i kurs tutaj 1,85 najwyższy z tej trójki. Ja jednak z automatu nie wierzę &quot;ruskim&quot;. Fakt z przodu mają nie ruskich ???? tylko Brazylijczyków, ale środek i obrona w mojej ocenie gorsza niż w Romie...
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
adamo80 powraca do formy ;D Granie kursów @1,25 w LM to droga do sukcesów. . .
Eh,dawno tu nic nie pisałem ale jak już wszedłem to myślę ze warto pograć awans Chlesea. Barca ma tylko jeden silny punkt drużyny-wiadomo Messi.Wystarczy ze Angole skutecznie go przypilnują i Barca leży i kwiczy.Pierwszy mecz mogli spokojnie wygrać, brakło nieco szczęścia,słupki etc.Jeden przechwyt Iniesty i remis,no cóż,taki sport.Licze ze Barca mając już praktycznie wygrana La Lige,myślą ze są prze kozaki i wygrają na lajce,co ich zgubi.Albo Słabszy dzień Messiego,zobaczymy.Tak czy siak kursy zdecydowanie nieadekwatne
wiec lekko pobieram
Chelsea awans @ 4.0 bet365
2/10 Pzdr
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United - Sevilla
Jutro Mou zapewnia awans United i sprawa jest zamknięta. Owszem na Diabły spadło sporo krytyki za mecz w Hiszpanii ale na chłodno oceńmy co tam się działo ;) Sevilla spinała się jak szalona i co z tego wyszło? Nic! Niby zagrali świetny mecz a co osiągnęli przed rewanżem? Nic.
Nie chcę usprawiedliwiać postawy United w tamtym spotkaniu ale zauważmy jedno, United grało w tamtym czasie 17.02 mecz w FA CUP - Huddersfield, wygrana i awans w meczu wyjazdowym
21.02 mecz z Sevilla, wyjazd, bezbramkowy remis
25.02 mecz z Chelsea wygrana
Zauważcie jedno 8 dni, 2 wyjazdy i szlagierowy mecz z Chelsea. United zagrało defensywnie bo nie było sensu się żyłować, rezultat osiągnęli minimalnym nakładem sił. Sevilla nie strzeliła u siebie i wątpię aby strzeliła w rewanżu.
Sytuacja w tym tygodniu wygląda zgoła inaczej... dwa ważne mecze w których liczy się awans United rozegra u siebie. Jutro o awans w LM, w sobotę z Brighton o awans w FA CUP ;)
Mój główny typ na to spotkanie to:
Sevilla nie strzeli 2.11 Fortuna
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Sevilla
Typ: Manchester United i powyżej 2,5 gola w meczu ⛔ 1:2 ????
Kurs: 2.50
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na jutro wybieram rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy angielskim Manchesterem United, a hiszpańską Sevillą. W pierwszym meczu jak dobrze pamiętamy padł bezbramkowy remis i w przekroju całego spotkania zdecydowanie lepsi oraz bliżsi zwycięstwa byli gospodarze, jutro będzie to na pewno inne spotkanie, ekipa Mourinho będzie musiała zaatakować od początku i prowadzić grę na Old Trafford , bowiem każdy bramkowy remis będzie promował ekipę z Sevilli. Tak więc Czerwone Diabły będą musiały postawić na atak, a tam mają kim straszyć Lukaku, Rashford, Sanchez, który ma wiele do udowodnienia, ponieważ po najgłośniejszym transferze w ostatnim okienku jak narazie nie spełnia pokładanych w nim nadziei, więc może jutro odpali? Jest jeszcze Martial, Lingart czy Mata. Wszyscy oni gwarantują jakość w ofensywnej grze United, poza tym nastroje w klubie po sobotniej wygranej z Liverpoolem są świetne, zresztą od czasu pierwszego meczu z Sevillą rozegrali 3 mecze w Premier League i wszystkie wygrali, na uznanie oprócz sobotniej wygranej zasługuje też powrot do gry w meczu z Crystal Palace, gdzie ze stanu 0:2 wyciągneli na 3:2, natomiast Sevilla w tym samym czasie rozegrała o jedno spotkanie więcej, w ktorych zanoyowała po 2 wygrane i 2 porażki, w ostatni weekend przegrała u siebie z Valencią, czym praktycznie przekreśliła sobie szanse na udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Tak więc jutro wszystko jak dla mnie wskazuje na wygraną i pewny awans drużyny z czerwonej strony Manchesteru, stawiam, że w odróżnieniu od pierwszego meczu jutro zobaczymy bramki i padnie ich co najmniej 3, a wynik na tablicy po ostatnim gwizdku sędziego będzie 2:1 dla gospodarzy. Powodzenia.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Pilka nozna Liga MIstrzów
Godz: 20:45
Spotkanie Roma-Szachtar
typ: 1/1
kurs: 2,40
Buk Totlotek
Analiza: Rewanżowe spotkanie w piłkarskiej lidze mistrzów o awans do ćwierćfinału zawalczy włoska As Roma oraz Ukraiński Szachtar Donieck. W pierwszym meczu rozegranym na Ukrainie Szachtar okazał się o bramkę lepszy i wygrał 2:1 pomimo tego że w pierwszej połowie to Roma miała zdecydowaną przewagę co udokumentowała zdobyciem bramki , która teraz daje jej spore szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek, bowiem wystarczy jej wynik 1:0 i to Włosi zagrają dalej , ostatnio Juventus który był w nieciekawej sytuacji wybrnął z niej koncertowo bowiem wygrał na wyjeździe pomimo tego że nie grał za dobrze , wracając do naszego spotkania Roma ostatnio jest w niezłej formie pokonała na wyjeździe Napoli pomimo tego że eksperci nie dawali im zbyt wielu szans na zwycięstwo, poza tym ograła jeszcze na swoim stadionie 3:0 Torino, była w tym meczu zdecydowanie lepsza, myślę że po dwóch porażkach z Szachtarem oraz Milanem ekipa ze stolicy Włoch wraca na własciwe tory i powinni to udowodnić w jutrzejszym spotkaniu, gdzie przecież są faworytem do zwycięstwa . Szachtar natomiast na wyjazdach radził sobie do tej pory różnie, szczególnie w uchar mieli problemy żeby punktować. Ja stawiam tutaj na sporo bramek, bowiem licze na to że goście bramkę strzelą, mój typ to dokładny wynik 2:1 lub 3:1 na koniec spotkania.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Dzisiaj o 20:45 w meczu rewanżowej zmierzą się Manchester United z Sevilla. Gospodarzem tego meczu będą Anglicy.W pierwszym meczu tych drużyn padł bezbramkowy remis. Wynik jednak nie odzwierciedla jak wyglądał ten mecz. Hiszpański zespół zdecydowanie dominował w tym spotkaniu. Zauważyć to można zarówno podczas oglądania jak również ze statyst meczowych. Bramkarz Czerwonych Diabłów popisywał się wielekrotnie wspaniałymi interwenscjami co w ogromnym stopniu wpłyneło na wynik końcowy. Goście w tym meczu mieli bardzo mało sytuacji. Jedyną bardzo dobrą sytuację miał Lukaku, ale fatalnie spudłował. Dużym atutem Manchesteru w dzisiejszym spotkaniu będzie własne boisko. Bardzo rzadko przegrywają oraz remisują. Jednak również w tych meczach u siebie zdobywanie punktów nie przychodzi łatwo. Dobrym przykładem jest mecz z Burnley, w którym wychowanek Czerwownych Diabłów Lingard wyrównał w 91 minucie spotkania, lub wymęczone wygrane z Brighton, Bournemouth czy Derby w Pucharze Anglii. Forma Manchesteru jest dobra, jednak patrząc na poszczególne spotkania nie wygląda to kolorowo. Mam tu na myśli, szczęśliwe zwycięstwo z Crystal Palace oraz wspomniane spotkanie z Sevilla. Ostatnio jednak United zagrali bardzo dobre (wygrane) spotkanie z Liverpool w prestiżówym meczu. Szybko strzelone dwie bramki i spokojna kontrola spotkania. Goście dzisiejszego spotkania mają problem. Forma nie jest ustabilizowana. Ostatnie porażki z Valencia i Atletico nie napawają optymizmem. Są również wygranę, ale minimalna wygrana z fatalną Malaga i kiepskim Atletic to nie są wielkie osiągnięcia. Sytuacja obu klubów jest podobna i jasna. United o zwycięstwie w lidze mogą zapomnieć, pozostaje walka o drugie miejsce, pucharze Anglii i Lidze Mistrzów. Sevilla biję się o miejsce gwarantujące miejsce bezpośrednio w LM, jednak będzie to walka bardzo ciężka, ponieważ tracą 9 punktów do Valencia a z tyłu czai się Villareal. W pucharze Króla dotarła do finału, w którym zagra z Barceloną. Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w United nie zagra Blind,Herrera, Ibrahimovic, Jones i Rojo. Pod znakiem zapytania jest występ dwóch Francuzów Pogby i Matraila. Sevilla radzić sobie będą natomiast bez Corchii, Navasa i Layuna. Pod znakiem zapytania jest występ Carrico. Według bukmacherów faworytem jest Manchester i to wyraźnym. Sevilla będzie w tym spotkaniu bardzo groźna. Strzelona bramka bardzo ich przybliży do awansu. United w poprzednim sezonie mierzyli się w ramach rozgrywek Ligi Europy z hiszpańską drużyną. Nie był to łatwy dwumecz, jednak ostatecznie udało się wygrać. Z powyższej analizy wynika, że może być to dość wyrównany mecz, jednak ja postawię na Manchester. Liczę, że doświadczenie i atut własnego stadionu wpłyną w głównej mierze na triumf Manchester w dzisiejszym spotkaniu. Jednak nie zdziwię się jak dojdzie tutaj do dogrywki. Minimalizm Portugalczyka może również mieć wpływ na to spotkanie. Nie zaryzykuje tutaj czystej wygrany gospodarza. Wybieram bezpieczniejszy typ na awans drużyny angielskiej do następnej rundy Ligi Mistrzów.
Przewidywane składy:
Manchester United: De Gea – Valencia, Bailly, Smalling, Young – Matić, McTominay – Mata, Sanchez, Rashford – Lukaku
Sevilla: Rico – Escudero, Lenglet, Kjaer, Mercado – Banega, N’Zonzi – Correa, Vazquez, Sarabia – Muriel
według devilpage
Awans Manchester United @ 1,50 Totolotek ⛔ ehh...
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
AS Roma (awans) - Szachtar D. + Man. Utd (awans) - FC Sevilla + FC Barcelona (awans) - Chelsea kurs AKO: 3,33 buk: Totolotek (we wtorek bez podatku pow. stawki 100zł)
Kiedy zacząłem pod koniec roku kombinować z graniem na dogi i nie sprawdzone drużyny, przerwałem kilkuletni trend zwyżkowy w bukmacherce. Wracam więc do tego co zawsze się sprawdzało - faworyci...
1. Oglądałem poprzedni mecz Romy i Szachtar to nie jest na pewno drużyna do bicia. Jednakże mecz odbywał się w bardzo niskiej temperaturze więc klimat był zdecydowanie po stronie Szachtara. Mimo tego Roma na początku potrafiła zdominować gospodarza. U siebie musi po prostu wygrać 1:0 lub 2:1 z dogrywką aby przejść dalej
2. Po nudnym i wyrachowanym meczu w Hiszpanii pewno przyjdzie równie wyrachowany mecz w Anglii. Liga hiszpańska po za Realem i Barceloną mnie ostatnio kompletnie nie przekonuje, za to angielska w tym roku to jest coś i to mimo przegranej Totków z Juventusem. Zespoły są skuteczne i grają porywający futbol. Widać, że im się chce... Ta charakterystyka nie dotyczy co prawda Man Utd w sensie porywający, ale skuteczni już potrafią być. Sevilla to obecnie cień dawnej Sevilli. No i dochodzi atrybut własnego boiska
3. Mimo, że pochwaliłem jako całość ligę angielską to Chelsea nie zachwyca. 1:1 premiujący Barcelonę, większe doświadczenie, lepsi zawodnicy i atrybut własnego boiska przemawiają za Barceloną
Uwaga techniczna: W przypadku jakichkolwiek niemerytorycznych, personalnych wycieczek pod moim adresem w całej wypowiedzi lub jej części - taki post od razu raportuję do moderatorów bez mojej odpowiedzi. Po ostatnich zmianach na forum poziom obiektywizmu znacząco wzrósł, ale jednocześnie ostrzeżenia można łatwo dostać dlatego w żadne pyskówki nie będę się wdawać bo nie chcę łapać ostrzeżeń, ale na obrażanie mnie też sobie nie pozwolę... Osoby chętne do merytorycznej dyskusji oczywiście zapraszam. Jeśli gdzieś w swoich analizach popełniłem błąd, szykują się jakieś osłabienia w drużynach o których nie wiedziałem, albo żona zdradziła kluczowego piłkarza w grających ekipach - podzielcie się informacjami...
Myślę że sam sobie strzelasz w stopę i okradasz się z pieniędzy (możliwych do wygrania). Jak typ na awans Romy jeszcze rozumiem to dwa kolejne dla mnie bezcelowe.
Nie lepiej uderzyć po wyższych kursach w czyste wygrane? Nie wydaje mi się, by w Anglii doszło do bezbramkowego remisu po raz kolejny w meczu między tymi drużynami. Tak samo, nie wydaje mi się że Barca strzeli tylko jednego gola, no chyba że zakładając że go nie stracą i awansują po wyniku 1:0.. Dwa te kursy podwyższa Twoje Ako do coś koło 5,a wydaje mi się że ryzyko to samo
W żadnym razie nie odbierz tego jako atak. Po prostu życzliwa, kumpelska uwaga.
Prócz Barcelony 1, United 1 dołożylbym wygrana przynajmniej jedną połowę przez Rome po kursie 1.4. Roma ostatnio dobre wyniki, wygrana z Napoli 4:2 i dobra gra daje powody do tego by myśleć że i awansują, a co za tym idzie wygrają jedna połowę. Tu akurat wolę się zabezpieczyć BO Roma lubi sobie coś odjebac czasami.
 
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Pilka nozna Liga MIstrzów
Godz: 20:45
Spotkanie Roma-Szachtar
typ: Roma o. 1.5 bramek
kurs: 1,6
Buk sts
Sporo na temat tego meczu napisał baku193. Uważam, iż Roma jest w tym meczu faworytem lecz Szachtar niejednokrotnie pokazywał, iż potrafi grac z najlepszymi badz lepszymi od siebie. Każda bramka ukrainskiej ekipy będzie już wymagac od Włochów kolejnych bramek. Uważam, że Roma jest w stanie awansowac ale bramka Ukraincow bedzie wymuszac conajmniej dwoch ze strony Romy by doszło do dogrywki chociażby. W weekend Roma ma wyjazd do Crotone. Na miejsca 1-2 już szans nie ma bo przewaga spora. Dlatego uważam, że dziś bramki będą i stawiam, iż gospodarze strzelą ich co najmniej dwie.⛔
Pozdrawiam i życzę powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Pilka nozna Liga MIstrzów
Godz: 20:45
Spotkanie Manchester United - Sevilla
typ: Sevilla strzeli gola
kurs: 1,55
Buk sts
W pierwszym momencie i cały czas myślałem, iż win gospodarzy zagram i uważam, że MU u siebie ogarnie. Lecz naprawdę Sevilla ostatnio gra bardzo dobrze. Jest problem ze skutecznością. W pierwszym meczu nie wiem jak Sevilla nie strzeliła chociażby jednej bramki. Wystarczy spojrzec na statystyki po meczu. Naprawdę trudno uwierzyc. Zasługa Hiszpana w bramce, iż nic nie wpadło. W weekend grali z Valencia. I też było mnóstwo okazji do strzelenia chociażby jednej bramki. W weekend Sevilla gra dopiero w niedzielę na wyjeździe z Leganes. Ja myslę po głębszej analizie, że nieskutecznosc Sevilli zostanie wkońcu przełamana i minimum jedną bramkę strzela. Autobus MU nie wchodzi w grę w tym meczu. O ile w pierwszym spotkaniu bronili się by wywieźc korzystny rezultat i się udało o tyle w tym meczu musza podjac ryzyko. A to spowoduje, iż Sevilli powinno sie łatwiej stworzyc sytuacje bramkowa stad moj typ i gram, iz Sevilla strzeli gola. Oczywiście uważam ze Mu może strzelic ich więcej lecz mój typ jak opisałem.
Pozdrawiam i życze powodzenia ! ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
A 498

addam44

Użytkownik
Filozofii w moim typowaniu nie ma.Roma by awansowac musi wygrac w regulaminowym czasie 2 golami.Latwe to nie bedzie ale kurs zachecajacy.M.Utd wystarczy dowolna wygrana wiec;
Roma -1.5 2.80
M.Utd 1.62.Kursy z unibet.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Szachtar Donieck
Typ: Posiadanie piłki (%) – Drużyna gospodarzy - powyżej 54.5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Forbet

Analiza
:
Pojedynek rewanżowy w Lidze Mistrzów pomiędzy włoska AS Romą a ukraińskim Szachtarem Donieck. Idę tutaj w kierunku gospodarzy a konkretnie ich posiadania piłki. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że kurs wyższy niż ten na zwycięstwo Włochów. Po drugie wynik z pierwszego spotkania determinuje Rzymian do tego, że to oni muszą odrabiać straty i powinni być stroną przeważająca w tym spotkaniu. Linia 54,5% w moim przekonaniu powinna być tutaj przekroczona bez większego problemu. Szachtar dziś powinien bazować głównie na kontrach i w mojej ocenie nie przekroczy znacznie 40% posiadania piłki.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Filozofii w moim typowaniu nie ma.Roma by awansowac musi wygrac w regulaminowym czasie 2 golami.Latwe to nie bedzie ale kurs zachecajacy.M.Utd wystarczy dowolna wygrana wiec;
Roma -1.5 2.80
M.Utd 1.62.Kursy z unibet.
1:0 tez daje awans Romie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wracam więc do tego co zawsze się sprawdzało - faworyci
Zawsze uważałem i nadal uważam, że liga mistrzów jest od tego, by grać na faworytów (a wyjątki tylko potwierdzają tę regułę).
Szkoda, że podałeś tylko kurs AKO, bo rzeczywiście jest niezły.
Tyle tylko, że składowe nie rzucają już na kolana.
Jak ktoś słusznie zauważył, muszą wejść 3 mecze, by Twoja predykcja zakończyła się wygraną.
No właśnie...
Argumenty, które przytaczasz mnie osobiście nie przekonują, bo tak Szachtar, jak i Sevilla i Chelsea mogą awansować i wcale się nie zdziwię, jak 1 a nawet 2 z tych drużyn zameldują się w dalszej fazie.
Roma jest mimo wszystko chimeryczna, a musi wygrać. No nie wiem. Więcej nie piszę, bo ten mecz nie jest w kręgu moich zainteresowań bukmacherskich.
Za Barcą przemawia sporo, ale The Blues to dla nich b. paskudny rywal.
Barca jest uzależniona od duetu MS, bo Dembele raczej poogląda mecz z ławki, a jak wejdzie to raczej będzie to klapa. Coutinho grać nie może. To wiedzą w Londynie, a Conte to strateg bardzo dobry.
Raczej nie widzę tu 0-0, a wiele wskazuje na BTS, bo goście argumenty mają, a Barca znowu nie błyszczy w defensywie, choć grę w tym aspekcie poprawiła. Ale z kim? Z Getafe itp.
Bez 2 strzelonych bramek z awansem Barcy może być ciężko, a do awansu potrzebny jest WIN
I wreszcie Czerwone Diabły
Niby faworyt, ale po odejście SAF-a zespół w kryzysie, a mit Mourinho raczej odszedł do lamusa. To przeciętny trener i Bardzo przewidywalny. MU musi wygrać, a Sevilla może i nie to co kiedyś, ale to zespół wciąż groźny, o czym przekonał się Liverpool, który z Sevillą nie wygrał ani u siebie, ani na wyjeździe, a jak wyglądal ten drugi mecz nikomu nie muszę przypominać.
Sevillę stać na bramkowy remis a nawet na zwycięstwo. Dziś będę trzymał na nich kciuki i jeśli nie dadzą się zdomunować w pierwszej części spotkania i nie stracą gola, to mają duże szanse.
Zobaczymy!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Manchester United - Sevilla
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.78
bah

Sevilla pewnie sobie pluje w brodę, że nie wykorzystała mnóstwo sytuacji z pierwszego spotkania, które powinny być zamienione na gole. Czerwone Diabły w tamtym meczu był zespołem słabszym, i pytanie czy wynik 0:0 jest dla nich bezpieczny?. Nie wydaje mi się, gdyż jeden gol strzelony przez gości sprawi, że gospodarze będę musieli się otworzyć i strzelić minimum dwie bramki. Mam nadzieje, że pierwsza bramka padnie bardzo szybko i zobaczymy szybkie i dobre widowisko. Sevilla musi zagrać odważnie, a dobrze wiemy, że ich na to stać. Ostatni ligowa porażka z Valencią za dużo tu nie wnosi, bowiem w poprzednich spotkaniach ligowych Sevilla grała bardzo dobrze i wygrywała. United w weekend pokonali Liverpool po dwóch trafieniach Rashforda. Kolejny mecz u siebie i nie wyobrażam sobie żeby Czerwone Diabły miały odpaść na tym etapie rozgrywek. Obrona gospodarzy może nie zachwyca, ale De Gea i jego forma już tak. W pierwszym spotkaniu obie drużyny nabiły łącznie 16 rzutów rożnych, i myślę, że są w stanie teraz ten wynik powtórzyć. Jednak gdy spojrzymy na statystyki obu drużyn, to one nie powalają na kolana, i podany Typ przeczy statystykom. Jestem zdania, że ten mecz będzie inny niż wszystkie, jest to rewanż i ostatnia szansa na awans do kolejnej rundy.​
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzięki za merytoryczne wypowiedzi odnośnie mojego typu. Dodam, że w zeszłym sezonie też Sevilla przeważała u siebie z Leicester, a nawet wygrała co nie dało jej awansu... Nie widziałem pierwszego meczu z MU meczu, ale zakładam, że został zaMUrowany jak to ma w zwyczaju trener gości i taki postawił cel przed swoją drużyną co mu się udało zrealizować. A dzisiaj będzie cel, żeby wygrać...Jeśli jakiś zespół prowadzi Mou i kończy się remisem można zakładać z dużą dozą prawdopodobieństwa, że taki był cel... choć optycznie wydaje się, że to przeciwnik miał &quot;okazje&quot;. Przez lata się na to nabierałem... Jeśli chodzi o grę na wygrane zamiast awansów też o tym dużo myślałem, ale akurat w totolotku w typie na Romę kurs na awans był wyższy. Całkowity kurs na czyste 1 dał 3,72. Stwierdziłem, że nie chcę być aż tak pazerny... Dodatkowo przy pierwszych meczach oscylujących wokół 2 bramek powtórzenie identycznych wyników jest znowu możliwe. Najmniej pewno w Anglii, ale i to nie wiadomo na 100%.
Należy też wziąć pod uwagę fakt, że przy wsparciu trybun zespołom się lepiej gra. Stawka jest tak wysoka, że psychologia ma już znaczenie. Z 2 strony oczywiście można powiedzieć, że presja jest większa po stronie faworytów, ale mimo wszystko statystycznie mecze domowe wychodzą zawsze lepiej... Nawet jak Sevilla, Schaktar i Chelsea strzelą bramkę - gospodarze będą musieli strzelić 2 aby myśleć o awansie (Barca - 1). Dla tych zespołów to nie jest awykonalne.
Dodać też trzeba, że MU czekał na tą chwilę bardzo długo, dla Romy to jest tak samo wielka okazja. Także porównując ligę ukraińską i włoską to przepaść. Co do hiszpańskiej i angielskiej myślę, że środek i dół PR jest lepszy niż LaLiga, a Sevilla jest właśnie w środku..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom